Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6630


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδία πήρα σήμερα την θήκη bodyglove απο την ΤΙΜ.Υπάρχει κάποιος τρόπος να βγει το κλιπ για την ζώνη από πίσω??
http://www.danasoft.com/sig/DSLinGreecesucks.jpg
Link to comment
Share on other sites

Re paidia evala thn efarmogh SystemExplorer alla enw leitourgei kanonika den thn emfanizei sti diaxeirish an thelw na ti diagrapsw pws tha to kanw???

με εναν file manager θα πας στο e\system\apps και θα διαγραψεις την εφαρμογη

Link to comment
Share on other sites

to megalonei arketa alla kanei thavmata,ego sas to elega einai ola ta lefta to flasaki ............@nickvog telika vrikes eh,tyhere kai teleftaio kommati

 

Ναι, το βρήκα και... σχεδόν τα φτιαξα με την πωλήτρια :D :D :D

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

pedia paw na travi3w video kai leei

"mnhmh plhrhs kleiste kapoies efarmoges kai 3anaprospathiste" alla den trexei kamia efarmogi!

mhpws ena format tha ekane douleia?

pws to kanw?

Link to comment
Share on other sites

Ego otan mou grafei ayto exo to Memory Monitor kai klino oles tis efarmoges,pou parolo den fenetai kamia mou eleftheroni arketi mnimi.

Sto protino.

Tora me format den xero an tha ftiaxi.

Χρήστης:

Nokia: 3310 3330 5100 5140 5140i 6610 6310i 6630 5300 N95 N95_8gb N8 S3 mini

Link to comment
Share on other sites

exoume ws e3hs....

ekana format kai ola kala

evala to Operator Ftdwk kai pali ta idia!

kati den paei kala me ayto to programma... :(

exei kanenas to idio provlima me mena?

 

yparxei allo programma gia video apoklistika gia 6630?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγω με το operator και με ελάχιστη χρήση 2-3 τηλεφωνα κι 1-2 sms, μου κράτησε 1.5μέρα...

Προβληματική μπαταρία;;;;;

sou douleyei h lhpsh video apo thn stigmh pou ekanes thn metatroph me to operator?

Link to comment
Share on other sites

Κάτι BT που λένε οτι εχουν 100μ. εμβέλεια , δουλεύουν κανονικά με το 6630 ;

Δηλαδή γινεται αποστολή και λήψη αρχειων στο όριο αυτής της απόστασης απο το νοκιάκι μας ; ή μήπως να πάρω ενα απλο BT να κανω τη δουλειά μου;

Link to comment
Share on other sites

Κάτι BT που λένε οτι εχουν 100μ. εμβέλεια , δουλεύουν κανονικά με το 6630 ;

Δηλαδή γινεται αποστολή και λήψη αρχειων στο όριο αυτής της απόστασης απο το νοκιάκι μας ; ή μήπως να πάρω ενα απλο BT να κανω τη δουλειά μου;

 

εδω τωρα πιανεις καλο θεμα ... το dongle υποτιθεται οτι στελνει σε αποσταση

100m αλλα αν το 6630 στελνει μεχρι 10m αυτα τα δυο θα επικοινωνουν

τελικα στα 100 ή στα 10 μετρα ?

 

λογικα το 6630 θα δεχεται μεν σημα στα 100 μετρα απο το dongle αλλα

αφου δεν θα μπορει να στειλει σημα δεν θα γινεται connect !!! αρα τελικα

η αγορα dongle με range πανω απο 10 μετρα ειναι ανουσια ....

Link to comment
Share on other sites

edo kai 2 mines eho bluetooth dongle 100m kai na sas po oti den hreiazetai tipota pano apo 20m,ta 100m den pianoune sto spiti proton epeidi yparhoune empodia kai defteron ola ta kinita einai 10m ara,pros to paron den einai anagki ta 100m..ayta
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας σημερα ειναι η δευτερη φορα που πηρα απο το service της ΝΟΚΙΑ το 6630 (προβλημα με ανυχνευση της mmc μου την εχανε συνεχεια και σε πολυ μικρα χρονικα διαστηματα) αλλα οι κυριοι φωστηρες της ΝΟΚΙΑ βλεποντας οτι εχω εγκαταστησει καποια προγραμματα στην καρτα που στειλαν την εξης απαντηση εγιναν τα τεστ ολα φυσιολογικα ,υπαρχουν προγραμματα που δεν υποστηριζει η συσκευη τα οποια προτεινεται να διαγραφουν για να μην παρουσιαζει προβλημα η συσκευη.

Το προβλημα εντομεταξυ με τις καρτες το γνωριζουν στην ΝΟΚΙΑ.

Αντε βγαλτε ακρη με τους φωστηρες.

Εχω δοκιμασει τα παντα αλλα το προβλημα παραμενει,καποια λυση;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας σημερα ειναι η δευτερη φορα που πηρα απο το service της ΝΟΚΙΑ το 6630 (προβλημα με ανυχνευση της mmc μου την εχανε συνεχεια και σε πολυ μικρα χρονικα διαστηματα) αλλα οι κυριοι φωστηρες της ΝΟΚΙΑ βλεποντας οτι εχω εγκαταστησει καποια προγραμματα στην καρτα που στειλαν την εξης απαντηση εγιναν τα τεστ ολα φυσιολογικα ,υπαρχουν προγραμματα που δεν υποστηριζει η συσκευη τα οποια προτεινεται να διαγραφουν για να μην παρουσιαζει προβλημα η συσκευη.

Το προβλημα εντομεταξυ με τις καρτες το γνωριζουν στην ΝΟΚΙΑ.

Αντε βγαλτε ακρη με τους φωστηρες.

Εχω δοκιμασει τα παντα αλλα το προβλημα παραμενει,καποια λυση;

 

Κανε την formαt μεσα απο το κινητο σου κι αν δεν γινετε τοτε προσπαθησε να το κανεις σε καποιο αλλο... Αν παλι δεν γινετε δυστυχως θα πρεπει να την στειλεις για αντικατασταση...

 

Ειχα κι εγω παρομοιο προβλημα και μου την αντικατεστησαν...

Link to comment
Share on other sites

thelw na rwthsw an to bluetooth hands free hdw2 kanei gia to 6630! opoios xere i as mou pei giati prokeitai na to agorasw! eyharistw

 

Λογικα δεν θα εχεις προβλημα φιλε μου ,δεν το εχω να σου πω στα σιγουρα, εγω χρησιμοποιω το HS-3W χωρις προβλημα.

(Ο αντικαταστατης παντως του hdw2 ειναι το HDW-3.)

http://www.nokia.com/nokia/0,,58874,00.html

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

thelw na rwthsw an to bluetooth hands free hdw2 kanei gia to 6630! opoios xere i as mou pei giati prokeitai na to agorasw! eyharistw

 

Αν θελεις και μπορεις να περιμενεις, θυμησε μου το αυριο με PM για να σου πω αν δουλευει, εχει ο αδερφος μου ενα τετοιο και μπορω αυριο να το τσεκαρω... :)

Link to comment
Share on other sites

Εχω 2 μπαταριες BL-6C που ταιριαζουνε στο 6630,οποιος θελει στειλτε μου πμ..σας το λεω επειδη ειναι ι μπαταρια του NGAGE που ψαχνατε για το 6630
No Comment
Link to comment
Share on other sites

re paidia exw ena 3660. ama to dosw se kapio katastima pou poulaei kinita poso lete na mou zeitisei gia to 6630? to thelw poloi alla epidi to exw mono ena 6 mhno to 3660 den thelw na dwsw kai pola leyta.ti na kanw? na dwsw to 3660 i na perimeno na klisw xrono kai na parw me epidotisei to 6630?

(soroi an to egrapsa se lathos thread alla logo tou oti exw kairo na mpw den xerw pleon ti threads exei.)

Link to comment
Share on other sites

Εχω παρατηρησει το εξής: ο φωτισμος του πληκτρολογιου ειναι εν μέρει ανεξαρτητος απο το φωτισμο της οθονης... τί εννοώ... Όταν υπάρχει πολύ χαμηλος φωτισμος μόνο τοτε φωτιζεται το πληκτρολογιο , ενω κατα τη διαρκεια της ημερας με εντονο φως , δεν φωτίζεται. Το έχει παρατηρησει κ άλλος αυτό ;
Link to comment
Share on other sites

edo kai 2 mines eho bluetooth dongle 100m kai na sas po oti den hreiazetai tipota pano apo 20m,ta 100m den pianoune sto spiti proton epeidi yparhoune empodia kai defteron ola ta kinita einai 10m ara,pros to paron den einai anagki ta 100m..ayta

Basika ta bluetooth pou exoun embelia 100m einai to 1.2(an den kano lathos).Omos kai to 6630 exei tin 1.2.Ara theoritika poianei kai auto 100m

Link to comment
Share on other sites

Εχω παρατηρησει το εξής: ο φωτισμος του πληκτρολογιου ειναι εν μέρει ανεξαρτητος απο το φωτισμο της οθονης... τί εννοώ... Όταν υπάρχει πολύ χαμηλος φωτισμος μόνο τοτε φωτιζεται το πληκτρολογιο , ενω κατα τη διαρκεια της ημερας με εντονο φως , δεν φωτίζεται. Το έχει παρατηρησει κ άλλος αυτό ;

 

Αυτο οφειλεται στον αισθητηρα που εχει διπλα στο ακουστικο... Γλυτωνει κατα καποιο τροπο ενεργεια απο την μπαταρια...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω το εξής πρόβλημα. Πάω να κάνω συγχρονισμό με το outlook μέσω bluetooth Και ενώ κάνω επιλογή από το PC SUITE 6.41 της συσκευής, την βρίσκει κανονικά και μετά από 20'' κάνει disconect. Ενώ με το USB λειτουργούν όλα κανονικά. Έχει τύχει αυτό σε κανέναν άλλον μπας και βοηθήσει?

Ευχαριστώ :) :) :) :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :geek: :geek: :geek:

www.i-go.gr

The i-pagemaker

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω το εξής πρόβλημα. Πάω να κάνω συγχρονισμό με το outlook μέσω bluetooth Και ενώ κάνω επιλογή από το PC SUITE 6.41 της συσκευής, την βρίσκει κανονικά και μετά από 20'' κάνει disconect. Ενώ με το USB λειτουργούν όλα κανονικά. Έχει τύχει αυτό σε κανέναν άλλον μπας και βοηθήσει?

Ευχαριστώ :) :) :) :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :geek: :geek: :geek:

Μήπως δεν έχεις δηλώσει τον υπολογιστή σου ως "αξιόπιστο" στο κινητό σου???

Link to comment
Share on other sites

Ανέβασα μερικά themes που έφτιαξα στο http://ca.groups.yahoo.com/group/mastro_6630 ρίξτε μια ματιά. Τόσες γνώσεις έχω πάρει από αυτό το forum, να μην συνεισφέρω και εγώ λιγουλάκι?? Ααα και κάτι άλλο, μα καλά όταν μου στέλνουν αρχεία με bluetooth δεν υπάρχει τρόπος να δώ το όνομα του αρχείου που θέλουν να μου στείλουν και το μέγεθος???
Rock Simplicity
Link to comment
Share on other sites

Τελικα δοκιμασα χωρις καρτα μνημης αλλα παλι ιδια αναμονη.Αν δεν γινει τιποτα και με φορματ τοτε τι?Illi καμια ιδεα?Καμια ιδεα κανεις?

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...