Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν χαλαω τις διακοπες μου για κινητο.Αλλωστε κι απο το G3 ευχαριστημενος ειμαι Τακαρε.Αλλα σιγουρα τον χειμωνα θα το χτυπησω!

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μόλις έκανα άνοιγμα εφαρμογών με το z3 compact πού έχω και ήταν περίπου τα ίδια με το z3 κάποιος φορές να προηγείται τελικά η το μικρό είναι απίστευτο η το g4 είναι υπερεκτιμημένο
Link to comment
Share on other sites

Δεν χαλαω τις διακοπες μου για κινητο.Αλλωστε κι απο το G3 ευχαριστημενος ειμαι Τακαρε.Αλλα σιγουρα τον χειμωνα θα το χτυπησω!

Εννοείται φίλε 2 Αυγούστου παίρνω γυναίκα και παιδί και σαλπαρω για Σκόπελο! Λέω να την κάνω και εγώ την κίνηση για το g4 παρόλο που δεν έχω παράπονο από το g3 καθώς διαβάζω καλά πράγματα από τα παιδιά.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι

 

Ναι φίλε μου τώρα τώρα έστρωσε λίγο έχω κάνει δυο factory reset και έχω πετάξει nova πάνω. παρατηρώ ότι η αφή είναι πολύ ευαίσθητη και στο scrolling ανοίγουν εφαρμογές που πατάω χωρίς να το θέλω. Το scrolling δεν είναι τόσο smooth όσο του m8 που είναι και του 13.έχει βρει κανείς κάποιο fix?

 

Αυτό που έχω καταλάβει για την αφή είναι ότι θέλει να το πατάς την επιφάνεια του δάχτυλου αλλιώς με την άκρη κλικαρει. έχω μαμά UI και πληκτρολόγιο αλλά κανένα πρόβλημα σε scrolling ή lag. και όντως τρομερό multitasking. Κλαίω τις ώρες που πέρναγα ρομ στο s3

Link to comment
Share on other sites

Σε σχέση με το s6;αν και λόγο μεγέθους και κυρίως ομορφιάς το g4 δεν μου έκατσε καλά το θεωρώ πιο άσχημο από το g3 αλλά δεν το έπιασα στα χέρια μου μόνο το είδα λίγο στα πεταχτα:o

Πέρα του multitasking πού προσωπικά είναι ελάχιστες οι φορές πού είχα θέμα στο s6,σε ολα καλύτερό το s6.

Γι αυτό άλλωστε υπάρχει ακόμα στα χέρια μου,αλλιώς θα είχα σίγουρα κάποιο άλλο η το g4,αν το θεωρούσα καλύτερό.

Οσο για την αφή πού αναφέρθηκε κάτι,όντως δεν είναι και τόσο απόλυτο στην αφή.

Αν το θεωρούσα καλύτερό από το s6 πίστεψε με θα το είχα γράψει,άλλωστε ήμουν ορκισμένος αντίsamsung μετά την έλευσή του s5,το s6 ομως με εχει αφήσει απόλυτα ευχαριστημένο σε ολα,οπότε δεν θα του χρεωσω και κάτι πού για μένα δεν ισχύει.

Φυσικά ολα είναι γνώμες και γούστα...και φυσικά τι καλύπτει τον καθένα.

Edited by ταξιδιωτης22

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Πέρα του multitasking πού προσωπικά είναι ελάχιστες οι φορές πού είχα θέμα στο s6,σε ολα καλύτερό το s6.

Γι αυτό άλλωστε υπάρχει ακόμα στα χέρια μου,αλλιώς θα είχα σίγουρα κάποιο άλλο η το g4,αν το θεωρούσα καλύτερό.

Οσο για την αφή πού αναφέρθηκε κάτι,όντως δεν είναι και τόσο απόλυτο στην αφή.

Αν το θεωρούσα καλύτερό από το s6 πίστεψε με θα το είχα γράψει,άλλωστε ήμουν ορκισμένος αντίsamsung μετά την έλευσή του s5,το s6 ομως με εχει αφήσει απόλυτα ευχαριστημένο σε ολα,οπότε δεν θα του χρεωσω και κάτι πού για μένα δεν ισχύει.

Φυσικά ολα είναι γνώμες και γούστα...και φυσικά τι καλύπτει τον καθένα.

Το ξέρω φίλε ότι έχεις δοκιμάσει όλες τις καλές συσκευές που κυκλοφορούν όπως και εγώ,αν και εγώ τις κάνω ανταλλαγή περίπου στο 20ημερο το s6 έχει μπει στον δεύτερο μήνα και δεν με τρώει το χέρι μόνο root που το έκανα :o

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω είναι καθαρά θέμα γούστων παιδιά. Για μένα το ότι δεν πέφτει ανάλογα η τιμή τους και φυσικά το νο.1 για μένα που είναι το root+recovery+custom roms όπου ελέω knox δεν(από όσο γνωρίζω ακόμα αν και δεν το πολυψάχνω) κάνουν οποιαδήποτε Samsung no go

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Γούστα είναι αυτά παιδιά,απλά να ενημερώσω ότι το note 3 και s4 που είχα πήγαν κανονικά για service με γραμμένο knox χωρίς πρόβλημα,απλά φλασαρα με odin την stock rom.Ο knox counter γράφει πολλές φορές και οταν φλασαρεις μαμά rom άλλης χώρας με odin.Τελος για να αφήσω τα off topic δεν νομίζω το g4 αν θα το πάρω να μείνει ούτε μέρα stock και δεν νομίζω ότι φταίει μόνο η Samsung για τα οποία προβλήματα έχει το s6 αν διαβάσει κανείς στους xda θα δει ότι η Google και οι εφαρμογές τις έχουν θέμα με τον exynos.Οσο για ταχύτητα και lag επειδή το έβαλα δίπλα με ένα nexus 6 απλά είναι κορυφή,δεν πίστευα ότι έχω Samsung συσκευή.

 

----- προσθήκη μηνύματος 76 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πιστεύω είναι καθαρά θέμα γούστων παιδιά. Για μένα το ότι δεν πέφτει ανάλογα η τιμή τους και φυσικά το νο.1 για μένα που είναι το root+recovery+custom roms όπου ελέω knox δεν(από όσο γνωρίζω ακόμα αν και δεν το πολυψάχνω) κάνουν οποιαδήποτε Samsung no go

Θα συμφωνήσω μαζί σου Κώστα όπως πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Πέρα του multitasking πού προσωπικά είναι ελάχιστες οι φορές πού είχα θέμα στο s6,σε ολα καλύτερό το s6.

Γι αυτό άλλωστε υπάρχει ακόμα στα χέρια μου,αλλιώς θα είχα σίγουρα κάποιο άλλο η το g4,αν το θεωρούσα καλύτερό.

Οσο για την αφή πού αναφέρθηκε κάτι,όντως δεν είναι και τόσο απόλυτο στην αφή.

Αν το θεωρούσα καλύτερό από το s6 πίστεψε με θα το είχα γράψει,άλλωστε ήμουν ορκισμένος αντίsamsung μετά την έλευσή του s5,το s6 ομως με εχει αφήσει απόλυτα ευχαριστημένο σε ολα,οπότε δεν θα του χρεωσω και κάτι πού για μένα δεν ισχύει.

Φυσικά ολα είναι γνώμες και γούστα...και φυσικά τι καλύπτει τον καθένα.

 

φιλε μου το s6 ειναι μια παρα πολυ καλη συσκευη (το ειχα για κανενα μηνα περιπου!!)σε ολα ήμουν ευχαριστιμενος εκτοςαπο αυτο το αθλιο multitaskin που πραγματικα ηταν απαραδεκτο :X !!!!απο θεμα εμφάνισης και μπαταριας (μαλλον ακομα δεν εχω καθαρη εικονα!!) το s6 ειναι μπροστα σε ολα τα υπολοιπα ειναι χειροτερο!!!και το multitaskin ειναι απλα φοβερο!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παίδες μόλις έκανα άνοιγμα εφαρμογών με το z3 compact πού έχω και ήταν περίπου τα ίδια με το z3 κάποιος φορές να προηγείται τελικά η το μικρό είναι απίστευτο η το g4 είναι υπερεκτιμημένο

 

φιλε μου το z3 compact εχει τον 801 και εχει την μιση αναλυση του g4!!!φυσικα η διαφορες μεγαλες σε αναλυση 1280*720 ενω το g4 εχει 1440*2560 !!αν ειχε το z3 αυτην την αναλυση πιστευεις οτι θα τα ανοιγε περιπου το ιδιο την καθε εφαρμογη??!! ;) και φυσικα οχι και η αληθεια ειναι οτι το G4 ειναι σφαιρα!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και φυσικά με το root έχεις χάσει την εγγύηση της συσκευής και για το οποιοδήποτε πρόβλημα αλλάζεις πλακέτα. Άλλο αγοράζω τηλέφωνα κι άλλο δοκιμάζω τηλέφωνα. Στο μόνο που υπερτερεί το s6 είναι ότι μοιάζει με iPhone, ακόμα και στο multitasking μιμήθηκε η Samsung Την Apple. Το 4 είναι ένα πολύ καλύτερο 2 και καλύτερο 3. Η δε νυχτερινή κάμερα είναι αξεπέραστη. Η Samsung πρέπει να φτιάξει το sw της οπωσδήποτε. Δεν μπορεί ένα τηλέφωνο να θέλει nova Και root για να δουλέψει σωστά.

 

φιλε μου θα διαφωνήσω στο(Άλλο αγοράζω τηλέφωνα κι άλλο δοκιμάζω τηλέφωνα) δοκιμαζεις τηλεφωνα για να δεις οτι τελικα σε καλύπτει και τελικα το κρατας αν σε καλύπτει;) κανεις την αγορα δηλαδη!!σε ολα τα αλλα θα συμφωνήσω μαζι σου!!

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το s6 ειναι μια παρα πολυ καλη συσκευη (το ειχα για κανενα μηνα περιπου!!)σε ολα ήμουν ευχαριστιμενος εκτοςαπο αυτο το αθλιο multitaskin που πραγματικα ηταν απαραδεκτο :X !!!!απο θεμα εμφάνισης και μπαταριας (μαλλον ακομα δεν εχω καθαρη εικονα!!) το s6 ειναι μπροστα σε ολα τα υπολοιπα ειναι χειροτερο!!!και το multitaskin ειναι απλα φοβερο!!!

 

Εγω παλι που ειμαι "fan" της samsung, ειδα στην πραξη και οχι στα benchmarks οτι η ταχυτητα και η εμπειρια χρησης του G4 ειναι ανωτερη των S6 (τα εχω παραλληλα και τα δουλευω). Και η μπαταρια ειναι ανωτερη επισης. Εκτος κι αν επεσα και στα 2 S6 που πηρα (απλο και edge) σε ελαττωματικα κομματια, που δεν παιζει αυτο το σεναριο.

Οπως επισης ειναι γεγονος οτι το g4 ειναι πιο ολοκληρωμενο διοτι εχει και αποσπωμενη μπαταρια και sd card slot και ραδιοφωνο, ασχετα αν δε με ενδιαφερουν τα συγκεκριμενα.

Απο την αλλη η samsung στο s6 εκανε πολυ καλη δουλεια στον TW, καθως ειναι αισθητα πιο γρηγορος απο παλαιοτερα (βλεπε Note 4), απλα τα σκατωσαν εντελως με τη RAM και το συνεχες reloading των εφαρμογων στο Multitasking που καταστρεφει ολη την εμπειρια χρησης, μαζι με την κακιστη μπαταρια.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Τα είχα και τα δύο μαζί. S6 edge vs lg g4. Κράτησα το s6 edge. Νομίζω πως σαν πακέτο το Samsung υπερτερεί. Μέγεθος, design ταχύτητα είναι υπέρ του edge. Αν αυτά δεν είναι ικανά από μόνα τους για επιλογή κινητού τότε δείτε και το lg g4. Το lg τώρα ίσως λόγω του ότι αλλάζει μπαταρία είναι ένα κλικ σαν επιλογή κυρίως για αυτους που θέλουν άμεσα αλλαγή για να μην μένουν ποτέ μέσα στην ημέρα, αλλά σαν μπαταρία είναι στα ίδια επίπεδα. Κάμερα νομίζω ότι είναι στα ίδια επίπεδα. Πραγματικά δεν μπορώ να ξεχωρίσω την μία ή την άλλη. Πάντως είναι κορυφαία και τα δύο. Αυτά από εμένα.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Μέγεθος, design ταχύτητα είναι υπέρ του edge.

 

Μεγεθος: δεν μπορεις να πεις οτι υπερτερει γιατι ειναι εντελως υποκειμενικο, αλλοι βολευονται με μεγαλυτερα και αλλοι με μικροτερα.

Design: κλασεις ομορφοτερο το S6

Ταχυτητα:

Xαος υπερ του G4 στη συνολικη ταχυτητα.

Πρωτο ανοιγμα εφαρμογων: λιγο ταχυτερο το s6 (οχι σε ολα τα apps βεβαια)

Επαναφορά στο προσκηνιο: καμια επαφη υπερ του G4

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Μεγεθος: δεν μπορεις να πεις οτι υπερτερει γιατι ειναι εντελως υποκειμενικο, αλλοι βολευονται με μεγαλυτερα και αλλοι με μικροτερα.

Design: κλασεις ομορφοτερο το S6

Ταχυτητα:

Xαος υπερ του G4 στη συνολικη ταχυτητα.

Πρωτο ανοιγμα εφαρμογων: λιγο ταχυτερο το s6 (οχι σε ολα τα apps βεβαια)

Επαναφορά στο προσκηνιο: καμια επαφη υπερ του G4

Υπαμε ρε φίλε ότι έχει θέμα στο multitasking το s6 αλλά στο άνοιγμα των εφαρμογών είναι μέρα με τη νύχτα υπερ το s6 στο video,μετά λόγο του multitasking είναι υπέρ του g4,νομίζω ότι ο απλός χρήστης θα βρει σίγουρα πιο γρήγορο το s6 γιατί πραγματικά είναι,ασε που από την εμπειρία μου από τα lg δεν νομίζω να μπορούν να ακουμπήσουν τα samsung στην οθόνη αφής και στην απόκριση όπως και στην ποιότητα κλήσης,ελπίζω το g4 να εχει βελτιωθεί γιατί ξεχνάμε συνήθως ποιες είναι οι βασικές χρήσεις ενός smartphone και δεν νομίζω να είναι το multitasking.

Link to comment
Share on other sites

Υπαμε ρε φίλε ότι έχει θέμα στο multitasking το s6 αλλά στο άνοιγμα των εφαρμογών είναι μέρα με τη νύχτα υπερ το s6 στο video

 

 

Ποια ημερα με τη νυχτα;; Ανοιξαν 10 αpps στον πρωτο γυρο και η διαφορά υπερ του S6 ηταν 6 sec, δηλαδη μεσο ορο 0,6sec πιο γρηγορο loading καθε app για το s6. Τρομακτικη διαφρορά τι να σου πω!:lol:

Αυτο που μετραει στην πραξη ειναι το Multitasking. Εκτος κι αν καθεσαι καθε φορα και σβηνεις τα apps απο τον task manager, αλλα και παλι χειροτερο ειναι γιατι αλλο να το ανοιγεις απο την αρχη και αλλο να ειναι ηδη φορτωμενο.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Ποια ημερα με τη νυχτα;; Ανοιξαν 10 αpps στον πρωτο γυρο και η διαφορά υπερ του S6 ηταν 6 sec, δηλαδη μεσο ορο 0,6sec πιο γρηγορο loading καθε app για το s6. Τρομακτικη διαφρορά τι να σου πω!:lol:

Αυτο που μετραει στην πραξη ειναι το Multitasking. Εκτος κι αν καθεσαι καθε φορα και σβηνεις τα apps απο τον task manager, αλλα και παλι χειροτερο ειναι γιατι αλλο να το ανοιγεις απο την αρχη και αλλο να ειναι ηδη φορτωμενο.

Καλά φιλε άστο εχουμε διαφορετική άποψη δεν χρειάζεται να συμφωνούμε όλοι σε όλα.δες dialer,camera,browser ποιο ανοίγει πιο γρήγορα,δεν το έχω το τηλέφωνο g4 αλλά μπορεί κάποιος που τα έχει και τα δύο ταυτόχρονα να μας πει για την απόκριση στην αφή ποιότητα κλήσης,σήμα,οθόνη,gps εκεί τι διαφορά έχουν; γιατί όπως και να το κάνουμε την έχω πατήσει από την lg και δυσκολεύομαι να την εμποστευτω και πολλοί εδώ μέσα με ξέρουν ότι είχα lg και το g2 και το g3,νομίζω ότι μετά το g2 η lg τα έχει παρατήσει λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Καλά φιλε άστο εχουμε διαφορετική άποψη δεν χρειάζεται να συμφωνούμε όλοι σε όλα.δες dialer,camera,browser ποιο ανοίγει πιο γρήγορα,δεν το έχω το τηλέφωνο g4 αλλά μπορεί κάποιος που τα έχει και τα δύο ταυτόχρονα να μας πει για την απόκριση στην αφή ποιότητα κλήσης,σήμα,οθόνη,gps εκεί τι διαφορά έχουν; γιατί όπως και να το κάνουμε την έχω πατήσει από την lg και δυσκολεύομαι να την εμποστευτω και πολλοί εδώ μέσα με ξέρουν ότι είχα lg και το g2 και το g3,νομίζω ότι μετά το g2 η lg τα έχει παρατήσει λίγο.

Πάντως στο flex 2 που πέρασε 1.5 μήνα στην κατοχή μου ειχε άψογο σήμα και ποιότητα κλήσης και αριστη απόκριση οθονης.

GPS δεν δοκίμασα όσο το είχα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως οι εμπειρίες μου μέχρι τώρα με το τηλέφωνο από χθες είναι ότι όσο πάει τελικά το συμπαθώ περισσότερο. Είχα m8 note 3 z3 compact με κανένα από αυτά τα τηλέφωνα δεν μπορούσα να μιλήσω καθαρά και χωρίς διακοπές στο viber από το δωμάτιο μου. Γενικά δεν είχα τόσο καθαρές κλήσεις.χθες μιλούσα από viber με video κλήση στο ίδιο σημείο στο δωμάτιο μου και ο συνομιλητής με έβλεπε αψεγάδιαστο μιας πού έχει και 8 μπροστά. Δεν κόλλησε ούτε μια φορά ούτε έκανε drop call. Με τα αλλά τηλέφωνα θα είχα αρχίσει τα με ακούς? Από το πρώτο λεπτό δεν συζητάω για video.

Κάτι άλλο πού παρατήρησα δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί στα video στο youtube το g4 έχει 2900 μπαταρία εμένα έχει 3000 παίζει ρόλο η χώρα?

Link to comment
Share on other sites

Καλά φιλε άστο εχουμε διαφορετική άποψη δεν χρειάζεται να συμφωνούμε όλοι σε όλα.δες dialer,camera,browser ποιο ανοίγει πιο γρήγορα,δεν το έχω το τηλέφωνο g4 αλλά μπορεί κάποιος που τα έχει και τα δύο ταυτόχρονα να μας πει για την απόκριση στην αφή ποιότητα κλήσης,σήμα,οθόνη,gps εκεί τι διαφορά έχουν; γιατί όπως και να το κάνουμε την έχω πατήσει από την lg και δυσκολεύομαι να την εμποστευτω και πολλοί εδώ μέσα με ξέρουν ότι είχα lg και το g2 και το g3,νομίζω ότι μετά το g2 η lg τα έχει παρατήσει λίγο.

 

Ο ίδιος τα έχει και παράλληλα πάντως....

 

Εγω παλι που ειμαι "fan" της samsung, ειδα στην πραξη και οχι στα benchmarks οτι η ταχυτητα και η εμπειρια χρησης του G4 ειναι ανωτερη των S6 (τα εχω παραλληλα και τα δουλευω). Και η μπαταρια ειναι ανωτερη επισης. Εκτος κι αν επεσα και στα 2 S6 που πηρα (απλο και edge) σε ελαττωματικα κομματια, που δεν παιζει αυτο το σεναριο.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο flex 2 που πέρασε 1.5 μήνα στην κατοχή μου ειχε άψογο σήμα και ποιότητα κλήσης και αριστη απόκριση οθονης.

GPS δεν δοκίμασα όσο το είχα.

Έτσι είναι Άλεξ.

Ήμουν κ εγώ που είχα χάλια εμπειρία με την LG με το G2 κυρίως και το nexus 5 και από τότε ήμουν επιφυλακτικός αλλά με το gflex2 που είχα άλλαξαν τα πράγματα όπως λες και εσύ.

Και με το G4 ακόμα καλύτερα. Πλέον παρ όλο που είμαι samsungakias κυρίως στην LG βγάζω το καπέλο όπως έχω ξαναπεί για την υλοποίηση που πέτυχε με το G4. Και κυρίως αυτό το έκανε έχοντας κατά βάση σαφώς πιο αδύναμο soc (808 αντί 810 ή το τελευταίας γενιάς exynos που είναι αλλού σε απόδοση) και φορώντας μάλιστα πιο βαριά οθόνη απ το gflex2 και την ίδια ακριβώς ανάλυση με το S6.

Εγώ το έχω ακόμα, δε μπορώ να το δώσω παρ όλο που είχα πρόταση για ανταλλαγή με S6 αλλά και iPhone 6 plus.

Η αλήθεια είναι μιας και τα είχα και τα S6(απλο κ edge) ότι αμιγώς σα τηλέφωνο (λόγω μεγέθους μόνο και όχι σα ποιότητα κλήσης σήμα) εμφάνιση είναι καλύτερα απ το G4, επίσης καλύτερη οθόνη έξω στον ήλιο και κάμερα την μέρα(οριακα).

Γιατί βράδυ στο χαμηλό φωτισμό το G4 είναι πιο καλό.

Στη κατανάλωση περιεχομένου στο ίντερνετ πάλι πιο καλό και λόγο μεγαλύτερης οθόνης και λόγο απολαυστικού multitasking.

Μπαταρία περίπου τα ίδια.

Keyboard σαφώς ανώτερο του S6 αλλά εγώ χρησιμοποιώ σχεδόν σε όλες τις συσκευές το touch pal οπότε μικρό το κακό.

Επίσης είμαι με Nova prime κάτι που ειδικά στο S6 είναι εκ των ουκ άνευ καθώς όσο καλός κ να έγινε ο touch wiz αφαίρεσαν βασικά για μένα futures όπως το direct call shortcut και άλλα που ευτυχώς τα έχει ο Nova.

Πιο καλό για μέρα έξω λοιπόν το S6 και πιο glamour αλλά πιο καλό για internet και γενικά στους λεπτομέρειες το G4.

Α, και πιο φθηνό και με δυνατότητα για πείραγμα για όσους θέλουν(εγώ πλέον όχι:p)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά η μπαταρία πάντως παιδιά...με Όλα ανοιχτά όλη την ώρα...GPS, bluetooth, Wi-Fi, μονίμως σε 4g[ATTACH]63142[/ATTACH][ATTACH]63143[/ATTACH]

 

Πώς έβγαλες 5+ ώρες οθόνη??

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Γατάκια με τα G4 :p:lol::p:lol::p

Χαχαχαχαχα ανέβασε το και στο νήμα του g3 αυτό θα κλαιμε πιο πολύ! :p:p:p

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το κοκκινο βγαινει σε 2 κοκκινα ή μονο αυτο το κοκκινο-μωβ?Γιατι καπου πετυχα κατι φωτογραφιες με αλλο κοκκινο πιο εντονο.

Γενικα το εχει κανεις σε κοκκινο ?

To led ειναι οσο δυνατο οσο στο G3 ?

Edited by Fredometrios
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...