Jump to content

myphone POLL: Τι πακέτο δεδομένων έχετε στο πρόγραμμά σας;


alkis_7
 Κοινοποίηση

Τι πακέτο δεδομένων έχετε στο πρόγραμμά σας;  

868 members have voted

  1. 1. Τι πακέτο δεδομένων έχετε στο πρόγραμμά σας;

    • Έως 100 ΜΒ δεδομένων
    • Από 101 - 200 ΜΒ δεδομένων
    • Από 201 - 500 ΜΒ δεδομένων
    • Από 501 - 1023 ΜΒ δεδομένων
    • Από 1 - 3 GB δεδομένων
    • Απεριόριστο (από 3 GB και άνω)
    • Δεν ξέρω / δεν απαντώ
    • Δεν έχω πακέτο δεδομένων


Recommended Posts

Χρησιμοποιώ το παλιό της Wind στα 25 ευρώ το μήνα για 30GB .

1.Ote Vdsl 30/2.5 , draytek vdsl router on a Lan with a supermicro server with 7 clients (Nokia 920 -640 , includet).

2.Ipad mini

3. Lenovo Thinkpad Egde

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 127
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

480 mb. 400 απο το cosmote plus 35 +80 απο spotify. Εκτός Αθηνών μου χρησιμεύουν. Μην πληρώνεται περισσότερα αφού στην Αθήνα βρίσκεις πλεον παντού free wifi.

N5110, N3210, N3310, Siemens s45,

Sharp gx10, Sony ericsson k700, Sony ericsson w800, N6500 slide, Sony ericsson vivaz, Nokia N8, HTC Wildfire, Huawei titan2, Samsung galaxy plus, Inew v7, Galaxy tab pro, MLS iQtalk s8, iPhone se, Redmi note 5, Mi9t

Link to comment
Share on other sites

CYTA με1,5gb με 1500 προς όλους και 1500sms στα 28€ για πάντα.
nokia 3330 -> nokia 8310 -> nokia 6600 -> nokia n81 -> xperia tipo -> xiaomi mi4
Link to comment
Share on other sites

Με cosmote καρτοσυμβολαιο student 2gb το μήνα,1500' προς cosmote,500' προς όλους και 100sms νομίζω είναι αρκετά καλά. Βέβαια τα δεδομένα δεν έχω καταφέρει να τα τελειώσω ακόμα(και με αρκετή προσπάθεια)!!
Link to comment
Share on other sites

Απεριοριστα κινητα και σταθερα και 7 GB data με επιπλεον δωρεαν spotify premium.

 

£45 το μηνα με vodafone UK, σε προγραμμα 24 μηνων με το iphone 6+ 128GB.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον δινω €4 το μηνα

 

Και βασικα εχω 1000' προς ολους και 600' προς CU και 200ΜΒ Internet.

 

Αλλα ειναι τοσα πολλα τα δωρα που σκανε συνεχεια που εχω τουλαχιστον 600ΜΒ ακομα καθε μηνα. Επισης δεν ξερω τι παιζει με τα ΜΒ απο μηνα σε μηνα. Εχοντας ενεργοποιησει μονο το πακετο που αναφερω εχω καταναλωσει τον τελευταιο μηνα 2GB επειδη ανοιξα και hotspot για τον υπολογιστη και ακομα εχω 800ΜΒ και αλλα 500 απο το Just Surf Bonus. Γενικα αφου εχω παντα διαθεσιμα δεδομενα δεν ασχολουμαι καν να τα κοιταξω.

 

Εννοειται εχω δεδομενα ανοιχτα ολη μερα και πλεον επειδη εχω πολυ καλο LTE σημα σε περισσοτερα σημεια, ακομα και να εχει Wifi προτιμω τα δεδομενα. Ωστοσο δεν βλεπω videos ουτε ακουω ραδιοφωνο. Μονο σερφαρισμα και WhatsApp/Viber

Link to comment
Share on other sites

Vodafone Ελεύθερα -->το παλιό "Απεριόριστο/Unlimited" μόνο "απεριόριστο" δεν ήταν, ταβάνι τα 3GB

και το πακέτο από την παλιά προσφοράρα της Wind 30GB με 25€

 

@hliasn δεν έχω λόγια, απίστευτο πρόγραμμα!

Edited by sugardad
Vive le mobile.free.fr

::LiNK RaMoNe

------------------

Hey, Ho!

Let's Go!

-------------------

:Xhttp://www.eff.org/br/brstrip.gif:X

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν ειμαι Ελλαδα, θα πω κι εγω τι εχω.

Vodafone Red προγραμμα με :

4 gb data.

Απεριοριστες κλησεις και sms σε ολα τα δυκτια Τσεχιας.

1000 λεπτα προς κινητα Ευρωπης.

Ολα με 22 ευρω το μηνα.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι απο περιέργεια απο Γερμανία - Δανία κανεις να μας πεί τι παίζει εκεί ??

Εγώ εδω ελλαδιτσα εχω απεριόριστα 65 Cosmote με 30€

:)
Link to comment
Share on other sites

F2G που δίνει 1GB κάθε μήνα με ανανέωση από 10€ και πάνω στο κατάστημα. Ένας βασικός λόγος που μένω ακόμα στη Wind!
Link to comment
Share on other sites

Τρομερό πακέτο, αλλά τιμές... Ελβετίας :p

 

Anyway, πολύ καλό.

 

Υ.Γ. Δεν το είχα από τα αποτελέσματα του poll, οτι η πλειοψηφία έχει 1-3GB και unlimited data πακέτα. Κρίση σου λέει μετά στην Ελλάδα :lol:

 

Μα ρε Νίκο, όταν σου δίνει ο cosmote το απεριόριστα 65 με 25 €, γιατί να μπλέκεις με καρτοκινητες? ;)

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς. Οι συνδυαστικές προφορές, η φορητότητα και τα διάφορα promotions έχουν οδηγήσει τις τιμές σε πολύ χαμηλά επίδεδα όσων αφορά τα υψηλής ονομαστικής τιμής συμβόλαια.
http://imageshack.com/a/img854/9724/9yva.jpg

Link to comment
Share on other sites

Vodafone CU! 500MB με κάθε ανανέωση άνω των 10 ευρώ συν 500MB ακόμα από ένα πρόγραμμα συν κάτι Mb από bonus κτλ και φτάνω 1.5 GB
Link to comment
Share on other sites

600MB Στην cosmote από την προσφορά της ευρωπαϊκής κάρτας νέων και 250MB από την vodafone με online ανανέωση καθώς και 500ΜΒ από το Just Surf Bonus σε κάθε ανανέωση. Συνολικά 1350mb+ότι έχει μείνει από την προηγούμενη ανανέωση στην cosmote και περάσουν στον επόμενο μήνα, δεν είναι στάνταρ το σύνολο αυτό γιατί καμιά φορά μπορεί να μην κάνω online ανανέωση στην vodafone ή να μην κάνω καθόλου οπότε έχω τα 600mb της cosmote μόνο. Απάντησα 1-3GB γιατί και μόνο στην cosmote να κάνω ανανέωση αφού τα μεταφέρει ότι έχει μείνει από την προηγούμενη φορά και ως συνήθως είναι κοντά στο 1gb το σύνολο από εκεί.
Link to comment
Share on other sites

Vodafone CU! 500MB με κάθε ανανέωση άνω των 10 ευρώ συν 500MB ακόμα από ένα πρόγραμμα συν κάτι Mb από bonus κτλ και φτάνω 1.5 GB

 

Same here

Με Vodafone CU φοιτητικό, και παρ'οτι το πάσο εχει λήξει πριν 8 μήνες συνεχίζει κανονικά :D

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ 7GB με Vodafone RED1 2GB + I4S 5GB. Κάθε μήνα ξεπερνάω τα 5GB καθώς με το Note δεν έχω θέμα στη μπαταρία. Όλα ανοιχτά και τα μυαλά στα κάγκελα.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω της εργασίας μου κινητό το οποίο έχει συνολικά 6Gb και χρησιμοποιώ περιπου τα 3.
Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...