Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παίδες χρειάζομαι τη βοήθειά σας!

 

Γνωρίζει κανείς πού μπορώ να βρω Gola τσάντες στη Θεσσαλονίκη;

 

Ευχαριστώ

:dance:
Link to comment
Share on other sites

karlito13, εάν γνωρίζει κάποιος, θα απαντήσει. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

βγηκε κουπονι για το yoox για οσους δεν ηρθε email,για οσα προιοντα ειχατε στο dreambox μεχρι χθες -10%+free standar delivery...αξιζε τελικα η αναμονη μου γλυτωσα καμποσα λεφτα :D
Link to comment
Share on other sites

Ίσως είναι σφάλμα του yoox. 3 items χειμωνιάτικα, τα οποία τα έχω 2 μήνες και δεν πιάνει το promotion. Πάντως ισχύει αυτό που λες ,όποιο και να προσθέσεις στο dreambox, ο κωδικός δουλεύει. Οι τιμές ωστόσο είναι υψηλές ακόμη και με το κουπόνι ,σε σχέση με πέρσι.Πέρσι τέτοια εποχή είχανε φάει βουτιά όλα τα ρούχα με καθαρό -60% (εκτός των πολύ εμπορικών σημάτων).
Link to comment
Share on other sites

Έκανα μια βόλτα σε όλα τα μεγάλα εμπορικά της Αττικής σήμερα και στο Κολωνάκι, πρώτη μέρα των εκπτωσεων.. Παρατήρησα ότι η Gucci δεν είχε εκπτώσεις παρά μόν οσε κάτι ελάχιστα πράγματα κυρίως μπουφάν , και κάτι βλακείες. Στο attica γινοταν πανικός.. Πραγματικά σαν να περιμένω στο ΙΚΑ μου φάνηκε.. Μάλλον είχαν κάνει προκρατήσεις.. Αλλά παιδιά σίγουρα αξίζει στο attica.. Έχουν πολύ καλές εκπτώσεις σχεδόν σε όλα.. Δηλαδή δεν έβλεπα το φαινόμενο "δεν κάνουμε εκπτώσεις σε αυτά ειναι καινούρια collection" κτλ...

Σίγουρα όσο περνάει ο καιρός θα μεγαλώνουν οι εκπτώσεις αλλά δυστυχώς δεν θα βρίσκεις και εύκολα νούμερα.. Γι αυτό και εγώ ήθελα να τα γυρίσω την πρώτη μέρα των εκπτώσεων. :)

Link to comment
Share on other sites

Oτι λάμπει δυστυχώς δεν είναι χρυσός :cry: Στις πρώτες μέρες των εκπτώσεων κυκλοφορεί κόσμος γενικά,αλλά το θέμα είναι το ταμείο της ημέρας

και το κέρδος για τα καταστήματα,και όχι η βόλτα κάποιων ,και όλες οι μεγάλες αλυσίδες έχουν μεγάλες ζημιές τα 2 τελευταία έτη λόγω κρίσης :X

 

Το συγκεκριμένο κατάστημα είναι και υπερτιμημένο,λόγω πολυτέλειας αλλά και επειδή είναι μεγάλο κατάστημα και "χάνεσαι" γενικά μέσα,

αυτό βέβαια αρέσει σε πολύ κόσμο, και καλά κάνει και πουλά.:)

 

Τα ίδια προιόντα όμως μπορεί να βρείς και αλλού στο κέντρο στην Ερμού,Σταδίου πρός Ομόνοια κλπ άλλα καταστήματα μικρά-μεγάλα,

φθηνότερα-ακριβότερα, θέλει καλή έρευνα αγοράς,γιατί είναι ανακατεμένες οι ποιότητες,υπάρχει μεγάλο στοκ ,καθώς λόγω κρίσης έχει ανανεωθεί ελάχιστα το εμπόρευμα από τους εισαγωγείς.Μην σας ξεγελά οτι βλέπετε πολλά σε σύνολο προιόντα, και χάνεστε .:D

 

Ενα ίδιο προιόν μπορείς να το βρείς πχ στα είδη ένδυσης Ιταλίας,Μαρόκου αλλά και Κίνας,Βιετνάμ και πολλά "επώνυμα" δεν λένε καθόλου και made in. :X Αυτά έχουν και την σημασία τους για όσους μπορούν να το καταλάβουν.

 

Προσοχή λοιπόν να πιάνουν τόπο τα χρήματα μας,στις δύσκολες εποχές που διανύουμε :!:

Edited by Starenios
Link to comment
Share on other sites

Στους κοιλαράδες θα πηγαινει τέλεια:)

μα τι ρούχα είναι αυτά;

Και κάνει αυτό το πράγμα 100 ευρώ;;

Γιατί; Για τα κρόσια;

 

Αυτό το ρούχο είναι τόσο gay, που ακόμα και σε gay pride θα ήταν υπερβολικά gay!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Αφαιρέθηκαν τέσσερα μηνύματα που περιείχαν δυσφημιστική ονομαστική αναφορά σε συγκεκριμένο κατάστημα. Παρακαλώ όπως αποφεύγετε τις ονομαστικές αναφορές ή τις αναφορές που «φωτογραφίζουν» συγκεκριμένα καταστήματα. Ευχαριστώ και συνεχίζουμε. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Πολύ γενική η ερώτηση σου... Μαγιό φτιάχνει και η Nike και η Adidas και η Vilebrequin και η DSquared... :)

 

Εννοω εταιριες εκτος των αθλητικων κατι πιο ωραιο αλλα ουτε και πανακριβο..

Link to comment
Share on other sites

Εννοω εταιριες εκτος των αθλητικων κατι πιο ωραιο αλλα ουτε και πανακριβο..

 

Sundek(ειναι λιγο ακριβα),lost(στυλ billabong αλλα πολυ καλυτερα)

Link to comment
Share on other sites

sundek πολύ ωραία.. Έχει φέρει και το attica στο golden hall πήγαινε να τσεκάρεις τώρα με τις εκπτώσεις θα βρεις σε λογικές τιμές. Εγώ είχα πάρει ένα sundek by neil barret από το thecornet.com 140 ευρώ. Edited by Alex0077
Link to comment
Share on other sites

Κανά καλό πουκαμισάκι slim που μπορώ να βρω άυριο στη Θεσ/νικη; :)

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Παντως δυστυχως εμαθα απο γνωστο μου με αντιπροσωπεια επωνυμων ρουζων πως και ποσο παιρνουν τα ρουχα το yoox και ολες αυτεςοι σελιδες!

Τα πουλανε τοσο ακριβα! Και σου πετανε κατι κουπονια και κατι happy hour και κατι boom boom εκπτωσεις και νομιζεις εισαι ο πιο τυχερος αγοραστης του κοσμου! Ειδικα αν ξερεις οτι το περσινο αμα το προλαβεις στο οριτζιναλ μαγαζι θα το παρεις 60-70% κατω και με εγγυηση(!!!!!! - αλλη ιστορια αυτη αλλη φορα θα την πουμε) πας και παιρνεις περσινο και προπερσινο και βαλε απο 2500 ΜΟΝΟ 1250! 50% κατω φορεμα haute coutoure (προπερσινο) ΟΥΑΟΥ!!!!

Δεν λεω οτι θα σταματησω να κοιταω σε τετοιες σελιδες, αλλωστε ποτε δεν κοιταω την χρονια σε καποιο ρουχο ειδικα οταν μιλαμε για ενα παντελονι ή κατι που δεν κανει μπαμ τελος παντων!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος κανένα promotional code για το http://www.eleonorabonucci.com ?

 

σημερα μου το εστειλαν το κουπονι -20% BJCKBDN

αλλα προσεξε τα μεταφορικα...πολυ υψηλα για ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

τωρα που παιζουν εκπτωσεις μπορειτε να μου πειτε ενα σαιτ που να χει σε καλες τιμες γνησιες μαρκατες(gucci, prada, burberry. louis vuitton klp) τσαντες γυναικειες ?
Link to comment
Share on other sites

σημερα μου το εστειλαν το κουπονι -20% BJCKBDN

αλλα προσεξε τα μεταφορικα...πολυ υψηλα για ελλαδα

Σε ευχαριστώ πολύ, μου έλυσες τα χέρια πραγματικά.

Να βιαστώ; πότε λήγει

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας..

Σκέφτομαι να κάνω την πρώτη μου online αγορά!

Προορίζομαι για κάτι μπλουζάκια jack & jones... Μήπως γνωρίζει κάποιος τι γραμμή έχουν και αν υπάρχει κατάστημα που να εχει αυτη τη μάρκα κάπου στην Θεσ/νικη?

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Στο yoox ξέρετε αν παίρνει χρεωστικές κάρτες visa ? Δοκίμασα με μία της citibank , αλλά δεν έγινε δεκτή.. Της alphabankx η visa enter ξέρετε μήπως γίνεται δεκτή?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...