Jump to content

Συζήτηση για ρολόγια


EWS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγώ θα φέρω το περιοδικό chronosoro θα φαίνεται και 3-4 ρολογάκια ε όποιοι περιμένουν απέξω αυτοί θα είναι κιόλας
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο site

http://www.memmel-online.de/asp/index.asp?artikel=4168

seikατο.. :D

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 3 μέρες φοράω και δε μπορώ να χορτάσω το καινούριο μου ρολογάκι (Seiko Samurai Diver's SNM011K1). Μ' αρέσει γιατί αν και καταδυτικό, φοριέται άνετα και σαν πιο καλό. Όχι ότι εγώ θα το χρησιμοποιήσω για καταδύσεις :lol: , απλά πιστεύω ότι σαν κατασκευή θα είναι πιο ανθεκτικό και στιβαρό.
Link to comment
Share on other sites

ορίστε και ένα σε αυτή την κατηγορία vsk 781 euros σκυλί φαίνεται το δικό σου πόσο το πήρες?

 

http://www.chrissigalerou.com/product616/product_info.html

mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα με 150€ σε πλειστηριασμό από το Ebay. Καινούριο, συσκευασμένο πολύ ωραία, σε gift-box, με τις εγγυήσεις του και το βιβλιαράκι οδηγιών.

Από αυτούς: http://stores.ebay.co.uk/cheapestonplanetrkgroup

Link to comment
Share on other sites

φιλε redcon αυριο περιμενω να φερεις αρκετα κομματια panerai...μην ξεχασεις!

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΡΟΛΟΓΙΑ

 

http://www.miumu.com/phpbb/index.php?mforum=wgr

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 3 μέρες φοράω και δε μπορώ να χορτάσω το καινούριο μου ρολογάκι (Seiko Samurai Diver's SNM011K1). Μ' αρέσει γιατί αν και καταδυτικό, φοριέται άνετα και σαν πιο καλό. Όχι ότι εγώ θα το χρησιμοποιήσω για καταδύσεις :lol: , απλά πιστεύω ότι σαν κατασκευή θα είναι πιο ανθεκτικό και στιβαρό.

 

πολυ ωραιο φιλε, να το χαρεις...

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΡΟΛΟΓΙΑ

 

http://www.miumu.com/phpbb/index.php?mforum=wgr

Link to comment
Share on other sites

ο λυκος της φωτο δε φαινεται να ειναι και πολυ γέρος! :)

ή το ονομα σου βγαίνει από το γερός λύκος?

μάλλον γερό θα είναι και το ρολοι που φορας!

:)

Link to comment
Share on other sites

ο λυκος της φωτο δε φαινεται να ειναι και πολυ γέρος! :)

ή το ονομα σου βγαίνει από το γερός λύκος?

μάλλον γερό θα είναι και το ρολοι που φορας!

:)

 

Μαγος εισαι??? μολις αγορασα ενα Πανεραι....χαχαχαχα την πατησες!

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΡΟΛΟΓΙΑ

 

http://www.miumu.com/phpbb/index.php?mforum=wgr

Link to comment
Share on other sites

φιλε redcon αυριο περιμενω να φερεις αρκετα κομματια panerai...μην ξεχασεις!

 

Μπας και με περασες για το Κεσσαρη; :)

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 3 μέρες φοράω και δε μπορώ να χορτάσω το καινούριο μου ρολογάκι (Seiko Samurai Diver's SNM011K1). Μ' αρέσει γιατί αν και καταδυτικό, φοριέται άνετα και σαν πιο καλό. Όχι ότι εγώ θα το χρησιμοποιήσω για καταδύσεις :lol: , απλά πιστεύω ότι σαν κατασκευή θα είναι πιο ανθεκτικό και στιβαρό.

Ωραίο το σαμουράι ! Καλοφόρετο και με υγεία να το χαρείς !

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 3 μέρες φοράω και δε μπορώ να χορτάσω το καινούριο μου ρολογάκι (Seiko Samurai Diver's SNM011K1). Μ' αρέσει γιατί αν και καταδυτικό, φοριέται άνετα και σαν πιο καλό. Όχι ότι εγώ θα το χρησιμοποιήσω για καταδύσεις :lol: , απλά πιστεύω ότι σαν κατασκευή θα είναι πιο ανθεκτικό και στιβαρό.

καλοφορετο το samurai, αλλα προσεχε μη κανει χαρακιρι! :)

 

Αν θες να το δοκιμασεις αν πραγματι ειναι στεγανο εστω και για μερικα μετρα βαθους δωσε το στον μεγα Γκουρου οταν παει για ψαροντουφεκο! :)

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις ευχές!

Εδώ στην άγονη γραμμή που είμαι, λόγω εργασίας, θα έχω την ευκαιρία το καλοκαίρι να το τεστάρω.

Να σας δώσω και μερικά ενδιαφέροντα links:

 

TimeZone

WatchParadise

SeikoCitizenWatchForum

Military Watch Resource

WatchUseek

EquationOfTime

Great Diver site by ZDiver's team - Στα γαλλικά δυστυχώς! :(

Big Watch Forum

The Affordable Watch Forum

Oriental Watch Site

Graphical Moonphases - Λίγο άσχετο, αλλά ωραίο! :)

Bracelet overview

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις ευχές!

Εδώ στην άγονη γραμμή που είμαι, λόγω εργασίας, θα έχω την ευκαιρία το καλοκαίρι να το τεστάρω.

Να σας δώσω και μερικά ενδιαφέροντα links:

 

TimeZone

WatchParadise

SeikoCitizenWatchForum

Military Watch Resource

WatchUseek

EquationOfTime

Great Diver site by ZDiver's team - Στα γαλλικά δυστυχώς! :(

Big Watch Forum

The Affordable Watch Forum

Oriental Watch Site

Graphical Moonphases - Λίγο άσχετο, αλλά ωραίο! :)

Bracelet overview

Ευχαριστουμε για τα λινκς, σιγουρα χρησιμα :-)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μολις επεστρεψα απο το meeting-καφε. Ημασταν 6 ολοι και ολοι. Φωτο θα ανεβουν συντομα απο το Γιωργο (απο κινητο) και οι καλες απο Κυριακο απο βδομαδα. Ολα τα παιδια ειναι τελεια, καναμε και ενα νεο μελος απο το διπλανο τραπεζι. :)

 

Ασχετο το Hublot Big Bang ατσαλι εχει κανενας ιδεα ποσο παει; Μου εχει καθησει.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μολις επεστρεψα απο το meeting-καφε. Ημασταν 6 ολοι και ολοι. Φωτο θα ανεβουν συντομα απο το Γιωργο (απο κινητο) και οι καλες απο Κυριακο απο βδομαδα. Ολα τα παιδια ειναι τελεια, καναμε και ενα νεο μελος απο το διπλανο τραπεζι. :)

 

Ασχετο το Hublot Big Bang ατσαλι εχει κανενας ιδεα ποσο παει; Μου εχει καθησει.

Ποιοι ησασταν;

Προτείνω να σου ξεκατσει (δε λεω να σου σηκωθει μη μας παρεξηγησουν :-)) συντομα (8.000-9.000 ευρω αναλογα λουρακι μπρασελε κλπ).. :-(

 

Αν μαλιστα θες και κεραμικη στεφανη αντι ατσαλινης συν μπρασελε αρχισε να πουλας στερεο λαστιχα κινητα και ακινητα :lol:

καλυτερα πο ιντερνετ (αρκετα χαμηλοτερα)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

δείτε ρολόγια απο τη συνάντηση

θενκς για τη φωτο. Πολυ χυμα ομως βρε παιδια ολα, γιατι δεν τα βαλατε σε μια σωστη σειρουλα ;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Pain is the best teacher.. but nobody wants to be his student...

Link to comment
Share on other sites

Ποιοι ησασταν;

Προτείνω να σου ξεκατσει (δε λεω να σου σηκωθει μη μας παρεξηγησουν :-)) συντομα (8.000-9.000 ευρω αναλογα λουρακι μπρασελε κλπ).. :-(

 

Αν μαλιστα θες και κεραμικη στεφανη αντι ατσαλινης συν μπρασελε αρχισε να πουλας στερεο λαστιχα κινητα και ακινητα :lol:

καλυτερα πο ιντερνετ (αρκετα χαμηλοτερα)

 

Γιατι τα ωραια ειναι και ακριβα; :(

Σιγα μη δωσω το Forester για το Hublot. Ειπαμε. :)

 

Πιο πολλες φωτο εχει ο Gerolykos. Deals ημασταν.

Ψηθηκαν και 2 για Πανεραι, αφου το ειδαν απο κοντα.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι τα ωραια ειναι και ακριβα; :(

Σιγα μη δωσω το Forester για το Hublot. Ειπαμε. :)

 

Πιο πολλες φωτο εχει ο Gerolykos. Deals ημασταν.

Ψηθηκαν και 2 για Πανεραι, αφου το ειδαν απο κοντα.

 

παιδες οσο αναφορα τις φωτο, γυριζω πρωτα ο Θεος Τριτη Πατρα, οποτε κατα το βραδακι θα ποσταριστουν. Η συναντηση ειχε γελιο, καμια σχεση οσες ωρες και να γραφεις στο φορουμ, μεσα σε 1 ωρα αγγιζεις, νιωθεις, μαθαινεις γνωριζεις πραγματα που ειναι αδυνατο να κανεις μεσω φορουμ. Αντε να το ξανακανουμε και να ερθουν και τα παιδια απο επαρχια. Εχει γελιο!!!

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΡΟΛΟΓΙΑ

 

http://www.miumu.com/phpbb/index.php?mforum=wgr

Link to comment
Share on other sites

Ωραια ηταν παιδια και καλες οι γνωριμιες απο κοντα- αλλο πραγμα οι προσωπικες επαφες και αλλο τα ποστ :)

φωτο θα ανεβασουμε

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...