Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:wink:

Που μπορώ να τα βρω; Ελπίζω να είναι στην Αθήνα...

 

Πιο Αθηνα απο αυτα δεν γινετε, Κολωνακι , Solonos 9 , μετα την Lacoste , το μεγαλο πολυοροφο κτιριο με την ξυλινη κορνιζα ,

 

Observatory , Attitudes , εχει και αλλες μαρκες που ειμαι σιγουρος οτι θα βρεις πολυ ενδιαφερουσες , ισως να εισαι και απο τους λιγους που στην Αθηνα που θα της ξερεις..

 

Θελω αν μου στειλεις εντυπωσεις αμα πας , γενικες για τα ρουχα και για το μαγαζι.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πιο Αθηνα απο αυτα δεν γινετε, Κολωνακι , Solonos 9 , μετα την Lacoste , το μεγαλο πολυοροφο κτιριο με την ξυλινη κορνιζα ,

 

Observatory , Attitudes , εχει και αλλες μαρκες που ειμαι σιγουρος οτι θα βρεις πολυ ενδιαφερουσες , ισως να εισαι και απο τους λιγους που στην Αθηνα που θα της ξερεις..

 

Θελω αν μου στειλεις εντυπωσεις αμα πας , γενικες για τα ρουχα και για το μαγαζι.

 

Το κτίριο το ξέρω, μάλιστα το είδα πρώτη φορά πρόσφατα και μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση... Που να ήξερα... :wink:

 

Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να πάω πριν την δεύτερη εβδομάδα του Οκτώβρη (εξεταστική γαρ), αλλά μόλις πάω θα μεταφέρω εντυπώσεις...

 

Mille grazie πάντως! :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Το κτίριο το ξέρω, μάλιστα το είδα πρώτη φορά πρόσφατα και μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση... Που να ήξερα... :wink:

 

Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να πάω πριν την δεύτερη εβδομάδα του Οκτώβρη (εξεταστική γαρ), αλλά μόλις πάω θα μεταφέρω εντυπώσεις...

 

Mille grazie πάντως! :)

 

τρομερη επενδυση , απο κτιριο και απο εμπορευμα.Πανω απο 180 προμηθευτες,σιγουρα το καλυτερο μαγαζι αυτη την στιγμη στην Ελλαδα,και απο τα καλυτερα στην Ευρωπη.Οταν πας θα με θυμηθεις....;)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις σήμερα μου ήρθε το διαφημιστικό του FFG, το οποίο έχει και φωτογραφίες από το εσωτερικό του καταστήματος. Πραγματικά πολύ όμορφο κατάστημα...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.μηπως ξερεται κανενα e-shop με αθλητικο υλικο.:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τρομερη επενδυση , απο κτιριο και απο εμπορευμα.Πανω απο 180 προμηθευτες,σιγουρα το καλυτερο μαγαζι αυτη την στιγμη στην Ελλαδα,και απο τα καλυτερα στην Ευρωπη.Οταν πας θα με θυμηθεις....;)

 

Πήγα λοιπόν την Πέμπτη (μόλις έφυγα από το πανεπιστήμιο αφού είχα δώσει το τελευταίο μάθημα της εξεταστικής :up: ) και σεθυμήθηκα. :p

Το κτίριο είναι πανέμορφο και εξωτερικά, αλλά και εσωτερικά. Έχει μεγάλη ποικίλια από σχετικά άγνωστα ονόματα (αν εξαιρέσεις Seven και Fred Perry μεταξύ άλλων), με μόδα η οποία θυμίζει περισσότερο εξωτερικό. Οι τιμές είναι καλές, γενικά νομίζω πως αν όχι για ψώνια, τουλάχιστον μια βόλτα για το ίδιο το κτίριο αξίζει. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο το λινκ.Ευχαριστω πολυ :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θελω να αγορασω κανα βραχιολακι για το χερι!

Ξερετε κανενα σιτε που μπορω να βρω??

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Θελω να αγορασω κανα βραχιολακι για το χερι!

 

Αλλαξ' ο κολιες και εγινε βραχιολι??:lol:

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι παιζει! Αλλα εμενα μου αρεσει το βραχιολι! Το κολιε δεν μου αρεσει.

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

αν ησουν απο σαλονικα θα σου ελεγα ενα μαγαζι με φτηνα που εχει κ ενα με ακριβα..τωρα εκει στον βολο..:whistle:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Γνωριζει κανεις που μπορω να βρω ρουχα Abercrombie & Fitch στην Αθηνα;

 

lol!!! Αυτο ακριβως ηθελα να ρωτησω χτες αλλα εντελως τυχαια εμαθα,οτι πουλανε στην κηφισια στο δρομο με τα πολλα μαγαζια που παμε για το bowling center.Απο οτι μου ειπαν παντως τα εχουν πολυ ακριβα,καμια σχεση με NY και δεν εχει τις τρεχουσες συλλογες.

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

κατι πιο επισημο για χειμωνα τι προτεινετε?σακακι η κανενα μακρυ μπουφαν-στυλ καμπαρντινα-?

εχω ενα μπουφαν Protest με τελεια κουκουλα+γουνα απο περυσι τον χειμωνα,αλλα ειναι ψιλο-αθλητικο..

Link to comment
Share on other sites

κατι πιο επισημο για χειμωνα τι προτεινετε?σακακι η κανενα μακρυ μπουφαν-στυλ καμπαρντινα-?

εχω ενα μπουφαν Protest με τελεια κουκουλα+γουνα απο περυσι τον χειμωνα,αλλα ειναι ψιλο-αθλητικο..

Κωστή είσαι 16 χρονών. Εμένα προσωπικά μου φαίνεται αστείο να βλέπω παιδιά τέτοιας ηλικίας (και μικρότερης ακόμα!) να ντύνονται έτσι όπως θέλουν να δείχνουν-μεγάλοι. Είναι λίγο ανόητο νομίζω. Από την άλλη it's your choice:).

Link to comment
Share on other sites

Κωστή είσαι 16 χρονών. Εμένα προσωπικά μου φαίνεται αστείο να βλέπω παιδιά τέτοιας ηλικίας (και μικρότερης ακόμα!) να ντύνονται έτσι όπως θέλουν να δείχνουν-μεγάλοι. Είναι λίγο ανόητο νομίζω. Από την άλλη it's your choice:).

Πολυ θελουν να ντυνονται καπως καλυτερα.(ενας απο αυτους ειμαι και γω:p)

Απ'οτι καταλαβαινω ο Κωστας θελει κατι ποιο καλο (σακακι) για Σαββατο κτλ.

Εγω παλι πηρα ενα μπουφαν, χωρις κουκουλα αλλα εχει λιγη γουνα, μπορει να φορεθει εξισου καλα και καθημερινες αλλα και Σαββατο βραδο;) ;)

Εγω Κωστα σου προτινω σακακι;) ;)

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου προτείνω να κοιτάξεις και κάτι σε στυλ καμπαρτίνας, αλλά όχι τόσο μεγαλίστικο και επίσημο. Επίσης κάτι σε παλτό, πάλι σε παρόμοιο στυλ.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ανοίξαμε (και πάλι) και σας περιμένουμε.

 

Ας υποθέσουμε ότι έχει μπει για τα καλά ο Χειμώνας (επιτέλους), σε ποιές αγορές προχωρήσατε για να σας βρει το κρύο και τα Χριστούγεννα προετοιμασμένους;

 

Μία πολύ πρόσφατη δική μου αγορά, ήταν μία καμπαρτίνα σε μαύρο χρώμα («παίζει» φωτογραφία, αλλά όπως πάντα upon request).

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

loipon apo imikapartina pantos ego eho stamparei mia burbberys (etsi grafetai?:worry: ) pou tha tin htupiso mehri ta hristougenna oson afora tora gia mpoufan, barbour me keromeno ufasma.

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...