Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαιρετώ.

 

Ξέρετε απο που θα μπορούσα να αγοράσω επώνυμες γυναικείες τσάντες (Michael kors) σε καλές τιμές online?

 

Το net-a-porter είναι αξιόπιστο με original προιοντα; (φαντάζομαι πως ναι, λόγω των τιμών..)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει κανεί να προτείνω καμιά καλή μάρκα να πάρω 2-3 υφασμάτινα παντελόνια. Καφέ, μπεζ να τα φοράω στο μαγαζί και στη σχολή να σπάω λίγο τα jeans.

Αν έχει πάρει κανείς πρόσφατα... Gant κτλ Θα πάω golden hall να ρίξω καμία ματιά, απλώς αν έχει πάρει κανείς αναφέρει.

 

Καθημερινή χρήση, με πάνινα one star κάτω, polo, ή πουλόβερ πάνω κάπως έτσι

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω για jacket energie 54αρι(ΧΧL) εχω μετρησει chest 102cm. Ειναι καλό το νούμερο η θα μου πέφτει μεγαλο?
Link to comment
Share on other sites

@anubis δεν πας να δοκιμασεις ενα σε καποιο καταστημα πρωτα να εισαι σιγουρος?Γενικα απο diesel,energie τι νουμερο φορας?Ακομα και t shirt?Συνηθως πανε ιδια...Παντως για 102 cm chest πας για ΧL ,εκτος αν εχει καποιος μακρια ακρα ή κοιλιτσα!!
Link to comment
Share on other sites

όπως τα λεει ο stelios85 ειναι , παιδια αν υπαρχει η δυνατοτητα να πατε σε ενα μαγαζι και να δοκιμασεται την εταιρια που θελετε να αγορασετε για να δειτε τα νουμερα της πως σας "καθονται" επανω σας ειναι το καλυτερο που εχετε να κανετε , αν βρειτε δε και το μοντελο που θελετε να παρετε τοτε ειστε σουπερ..Θεωρω καλλίτερο και λιγότερο χρονοβόρο το να πεταχτείτε σε ένα μαγαζί και να δοκιμάσετε απο το να παίζεται με την τυχη σας στο αν θα σας κανει αυτο που παραγγειλατε , και σας γλυτωνει απο το "στειλε πισω και φερε αλλο νουμερο".

Ολα τα παραπανω βεβαια ισχυουν σε αυτους που εχουν τα συγκεκριμενα μαγαζια στην πολη τους .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
http://www.discountbrandshop.com αυτο το σιτε εχει γνησια ?

 

Πέταξε του μια μπανάνα και θα καταλάβεις!

 

http://www.discountbrandshop.com/contact_us.html

 

Email από το hotmail και σοβαρή επιχείρηση δεν υπάρχει.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

ρούχα/στολη για ski/snowboard που μπορώ να δω στη Θεσσαλονίκη;

 

Ωραίος ο Mol. Κλαουδάτο, Δημητριάδη έχετε στη Σαλόνικα;;; Ή μαγαζιά με τύπου extreme sports;;;

Πάντως από internet βρίσκεις καλές τιμές. Είναι ακριβός ο εξοπλισμός και τα ρούχα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να πάρω ένα μπουφάν abercrombie και έχω θέμα με το νούμερο. Γενικά τι γραμμή έχουν?

 

θα σου απαντησω πολυ γενικα γιατι ειναι και αναλογα με τι μαρκα κανεις την συγκριση , μην νομιζεις οτι οι εταιριες ρουχων εχουν σωστα μεγεθολογια ή κρατανε καποια στανταρ μεγεθων , ο καθενας κανει οτι θελει , συνηθως τα crombie ειναι απο μισο εως ενα νουμερο πιο στενα , δηλαδη αν φορας και σου καθετε κανονικα ενα Large στην Abercrombie θελεις XL , αλλα παντα σου λεω με επιφυλαξη , γιατι ο καθενας απο εμας εχει την δικη του γνωμη για το μεγεθος που του κανει.( πχ αλλοι τα φορανε φαρδια , αλλοι δεν μπορουν να παρουν ανασα).

 

επειδη δεν γνωριζω ψαξε να βρεις στο νετ αν η abercrmbie εχει αντιστοιχια μεγεθολογιου της σε εκατοστα , οποτε εκει απλα περνεις την μεζουρα και σου παιρνεις τα μετρα ( με την καλη εννοια παντα ) :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

Που θα μπορουσα να βρω τζιν denim πουκαμισο οπως αυτο εδω.

Το παρακατω σχεδιο ειναι απο την GANT την συλλογη που υπογραφει ο Michael Bastian, αλλα ειναι πολυ ακριβο σε ελληνικο GANT STORE το ειδα 220 ευρω, ειναι πολλα χρηματα για ενα πουκαμισο αν και το σχεδιο δνε παιζεται ειναι αψογο.

Στο επισημο GANT UK store κοστιζει 150 λιρες δηλαδη γυρω στα 190 ευρω ενω σε δολλαρια 250.

Παντως εχω παρατηρησει οσο αφορα τα GANT μεγαλη διαφορα στην τιμη. Εδω στην Ελλαδα τα πουλανε πολυ πιο ακριβα.

Η GANT νομιζω οτι ειναι κορυφαια εταιρεια στα πουκαμισα τουλαχιστον αξιζει τον κοπο αλλα 220 ευρω ειναι πολα λεφτα για ενα casual

http://www.gant.co.uk/mens-shirts/blue-denim-shirt/25038

Γενικα φετος ειναι στην μοδα τα denim shirts αλλα οχι τα σκουρα τα περισσοτερο ξεθωριασμενα στυλ vintage επισης εχω δει να τα συνδυαζουνε με τζιν απο κατω.

http://imageshack.us/a/img20/3778/345470969119.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

@jim88

 

δεν παίζεται αδερφέ. καλό γούστο. τα καλά αξίζουν. δες λίγο πιο συμβατικές μάρκες. κοίτα και malboro classics αν δεν ξεφεύγουν οι τιμές

http://www.mcsapparel.com/men/shirts/DMC8215L-LB13368

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε μαγαζιά με παπούτσια fred perry στη θεσσαλονίκη???

• Apple iPhone X •

Space Grey - iOS 14.1 - 64GB

—————————————————

”You only live once. But if you do it right, once is enough.”

Link to comment
Share on other sites

θα σου απαντησω πολυ γενικα γιατι ειναι και αναλογα με τι μαρκα κανεις την συγκριση , μην νομιζεις οτι οι εταιριες ρουχων εχουν σωστα μεγεθολογια ή κρατανε καποια στανταρ μεγεθων , ο καθενας κανει οτι θελει , συνηθως τα crombie ειναι απο μισο εως ενα νουμερο πιο στενα , δηλαδη αν φορας και σου καθετε κανονικα ενα Large στην Abercrombie θελεις XL , αλλα παντα σου λεω με επιφυλαξη , γιατι ο καθενας απο εμας εχει την δικη του γνωμη για το μεγεθος που του κανει.( πχ αλλοι τα φορανε φαρδια , αλλοι δεν μπορουν να παρουν ανασα).

 

επειδη δεν γνωριζω ψαξε να βρεις στο νετ αν η abercrmbie εχει αντιστοιχια μεγεθολογιου της σε εκατοστα , οποτε εκει απλα περνεις την μεζουρα και σου παιρνεις τα μετρα ( με την καλη εννοια παντα ) :D

 

Ευχαριστώ μαν. Θα το κοιτάξω!

Link to comment
Share on other sites

το καταστημα μια χαρα φαινεται...Παρε και ενα τηλ να τσεκαρεις την κατασταση.Αν και στο fb εχει σελιδα.Ψωνισε αφοβα

 

edit:κοιταξα καλυτερα και πουλα μπανανες airmax...Βεβαια αν εσυ θες να αγορασεις φακο,σκηνη κτλ δεν εχεις προβλημα!!!

Edited by stelios85
ακυρο
Link to comment
Share on other sites

Απλά οι τιμές δέν είναι και πολύ αντιπροσωπευτικές,φοβάμαι ότι πρόκειται για μαϊμουδίτσες
http://i43.tinypic.com/21lj1jd.jpgαθάνατο 'Στρογγυλό'
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά ξέρουμε που πουλάνε δερμάτινα jackets της Belstaff στην Αθήνα;

Νομίζω στο eponymo αλλα δεν ξέρω που αλλού.

Το θέμα είναι ότι μένω Πάτρα και στο επόμενο ταξίδι μου στην Αθήνα δε θα έχω πολυ χρόνο για ψάξιμο , οπότε θα πρέπει να πάω σε συγκεκριμένα 2-3 μαγαζιά

 

Thanks :)

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...