Jump to content

Συζήτηση για ρολόγια


EWS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βλεπω καλα στη φωτο? Υπαρχει ενα Sea-Dweller και ενα Submariner?

καλα καθησαν οι κακογουστοι με τα ρολεξ στο ιδιο τραπεζι με τους πανεριστοι?

Αν δε κανω λαθος βλεπω και ένα T-Touch, ποιανου είναι?

Υπηρχαν βλεπω όλες οι κατηγοριες, απο κασιο και σέικο μέχρι πανεράι.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

έχω και μία καθαρότερη εικόνα που φαίνονται όλα έχω να πω οτι η συνάντηση ήταν τέλεια δεν υπάρχει κανένα κόμπλεξ όσο αναφορά τι ρόλοι φόραγε ο καθένας μας, περάσαμε τέλεια παίδες, πατήστε στο λίνκ

 

http://img.pathfinder.gr/members/photos/G/georgehiphop.jpg?AA=1137342925&BB=62824&CC=1137342925

mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

δικιο εχει ο ghostdoc και παραπονιεται που δε τα βαλατε σε μια σειρα να τα βγάλετε πιο καθαρες φωτο! πιστευω του γερόλυκου θα ειναι καλυτερες.

κάνουμε υπομονή!

Link to comment
Share on other sites

dimatha γεια σου. κριμα που δεν ησουν, θα ειχε ενδιαφερον :)

το T-Touch Tissot ειναι δικο μου :D αρεσε πολυ στα παιδια

εχω προσπαθησει να ανεβασω τις φωτο απο το κινητο στο my gallery αλλα δεν εχουν ανεβει και δεν ξερω γιατι ? ελπιζω να ανεβουν να της δειτε

Link to comment
Share on other sites

http://www.bulova.ch/brands/bulovaint/product.aspx?id=19&coll_id=1&origin=collection

 

καλό? ξέρει κανείς απο bulova? καλή εταιρία φαίνεται, αυτό το ρολόι επισης μου γυάλισε

mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΡΟΛΟΓΙΑ

 

http://www.miumu.com/phpbb/index.php?mforum=wgr

Link to comment
Share on other sites

kalimera k kalh week k apo mena!!!

 

oso anafora to meeting: pragmatika apsogo!!!poly gelio...cool typakia me eury fasma gnoseon k mia k monadiki elxh: ta rologia!!!...ante tora gia to epomeno me nea aopktimata k fysika na mhn meinun sta logia ola auta pu eipame!!!;-)

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

http://www.bulova.ch/brands/bulovaint/product.aspx?id=19&coll_id=1&origin=collection

 

καλό? ξέρει κανείς απο bulova? καλή εταιρία φαίνεται, αυτό το ρολόι επισης μου γυάλισε

Καλο φαίνεται. Ως εταιρεία έχει καλη φήμη, κατασκευασε το πρώτο ηλεκτρονικό ρολόι παγκοσμίως, το accutron, πολυ μεγαλης ακριβειας για τα δεδομενα της εποχης.

Γνωρίζεις ποσο κοστίζει;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

ολη η σειρα seamaster εχει πολυ ομοεφα και δυνατα ρολογια.

Το De Ville Co-axial rattrapante το βρίσκω καταπληκτικο ! Πανεμορφο και με ωραιο μηχανισμο, όχι οτι χρειαζεται και κανεις τις έξτρα λειτουργίες (rattrapante κλπ ) αλλα αστες να υπαρχουν :-)

Ομως τσουζει αρκετα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες

πηγαινετε στο mygallery και θα βρειτε ανεβασμενες τις φωτο απο το meeting για να δειτε τις φατσες μας οσοι δεν μας ξερετε :lol: εχω γραψει τα ονοματα.

Α' εγω λειπω .ας στειλω ο gerolykos η καποιος αλλος τη φατσα μου :D

Link to comment
Share on other sites

Καλο φαίνεται. Ως εταιρεία έχει καλη φήμη, κατασκευασε το πρώτο ηλεκτρονικό ρολόι παγκοσμίως, το accutron, πολυ μεγαλης ακριβειας για τα δεδομενα της εποχης.

Γνωρίζεις ποσο κοστίζει;

 

γύρω στα 390

mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες

πηγαινετε στο mygallery και θα βρειτε ανεβασμενες τις φωτο απο το meeting για να δειτε τις φατσες μας οσοι δεν μας ξερετε :lol: εχω γραψει τα ονοματα.

Α' εγω λειπω .ας στειλω ο gerolykos η καποιος αλλος τη φατσα μου :D

 

kalimera!!!...mas katestrepses!!!ante tora na moirazume apo do k apo kei autografa!!!!!:p :lol: :)

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

foverh lista......

 

na su po peirazei ama dne exume ta sygekrimena rologia alla exume tulaxisotn ena apo ka8e marka!?!?!?!?!?!!;-)....apthn anabroxia kalo k to xalazi...oxi bebaia oti auto 8a einia eukolo alla leme tora!!!!!;-pppppp

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

O gerolykos ειναι αυτος που καθεται δεξια στη τρίτη φωτογραφία? Σίγουρα θα έχει Rolex.

πως το κατάλαβα? Η μπλούζα που φοράει έχει ρόμβους διαφορετικων χρωματων. το ίδιο και η εγγύηση στο certification της Rolex. :) (προσπαθησα να βαλω φωτο του certification αλλα ειναι πολυ μεγαλη και δε ξερω πως να τη κανω μικροτερη για να χωρεσει)

Αυτος ειναι ενας καλος τροπος αναγνώρισεις του αυθεντικού. το ρολοι μπορει να ειναι πανομοιοτυπο με το αυθεντικο αλλά το certification δεν αντιγραφεται με τιποτα, ειναι πιο ασφαλες και απο τα ευρο. αρκει βεβαια να ξερεις πως ειναι το original cartification. ενας αλλος σιγουρος τροπος ειναι να ακουσεις τον ήχο του ρότορα όταν γυρνάει, και αυτο ειναι κατι που καμια εταιρια δε μπορει να αντιγραψει αφου η ρολεξ ειναι η μονη που δεν εχει ροτορα με ρολεμαν οπως όλες οι άλλες μηχανες, αλλα και αυτο προϋποθέτει να έχεις ακουσει τον ήχο του ροτορα. για άλλους τροπους αναγνωρισεις υπαρχουν πολλα γραμμενα στο ιντερνετ, αλλα εγω έχω αποκτήσει καποια οικιοτητα με τα συγκεκριμένα ρολογια και μπορώ να εμπιστευομαι τις αισθήσεις μου, όραση, υφή, ακοή!

Αλήθεια εκτος απο τη μπλούζα που φορούσε με τους ρομβους του certification και το ρολοι φανταζομαι τι αλλο είχε μαζί του? μήπως έχει κανει την αγκυρα (εγγυηση στεγανοποιησης) μπρελόκ για τα κλειδιά του? :)

Link to comment
Share on other sites

για οσους θελουν να αρχισουν συλλογη.

 

The 10 most legendary watches!

 

http://www.elegant-lifestyle.com/legendary-watches.htm

 

ποιο θα αγοράσετε πρωτο?

Dimatha πολυ ενδιαφερουσα σελιδα.Μπραβο. Ηδη εχω το Speedmaster :)

εχει και πεννες η σελιδα φιλαρα ετσι :lol:

Link to comment
Share on other sites

Οντως πολυ ενδιαφερουσα σελιδα και ειναι ολα τους θρυλικα ρολογια, ωστοσο μου προξενει ιδιαίτερη εκπληξη το γεγονος ότι απουσιαζουν εταιρειες μεγαθηρια όπως Vacheron, Breguet ,Blancpain, Zenith, Ulysse Nardin κλπ

Λιστα legendary watches χωρις αυτους τους κολοσσους δε μπορει παρα να θεωρηθει ελλειπης, ευχαριστουμε παντως για το λινκ!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες

πηγαινετε στο mygallery και θα βρειτε ανεβασμενες τις φωτο απο το meeting για να δειτε τις φατσες μας οσοι δεν μας ξερετε :lol: εχω γραψει τα ονοματα.

Α' εγω λειπω .ας στειλω ο gerolykos η καποιος αλλος τη φατσα μου :D

Που φαίνεται ποιος είναι ποιος;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

για οσους θελουν να αρχισουν συλλογη.

 

The 10 most legendary watches!

 

http://www.elegant-lifestyle.com/legendary-watches.htm

 

ποιο θα αγοράσετε πρωτο?

 

Toulaxiston mou menoun alla 9 ;)

 

Exw mellon akoma!

 

Ma kala einai dinaton na min exei mesa to KATAPLIKOTERA ROLOGIA TOU KOSMOU O L O Y??? TA PANERAI, aaa ntropi tous kai exoun to Royal Oak ti moufa!

Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε.

έτσι σοφός που έγινες, με τόση πείρα,

ήδη θα το κατάλαβες οι Ιθάκες τι σημαίνουν.

 

Κωνσταντίνος Π. Καβάφης

http://www.eclipse.co.uk/mbs/Diver_logo-web_page_GIF_1a.gif

Link to comment
Share on other sites

Toulaxiston mou menoun alla 9 ;)

 

Exw mellon akoma!

 

Ma kala einai dinaton na min exei mesa to KATAPLIKOTERA ROLOGIA TOU KOSMOU O L O Y??? TA PANERAI, aaa ntropi tous kai exoun to Royal Oak ti moufa!

 

pio exeis file mu!?!?!?einai makrys akoma o dormos!!!xexexe....eee oxi k mufa to royal oak!!!emena mu fianetai super!!!opos k to big bang apo Hublot...trelo telios alla oxi se xryso...arketa kits!!!!

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

καλη τιμουλα για ενα αξιοπρεπες ρολοι

 

πήγα σήμερα στο μαγαζάκι και μου είπαν 350 ευρό με 10% έκπτωση μου αρέσει πολύ το είδα και απο κοντά

 

http://www.bulova.ch/brands/bulovaint/product.aspx?id=19&coll_id=1&origin=collection

mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μπορείτε να μου πείτε τη γνώμη σας σχετικά με τα ρολόγια ORIENT;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...