Jump to content

3G Vodafone Video call Club.perimenoume meli(Dokimes3G)


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Wirelessly posted (Nokia6630/1.0 (2.39.15) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Molis twra skeutika enan eukolo tropo na kaneis video klisi me to 6630. Apla sundeeis to 6630 me to pc kai me to remote s60 vlepeis oti fenete stin othoni tou kinitou sou (diladi to atomo pou milas!) etsi exeis strameni tin camera se esena kai vlepeis kai ton allo! ;) Popo milame exw treles empneuseis simera ee!!:p

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 402
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Eυχαριστώ για το tip που μου είπες αλλά δεν είχε αποτέλεσμα... :( Μετά το registering on the network μου βγάζει το error με το PPP

 

Check these plz

http://briefcase.pathfinder.gr/download/sample_pap/30030/361395/0/sample.GIF

 

Ζ1010 vodafone live έχω...

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος killing_you2 (24 Δεκ. 2004 , 00:37)

 

Wirelessly posted (Nokia6630/1.0 (2.39.15) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Molis twra skeutika enan eukolo tropo na kaneis video klisi me to 6630. Apla sundeeis to 6630 me to pc kai me to remote s60 vlepeis oti fenete stin othoni tou kinitou sou (diladi to atomo pou milas!) etsi exeis strameni tin camera se esena kai vlepeis kai ton allo! ;) Popo milame exw treles empneuseis simera ee!!:p

 

 

Δούλεψε αυτό που λες?

myphone.gr Legal Advisor

Phones: iPhone XsMax 64GB Silver, iPhone X 64GB Silver, Pocophone F1 64GB

Tablets: iPad Pro 12,9 128GB WiFi, iPad mini 4 64GB WiFi & 4G

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος killing_you2 (17 Δεκ. 2004 , 10:44)

 

ελπίζω καλέ μου φίλε angel να μην σε στεναχωρίσει το παρακάτω νέο... :p

 

Κι όμως γίνετε... εκατσα όλη τη νύχτα και βρήκα ακρη.

Avec Plaisir...

 

 

 

Μετά την ανακάληψη της φωτιάς και του τροχού, η ανακάληψη μου είναι η επόμενη σε σειρά :p

με τις ρυθμίσεις αυτές μπορείτε να εκμεταλευτείτε την απίστευτη ταχύτητα του 3g στον υπολογιστή σας με ταχυτητες μεχρι και 50kb/s.Να επισημάνω πως αυτές οι ρυθμήσεις ίσως να έχουν επιδραση μόνο σε VODAFONE CU. δοκιμάστε και με a la cart και πεστε μου... :)

 

τα βήματα που ακολούθησα...

 

εγκατέστησα το service pack 2 για windows xp pro ελληνικά.

 

εγκατέστησα τους drivers για το καλώδιο που είναι στη συσκευασία του 6630.

(αφου ολοκληρωθεί η εγκατάσταση τους...)

Πάμε στο μενου Εναρξη>συνδεση με>εμφάνιση όλων των συνδέσεων.

 

κλικάρουμε την επιλογή στα αριστερά του παραθήρου "δημιουργία νέας συνδεσης".

 

ανοίγει ο οδηγός, πατάμε επόμενο και επιλέγουμε την πρώτη επιλογή "σύνδεση στο Ιντερνετ", πατάμε επόμενο...

 

επιλέγουμε μη "αυτόματη εγγατασταση της συνδεσης"

 

επιλέγουμε "συνδεση μέσω δικτύου τηλεφώνου", πατάμε επόμενο...

 

checkαρουμε σαν modem την επιλογή NOKIA 6630 usb (com?) (*),(**)

(*) στον πινακα ελέγχου επιλέγουμε nokia modem options,

κάνουμε ανανέωση και βρίσκουμε το "nokia 6630 usb"

επιλέγουμε ταχύτητα 57,6kbits/sec.

στο σημείο προσβασης gprs γράφουμε ακριβώς αυτό...

wapkarta.vodafone.gr

 

(**) στον πίνακα ελεγχου πάλι, πάμε "επιλογές τηλεφώνου και

modem" στην καρτέλα modem επιλέγουμε το modem "NOKIA

6630 USB" το επιλέγουμε με διπλό click και πηγαίνουμε στην

καρτέλα "για προχωρήμένους" εκεί επιλέγουμε στην κατω γωνία

"ρυθμήσεις θυρών για προχωριμένους" και στν νέα καρτέλα

επιλέγουμε την θύρα του 6630 modem μας.(εγω εχω την

com 16.)

 

συνεχίζουμε στον οδηγό δημιουργίας συνδεσης με το ονομα παροχέα, βάλτε "vodafone 3G". Πατήστε επόμενο.

 

αριθμό τηλεφώνου, βάλτε το *99# επόμενη σελίδα

 

αφήστε τα όλλα κενά, και το username και το password. πατήστε επόμενο.

 

έπειτα τέλος και ετσι δημιουργείτε το εικονίδιο συνδεσης.

 

 

Στη συνέχεια πάμε στο κινητο, πάμε ρυθμίσεις>Connection>access points>VF Live! prepay> φτάνουμε στην επιλογή username και σβήνουμε το όνομα user και το αφήνουμε κενό και πατάμε οκ.

 

 

στον υπολογιστή πάλι.

 

Πάμε πίνακα ελέγχου και επιλέγουμε "επιλογές Ιντερνετ" επιλέγουμε καρτέλα "Συνδέσεις" και επιλέγουμε τη σύνδεση 3g vodafone, κλικάρουμε το ορθογώνιο που λεει "ορισμός προεπιλογής" και πατάμε εφαρμογή. στην ίδια καρτέλα πατάμε ρυθμίσεις. στην επόμενη καρτέλα γράφουμε στο κουτάκι -διευθυνση- "wapkarta.vodafonε.gr" και checkαρουμε μόνο το πρώτο κουτάκι "αυτόματος εντοπισμός των ρυθμήσεων"

 

στη μέση της καρτέλας επιλέγουμε μόνο το κουτάκι "χρήση διακομιστή μεσολάβησης....." και γράφουμε αντοίστιχα την διευθυνση: (213.249.019.049) και στην θύρα: (5080).

επιλέγουμε "για προχωρημένους" και στην αλλη καρτέλα checkαρουμε την αλλη επιλογη "ο ίδιος διακομιστής μεσολάβησης για όλα τα πρωτόκολλα"

 

στην ίδια καρτέλα δίπλα απο το HTTP: συμπληρώνουμε διευθυνση: (213.249.019.049) και θύρα: (5080).

πατάμε οκ.

Τελος στην προηγουμενη καρτέλα ελέγχουμε να είναι κενά τα πεδία ονομα χρήστη και κωδικου προσβασης.

πατάμε οκ.

πατάμε οκ και στην πρώτη που είχαμε ανοιξει.

συνδεουμε το κινητό με το usb (Και εννοείτε με τον φορτιστή... :p )

clickαρουμε διπλή φορά το "3G vodafone" και πατάμε Κλήση.

AND..... Welcome to the world of The real 3G .

 

enjoy by killing killing4you

 

exw v800 kai xathika ligo ekei pou les pou afinoume kena to username kai to pass :/

XREWNETE AUTO GIA SUNDROMITES ME SUMVOLAIO ???

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6630/1.0 (2.39.15) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Αρχικό Μήνυμα από XtR

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος killing_you2 (17 Δεκ. 2004 , 10:44)

 

ελπίζω καλέ μου φίλε angel να μην σε στεναχωρίσει το παρακάτω νέο... :p

 

Κι όμως γίνετε... εκατσα όλη τη νύχτα και βρήκα ακρη.

Avec Plaisir...

 

 

 

Μετά την ανακάληψη της φωτιάς και του τροχού, η ανακάληψη μου είναι η επόμενη σε σειρά :p

με τις ρυθμίσεις αυτές μπορείτε να εκμεταλευτείτε την απίστευτη ταχύτητα του 3g στον υπολογιστή σας με ταχυτητες μεχρι και 50kb/s.Να επισημάνω πως αυτές οι ρυθμήσεις ίσως να έχουν επιδραση μόνο σε VODAFONE CU. δοκιμάστε και με a la cart και πεστε μου... :)

 

τα βήματα που ακολούθησα...

 

εγκατέστησα το service pack 2 για windows xp pro ελληνικά.

 

εγκατέστησα τους drivers για το καλώδιο που είναι στη συσκευασία του 6630.

(αφου ολοκληρωθεί η εγκατάσταση τους...)

Πάμε στο μενου Εναρξη>συνδεση με>εμφάνιση όλων των συνδέσεων.

 

κλικάρουμε την επιλογή στα αριστερά του παραθήρου "δημιουργία νέας συνδεσης".

 

ανοίγει ο οδηγός, πατάμε επόμενο και επιλέγουμε την πρώτη επιλογή "σύνδεση στο Ιντερνετ", πατάμε επόμενο...

 

επιλέγουμε μη "αυτόματη εγγατασταση της συνδεσης"

 

επιλέγουμε "συνδεση μέσω δικτύου τηλεφώνου", πατάμε επόμενο...

 

checkαρουμε σαν modem την επιλογή NOKIA 6630 usb (com?) (*),(**)

(*) στον πινακα ελέγχου επιλέγουμε nokia modem options,

κάνουμε ανανέωση και βρίσκουμε το "nokia 6630 usb"

επιλέγουμε ταχύτητα 57,6kbits/sec.

στο σημείο προσβασης gprs γράφουμε ακριβώς αυτό...

wapkarta.vodafone.gr

 

(**) στον πίνακα ελεγχου πάλι, πάμε "επιλογές τηλεφώνου και

modem" στην καρτέλα modem επιλέγουμε το modem "NOKIA

6630 USB" το επιλέγουμε με διπλό click και πηγαίνουμε στην

καρτέλα "για προχωρήμένους" εκεί επιλέγουμε στην κατω γωνία

"ρυθμήσεις θυρών για προχωριμένους" και στν νέα καρτέλα

επιλέγουμε την θύρα του 6630 modem μας.(εγω εχω την

com 16.)

 

συνεχίζουμε στον οδηγό δημιουργίας συνδεσης με το ονομα παροχέα, βάλτε "vodafone 3G". Πατήστε επόμενο.

 

αριθμό τηλεφώνου, βάλτε το *99# επόμενη σελίδα

 

αφήστε τα όλλα κενά, και το username και το password. πατήστε επόμενο.

 

έπειτα τέλος και ετσι δημιουργείτε το εικονίδιο συνδεσης.

 

 

Στη συνέχεια πάμε στο κινητο, πάμε ρυθμίσεις>Connection>access points>VF Live! prepay> φτάνουμε στην επιλογή username και σβήνουμε το όνομα user και το αφήνουμε κενό και πατάμε οκ.

 

 

στον υπολογιστή πάλι.

 

Πάμε πίνακα ελέγχου και επιλέγουμε "επιλογές Ιντερνετ" επιλέγουμε καρτέλα "Συνδέσεις" και επιλέγουμε τη σύνδεση 3g vodafone, κλικάρουμε το ορθογώνιο που λεει "ορισμός προεπιλογής" και πατάμε εφαρμογή. στην ίδια καρτέλα πατάμε ρυθμίσεις. στην επόμενη καρτέλα γράφουμε στο κουτάκι -διευθυνση- "wapkarta.vodafonε.gr" και checkαρουμε μόνο το πρώτο κουτάκι "αυτόματος εντοπισμός των ρυθμήσεων"

 

στη μέση της καρτέλας επιλέγουμε μόνο το κουτάκι "χρήση διακομιστή μεσολάβησης....." και γράφουμε αντοίστιχα την διευθυνση: (213.249.019.049) και στην θύρα: (5080).

επιλέγουμε "για προχωρημένους" και στην αλλη καρτέλα checkαρουμε την αλλη επιλογη "ο ίδιος διακομιστής μεσολάβησης για όλα τα πρωτόκολλα"

 

στην ίδια καρτέλα δίπλα απο το HTTP: συμπληρώνουμε διευθυνση: (213.249.019.049) και θύρα: (5080).

πατάμε οκ.

Τελος στην προηγουμενη καρτέλα ελέγχουμε να είναι κενά τα πεδία ονομα χρήστη και κωδικου προσβασης.

πατάμε οκ.

πατάμε οκ και στην πρώτη που είχαμε ανοιξει.

συνδεουμε το κινητό με το usb (Και εννοείτε με τον φορτιστή... :p )

clickαρουμε διπλή φορά το "3G vodafone" και πατάμε Κλήση.

AND..... Welcome to the world of The real 3G .

 

enjoy by killing killing4you

 

exw v800 kai xathika ligo ekei pou les pou afinoume kena to username kai to pass :/

XREWNETE AUTO GIA SUNDROMITES ME SUMVOLAIO ???

 

Oxi me sumvolaio nomizw den uparxoun ruthmiseis. An kapoios kserei kai exei vodafone sundesi as mas pei.

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω με συνδεση και Ζ1010 συνδεθηκα στο ιντερνετ με ταχυτητα 118,200 kbps σταθερα και περιμενω να μου ερθει ο λογαριασμος για να δω αν χρεωθηκα.!!!

 

καλα ρε peter δυο μερες ειμαι εδω και στο ειπα πριν φυγω, τι με ρωτας?

τι λεει ολα καλα?αν εχεις τιποτα για κουτσομπολιο παρε με τηλ

 

Η ρουλα ξερω ποια ειναι αλλα ειπα στο φιλο μου τον ANGEL οτι εχει ηθικη υποχρεωση να παρει κανα τηλ αυτη σε εμας και οχι εμεις (οι παλιοι χιχι)αυτη.

use no way as way, and no limitation as limitation
Link to comment
Share on other sites

mpika hthes me to Sharp 902 toy aderfoy moy kai mporo na po pos to tilefono einai THEIKO,apsogo (tora teleftaia den eho sima 3G sto spiti moy-Argiroupoli,allos me paromio provlima me to diktyo na min einai panta stathero??)Mallon kati lene gia tin hreoseos sti Voda,kapoy sta 1.5 euro to lepto gia tis Video-kliseis......farmakeio
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

john74 an mporeis postare kamia photo apo to sharp kai apo to 6630 na sigrinoume kai emeis...

Χρήστης:

Nokia: 3310 3330 5100 5140 5140i 6610 6310i 6630 5300 N95 N95_8gb N8 S3 mini

Link to comment
Share on other sites

filoi moy kalimera se olous kai kala xristougenna logo arketon problimaton me ton palio mou ari8mo to 6947697902 anagastika na agoraso enan kainourgio cu3g o ari8mos mou einai aytos 6946346637 sas perimeno kai pali kales giortes.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο e-mail επικοινωνίας όπου μπορούμε να αναφέρουμε προβλήματα 3G κάλυψης για κάρτα/συμβόλαιο; Νομίζω θα τους ενδιέφερε άμεσα! Χτες βράδυ (9μμ) πάντως οι περισσότεροι ήταν εκτός 3G δικτύου/ με σβηστά κινητά. Μόνο το fidel κατάφερα να βρω!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

geia xara se olous ego pou eixa ta apisteuta problimata me tis kartes mou me sindesi kai cu li8ikan ola exo 3g kai me tis 2 kartes 8elo episis na po oti den einai anagi na agorazoume alles kartes p.x. apo sim na paroume usim douleboun kanonika kai oi 2 apsoga,opoios 8a h8ele na me brei 8a to kanei prota sto 6947697902 kai meta sto 6946346637,exo dokimasei na paro kapoioa paidia apo to club alla matea se epikoinonia mou bebaia sto exoteriko i videocall itan teloia.
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν Χρόνια πολλά σε όλους.

Ευχαριστώ τους Τζάμπαφίλους που κάλεσαν, αν και δεν μπόρεσα να μιλήσω με όλους (ακόμα να χωνέψω από το 3μερο τσιμπούσι).

Opliti που ήσουν αγόρι μου χτές? Προσπάθησα να επικοινωνίσω και με άλλους χτές βράδυ για ζωντανό από Νταλάρα - Ρέμο αλλά δεν κατάφερα και ιδιαίτερα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά !

 

Μεγαλώνει το Club :up:

 

Προχθές, δέχθηκα επιχειρούμενες εικονο - κλήσεις με "απόκρυψη" αριθμού... :confused:

 

Δεν απάντησα, επίτηδες και σαφώς συνειδητά.

 

Απεναντίας, ευχαρίστως απαντώ σε κλήση με "ταυτότητα".

 

Χαιρετώ Παίδες ;) :)

...ένα μήλο την ημέρα, το γιατρό το κάνει πέρα...

...ένα σκόρδο την ημέρα, τον καθένα κάνει πέρα...

...ένα APPLE μες τη μέρα, κάθε gadget κάνει πέρα...:music:

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε χάσει λίγο το μέτρημα με τα μέλη του 3G video club! Κάποιο καλό παιδί θα μπορούσε να περάσει όλα τα νούμερα (κάποια έχουν αλλάξει) σε ένα φύλλο excel ώστε να το κατεβάζουμε / ενημερώνουμε ανά πάσα στιγμή;

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nosferatu (28 Δεκ. 2004 , 12:52)

 

Έχουμε χάσει λίγο το μέτρημα με τα μέλη του 3G video club! Κάποιο καλό παιδί θα μπορούσε να περάσει όλα τα νούμερα (κάποια έχουν αλλάξει) σε ένα φύλλο excel ώστε να το κατεβάζουμε / ενημερώνουμε ανά πάσα στιγμή;

 

Το εκανα εγω παιδια. Εκατσα και διαβασω ολο το thread και σας τα παραθετω. Ειδου!!! :

3G Club:

 

john74 6944518457

kok_vod 6948180083

Petros the Great 6945818100

SubeRip 6947346682

ΙVIetaCreatoR 6944963264

Megalos:6945958291

netgalileo:6944745222

ababapanos:6945931097

Lenin 6946279487

LiaRaK 6944978848

bONITo 6947828788

angel1979 (αδερφη angel1979) 6945595818

Fidel 6942572044

asmodeus 6956158689

angel1979 6944112313

miaow 6945993025

Nosferatu 6944951974

christofer 6945449188

manos the greek 6946204549

oplitis 6947697902 6946346637

grkostis 6945847556

killing_you2 6942046790

n7650_fun 6977788875 6946136012

kourli 6948062806

 

Ολα αυτα ειναι οσοι εχουν κανει post τα νουμερα τους μαζι με τις αλλαγες που εχουν κανει.

 

Φυσικα θελω και εγω να μπω στο club με 6630 και αριθμο 6945567548.

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά χρειάζονται τίποτα επιπλέον ρυθμίσεις για να κανεις video call?

εγώ έχω 6630 και ένας φίλος μου το z1010 αλλα δεν το έχουμε καταφέρει μέχρι στιγμής ενώ έχουμε και οι δυο 3g κάρτα.

εγώ cosmote (σύνδεση) και αυτός ala carte...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος SubeRip (25 Δεκ. 2004 , 01:18)

 

john74 an mporeis postare kamia photo apo to sharp kai apo to 6630 na sigrinoume kai emeis...

 

http://briefcase.pathfinder.gr/contents/johnny74/30496o
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έγινα κι εγώ ένας ευτυχής χρήστης θρι-τζι και καθώς βρίσκομαι στη Λάρισα για τις διακοπές με χαρά μου ανακάλυψα ότι υπάρχει κάλυψη στο σπίτι που μένω ενώ γενικά η πόλη στο κέντρο πάσχει!

 

Μακάρι όταν γυρίσω στην Αθήνα να βρω κι εκεί σήμα στο σπίτι μου (Αγ.Παντελεήμονας, Αχαρνών) αν και εκεί το βλέπω χλωμό γιατί δεν έχω καλά καλά ποιοτικό σήμα GSM...

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6630/1.0 (2.39.15) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Αρχικό Μήνυμα από kok_vod

cosmote οχι ακομα με vodafone πληρες.μονο telestet με vodafone

 

Diladi den mporw na kanw videocall me kapoion sth vodafone? Pws einai dunaton!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις χτες κάλεσα σύνδεση κοσμοτέ από το αλακαρτ που έχω με βιντεοκλήση και δούλεψε ΟΚ. Ο ήχος μόνο ήταν λίγο πιο χαμηλά σε σχέση με κλήση εντός δικτύου!

Διαβάστε και το παρακάτω πολύ ενδιαφέρον! Αν είσαι καρτοκινητός στη βόντα και θες να τους αναφέρεις προβλήματα, πρέπει να καλέσεις το 1251 και να χρεωθείς! Καλό; Έχω την αίσθηση ότι είναι υποχρεωμένοι να έχουν ένα ΔΩΡΕΑΝ αριθμό να καλείς για αναφορά προβλημάτων... Θα το ψάξω περισσότερο και θα τους απαντήσω ανάλογα. Δε φτάνει που πάω να τους βοηθήσω, θέλουν να τα πάρουν και από το τηλεφώνημά μου!

 

"σε απάντηση του τελευταίου e-mail σας θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε οτι

για πληροφορίες αλλά και αναφορά προβλημάτων σχετικά με την υπηρεσία 3G,

μπορείτε να καλέσετε από οποιοδήποτε άλλο κινητό Vodafone στο 1251

(με χρέωση 10 λεπτά του ευρώ + ΦΠΑ ανά κλήση) ή από σταθερό

6944 40 1251 το τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών Vodafone A la carte/CU. "

 

παραθέτω και το αρχικό μου μήνυμα!

 

"Διαθέτω συσκευή 3G (SE Z1010) και έχω δοκιμάσει βιντεοκλήσεις/σύνδεση στο 3G live σε διάφορες περιοχές. Υπάρχει

κάποιο e-mail/τηλ επικοινωνίας όπου μπορώ να αναφέρω προβλήματα κάλυψης/σύνδεσης 3G; ..."

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6630/1.0 (2.39.15) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Paidia pira prin apo ligo tilefono sto 1251 kai mou eipan pws uparxoun ruthmiseis gia video streaming (live TV) diathesimes gia 6630.Epeidi den eimai se 3g duktio den dokimazei kaneis apo sas na mas pei an douleuei!

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vagoraja (28 Δεκ. 2004 , 20:10)

 

Και σε .txt!!!

 

 

Ο vagoraja προσφέρει τη μαγιά (thx) και προσαρμόζω ως εξής:

myphone_3g_video call_club.zip

...ένα μήλο την ημέρα, το γιατρό το κάνει πέρα...

...ένα σκόρδο την ημέρα, τον καθένα κάνει πέρα...

...ένα APPLE μες τη μέρα, κάθε gadget κάνει πέρα...:music:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...