Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μηπως ξερετε τι την ενεργοποιει και πως διορθωνεται?

To double tap to wake σου δουλεύει ΣΩΣΤΑ;

Εάν όχι τότε πάει πακέτο με το ξαφνικό άναψε-σβήσε οθόνης.

Διορθώνεται ΜΟΝΟ με αλλαγή οθόνης.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοεις να κλειδωνει και να ανοιγει με double tap,ναι σωστα φαινεται να λειτουργει...

 

 

Υστερα απο restart,η φωτεινοτητα παει στο 100% ή κραταει το ποσοστο που ειχε πριν το restart?

Edited by ducati_46
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μεταχειρισμένο πόσο πιστεύετε ότι αξίζει να δώσει κανείς; Εκτός εγγύησης

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανείς να μου προτείνει από που να αγοράσω αξιόπιστη μπαταρία;
Από την procordia που έχει τις γνήσιες
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανείς να μου προτείνει από που να αγοράσω αξιόπιστη μπαταρία;

Μόνο από procordia.

 

Μεταχειρισμένο πόσο πιστεύετε ότι αξίζει να δώσει κανείς; Εκτός εγγύησης

 

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κάνα 100-120, υποθέτωντας πάντα ότι θα έχει και θήκη/tempered glass περασμένα και δεν θα είναι σε κακή κατάσταση. Κοιτάς επίσης και το S/N , αν είναι 5ΧΧ , έχει καλές πιθανότητες για bootloop.

Αλλά γενικά μιλώντας, δεν αξίζει πλέον, είναι κινητό που κλείνει 3 χρόνια. :)

Link to comment
Share on other sites

παιδια το εχει πιαση μια τρελα μου το εχει κανει 4 φορες οταν το αφηνω στο τραπεζι ανοιγουν συνεχωμενα πολλες εφαρμογες τις βλεπω στη οθονη να αλαζουν με μεγαλη ταχυτητα και ακουτε ο ηχος λεςκαι παταω κουμπι μεχρι να πατησω το μεσαιο κουμπι για να σταματηση ...για πέστε ρε παιδια
Link to comment
Share on other sites

παιδια το εχει πιαση μια τρελα μου το εχει κανει 4 φορες οταν το αφηνω στο τραπεζι ανοιγουν συνεχωμενα πολλες εφαρμογες τις βλεπω στη οθονη να αλαζουν με μεγαλη ταχυτητα και ακουτε ο ηχος λεςκαι παταω κουμπι μεχρι να πατησω το μεσαιο κουμπι για να σταματηση ...για πέστε ρε παιδια

 

Επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων! :)

Link to comment
Share on other sites

Από την procordia που έχει τις γνήσιες

 

Το ότι πλέον αρχίζουν οι επανεκκίνησεις από το 14% και κάτω να το θεωρήσω μπαταρία που κοντεύει να πεθάνει; η μήπως έχω κάποιο άλλο πρόβλημα;

Με την procordia παιδιά πρέπει να επικοινωνήσω;η έχει κάποιο site? Η τιμή της μπαταρίας;

Link to comment
Share on other sites

Το ότι πλέον αρχίζουν οι επανεκκίνησεις από το 14% και κάτω να το θεωρήσω μπαταρία που κοντεύει να πεθάνει; η μήπως έχω κάποιο άλλο πρόβλημα;

Με την procordia παιδιά πρέπει να επικοινωνήσω;η έχει κάποιο site? Η τιμή της μπαταρίας;

Δες εδώ

https://www.procordia.gr/contact-1/

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Εδω και κανα μηνα μου τελειωνε η μπαταρια στη μιση μερα χωρις να του κανω χρήση....

Πηρα καινουρια και εχτες το βραδι ηταν 100% και το πρωι πηγε στο 50% σε αναμονη.....!!!

Αυτο στην εικονα δεν ειναι περιεργο....?

 

dEcBGc

30069977_10214215465872900_343001304_o.png 30070574_10214215466152907_140463594_o.png 30073859_10214215465472890_974106259_o.png

Edited by skyros7
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Εδω και κανα μηνα μου τελειωνε η μπαταρια στη μιση μερα χωρις να του κανω χρήση....

Πηρα καινουρια και εχτες το βραδι ηταν 100% και το πρωι πηγε στο 50% σε αναμονη.....!!!

Αυτο στην εικονα δεν ειναι περιεργο....?

 

dEcBGc

30069977_10214215465872900_343001304_o.png 30070574_10214215466152907_140463594_o.png 30073859_10214215465472890_974106259_o.png

 

Καλησπέρα. Η καινούργια που πήρες είναι γνήσια? Πουλάνε πολλές για γνήσιες και είναι μαϊμούδες..

Κάνε μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων. Αν δεν στρώσει στείλτο στο service.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν ειναι γνήσια αλλα και να μην ειναι δεν γινετε να πεφτει ετσι σε λιγες ωρες....

Εχω κανει εργοστασιακες πριν λιγες μερες αλλα τιποτα. Κατι τρωει μπαταρια αλλα τι δεν ξερω....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Εδω και κανα μηνα μου τελειωνε η μπαταρια στη μιση μερα χωρις να του κανω χρήση....

Πηρα καινουρια και εχτες το βραδι ηταν 100% και το πρωι πηγε στο 50% σε αναμονη.....!!!

Αυτο στην εικονα δεν ειναι περιεργο....?

 

dEcBGc

30069977_10214215465872900_343001304_o.png 30070574_10214215466152907_140463594_o.png 30073859_10214215465472890_974106259_o.png

 

Οπωσδήποτε επαναφορά εργοστασιακών. Η χρήση android system δεν δικαιολογείται. Ούτε η χρήση CPU...

Καλησπέρα. Η καινούργια που πήρες είναι γνήσια? Πουλάνε πολλές για γνήσιες και είναι μαϊμούδες..

Κάνε μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων. Αν δεν στρώσει στείλτο στο service.

 

Δες το android system. (λειτουργικό σύστημα )Δεν έχει καμία λογική. Επαναφορά και μετά βλέπουμε, μήπως χρειαστεί service. Κλασικά αλλαγή πλακέτας θα κάνουν. Ειδικά αν είναι σε εγγύηση ο φίλος. Αλλά πιστεύω ότι κάποιο app κάνει τη δουλειά.

Edited by tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Οπωσδήποτε επαναφορά εργοστασιακών. Η χρήση android system δεν δικαιολογείται. Ούτε η χρήση CPU...

 

 

Δες το android system. (λειτουργικό σύστημα )Δεν έχει καμία λογική. Επαναφορά και μετά βλέπουμε, μήπως χρειαστεί service. Κλασικά αλλαγή πλακέτας θα κάνουν. Ειδικά αν είναι σε εγγύηση ο φίλος. Αλλά πιστεύω ότι κάποιο app κάνει τη δουλειά.

 

Ναι το είδα. Γι' αυτό είπα επαναφορά. Τώρα τελευταία πολλές εφαρμογές δημιουργούν θέμα. (Τουλάχιστον στο G4)

Link to comment
Share on other sites

Ναι το είδα. Γι' αυτό είπα επαναφορά. Τώρα τελευταία πολλές εφαρμογές δημιουργούν θέμα. (Τουλάχιστον στο G4)

 

καλημέρα . εχω κανει εργοστασιακες εδώ και μερες αλλα τιποτα....

πως μπορω να δω ποια εφαρμογή μου το κανει αυτό με την μπαταρια?

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα . εχω κανει εργοστασιακες εδώ και μερες αλλα τιποτα....

πως μπορω να δω ποια εφαρμογή μου το κανει αυτό με την μπαταρια?

 

Καλησπέρα. Κάνε ένα hard reset, και μην περνάς καμιά από τις εφαρμογές που έχεις. Δούλεψε το λίγο έτσι να δεις αν στο κάνει. Στις φώτο το android system φαίνεται να έχει μεγάλη κατανάλωση. Δεν φαίνεται εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Ναι το είδα. Γι' αυτό είπα επαναφορά. Τώρα τελευταία πολλές εφαρμογές δημιουργούν θέμα. (Τουλάχιστον στο G4)
Με ζοριζει η εφαρμογή του φεισμπουκ.έχω πολλά freezes και force closes.

 

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με ζοριζει η εφαρμογή του φεισμπουκ.έχω πολλά freezes και force closes.

 

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

 

Κάνε μια εκκαθάριση δεδομένων και διαγραφή cache της εφαρμογής. Επειδή δεν ασχολούμαι με facebook, δεν ξέρω ποια έκδοση δεν είχε πρόβλημα. Κατέβασε μια προηγούμενη έκδοση που δεν σου είχε πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Στις περισσότερες περιπτώσεις αυτή η εφαρμογή fb δημιουργεί προβλήματα, ιδιαίτερα σε παλαιότερες συσκευές απ ότι έχω διαπιστώσει. Και σε g3 γνωστής μου τα ίδια έκανε, την ξήλωσε έβαλε την light και ησύχασε.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Κάνε μια εκκαθάριση δεδομένων και διαγραφή cache της εφαρμογής. Επειδή δεν ασχολούμαι με facebook, δεν ξέρω ποια έκδοση δεν είχε πρόβλημα. Κατέβασε μια προηγούμενη έκδοση που δεν σου είχε πρόβλημα.
Έστρωσε με clear data ,cache.αν το ξανακάνει το ξηλωνω και βάζω το light

 

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους/ες!

 

Αξίζει λέτε τώρα η αγορά ενός G4 στα 130-150; Το πρόβλημα με τις πλακέτες στις τελευταίες παρτίδες (2017) έχει λυθεί; Με τη Nougat δεν έχω καταλάβει τι παίζει ακριβώς, ποιά έχουν πάρει και ποιά όχι.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους/ες!

 

Αξίζει λέτε τώρα η αγορά ενός G4 στα 130-150; Το πρόβλημα με τις πλακέτες στις τελευταίες παρτίδες (2017) έχει λυθεί; Με τη Nougat δεν έχω καταλάβει τι παίζει ακριβώς, ποιά έχουν πάρει και ποιά όχι.

 

Χρόνια πολλά!!!

 

Το θέμα με τις πλακέτες έχει λυθεί από τους πρώτους μήνες του 2016.

Η nougat δεν κυκλοφόρησε ποτέ σε τελική έκδοση παρά μόνο σε beta.

Στα χρήματα που αναφέρεις είναι λίγο απίθανο να βρεις κάποιο άλλο τόσο ολοκληρωμένο τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!!Μετα την κλοπη του G4 μου,αγορασα ενα V10.Μου εχει μεινει ενα tempered glass και μια θηκη quick circle.Οποιος προλαβει ερχεται και τα παιρνει και αν θελει κερναει καφεδακι αλλιως χαριζονται! :lol::lol::lol: ! Μενω Υμηττο.Συγγνωμη που γραφω εδω.Φωτο εδω!

 

https://postimg.cc/image/j9dlgzbbv/

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...