Jump to content

[CAR] Citroen C4


SKALP
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απο μενα προσθεστε το C4 exclusive, σε ασημι χρωμα!;)

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Παρακατω ποσα c4 πουληθηκαν ανα μηνα απο Ιανουαριο εως και Ιουλιο:

1/05:499

2/05:938

3/05:1388

4/05:2500

5/05:2143

6/05:2500

7/05:2999

 

Συνολο:12967!!!!

Αρα λογικα τωρα κυκλοφορουν γυρω στα 15.000 c4 στους δρομους μας!

Link to comment
Share on other sites

18 apo oti vlepo

 

15.000 eeeeee ante 14.982 minane na grapso !!!!!! sthn lista moy a eimai sigoyros oti apo ta 15.000 ta 14.999 einai 1,6 kai 2,0 kai to 1 einai 1,4 (to diko mou) (kompleks katoterothtas)

Link to comment
Share on other sites

18 apo oti vlepo

 

15.000 eeeeee ante 14.982 minane na grapso !!!!!! sthn lista moy a eimai sigoyros oti apo ta 15.000 ta 14.999 einai 1,6 kai 2,0 kai to 1 einai 1,4 (to diko mou) (kompleks katoterothtas)

Το προηγουμενο αυτοκινητο μου ηταν ενα Μεγγαν 1400. Το πιο πριν ηταν ενα Σουιφτ 1000ακι. Και πιο πριν κατι αλλες μπουρδες απο VW Transporter μεχρι Μοσκοβιτς... :confused:

Αν δε σου λενε κατι αυτα, τουλαχιστο σκεψου οτι εχεις πολυ μελλον... :)

Link to comment
Share on other sites

αυτοι κανανε κομμα ρε...........

 

ante kai sta dika soy giannh . :) :) :)

 

 

ante na ta katevasoyme olla mazi na ta mazepsoyme gia sillalitirio

 

Το προηγουμενο αυτοκινητο μου ηταν ενα Μεγγαν 1400. Το πιο πριν ηταν ενα Σουιφτ 1000ακι. Και πιο πριν κατι αλλες μπουρδες απο VW Transporter μεχρι Μοσκοβιτς... :confused:

Αν δε σου λενε κατι αυτα, τουλαχιστο σκεψου οτι εχεις πολυ μελλον... :)

 

 

oxi re plaka kano den exo komplex me thn aytokinhtoympa moy :)

Link to comment
Share on other sites

δυσκολα μεγαλε μου........ :cool: :cool:

Oταν ολα τα αυτοκινητα θα φτιαχνονται σαν το c-4 να δω μετα τι θα παρεις

Πλακα κανουμε ε ? :D

Link to comment
Share on other sites

αυτοι κανανε κομμα ρε...........

 

θα κατεβουν εκλογες΄;;; :)

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

fantastite na bre8eite oloi mazi na pate gia kafe , kai na ta parkarete ap'eksw ola dipla dipla
So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Όχι μόνο για καφέ, αλλά και καμια "περιοδία" στη Ελλάδα, όπως κάνουν αυτοί -οι χοντροί, με γενιάδα και γυαλιά ηλίου- με τις Harley στην αμερική...:p
http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

δυσκολα μεγαλε μου........ :cool: :cool:

Ελα που σε χαλαει τωρα.... :D :D .

Παντως συναντησεις γενικα μελων forums η clubs κυριως γινονται πολυ συχνα και δεν ειναι ασχημο αλλα αμα ειστε απο διαφορετικα μερη και δεν εχεις και πολυ χρονο ειναι δυσκολο να μαζευτουν τα μελη.

 

Για το c4 τωρα αυτη η ποτηροθηκη μου την εχει σπασει απιστευτα! Ψαχνω να βρω λυση εχει σκεφτει κανενας τιποτα; Σκεφτομαι μηπως βρω καμια αλλη ποτηροθηκη σε κανα μαγαζι και τη βαλω μεσα και σταθει μετα το μπουκαλι αλλα μετα ειδα οτι ειναι οριακα και δεν παιζει κατι τετοιο. Ειναι ενα πραγμα που μου τι σπαει σε αυτο το αυτοκινητο γιατι παιρνω ενα μπουκαλι παντα μαζι με νερο και συνεχεια πεφτει! :wacko: Επισης το χειροφρενο μου σε αποτομες ανηφοριες νομιζω δεν πιανει καλα. Παρκαρω μερικες φορες οταν βιαζομαι σε εναν τετοιο αποτομο δρομο και το δενω τερμα πανω με ταχυτητα και μετα παω και λεπω οτι εχει σκαλωσει το γραναζι αρα ισως και να ειχε φυγει χωρις αυτην. Ισως ζηταω πολλα βεβαια και δεν εχω παρατηρησει τι γινεται με αλλα αυτοκινητα αλλα απο περιεργεια εχει μαθει κανενας αν το χειροφρενο πιανει στα δισκοφρενα η εχει κανενα επιπλεον ταμπουροχειροφρενο;

Link to comment
Share on other sites

Τρελαίνομαι ότι αρχίζει και σουρουπώνει και οδηγώ στην πόλη. Εκεί που όλα μέσα στο αυτοκίνητο είναι σκοτεινά, στήνεται αυτόματα ένα τρελό πάρτυ από φώτα και φωτάκια και ενδείξεις.

 

Το τιμόνι μου και το ταμπλώ μοιάζουν με πιλοτήριο επιβατηγού jet αεροσκάφους. Βλέπω από παντού πορτοκαλί ενδείξεις και λαμπάκια, γραφικά και αντανακλάσεις, το led στον καθρέφτη, τα ατελείωτα κουμπιά στο τιμόνι, τα spotάκια στις πόρτες...

 

Και επειδή νιώθουν παραπονεμένοι οι προβολείς, ανάβουν κι αυτοί υποτάσσοντας την προσοχή των πάντων στην γατίσια, αστραπιαία και σπινθηροβόλα "ματιά" τους.. που υπακούει εύστροφα και αυστηρά σε κάθε χαΐδεμα του τιμονιού.

 

Καμιά φορά πιάνουμε και την κουβέντα. Πριν καιρό μου είπε: "Ντύσου! Έξω έχει σχεδόν πάγο! Θα κρυώσεις", "Βάλε μου αέρα, άδειασα!", "Βάλε τη ζώνη σου αλλιώς θα σε ζαλίσω στη φασαρία!", "Που πας να φύγεις;; Η πόρτα σου έιναι μισάνοιχτη!! Στη δείχνω, δεν τη βλέπεις;;" και άλλα παρόμοια.

 

Κι εγώ τότε τι κάνω;

 

Σε φθινοπωρινά δειλινά όπως το σημερινό, κοιτώ αριστερά, έξω από το παράθυρό μου, στις μεγάλες τζαμαρίες των εμπορικών καταστημάτων, βλέπω την γυαλιστερή αντανάκλαση του αυτοκινήτου μου μέσα τους και εύχομαι να ήμουν πεζός, να βρίσκομαι απ' έξω και να το θαυμάζω να πατάει σαν λιοντάρι και να ελίσσεται σαν αίλουρος στα στενά της πόλης...

 

 

What a feeling.......

http://www.mathiteio.com/mats/citroen_c4_6(small).jpg
Link to comment
Share on other sites

Τρελαίνομαι ότι αρχίζει και σουρουπώνει και οδηγώ στην πόλη. Εκεί που όλα μέσα στο αυτοκίνητο είναι σκοτεινά, στήνεται αυτόματα ένα τρελό πάρτυ από φώτα και φωτάκια και ενδείξεις.

 

Το τιμόνι μου και το ταμπλώ μοιάζουν με πιλοτήριο επιβατηγού jet αεροσκάφους. Βλέπω από παντού πορτοκαλί ενδείξεις και λαμπάκια, γραφικά και αντανακλάσεις, το led στον καθρέφτη, τα ατελείωτα κουμπιά στο τιμόνι, τα spotάκια στις πόρτες...

 

Και επειδή νιώθουν παραπονεμένοι οι προβολείς, ανάβουν κι αυτοί υποτάσσοντας την προσοχή των πάντων στην γατίσια, αστραπιαία και σπινθηροβόλα "ματιά" τους.. που υπακούει εύστροφα και αυστηρά σε κάθε χαΐδεμα του τιμονιού.

 

Καμιά φορά πιάνουμε και την κουβέντα. Πριν καιρό μου είπε: "Ντύσου! Έξω έχει σχεδόν πάγο! Θα κρυώσεις", "Βάλε μου αέρα, άδειασα!", "Βάλε τη ζώνη σου αλλιώς θα σε ζαλίσω στη φασαρία!", "Που πας να φύγεις;; Η πόρτα σου έιναι μισάνοιχτη!! Στη δείχνω, δεν τη βλέπεις;;" και άλλα παρόμοια.

 

Κι εγώ τότε τι κάνω;

 

Σε φθινοπωρινά δειλινά όπως το σημερινό, κοιτώ αριστερά, έξω από το παράθυρό μου, στις μεγάλες τζαμαρίες των εμπορικών καταστημάτων, βλέπω την γυαλιστερή αντανάκλαση του αυτοκινήτου μου μέσα τους και εύχομαι να ήμουν πεζός, να βρίσκομαι απ' έξω και να το θαυμάζω να πατάει σαν λιοντάρι και να ελίσσεται σαν αίλουρος στα στενά της πόλης...

 

 

What a feeling.......

Ωχ, το χανουμε το παιδι......

Link to comment
Share on other sites

Παιδια και κατι επικαιρο.

Απο καταναλωση πως πατε ? Εχει μετρησει κανεις στην πολη ποσα λιτρα καιει απο το comp. trip ? Καλο ειναι να καψει κανα τεποζιτο περιπου για καλυτερη μετρηση. Εγω με 1.600 μοτερ μετα απο 8700 χιλ. ειμαι στα 8,4 λιτρα.

C4 COUPE 1,6 VTR Pack
Link to comment
Share on other sites

Επισης το χειροφρενο μου σε αποτομες ανηφοριες νομιζω δεν πιανει καλα. Παρκαρω μερικες φορες οταν βιαζομαι σε εναν τετοιο αποτομο δρομο και το δενω τερμα πανω με ταχυτητα και μετα παω και λεπω οτι εχει σκαλωσει το γραναζι αρα ισως και να ειχε φυγει χωρις αυτην. Ισως ζηταω πολλα βεβαια και δεν εχω παρατηρησει τι γινεται με αλλα αυτοκινητα αλλα απο περιεργεια εχει μαθει κανενας αν το χειροφρενο πιανει στα δισκοφρενα η εχει κανενα επιπλεον ταμπουροχειροφρενο;

 

 

basika esy apo oti thimamai akoyges enan periergo thotibo apo to xeirofreno den pas gia enan elenxo mhipos thelei tpt ladoma h sfiksimo

Link to comment
Share on other sites

agiorgitis =====> Τρίπολη ========> Citroen C4 Hatchback 1600 Εxclusive => black

MPOMPIO =====> Πατρα =========> Citroen C4 Hatchback 1600 Exclusive => gris-icland

elteo ========> Ραφήνα ========> Citroen C4 Hatchback 1600 Exclusive => gris fer

Ryback3 ======> ?????? =========> Citroen C4 Hatchback 1600 Exclusive => silver

enginekiller ====> Πειραια-Πατρα ===> Citroen C4 Hatchback 1600 SX Pack ==> blue oriental

kalste ========> Θεσσαλονίκη ====> Citroen C4 Hatchback 1600 SX =====> gris fer

KarlBarks ======> Θεσσαλονίκη ====> Citroen C4 Hatchback 1400SX =====> black

leftpap =======> ΑΘΗΝΑ =========> Citroen C4 Coupe 2000 VTS=======> silver

tony78 ========> ?????? ========> Citroen C4 Coupe 1600 VTS ========> silver

lakis73 =======> AΘΗΝΑ =========> Citroen C4 Coupe 1600 VTS ========> silver

TouchDown ====> Βέροια =========> Citroen C4 Coupe 1600 VTS ========> black

ardassa =======> ΑΘΗΝΑ ========> Citroen C4 Coupe 1600 VTS ========> gris fer.

tsipi04 ========> ?????? ========> Citroen C4 Coupe 1600 VTS ========> lusifer

keltis =========>ΠΕΙΡΑΙΑΣ=======> Citroen C4 Coupe 1600 VTR ========>gris fer

mainos =======> ΑΘΗΝΑ =========> Citroen C4 Coupe 1600 VTR Pack ====> silver

nkri =========> ????? ==========> Citroen C4 Coupe 1600 VTR Pack ====> gris fer

Ryback3 ======> ????? ==========> Citroen C4

Matty ========> ????? ==========> Citroen C4

 

 

 

 

 

 

 

 

:rolleyes:

 

 

ante na pernoyn sira kai oi epomenoi :)

 

 

C4 coupe 1.4 VTR Limited Edition

Ολη τη βδομάδα πήζω, στο weekend ελπίζω!! :rolleyes:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/51141c4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...