Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το προβλημα της ανοιχτης ακροασης λυνεται με ξετικαρισμα της μειωσης θορυβου απο το μενου.

 

Θα το δοκιμασω

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ξαναρωτησει για το θέμα παρτίδας και μου απαντήσατε. Την Κυριακή σκέφτομαι να κάνω ανταλλαγή το δικό μου κινητό +80 ευρώ με lg g4 χρυσό παρτίδας 507 αναβαθμισμενο σε marshmallow. Αξίζει τον κόπο λέτε??

 

Ζητάω συγγνώμη για το offtopic.

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι σε καλή κατάσταση το G4 και με εγγύηση, εγώ ίσως την έκανα την μετάβαση στην θέση σου.
Δικέφαλε θα τρελαθώ.... :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ξαναρωτησει για το θέμα παρτίδας και μου απαντήσατε. Την Κυριακή σκέφτομαι να κάνω ανταλλαγή το δικό μου κινητό +80 ευρώ με lg g4 χρυσό παρτίδας 507 αναβαθμισμενο σε marshmallow. Αξίζει τον κόπο λέτε??

 

Ζητάω συγγνώμη για το offtopic.

 

Για τα λεφτα δεν ξερω γιατι δεν ξερω τι κινητο δινεις.

Ομως αν εχει αναβαθμίσει και ειναι ΜΑΜΑ δηλαδη εχει κλειδωμένο bootloader το κινητο ειναι εντάξει.

Link to comment
Share on other sites

Στην υπογραφή μου είναι το κινητό redmi note 2 prime με πολλά έξτρα. Είναι κλειδωμενος ο bootloader κανονικά. Απλά είμαι σε μεγάλο δίλημμα και δεν ξέρω το να κάνω...

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Στην υπογραφή μου είναι το κινητό redmi note 2 prime με πολλά έξτρα. Είναι κλειδωμενος ο bootloader κανονικά. Απλά είμαι σε μεγάλο δίλημμα και δεν ξέρω το να κάνω...

 

Τοτε μια χαρα,προχωρα ανετα.

Ειναι μακραν καλυτερο το G4.

Link to comment
Share on other sites

αξιζει λες τα +80 ε?ενα που με χαλαει ειναι η 507 παρτιδα αλλα οκ εχει εγγυηση και το αλλο ειναι οτι για να γινει root πρεπει να ξεκλειδωσει ο bootloader... Edited by johnnyman25

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς πανοραμική φωτογραφία? Προσπάθησα αλλά δεν τα κατάφερα.
«Οποιος ελεύθερα συλλογάται, συλλογάται καλά» :ninja:
Link to comment
Share on other sites

αξιζει λες τα +80 ε?ενα που με χαλαει ειναι η 507 παρτιδα αλλα οκ εχει εγγυηση και το αλλο ειναι οτι για να γινει root πρεπει να ξεκλειδωσει ο bootloader...

 

Εγω εχω 505 παρτιδα και δεν εχω κανενα προβλημα εδω και πεντε μηνες ολα τρεχουν σφαιρα.

Αφου εκανε αναβαθμιση και δεν κωλησε ειναι μια χαρα πιστευω.

Αλλωστε οπως ειπες εχει εγγυηση και ολα οκ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ξαναρωτησει για το θέμα παρτίδας και μου απαντήσατε. Την Κυριακή σκέφτομαι να κάνω ανταλλαγή το δικό μου κινητό +80 ευρώ με lg g4 χρυσό παρτίδας 507 αναβαθμισμενο σε marshmallow. Αξίζει τον κόπο λέτε??

 

Ζητάω συγγνώμη για το offtopic.

 

507 εχω με marsmallow ,κανενα προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα σε ολους!!οποτε προχωραω αφοβα??ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις!!πιστευω να αξιζει τα +80..

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς πανοραμική φωτογραφία? Προσπάθησα αλλά δεν τα κατάφερα.

 

Πιό είναι το πρόβλημά σου, μια χαρά τραβάει πανοραμικές.

Βάζεις την επιλογή σε πανοραμική και όταν πατάς το κουμπί για φωτογραφία μετακινείς σιγά σιγά το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα σε ολους!!οποτε προχωραω αφοβα??ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις!!πιστευω να αξιζει τα +80..

Kαι τα παρα αξιζει η συσκευη.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ωραια!!ευχαριστω και παλι!!οταν γινει η συνναλαγη και ειναι ολα καλα θα ξαναποσταρω!!! :)

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ωραια!!ευχαριστω και παλι!!οταν γινει η συνναλαγη και ειναι ολα καλα θα ξαναποσταρω!!! :)

Καλοδουλευτο να ειναι.Φυσικα καλο ειναι να του βαλεις, εαν δεν εχει, προστασια οθονης κ μια θηκη.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοηθάει. Ξαφνικά το κινητό έκανε επανεκκίνηση και κόλλησε στο logo. Το εβγαλα μπαταρία το άνοιξα βγαζει το logo, μετά γράφει "Το android ξεκινάει" βελτιστοποίηση εφαρμογών , δείχνει ξανά το logo LG , αναβοσβηνει το μπλε led και δεν ξεκινάει. Μετα ξανα το ιδιο το android ξεκιναει κτλ.Υπάρχει τρόπος να το επαναφέρω ή procordia?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοηθάει. Ξαφνικά το κινητό έκανε επανεκκίνηση και κόλλησε στο logo. Το εβγαλα μπαταρία το άνοιξα βγαζει το logo, μετά γράφει "Το android ξεκινάει" βελτιστοποίηση εφαρμογών , δείχνει ξανά το logo LG , αναβοσβηνει το μπλε led και δεν ξεκινάει. Μετα ξανα το ιδιο το android ξεκιναει κτλ.Υπάρχει τρόπος να το επαναφέρω ή procordia?

Δοκίμασες να κάνεις factory reset με τα πίσω πλήκτρα; Πιθανόν είναι το γνωστό θέμα των bootloop's!

Αν δεν επανέλθει με επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, το στέλνεις Procordia και αλλάζουν πλακέτα.

Link to comment
Share on other sites

Οχι μια, τουλαχιστον 50 φορές αναφερθηκε αυτο το προβλημα, διαβαζετε λιγο . Ναι πας service για αλλαγη πλακετας

Το είχα διαβάσει αλλα είπα μήπως δεν είμαι από τους τυχερους. μοντέλο 509 και έκδοση 1.1. Κάνω hard reset τωρα

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δοκίμασες να κάνεις factory reset με τα πίσω πλήκτρα; Πιθανόν είναι το γνωστό θέμα των bootloop's!

Αν δεν επανέλθει με επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, το στέλνεις Procordia και αλλάζουν πλακέτα.

Φιλαράκι εισαι κορυφή. Δεν ήξερα ότι γίνεται hard reset. Να φανταστείς πήρα τηλ.. procordia και ήταν κλειστά. εψαψχνα courier για να το στειλω επειδή είμαι επαρχία. Με εσωσες. Ευχαριστώ.

Edited by pank
Link to comment
Share on other sites

Καλοδουλευτο να ειναι.Φυσικα καλο ειναι να του βαλεις, εαν δεν εχει, προστασια οθονης κ μια θηκη.

 

Ευχαριστω προκαταβολικα!!να το δω και απο κοντα λιγο και βλεπουμε!!!! :) tempered glass και θηκη εχει ηδη!! :)

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα πήρα το κινητό πριν 1 μήνα εχω μείνει αρκετά ευχαριστημένος θεωρώ ότι είναι best buy .Εχω ενα bug όμως που πρέπει να έγινε στην μετάβαση σε mushmalow. Δεν μπορώ να αλλάξω ηχο κλήσεις.εχει τείχη σε κάποιον αυτο? .υπαρχει κατι για να γλυτώσω την επαναφορά?Ευχαριστώ εκ τον προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

Κατοχος του κινητου απο την τεταρτη που μας περασε,μιλαμε ειναι εξαιρετικο εβαλα την 6.0 πανω κατεβασα και καποια παιχνιδια ζορικα μιλανε απροβληματιστα ολα,μια ερωτηση μονο οταν ανοιγω και κλεινω τα δεδομενα του κινητου μου βγαζει ενα κειμενο,ειναι φιχ αυτο δεν γινεται να το απενεργοποιήσουμε σωστα?οχι οτι ειναι προβλημα αλλα εγω τουλαχιστον νομιζω οτι θα επρεπε να φευγει ποιο γρηγορα
Poco x3
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοηθάει. Ξαφνικά το κινητό έκανε επανεκκίνηση και κόλλησε στο logo. Το εβγαλα μπαταρία το άνοιξα βγαζει το logo, μετά γράφει "Το android ξεκινάει" βελτιστοποίηση εφαρμογών , δείχνει ξανά το logo LG , αναβοσβηνει το μπλε led και δεν ξεκινάει. Μετα ξανα το ιδιο το android ξεκιναει κτλ.Υπάρχει τρόπος να το επαναφέρω ή procordia?

Με λολιποπ είσαι??????

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύετε ότι αξίζει να βάλεις Nova launcher στο κινητό από την στιγμή που δουλεύει άψογα χωρίς κολλήματα;

Και μόνο που θα χάσεις το διπλό κλικ στην οθόνη για το κλείδωμα της είναι κάπως.

Στο G3 τον είχα και έκανε δουλειά γιατί κολλούσε ο μαμά αλλά με το G4 όλα πάνε ρολόι.

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύετε ότι αξίζει να βάλεις Nova launcher στο κινητό από την στιγμή που δουλεύει άψογα χωρίς κολλήματα;

Και μόνο που θα χάσεις το διπλό κλικ στην οθόνη για το κλείδωμα της είναι κάπως.

Στο G3 τον είχα και έκανε δουλειά γιατί κολλούσε ο μαμά αλλά με το G4 όλα πάνε ρολόι.

Μπορείς να δοκιμάσεις και ο ίδιος και να κρίνεις! ;)

Αν έχεις αγορασμένο τον nova prime, όπως έχει υποθεί πολλές φορές, δεν χάνεις το διπλό κλικ.......

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...