Jump to content

[CAR] Citroen C4


SKALP
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να τα εκατοστήσετε καμάρια μου,σύντομα θα καταντήσετε το μεγαλύτερο thread στο myphone κ με τόσο ραγδαία ανάπτυξη!!

 

Btw,χειρόφρενο suxxxx...Ποδόφρενο (αλα μερσεντές) ή καθόλου χειρο-ποδόφρενο αλά 7άρα bmw και laguna!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εννοείς το ηλεκτρικό με το κουμπάκι...;

 

γιατί άμα μείνεις από μπαταρία και είσαι σε κάποια ανηφόρα τι γίνεται με το ηλεκτρο-χειρόφρενο..;

 

για μένα μηχανικό πάντα

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν λετε για το διπλα τηλεφωνο, αλλα εγω αυτο χρησιμοποιω τα τελευταια 4-5 χρονια και κατι... :O

Δουλευει μια χαρα (οταν λειτουργει) :D

Νομιζω οτι ταιριαζει με το c-4 στην τεχνολογια...

Μονο που ειναι το Τ-39.

 

Οχι δεν μιλάω για το δικό σου...είχα βάλει ένα τ28 ως αβατάρ για λίγο, για αυτό μιλάγαμε.

έχω ένα τ28 και δουλεύει ακόμα .... :p

το δικό σου ξέρω ότι είναι το τ39, το είχα μια εποχή!αθάνατο κινητάκι!

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν μιλάω για το δικό σου...είχα βάλει ένα τ28 ως αβατάρ για λίγο, για αυτό μιλάγαμε.

έχω ένα τ28 και δουλεύει ακόμα .... :p

το δικό σου ξέρω ότι είναι το τ39, το είχα μια εποχή!αθάνατο κινητάκι!

 

 

Τ39 και γαμω τα κινητα ...... ειδικα για καποιον που ηθελε απλα να μιλαει και οχι να στελνει μηνυματα ηταν ολα τα λεφτα.......

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω οτι εχει τιποτα το κρακ-κρακ μια χαρα φυσιολογικο ειναι! Εννοειται μηχανικοτατο το χειροφρενο και οχι ποδοφρενο αλλα και κοντα στο χερι!!!!
Link to comment
Share on other sites

Exete proseksei kati kalwdia katw apo to xeirofreno (stin trypa pou sximatizetai) molis to sikwnete? Den me enoxloun se tipota, alla tha protimousa na ta eixan kalypsei me kamia mayri tainia na min fainontai toso entona! Pantws i aisthisi tou xeirofrenou einai poly kali gia mena :)
Link to comment
Share on other sites

enginekiller οντος η ποτηροθηκη ειναι αρκετα κοφτη με συνεπεια να μην ειναι βολικη . αλλα εγω εχω και ποιο πανω , πανω απο το χειροφρενο , ποτιροθηκη δεν εχω το μεσεο στιριγμα για το χερι που ειναι μια χαρα για το μπουκαλακι σου :)
Link to comment
Share on other sites

Κλαψ εγω δεν εχω παραπανω ποτηροθηκη κλαψ... γιατι εχω δερματινο συρομενο υποβραχιονιο!!!! χι χιχι. Παντως η ποτηροθηκη κατω ειναι εκνευριστηκη γιατι δε στεκεται τιποτα και προσπαθω να σκεφτω καμια πατεντα αλλα δε βρισκω κατι που να δουλευει!
Link to comment
Share on other sites

ε καπως πρεπει με ενα πλαστικο να κλεινεις τον κυκλο α για να μην φευγει μπροστα το μπουκαλι . αμα σφηνωνες κανενα πλαστικο ποτηρι εκει με μικρο βαθος τπτ ?

 

 

εγω παντως θα το βάζω στην πανω θηκη που δεν εχεις εσυ χιχιχιχι

 

υ/γ δοκιμασε να βάλεις το μπουκαλι στο δερματινο υποβραχιονιο χιχιχιχι

Link to comment
Share on other sites

mainos τα δισκοφρενα στα αλλαξαν μονοι τους; το αφησες στο δοκιμασαν και σου ειπαν οτι τα αλλαξαν δηλαδη; η ειχες παρατηρησει τιποτα εσυ πριν;

 

 

Αλλαχτηκαν γιατι στο φρεναρισμα κοσκινιζε το τιμονι, που σημαινει μαλλον οτι ηταν στραβες οι δισκοπλακες. Εγω το αναφερα σαν προβλημα. Συμβαινει καμια φορα να στραβωσουν οταν τα φρενα ειναι πυρωμενα και πεσεις σε νερα,τοτε απο την αποτομη ψυξη μπορει να στραβωσουν.Αυτο το εκανε απο καινουργιο σχεδον, δεν δικιολογηται. Τωρα ολα ειναι οκ.

C4 COUPE 1,6 VTR Pack
Link to comment
Share on other sites

to aftokinito ekleise sta xeria mou 2.500km peripou... odigisi poli, ethniki, eparxia, strofilikia klp klp...

exo na po...

 

thetika:

apistefta frena, apistefta fota, kala kratimata, provlepsimo mexri to orio, oreo timoni, aneto kai isixo (dipla tzamia exo), efxristoi xoroi, oreo ixosistima (jbl), leitourgiko timoni, evanagnosta organa, paramenei sxetika psixro to kalokairi.

 

arnitika: meta to orio den einai gramiko kai ta ilektronika spernoun ton paniko, poli psilo, ilektroniko gazi bliax, den exei turbo, to subwoofer den exei ti dinami tou kicker mou, oi 17zantes eno veltionoun to kratima kopanane stis megales lakouves logo kakon amortiser, poiotita kataskevis pou de to kanei iaponeziko... (deite ta piso fota, pos koumponoun oi portes kai to tablo, klp klp)...

 

geniki entiposi... einai ena kalo aftokinito polis, taksidiou... pou prosopika to pirame gia tin mana mou kai pistevo oti itan kali epilogi gia aftin... (apo exthes arxise na to odigei epitelous kai afti!) XAXAXAXA...

 

einai se olous tous tomeis kalitero apo ena golf... kai apo to focus isterei mono stin odigisi... kai metaksi tous telika exoun toso mikres diafores pou tha paiksei proto rolo i emfanisi (focus bliax) 'i i timi (golf bliax)...

 

pantos me 21.000euro (1.6excl+jbl+aisthitires empros+2pla tzamia+skara+sinagermos) ego tha epairna AFTO!!!

Link to comment
Share on other sites

Καταρχας πολυ ακριβο μου φαινεται το πηρες, ισως δεν ηταν και τοτε η προσφορα των -2000. θα αμφισβητισω παντως το οτι το γκαζι εχει προβλημα υστερησης γιατι αν και ηλεκτρικο ειναι τουλαχιστον απο τα καλυτερα ηλεκτρικα και δε με ενοχλησε καθολου. αλλωστε νομιζω υπαρχει επιταχυντης σηματος με καμια 200αρα.
Link to comment
Share on other sites

pige 20.400 me tin ekptosi kai to kleidi sto xeri... eides ta extra???

to gazi me enoxlei se ola ta ilektrika gazia... den einai vw... alla thelei akomi veltiosi... fisika kai to sinithisa alla kai pali poli fake einai...

Link to comment
Share on other sites

ε καπως πρεπει με ενα πλαστικο να κλεινεις τον κυκλο α για να μην φευγει μπροστα το μπουκαλι . αμα σφηνωνες κανενα πλαστικο ποτηρι εκει με μικρο βαθος τπτ ?

 

 

εγω παντως θα το βάζω στην πανω θηκη που δεν εχεις εσυ χιχιχιχι

 

υ/γ δοκιμασε να βάλεις το μπουκαλι στο δερματινο υποβραχιονιο χιχιχιχι

 

Δεν γινεται να σφηνωσω κατι και να βαλω το μπουκαλι μεσα γιατι χωραει ηδη ισα-ισα το μπουκαλι και τοτε θα στενεψει η ποτηροθηκη. Πρεπει να φτιαξω κατι και να το κολησω μπροστα αλλα να μην ενοχλει και το χειροφρενο. Στηο υποβραχιονιο εχω αλλα πραγματα αν και ουτως η αλλως ειναι κοντο και δε χωραει το μπουκαλι ουτε διαγωνια.

Link to comment
Share on other sites

Δεν γινεται να σφηνωσω κατι και να βαλω το μπουκαλι μεσα γιατι χωραει ηδη ισα-ισα το μπουκαλι και τοτε θα στενεψει η ποτηροθηκη. Πρεπει να φτιαξω κατι και να το κολησω μπροστα αλλα να μην ενοχλει και το χειροφρενο. Στηο υποβραχιονιο εχω αλλα πραγματα αν και ουτως η αλλως ειναι κοντο και δε χωραει το μπουκαλι ουτε διαγωνια.

Βαλε το μπουκαλι στο ντουλαπακι που ειναι και ψυγειο ;)

Στην ποτηροθηκη βαλε αλλα πραγματα (εγω π.χ. βαζω κλειδια...)

Kαι μη μου πεις οτι εισαι απο αυτους που θελουν τον καφε τους στο αυτοκινητο... :D

Link to comment
Share on other sites

Βαλε το μπουκαλι στο ντουλαπακι που ειναι και ψυγειο ;)

Στην ποτηροθηκη βαλε αλλα πραγματα (εγω π.χ. βαζω κλειδια...)

Kαι μη μου πεις οτι εισαι απο αυτους που θελουν τον καφε τους στο αυτοκινητο... :D

 

εγώ βάζω τα ψιλά μου και το μπεγλέρι μου... :p ..κι εγώ το νερό μου στο «ψυγείο»... :lol:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

και πως θα φτανω ρε παιδια το μπουκαλι με το νερο οταν κινουμαι απο το ντουλαπακι;;;;
Link to comment
Share on other sites

και πως θα φτανω ρε παιδια το μπουκαλι με το νερο οταν κινουμαι απο το ντουλαπακι;;;;

Θα σκυβεις και θα το φτανεις... Γκαμωτο :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Θα σκυβεις και θα το φτανεις... Γκαμωτο :rolleyes:

Εν ωρα οδηγησης;;;;; Για να φτασεις κατι μεσα απο το ντουλαπι πρεπει να σκυψεις τελειως κατω απο το ταμπλο πραγμα τελειως αβολο και επικινδυνο!!!! Θα τη βολεψω καπως ρε γαμωτο την ποτηροθηκη μου μεσα...

Link to comment
Share on other sites

Εν ωρα οδηγησης;;;;; Για να φτασεις κατι μεσα απο το ντουλαπι πρεπει να σκυψεις τελειως κατω απο το ταμπλο πραγμα τελειως αβολο και επικινδυνο!!!! Θα τη βολεψω καπως ρε γαμωτο την ποτηροθηκη μου μεσα...

 

Σε ένα φανάρι, στο μποτιλιάρισμα, κάνεις στην άκρη...μα καλά κι εσύ τόσο πολύ διψάς; :lol:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Όσοι απο εσάς βάλατε την αεροτομή στο c4 ώς extra, πόσο σας την χρέωσαν;;
http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις διαστασεις δισκοφρενων, ειδικα για τα μπροστα ?

 

Ειχα αναφερει κατι τετοιο πριν κανα 2 σελιδες αυτο το θεμα αγανακτησμενος. Πισω εχουν ολα 249/9 και μπροστα οσα εχουν esp 283/26 ενω οσα δεν εχουν 266/22!!! Εσυ παντως 283/26.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...