Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα,σημερα παρατηρησα οταν μιλουσα στο τηλ και ηθελα να μπω στα αλμπουμ η σε οτιδηποτε,εμφανιζοταν αναποδα ενω οταν εκλεισα το τηλ ητανε μια χαρα! εννοειτε την περιστροφη την ειχα ενεργοποιημενη. εχει συμβει και σε αλλους αυτο?
Link to comment
Share on other sites

εβγαλαν στην τουρκια android 6.0 20f

Changelog: "voice call sound quality increased"

 

http://forum.xda-developers.com/g4/general/kdz-firmware-v20f-turkey-t3356397

 

Δεν ειναι καινουριο update ξεκίνησε στην Τουρκία το 4g κ ειναι μονο για αυτους η ενημέρωση για τις λειτουργιες τους αν ψαξεις λιγες σελιδες πισω εχει.γινει ξανα θεμα

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ για το off topic, στο trackit page της Procordia μου λέει ready. Τι θέλει να πει ο ποιητής? Δεν πρόλαβα να τους πάρω τηλέφωνο όταν ήταν ανοιχτά.
Link to comment
Share on other sites

Σορρυ για το off topic, στο trackit page της Procordia μου λέει ready. Τι θέλει να πει ο ποιητής? Δεν πρόλαβα να τους πάρω τηλέφωνο όταν ήταν ανοιχτά.

 

Θελει να πει οτι ειναι ready :p Μη περιμενεις να σε παρουν , θα το στειλουν και δε θα εχεις ιδεα οτι το εστειλαν :p

Ποσο καιρο ειναι εκει;

Link to comment
Share on other sites

Θελει να πει οτι ειναι ready :p Μη περιμενεις να σε παρουν , θα το στειλουν και δε θα εχεις ιδεα οτι το εστειλαν :p

Ποσο καιρο ειναι εκει;

 

Άντε επιτέλους. Το μεσημέρι το είδα και έγραφε έτσι!

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ για το off topic, στο trackit page της Procordia μου λέει ready. Τι θέλει να πει ο ποιητής? Δεν πρόλαβα να τους πάρω τηλέφωνο όταν ήταν ανοιχτά.

 

οταν θα εχει ξεκινησει θα γραφει ''invoiced'' αν θες να δεις και ποτε θα ερθει παρε και ζητα τον κωδικο της κουριερ μετα μπες στα ελτα και εντόπισε το

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

οταν θα εχει ξεκινησει θα γραφει ''invoiced'' αν θες να δεις και ποτε θα ερθει παρε και ζητα τον κωδικο της κουριερ μετα μπες στα ελτα και εντόπισε το

 

Δηλαδή καλή Πέμπτη αν το παραλάβω..

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος αλλος που ειναι ακομα με Android 5.1 v10a και δεν εχει νεοτερη αναβαθμιση;

LG Bridge και OTA γραφουν οτι εχω την τελευταια αναβαθμιση.

P30 AURORA
Link to comment
Share on other sites

ηρθα και εγω εστω και αργα!!

αυριο λογικα θα εχω ενα ολολευκο-χρυσο G4 (παρτιδα 602)

φανταζομαι εισαγεται κανονικα ευρωπη γιατι δεν το βλεπω να το εχουν ολα τα καταστηματα!!

Link to comment
Share on other sites

ηρθα και εγω εστω και αργα!!

αυριο λογικα θα εχω ενα ολολευκο-χρυσο G4 (παρτιδα 602)

φανταζομαι εισαγεται κανονικα ευρωπη γιατι δεν το βλεπω να το εχουν ολα τα καταστηματα!!

Καλώς να το δεχτείς. Ναι εισάγεται κανόνικα το φέρνει και η LG hellas, είχε βγάλει και διαφήμιση

 

Στάλθηκε από το LG V10

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το σήμα της Vodafone παίζει πάρα πολύ.. Δεν είναι καθόλου σταθερό...απο 2 κουτάκια πάει 1 μετά 2-3. Άμα το αλλάξω σε 3g και ξανά 2g συνερχεται... Τι λέτε να παίζει?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το σήμα της Vodafone παίζει πάρα πολύ.. Δεν είναι καθόλου σταθερό...απο 2 κουτάκια πάει 1 μετά 2-3. Άμα το αλλάξω σε 3g και ξανά 2g συνερχεται... Τι λέτε να παίζει?

 

Το είχα αναφέρει και εγώ πριν αρκετό καιρό. Με Vodafone και εγώ και το σήμα κάνει μεγάλα σκαμπανεβάσματα. Είχα ρωτήσει φίλο και με έβαλε στο μενού των ρυθμίσεων που δείχνει το σήμα με νούμερα αντί για μπάρες και εκεί φάνηκε καλύτερα. Αυτό το κόλπο που λες δεν το έχω δοκιμάσει.

Γένους ♀
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Στην αρχή είπα να τα αφήσω αλλα επειδή ξεφύγατε τελείως με τα off topic και αν το άφηνα παραπάνω θα γινόταν το θέμα καφενείο... Έγινε split lock η εκτός θέματος συζήτηση και σύντομα θα βρεθεί και στον κάδο.

 

Ας επιστρέψουμε στα του θέματος, υπάρχει ξεχωριστός χώρος για να κάνετε chat.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ! Και γω το ιδιο πρόβλημα εχω ! εβαλα μια καρτα sandisk ultra 16 gb και κρασαρε με 600 φωτο . Υπέθεσα οτι ειναι λογω προβληματικης καρτας αλλα τελικα απ οτι διαβαζω ειναι απο το κινητό ή απο την εκδοση android. Μπορει ομως καποιος να μας πει τι φταιει ? Να παω για service?

Ενα ακομα θεμα που εχω ειναι οτι συνεχεια αποσυνδέεται απο τγω ο wifi και οταν το κλείνω και το ανοιγω το τηλεφωνο κανω αναζήτηση και δεν βρίσκει κανένα ασύρματο δίκτυο!τελικα με 2-3 επανακινησεις το βρίσκει. Τέλος κατι που διαπίστωσα τις τελευταίες μερες ειναι οτι ενω εχει φουλ σήμα με καλούν και δεν χτυπάει οποτε παλι επανεκινηση και ολα καλα ...

Υπαρχει αλλος με αυτα τα προβληματα ? Ειναι εκνευριστικο να αγοραζεις ενα κινητο που θεωρειτε απ τα καλυτερα και οι μισοι που το αγορασαν να εχουν προβληματα... και να παρακαλας να μην εισαι ο ατυχος της παρτιδας.

Link to comment
Share on other sites

Το είχα αναφέρει και εγώ πριν αρκετό καιρό. Με Vodafone και εγώ και το σήμα κάνει μεγάλα σκαμπανεβάσματα. Είχα ρωτήσει φίλο και με έβαλε στο μενού των ρυθμίσεων που δείχνει το σήμα με νούμερα αντί για μπάρες και εκεί φάνηκε καλύτερα. Αυτό το κόλπο που λες δεν το έχω δοκιμάσει.

 

Στο προηγούμενο κινητό μου redmi note 2 το σήμα ήταν πολύ καλό και σταθερό.. Οπότε φτάσει η Vodafone η το κινητό?η κάρτα σιμ είναι καινούρια.

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Και εγω βονταφον εχω και δεν εχω προβλημα με το σημα. Τουλαχιστον στο σπιτι μου, σε ενα αλλο σπιτι που ξερω οτι το σημα ειναι ελαχιστο , ειναι και σε εμενα ελαχιστο. Στο optimus G ειχα μια γραμμη παραπανω παντα εκει.
Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα...να σας κανω μια γελοια ερωτηση...αλλα εμενα μου εχει σπασει τα νευρα...πως μπορω να βαλω μια φωτογραφια που εχω τραβηξει με το κιν.φοντο ολοκληρη??? με το που παω να τη βαλω,μου τη μεγενθυνει πολυ..δηλ.οπως ειναι η φωτο δε μπορω να τη βαλω????
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα παιδιά! Από σήμερα, νέο μέλος στην παρέα σας, καθώς μόλις παρέλαβα το κινητό, μαύρο δέρμα :D:D Δεν το είχα δει ζωντανά ποτέ, και εκ πρώτης όψεως, εντυπωσιάστηκα! Η οθόνη, η αίσθηση του δέρματος, όλα! Τώρα το έβαλα για φόρτιση κλειστό, καθώς έκανε ενημερώσεις αβέρτα (μπήκε και το 6άρι βεβαίως βεβαίως). :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα παιδιά! Από σήμερα, νέο μέλος στην παρέα σας, καθώς μόλις παρέλαβα το κινητό, μαύρο δέρμα :D:D Δεν το είχα δει ζωντανά ποτέ, και εκ πρώτης όψεως, εντυπωσιάστηκα! Η οθόνη, η αίσθηση του δέρματος, όλα! Τώρα το έβαλα για φόρτιση κλειστό, καθώς έκανε ενημερώσεις αβέρτα (μπήκε και το 6άρι βεβαίως βεβαίως). :rolleyes:

 

Μετα το 6.0 μη ξεχασεις να κανεις επαναφορα ρυθμισεων , αλλιως θα 'χεις θεματακια :) (οχι απαραιτητα , αλλα προτεινεται )

Καλοριζικο και καλοδουλευτο :)

Edited by tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ! Και γω το ιδιο πρόβλημα εχω ! εβαλα μια καρτα sandisk ultra 16 gb και κρασαρε με 600 φωτο . Υπέθεσα οτι ειναι λογω προβληματικης καρτας αλλα τελικα απ οτι διαβαζω ειναι απο το κινητό ή απο την εκδοση android. Μπορει ομως καποιος να μας πει τι φταιει ? Να παω για service?

Ενα ακομα θεμα που εχω ειναι οτι συνεχεια αποσυνδέεται απο τγω ο wifi και οταν το κλείνω και το ανοιγω το τηλεφωνο κανω αναζήτηση και δεν βρίσκει κανένα ασύρματο δίκτυο!τελικα με 2-3 επανακινησεις το βρίσκει. Τέλος κατι που διαπίστωσα τις τελευταίες μερες ειναι οτι ενω εχει φουλ σήμα με καλούν και δεν χτυπάει οποτε παλι επανεκινηση και ολα καλα ...

Υπαρχει αλλος με αυτα τα προβληματα ? Ειναι εκνευριστικο να αγοραζεις ενα κινητο που θεωρειτε απ τα καλυτερα και οι μισοι που το αγορασαν να εχουν προβληματα... και να παρακαλας να μην εισαι ο ατυχος της παρτιδας.

 

απο την μια χαιρομαι επειδη εισαι ενα ακομα κρουσμα και δεν ειμαστε τρελοι απο την αλλη λυπαμαι που συμβαινει αυτο...λοιπον για να το τελειώνουμε το θεμα οπως δειχνει η φαση ειναι θεμα λειτουργικο δεν συμβαινει σε ολους και μιλαμε παντα για καρτες γνήσιες και οχι κινεζιες....για Service μην πας γιατι και γω αλλαξα πλακετα για αυτο το λογο και μια απο τα ιδια αρα δεν εχει να κανει εσυ εχεις και αλλα θεματα επομενος χτυπα ενα hard reset και θα στρώσουν ολα εκτος αυτο της καρτας...εκει αυτο που μπορεις να κανεις το οποιο κανω και γω εδω και 3 μερες ειναι να δοκιμάσεις αν οι φωτο κρασαρουν και οταν τις αποθηκεύεις στην συσκευη...αυτο το κανω για να αποκλείσω το θεμα συμβατοτητας μεταξυ καρτας συσκευής και αν δεν ισχυει αρα εχει να κανει με firmware της 6.0...τωρα αν τα αλλα που εχεις δεν στρωσουν τοτε ναι στειλτο προκορντια!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα...να σας κανω μια γελοια ερωτηση...αλλα εμενα μου εχει σπασει τα νευρα...πως μπορω να βαλω μια φωτογραφια που εχω τραβηξει με το κιν.φοντο ολοκληρη??? με το που παω να τη βαλω,μου τη μεγενθυνει πολυ..δηλ.οπως ειναι η φωτο δε μπορω να τη βαλω????

Για να κάνεις αυτό που θέλεις, θα βάλεις μια εφαρμογούλα σαν αυτή:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shirobakama.wallpaper

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αλλάξω το χρώμα από το λαμπάκι του λεντ των ειδοποιήσεων για κάθε εφαρμογή όταν έχω ειδοποίηση η εισερχομενο. Υπάρχει τρόπος χωρίς root στο g4 ?

Με το g2 που είχα πριν ήθελε root και δεν λειτουργούσαν οι εφαρμογές για αλλαγή του λεντ σαπο το play. Έχει δοκιμάσει κανείς?

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αλλάξω το χρώμα από το λαμπάκι του λεντ των ειδοποιήσεων για κάθε εφαρμογή όταν έχω ειδοποίηση η εισερχομενο. Υπάρχει τρόπος χωρίς root στο g4 ?

Με το g2 που είχα πριν ήθελε root και δεν λειτουργούσαν οι εφαρμογές για αλλαγή του λεντ σαπο το play. Έχει δοκιμάσει κανείς?

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

 

ουτως η αλλως η καθε εφαρμογη εχει το δικο της χρωμα viber ειναι μοβ φβ μπλε και μετα πρασινο για χαμμενες κλησεις κ sms

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

ουτως η αλλως η καθε εφαρμογη εχει το δικο της χρωμα viber ειναι μοβ φβ μπλε και μετα πρασινο για χαμμενες κλησεις κ sms

Ήθελα να μην είναι και τα SMS και οι χαμένες κλήσεις με πράσινο. Έλεγα να το αλλάξω. Και να βάλω και κόκκινο στο messenger του Facebook η στο viber.

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να μην είναι και τα SMS και οι χαμένες κλήσεις με πράσινο. Έλεγα να το αλλάξω. Και να βάλω και κόκκινο στο messenger του Facebook η στο viber.

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

 

νομιζω δεν υπαρχει εφαρμογη αν δεν εχεις ροοτ το ειχα ψαξει και παλιοτερα μπορεις ομως να βαλεις το handcent sms που ειναι εφαμροφη για τα μηνυματα και μεσα στο μενου εχει επιλογη αν θυμαμαι καλα να αλλαξεις το led για τα social media με επιφυλαξη αυτα

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...