Jump to content

Goodys vs. McDonalds


DENIOR
 Κοινοποίηση

Ποια από τις δύο αλυσίδες Fast Food προτιμάτε;  

1.119 members have voted

  1. 1. Ποια από τις δύο αλυσίδες Fast Food προτιμάτε;

    • Goodys
      933
    • McDonalds
      187


Recommended Posts

Πάντως ότι και να λέτε Cheese και πατάτες Deluxe στα mac είναι σταθερή αξία :p

* Ο χώρος ενοικιάζεται *

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω προτιμω goodies!μια φορα πηγα να φαω mc donalds&με το που μπηκα εφυγα γιατι κατι βρωμαγε!ελεος δηλαδη...τρωμε που τρωμε βρωμικο(&ναι ειναι ειτε λεγεται goodies ειτε mc donalds)τουλαχιστον ας μην το δειχνουνε!..;)
[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Τα Goodys επανέφεραν για κάποιον καιρό το πιάτο Richie και μετά το ξανακατήργησαν; Το είχε παραγγείλει ένας φίλος μου τον Αύγουστο, αλλά έκτοτε δεν το έχω ξαναδεί.

 

Σας ενημερώνω ότι επανήλθε από χτες Δευτέρα σε δύο παραλλαγές: Star Richie mushroom και Star Richie barbecue! Έχει κάποιες διαφορές από το παλιό, όπως το ψωμάκι που τώρα είναι πιο μαλακό και οι πατάτες που έχουν άλλο σχήμα. Ακριβό αλλά χορταστικό!

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο!! αλλα τα Goodys εδω στην πολη μου κανουν delivery!! :blink:

 

Παντου ισχυει αυτο!!??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι, γνωρίζω πολλά Goodys στην Αθήνα που κάνουν παράδοση κατ'οίκον.

Δεν το κανουν ολα ομως. Αντε σιγα σιγα να γινει σε ολα.:(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βεβαια ολη η φαση εχει ενα (-).Ελαχιστη παραγγελια 10 ευρο.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

φιλτατε ρειβερ(το νικ σου μου θυμιζει τα δελτια του ευαγγελατου "μανα ρειβερ"-τωρα-) αν ειναι 2 ατομα μια χαρα κανουν λογαριασμο 10ε.

μια μεριδα να παρεις με μπιφτεκι και μια κοκα κολα Χ δυο φορες το εφτασες το δεκαρικο...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Και για να χορτασεις θες να δωσεις 10€ το ατομο. Νταβατζιλικι πλαστικο φαγητο.
Link to comment
Share on other sites

ΡΕ παιδια έμαθα ότι το κρέας των μακντοναλτς δεν ειναι απο ζώα, αλλα απο συνθετικό κρέας που μεγαλώνει με διάφορα που του βάζουνν...δηλαδη μια μάζα απο κρέας που μεγαλώνει....αηδιαστικο!!!!

Band Of Brothers Fan!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι αλήθεια. Το αναλύσαμε διεξοδικά και καταλήξαμε ότι το επιβεβαιώνει και ο μπατζανάκης του τρίτου ξαδέρφου της Κούλας. Αντιθέτως των Goodies είναι από αγνό εντόπιο κρέας μόσχου, που το ταίζει γάλα με το μπιμπερό και το ταχταρίζει στα γόνατα του ο κυρ-μπάμπης στην ανω ραχουλα
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

φιλτατε ρειβερ(το νικ σου μου θυμιζει τα δελτια του ευαγγελατου "μανα ρειβερ"-τωρα-) αν ειναι 2 ατομα μια χαρα κανουν λογαριασμο 10ε.

μια μεριδα να παρεις με μπιφτεκι και μια κοκα κολα Χ δυο φορες το εφτασες το δεκαρικο...

ναι ομως..αν εισαι μονος σου τι κανεις?? γιατι αμα εισαι με αλλον..τι παλευεις με διαφεροτικο φαγητο.

 

το nick σωστα το μαντεψες "μανα ρειβερ"!!! :nuke: :w00t:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κοιτα σε αυτη την περιπτωση ντυνεσαι,και πας να τα παρεις απο εξω..

αλλα η γνωμη μου ειναι να παραγγειλεις για 2,και ας εισαι μονος σου..εγω οποτε φαω απο kfc,goodyw,macdonalds μετα κανα διωρο παλι πειναω,so...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

κοιτα σε αυτη την περιπτωση ντυνεσαι,και πας να τα παρεις απο εξω..

αλλα η γνωμη μου ειναι να παραγγειλεις για 2,και ας εισαι μονος σου..εγω οποτε φαω απο kfc,goodyw,macdonalds μετα κανα διωρο παλι πειναω,so...

 

Και τρως μετα απο 2ωρο το γκουντις που ειχες παρει; Δεν παιζει :wacko: Απλα δεν τρωγεται.

Link to comment
Share on other sites

οχι οι λαστιχενιες πατατες δε τρωγονται αλλα ενα χαμπουργκερακι το τρως...η σαντουιτσακι σε στυλ πρεμιερ
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εγω απο τα goodys μονο premier :food: και καμια φορα κανενα goodisimo.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτο το goodisimo ποιο ειναι;;;

 

(το παιδικο γευμα μου ερχεται αλλα δε νομιζω...)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αυτο το goodisimo ποιο ειναι;;;

 

(το παιδικο γευμα μου ερχεται αλλα δε νομιζω...)

μακαρονια ειναι..:food:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω προσωπικα δεν τρωω ποτε απο τα Goodys και απο McDonalds γιατι ειναι στην κυριολεξια και τα δυο ειναι σπουπιδαριο!Καταρχην αυτα που λενε οτι το ενα ειναι ποιο ποιοτικο απο το αλλο δεν ισχυει!Και τα δυο χρησιμοποιουνε τις ποιο κατωτερες ποιοτητες!Απο την μια ειναι και λογικο αμα φανταστουμε ποσος κοσμος τα επισκεπτεται δεν μπορουνε να εχουνε συνεχος 1 ποιοτητας υλικα!Τωρα αμα πρεπει να φαω αναγκαστικα απο εξω θα φαω κανενα γυρο,οχι οτι αυτο ειναι καλυτερο και αυτο το ιδιο σ..το ειναι αλλα πιστευω ειναι προτιμοτερο!Για McDonalds κτλ ειχα διαβασει ενα αρθρο και ειλικρινα σιχαθηκα!Το σπιτικο φαγητο δεν συγκινεται με τιποτα!!!!Γνωμη μου!!!!

''Ολα ειναι δρόμos''

Sony Xperia L (4.2.2)

Link to comment
Share on other sites

Οντως και τα 2 ειναι gtp. Ασε που σου πουλανε αερα, δεν χορταινεις με τπτ! Οποτε καλυτερα γυρακι, αλλη σαβουρα και αυτο βεβαια αλλα τουλαχιστον νιωθεις οτι εχεις φαει!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω προσωπικα δεν τρωω ποτε απο τα Goodys και απο McDonalds γιατι ειναι στην κυριολεξια και τα δυο ειναι σπουπιδαριο!Καταρχην αυτα που λενε οτι το ενα ειναι ποιο ποιοτικο απο το αλλο δεν ισχυει!Και τα δυο χρησιμοποιουνε τις ποιο κατωτερες ποιοτητες!Απο την μια ειναι και λογικο αμα φανταστουμε ποσος κοσμος τα επισκεπτεται δεν μπορουνε να εχουνε συνεχος 1 ποιοτητας υλικα!Τωρα αμα πρεπει να φαω αναγκαστικα απο εξω θα φαω κανενα γυρο,οχι οτι αυτο ειναι καλυτερο και αυτο το ιδιο σ..το ειναι αλλα πιστευω ειναι προτιμοτερο!Για McDonalds κτλ ειχα διαβασει ενα αρθρο και ειλικρινα σιχαθηκα!Το σπιτικο φαγητο δεν συγκινεται με τιποτα!!!!Γνωμη μου!!!!

 

συμφωνω απολυτα εχει κανενα χρονο που εχω να φαω τετοιου ειδους φαγητα. παλια goody's ετρωγα και εγω ενα αρθρο στην εφημεριδα διαβασα και τα εκοψα:wacko: μηπως διαβασαμε το ιδιο σε εφημεριδα θεσσαλονικης το διαβασα

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

οχι οι λαστιχενιες πατατες δε τρωγονται αλλα ενα χαμπουργκερακι το τρως...η σαντουιτσακι σε στυλ πρεμιερ

 

Αμα πεινάς τα πάντα τρως. Έχω φάει Goodys Grill της προηγούμενης μέρας που ήταν ανοιχτό κιόλας πάνω σε κομοδίνο;p Γεύση δεν υπήρχε πάντως. Σαν να είχε εξατμιστεί ένα πράγμα;p

Link to comment
Share on other sites

οχι οι λαστιχενιες πατατες δε τρωγονται αλλα ενα χαμπουργκερακι το τρως...η σαντουιτσακι σε στυλ πρεμιερ

 

Τα προηγούμενα χρόνια δεν ήταν τόσο κακής ποιότητας οι πατάτες των Goodys. Πλέον, είναι πράγματι πολύ πλαστικές και καθόλου νόστιμες. Μάλιστα, έχω αρχίσει να προτιμώ τις πατάτες των McDonalds.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...