Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6630


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Otan pao na kano synchronise me to outlook antimetopizo diafora problimata. Otan exo pano apo 4 epafes sto kinito i pano apo 2 kinita, fax,ktl. den ta pernaei ola. Episis ta onomata den bgainoun akrivos, o typos tilefonou xanetai, oi proepiloges kai genika exei problimata.

Ti boro na kano? An den diorthothei borei na allakso kai kinito.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τελικά αγόρασα μία σκουρόχρωμη γκρι πρόσοψη,η οποία είναι πολύ πιο όμορφη και πιο μοντέρνα από την απλή ασημένια.

Το 6630 μου το βλέπω σαν καινούριο τώρα :) .

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αγόρασα μία σκουρόχρωμη γκρι πρόσοψη,η οποία είναι πολύ πιο όμορφη και πιο μοντέρνα από την απλή ασημένια.

Το 6630 μου το βλέπω σαν καινούριο τώρα :) .

 

Με γεια! ;)

Είναι η 2η που θα έπαιρνα μετά την all black που έχω τώρα!

 

 

Τώρα τελευταία όταν επισκέπτομαι την Έκθεση, μου βγάζει κάθε φορά ¨Σφάλμα συστήματος (-20)¨ και ¨Σφάλμα συστήματος (-12)¨ :confused:

 

Τι παίζει μάυτό? Θέλει κανά φορμάτ? :worry:

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τελευταία όταν επισκέπτομαι την Έκθεση, μου βγάζει κάθε φορά ¨Σφάλμα συστήματος (-20)¨ και ¨Σφάλμα συστήματος (-12)¨ :confused:

 

Τι παίζει μάυτό? Θέλει κανά φορμάτ? :worry:

 

Φιλε clarco5

To (-20) ειναι Corrupt ,ενω το (-12) ειναι Unable to find the specified folder

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

απο την νοκια http://www.nokia.co.uk/softwareupdate εχει και για το δικο μας 6630 δεν ξερω αν εχει τα ελληνικα μεσα στο nokia.gr δεν εχουν τπτ το εχει δοκιμασει κανεις?
Link to comment
Share on other sites

na sou po,ego to katebasa alla einai sta agglika,sta ellinika den to brika,alla mallon kanei ti doyleia pou prepei.

 

Το εγκατέστησες?

Έχει την ελληνική γλώσσα? :confused:

 

Εννοείται οτί γίνεται format (δηλ. χάνεις όλα τα δεδομένα σου) όταν κάνεις την εγκατάσταση?

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να κανεις καποιο backup πριν κανεις την διαδικασια αλλα ουτε και γω ξερω αν εχει ελληνικα ειδικα το τ9 εγω δεν θελω να το χασω :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Το εγκατέστησες?

Έχει την ελληνική γλώσσα? :confused:

 

Εννοείται οτί γίνεται format (δηλ. χάνεις όλα τα δεδομένα σου) όταν κάνεις την εγκατάσταση?

 

 

den exei elliniki glossa sorry!

Link to comment
Share on other sites

το πρόγραμμα είναι μόνο στα αγγλικά αλλά μόλις συνδέσεις το τηλέφωνο θα στο αναγνωρίσει και θα σου περάσει το ελληνικό μενού. Don't worry! Επίσης μόλις ξεκινήσει η αναβάθμιση το τηλέφωνο σου θα σβήσει και θα ξανανάψει σε περίπου 10-15 λεπτά. Μην κολλήσεις, αυτή είναι η φυσιολογική διαδικασία. Να κάνεις οπωσδήποτε back up γιατί όταν ανάψει θα είναι σαν να το αγόρασες εκείνη την ώρα και ανάβει για πρώτη φορά (δηλαδή θα σε βγάλει στο Επιλέξτε χώρα).
Aπό το περίσσευμα της καρδιάς μιλάει το στόμα...;)
Link to comment
Share on other sites

το πρόγραμμα είναι μόνο στα αγγλικά αλλά μόλις συνδέσεις το τηλέφωνο θα στο αναγνωρίσει και θα σου περάσει το ελληνικό μενού. Don't worry! Επίσης μόλις ξεκινήσει η αναβάθμιση το τηλέφωνο σου θα σβήσει και θα ξανανάψει σε περίπου 10-15 λεπτά. Μην κολλήσεις, αυτή είναι η φυσιολογική διαδικασία. Να κάνεις οπωσδήποτε back up γιατί όταν ανάψει θα είναι σαν να το αγόρασες εκείνη την ώρα και ανάβει για πρώτη φορά (δηλαδή θα σε βγάλει στο Επιλέξτε χώρα).

 

Thank u! ;)

 

Μόλις το αναβάθμισα! Είμαι τώρα πια με v6.03.08 :D

Link to comment
Share on other sites

Thank u! ;)

 

Μόλις το αναβάθμισα! Είμαι τώρα πια με v6.03.08 :D

 

και τώρα είσαι up to date. Μπράβο, με γεια!

Aπό το περίσσευμα της καρδιάς μιλάει το στόμα...;)
Link to comment
Share on other sites

το πρόγραμμα είναι μόνο στα αγγλικά αλλά μόλις συνδέσεις το τηλέφωνο θα στο αναγνωρίσει και θα σου περάσει το ελληνικό μενού. Don't worry! Επίσης μόλις ξεκινήσει η αναβάθμιση το τηλέφωνο σου θα σβήσει και θα ξανανάψει σε περίπου 10-15 λεπτά. Μην κολλήσεις, αυτή είναι η φυσιολογική διαδικασία. Να κάνεις οπωσδήποτε back up γιατί όταν ανάψει θα είναι σαν να το αγόρασες εκείνη την ώρα και ανάβει για πρώτη φορά (δηλαδή θα σε βγάλει στο Επιλέξτε χώρα).

 

τι εννοεις οτι, μολις συνδεσεις το τηλέφωνο θα στο αναγνωρίσει και θα σου περάσει το ελληνικό μενού??η αναβαθμιση δηλ. εχει ελληνικα ή οχι??

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις οτι, μολις συνδεσεις το τηλέφωνο θα στο αναγνωρίσει και θα σου περάσει το ελληνικό μενού??η αναβαθμιση δηλ. εχει ελληνικα ή οχι??

 

Ναι φίλε μου. Όλα μια χαρά!

 

Απλά το πρόγραμμα εγκατάστασης είναι στα αγγλικά.

Στο τηλέφωνο όμως σου περνάει κανονικά την ελληνική γλώσσα! ;)

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να βρω ενα καλωδιο του ν70 δεν ταιριαζει στο 6630 :wacko: θελω και γω

 

τελικα δουλεψε κατι εφτεγε στην usb

 

πωπω τελειο μεσα σε 10 λεπτα v6.03.08

 

Γρηγορα ολοι http://www.nokia.co.uk/softwareupdate

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να βρω ενα καλωδιο του ν70 δεν ταιριαζει στο 6630 :wacko: θελω και γω

 

τελικα δουλεψε κατι εφτεγε στην usb

 

πωπω τελειο μεσα σε 10 λεπτα v6.03.08

 

Γρηγορα ολοι http://www.nokia.co.uk/softwareupdate

 

 

και εγώ για αυτα τα 10 λεπτά είχα πληρώσει 15ευρώ!!!

 

Μπράβο μου!!

Link to comment
Share on other sites

Exw ena mikro problimataki sti sindesi tu kinitu sto pc. Exw to USB kalodio tu 6630. Toso to kalodio oso kai i USB port sto pc liturgun. Apla to pc dn anagnwrizei to kinito giati otan to ixa protosindesei patisa cancel stin egkatastasi tu driver tu tilefonu(otan leei found new hardware nokia 6630). Ekana egkatastasi to pc suite kai oti drivers mu emfanize meta(gia to kinito san modem ktlp) omws to provlima paramenei... Mipws kserei kapoios ena tropo na svisw apo to ta pada pu sindeontai me to kinito?! Pisteyw pws ena 2o install tha ta diorthone ola. To kinito to exw ksanaegkatastisei sto pc kai epeze kanonika alla twra ekana ayti ti vlakia...:S

 

Yg: sorry gia ta greeklish

Link to comment
Share on other sites

Exw ena mikro problimataki sti sindesi tu kinitu sto pc. Exw to USB kalodio tu 6630. Toso to kalodio oso kai i USB port sto pc liturgun. Apla to pc dn anagnwrizei to kinito giati otan to ixa protosindesei patisa cancel stin egkatastasi tu driver tu tilefonu(otan leei found new hardware nokia 6630). Ekana egkatastasi to pc suite kai oti drivers mu emfanize meta(gia to kinito san modem ktlp) omws to provlima paramenei... Mipws kserei kapoios ena tropo na svisw apo to ta pada pu sindeontai me to kinito?! Pisteyw pws ena 2o install tha ta diorthone ola. To kinito to exw ksanaegkatastisei sto pc kai epeze kanonika alla twra ekana ayti ti vlakia...:S

 

Yg: sorry gia ta greeklish

 

 

Και εμενα το ιδιο μου ειχε γινει μια φορα και απλα απεγκατεστησα ΟΛΑ οσα ειχαν σχεση με nokia και καλωδια απο την προσθαφαιρεση προγραμματων καθως και οσους φακελους ηταν στα program files.(τα παντα ομως ακομα και τους drivers του καλωδιου) και υστερα συνδεσα παλι το κινητο. Τα υπολοιπα εγιναν οπως πρωτα και ολα οκ!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας. υπαρχει κανενας flash player για το 6630? ειχα βαλει το flash lite αλλα αργουσε το κινητο...ξερετε κανενα αλλο? Please βοηθεια!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει? Όταν ανοίγω το 6630 γράφει " το τηλέφωνο χρησιμοποιήται ήδη" και αμέσως μετά "επικοινωνήστε με αντιπρόσωπο" και το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να το κλήσεις, έκανα update δούλεψε 2 μέρες και μετά πάλι τα ίδια!
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη δεν ανηγει καθολου? :confused:
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Καντο ενα hard format για να ερθει στα κανονικα του :)

Φροντισε πρην το κανεις να κρατισεις ενα bakup της επαφες σου και οτι αλο σου χρειαζετε γιατι θα σου σβηστουν ολα απο την μνημη του τηλεφωνου :O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...