Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω αν θα βρείς αυτά που θέλεις αλλά το http://www.eastbay.com είναι ενα πολύ καλό site με πολύ καλές τιμές!30$ είναι τα μεταφορικά αλλά σχεδόν πάντα παίζει κουπόνι με δωρεάν μετφορικά για παραγγελίες ανω των 75$!

 

εχεις παραγγειλει απο εδω φιλε μου.....λεει 30 μερες για shipping time οποτε φανταζομαι usps!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εχεις παραγγειλει απο εδω φιλε μου.....λεει 30 μερες για shipping time οποτε φανταζομαι usps!!!!

Από το ελτα παίρνεις το δέμα και πληρώνεις 3 ευρώ για τελωνείο. Στα στέλνουν μέσα σε 6-10 μέρες . καλό είναι οι παραγγελίες να μην ξεπερνάνε τα 150-200 δολάρια. Είναι 100% αυθεντικά .

venceremos
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ @asxetoumpas....Πολυ κατατοπειστικος,μπραβο!!!

απλως απο περιεργεια σε ποιο ελτα το στειλανε σε 6-10 μερες??Γιατι σε Αθηνα-Πατρα που παραγγελνω ερχονται αυστηρα σε 30 μερες τα δεματα απο αμερικα!!!Μονο Πρεβεζα :P εχω ακουσει για 10 μερες

Link to comment
Share on other sites

Δέμα από Αμερικα που δέν ξεπερνάει το 1 κιλό το παίρνω πάντα σε 7 ημέρες εκ των οποίων οι 5 είναι εργάσιμες,όχι και οι 7!Η αποστολή γίνεται με USPS
http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ @asxetoumpas....Πολυ κατατοπειστικος,μπραβο!!!

απλως απο περιεργεια σε ποιο ελτα το στειλανε σε 6-10 μερες??Γιατι σε Αθηνα-Πατρα που παραγγελνω ερχονται αυστηρα σε 30 μερες τα δεματα απο αμερικα!!!Μονο Πρεβεζα :P εχω ακουσει για 10 μερες

 

το Eastbay στέλνει με USPS απλά σου στέλνουν ειδοποιητήριο και παραλαμβάνεις από ελτα. Είναι το yoox των αθλητικών . αν είσαι Αθήνα θα στα στείλουν το πολύ σε 10 μέρες μην ανησυχείς απλά να είσαι σίγουρος για το νούμερο αν πάρεις αθλητικά παπούτσια

venceremos
Link to comment
Share on other sites

James55 μηπως ξερεις ποτε βαζει εκπτωσεις το arc clothing?

Εχω οπλισει και περιμενω :kill:

Thanxs!

 

Δεν ξέρω,ασχολούμαι αποκλειστικά και μόνο με το κατάστημα της Bologna.Αν κάνεις subscribe στο arc ,θα λαμβάνεις διάφορα newsletters με κουπόνια .

Link to comment
Share on other sites

@stelios85 Ναι φίλε μου εχω παραγγείλει 3-4 φορές!Σε όλες μου τις παραγγελίες σε δυο βδομάδες απ την παραγγελία τα εχω στο σπίτι μου!Δεν στέλνουν με usps αλλά με ups -τουλάχισοτν σε μένα- και μπορώ να πω οτι έχω μείνει πολύ ικανοποιημένος.Δέχονται και paypal.

 

το Eastbay στέλνει με USPS απλά σου στέλνουν ειδοποιητήριο και παραλαμβάνεις από ελτα. Είναι το yoox των αθλητικών . αν είσαι Αθήνα θα στα στείλουν το πολύ σε 10 μέρες μην ανησυχείς απλά να είσαι σίγουρος για το νούμερο αν πάρεις αθλητικά παπούτσια

 

Eμένα πάντως αδερφέ με Ups -και οχι με Usps- μου έχουν στείλει ως τώρα αλλά η διαδικασία είναι ίδια με αυτή που περιγράφεις!3Ε κλασικά τα τέλη εκτελωνισμού με το ειδοποιητήριο!

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

 

Εγώ βασικά ενδιαφέρομαι για έναν σκούφο σαν κι αυτόν (ή ακόμα και αυτόν) :

http://www.thenorthface.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?productId=162642&storeId=207&catalogId=10201&langId=-1&from=subCat&parent_category_rn=11707&variationId=M29

 

Απλώς ο μόνος προβληματισμός μου είναι ότι έχω σγουρά μαλλιά και δε ξέρω αν θα μου ταιριάζει :(

 

Γνωρίζει κανείς πού μπορώ να βρω The North Face πρoιόντα; Εγώ κατα νου έχω μόνο το Cosmos στη Θεσ/νίκη.... (Πάντοτε μιλάμε για καταστήματα στην Θεσσαλονίκη και σε Μακεδονία)

 

Ευχαριστώ

Edited by mouse
:dance:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από το dress-to-less.com έχει παραγγείλει κανένας να μου πει γνώμες;
κανείς;;; μου φαίνεται αξιόπιστο και ρούχα σε καλές τιμές... Sorry dress-for-less.com Edited by teorizo
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Πάνω που με πρόλαβες και θα σε ρώταγα αν εννοείς το dress-for-less.

Έχει ψωνίσει ένας κολλητός μου από εκεί αρκετές φορές. Μια χαρά είναι.

;)

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Πάνω που με πρόλαβες και θα σε ρώταγα αν εννοείς το dress-for-less.

Έχει ψωνίσει ένας κολλητός μου από εκεί αρκετές φορές. Μια χαρά είναι.

;)

ωραια! επιτελους βρηκα και ενα καλο eshop! ξεκιναω αγορες :)
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

vkb το yoox θέλει ειδική μεταχείριση .3 σειρές email έστειλα για το άθλιο customer care και θέλουν να μου τηλεφωνήσουν στο κινητό να δουν τι συνέβη.
Link to comment
Share on other sites

james εγώ μια φορά τους έστειλα επειδή το ζήτησες,γιατί δε με αφορά και ιδιαίτερα για φέτος.

Πάντως έχει αρκετές προσφορές για τα "δικά σας" ρούχα, όπως και το luisa που(εκεί τα έχω σκάσει χοντρά και με προσέχουν) μου έστειλε πάλι προσωπικό κουπόνι με 40% .Έχει πέσει πείνα νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

επειδη εισαι star member και εχεις αφησει μισο ΑΕΠ εκει περα....εμας ουτε προσωπικο email να μας στειλει :( :(

 

Ναι με τρελή μάχη όμως και άλλο μισό ΑΕΠ να περιμένει

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια να ρωτησω,σκεφτομαι ν παρω αρκετα ρουχα συμπληρωματα λευκα πουκαμισα μπλουζακια ζακετες κτλ μαρκας ασσος. τωρα εχει μια καλη εκπτωση ειδα 30 % σε μερικα απο αυτα.θα υπαρξουν καλυτερες εκπτωσεις?να περιμενω?και αν ναι ποτε περιπου?
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

James να σε ρωτησω κατι μιας που εχεις καλο γουστο και πιανει το ματι σου , ποια θεωρεις καλυτερo brand σε γυναικειο Denim ( τζην και γενικα τετοια κατασταση ) δεν ειναι αναγκη να ειναι Τζην απλα denim ...Δεν με νοιαζει να υπαρχει εδω Ελλαδα ή οχι , θελω καποια ψαγμενη και μια φορεμενη αρκετα .

 

Δεν ξερω αν ειμαι of topic sorry αν ειμαι να διαγραφει..

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται τι θέλει,skinny ,straight leg,baggy και τι της πηγαίνει. Υπάρχουν και φθηνά και ακριβά ,δεν παίζει πολύ ρόλο η τιμή στα denim και η ποιότητα ,αλλά κυρίως η εφαρμογή.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και καλώς σας βρήκα!Διαβάζω εδώ και καιρό το συγκεκριμένο τόπικ.Τελικά πήρα την απόφαση να γίνω και εγώ μέλος για να μπορώ να συμμετέχω.Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση:Θέλω να αγοράσω απο το yoox (απο το οποίο έχω αγοράσει πολλές φορές) ενα τζην care label,απλά θα ήθελα αν ξέρει κάποιος να μου δώσει καμιά πληροφορία για το sizing των συγκεκριμένων τζην,προσπαθήσα να βρω κατι στο νετ αλλα τιποτα.Προσωπικά φοράω W32 σε αρκετές μάρκες,να πάρω το ίδιο και τώρα ή τα συγκεκριμένα έχουν διαφορετικό sizing? ευχαριστώ :)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και καλώς σας βρήκα!Διαβάζω εδώ και καιρό το συγκεκριμένο τόπικ.Τελικά πήρα την απόφαση να γίνω και εγώ μέλος για να μπορώ να συμμετέχω.Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση:Θέλω να αγοράσω απο το yoox (απο το οποίο έχω αγοράσει πολλές φορές) ενα τζην care label,απλά θα ήθελα αν ξέρει κάποιος να μου δώσει καμιά πληροφορία για το sizing των συγκεκριμένων τζην,προσπαθήσα να βρω κατι στο νετ αλλα τιποτα.Προσωπικά φοράω W32 σε αρκετές μάρκες,να πάρω το ίδιο και τώρα ή τα συγκεκριμένα έχουν διαφορετικό sizing? ευχαριστώ :)

Σύμφωνα με το yoox το 32 αντιστοιχεί στο ιταλικό 48 ,κάτι που ισχύει και για το diesel ,άρα σύμφωνα με το yoox ,έχει το sizing του diesel δλδ το κλασικό.Προσωπική πείρα δεν έχω οπότε ας απαντήσει κάποιος που έχει δοκιμάσει

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το yoox.com εχει πολλα και ενδιαφεροντα Brants ΑΛΛΑ

εχει χαλια παρουσιαση.....!!!

 

Από σένα δεν το περίμενα αυτό ,εσύ είσαι παλιοσειρά εδώ μέσα.

Care label καλή λύση για denim στα 50-60 ευρώ σε περίοδο εκπτώσεων. Είναι cimosa japanese denim ,go for it.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...