Jump to content

[MOTO] Modenas Dinamik 125


nmk1988
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eχουνε μείνει κομματια σε καταστηματα μηχανων το θεμα ειναι να τα βρεις!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εδω στην πολη μου υπαρχουν τουλαχιστον 5 καινουργια κομματια και πιθανον να φερουν κ αλλα...οποτε καινουριο θα το παρω...:p....thnx για τα λαδια φιλε....
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδια... τελικα θα το παρω μεταχειρα το modenas... απλα εχω βρει ορισμενα που λενε μοντελο 04' μοντελο 05' μοντελο 06' μοντελο 07' ποια η δοαφορα αυτων τον χρονολογιον μεταξυ τους !!! καποιος μου ειπε οτι τα ποιο παλια ισως να μην ειναι 6ταχυτα ? η δεν ισχυη ??? και γενικα ποια η δοαφορα τους ???
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδια... τελικα θα το παρω μεταχειρα το modenas... απλα εχω βρει ορισμενα που λενε μοντελο 04' μοντελο 05' μοντελο 06' μοντελο 07' ποια η δοαφορα αυτων τον χρονολογιον μεταξυ τους !!! καποιος μου ειπε οτι τα ποιο παλια ισως να μην ειναι 6ταχυτα ? η δεν ισχυη ??? και γενικα ποια η δοαφορα τους ???
εγω στην θεση σου θα επερνα το πιο καινουργιο...:)...τωρα που λεσ για το οτι δεν βγαινουν 6ταχυτα δεν ισχυει....για διαφορες τωρα τι να σου πω...δεν ξερω...;)
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδια... τελικα θα το παρω μεταχειρα το modenas... απλα εχω βρει ορισμενα που λενε μοντελο 04' μοντελο 05' μοντελο 06' μοντελο 07' ποια η δοαφορα αυτων τον χρονολογιον μεταξυ τους !!! καποιος μου ειπε οτι τα ποιο παλια ισως να μην ειναι 6ταχυτα ? η δεν ισχυη ??? και γενικα ποια η δοαφορα τους ???

 

Auto me to6taxito kivitio den isxiei.Apla to proigoumeno montelo eixe mikrotero varelaki stin eksatmisi kai to pio proigoumeno itan kai vidoto pano.Diafores ta deis mono stin antoxi ton sasman kathos stis proigoumenes ekdoseis ta sasman espagan pio eukola kai lene oti pigainoun pio kala giati oi eksatmiseis tous einai pio anoiktes.

Link to comment
Share on other sites

Auto me to6taxito kivitio den isxiei.Apla to proigoumeno montelo eixe mikrotero varelaki stin eksatmisi kai to pio proigoumeno itan kai vidoto pano.Diafores ta deis mono stin antoxi ton sasman kathos stis proigoumenes ekdoseis ta sasman espagan pio eukola kai lene oti pigainoun pio kala giati oi eksatmiseis tous einai pio anoiktes.

 

Mε το σασμαν δεν ισχυει κατι τέτοιο αμα ειναι θα σου σπάσει δεν ειναι και το πιο δυνατο σασμαν που υπαρχει!!

Ολα τα αλλά σωστα τα ειπες!!

Καλυτερα παρτο καινουργιο!!

Link to comment
Share on other sites

http://imageshack.gr/files/7bz41vr4azub39zegz1r.jpg

http://imageshack.gr/files/zej5spk0z2wt8n2fowlh.jpg

 

 

Θα θελαμε να βγαινει μαυρο και στην Ελλαδα αλλα δυστυχώς!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα παιδια... τελικα θα το παρω μεταχειρα το modenas... απλα εχω βρει ορισμενα που λενε μοντελο 04' μοντελο 05' μοντελο 06' μοντελο 07' ποια η δοαφορα αυτων τον χρονολογιον μεταξυ τους !!! καποιος μου ειπε οτι τα ποιο παλια ισως να μην ειναι 6ταχυτα ? η δεν ισχυη ??? και γενικα ποια η δοαφορα τους ???

 

Καλύτερα παρτω καινούργιο φιλε...!!!!:Dεαν παλι θελεις να το παρεις μεταχειρισμενο....παρε το ποιο καινουργιο μοντελο που θα βρεις.!!!;)

Link to comment
Share on other sites

http://imageshack.gr/files/7bz41vr4azub39zegz1r.jpg

http://imageshack.gr/files/zej5spk0z2wt8n2fowlh.jpg

 

 

Θα θελαμε να βγαινει μαυρο και στην Ελλαδα αλλα δυστυχώς!!

ποπο ρε συ ειναι παρα πολυ ωραιο και σε μαυρο...πολυ ομορφο αλλα που τετοια στην ελλαδα...γυφτοι...
Link to comment
Share on other sites

Trela to mauro.Piga rotisa simera gia Dinamik kainourgio kai mou eipan oti exei kapoia kommatia apoulita akoma alla telionoun.Thelei enas filos mou na parei kainourgio kai i timi einai idia san tin persini.Alla mou arxise na mou leei kati m@l@akies oti tha akrivinoun lai kane grigora giati einai diskola na vreis pia kai tetoia kai sikothika kai efiga xoris na rotiso xrono paradosis...
Link to comment
Share on other sites

http://imageshack.gr/files/7bz41vr4azub39zegz1r.jpg

http://imageshack.gr/files/zej5spk0z2wt8n2fowlh.jpg

 

 

Θα θελαμε να βγαινει μαυρο και στην Ελλαδα αλλα δυστυχώς!!

 

και γιατι δε βαφετε μαυρο το dinamik ?..

σαν daytona sprinter ειναι..:p

Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο φιλε μου gigolo αλλα πιστευω πως το κοκκινο και το μπλε ειναι πολυ πιο ωραια αλλα θα ηταν ωραιο να υπηρχαν και μανισια μαυρα..:p..αλλη φαση...
Link to comment
Share on other sites

Ποπο παιδια καλα τα λετε αλλα το θεμα ειναι οτι ειναι πολυ ακριβω για καινουριο... και εκτος αυτου... το θεμα ειναι οτι μεχρι να μαζεψω τα χρηματα... γιατι πρεπει να τα δοσω ντουκου μιας και δεν μου μενει λυση μεσω τραπεζης, δεν προκειτε να το βρω και καινουριο... οποτε και παω για μεταχειρα... θελω να μου πειτε ωμος αν ξερετε καποιο μαγαζι που να πουλαει μεταχειρισμενα... που ειναι καπως ποιο σιγουρο απο να το παρεις κατευθειαν απο ιδιωτη!!
Link to comment
Share on other sites

Απο μαγαζι δεν σημαινει οτι θα ειναι και καλο!!

Πολλα μηχανακια απο καταστηματα μηχανψν μεταχειρισμένα ειναι μαπα το καρπουζι!!

Link to comment
Share on other sites

ποπο παιδια εχω παθει πλακα...δεν βρισκω να πουλισω το daytona μου το 50αρι για να παρω το dinamik...8α σκασω...:(...μου φαινετε θα καταληξω να το δωσω στο καταστημα για να μου κοψει τιμη για το dinamik...
Link to comment
Share on other sites

Ναι απλα δεν συμφερει...

Καλητερα να περιμενεις λιγο για να το πουλησεις σε εναν ιδιοτη γιατι τα λεφτα

που θα στο παρει το καταστημα θα ειναι πολυ λιγα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Vodafone McLaren-Mercedes MP4/24

Link to comment
Share on other sites

Nai omos telionoun ta diathesima dinamik kai an den prolavei???Kai kati allo mou eipan oti modenas dinamik partida mporei na rthei to septemvri pia kainourgia.
Link to comment
Share on other sites

Nai omos telionoun ta diathesima dinamik kai an den prolavei???Kai kati allo mou eipan oti modenas dinamik partida mporei na rthei to septemvri pia kainourgia.

 

8a bgei kainourgia partida?? pws 8a einai se emfanish??

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις αυτο το κωλοπαπι το εχω ουτε ενα χρονο με 8.500χμ και ο αλλος ο βλακας απο το καταστημα μου λεει 500 ευρω...τωρα για το αν προλαβω ή οχι μου ειπε οτι θα φερει και αλλα εκτος απο αυτα που εχει τωρα οποτε δεν νομιζω αυτο να ειναι προβλημα....αλλα αυτην την βδομαδα αν δεν βρω να το δωσω σε κανα φιλαρακι μου θα το δωσω στον αλλο,στο καταστημα...δεν εχω αλλη επιλογη....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...