Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Περίμενε λιγο ακόμη.Μετα τις γιορτές θα ερθουν.

 

Υ.γ μαιμου είναι οι μποτες

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.

θελω μια βοηθεια βρε παιδια γιατι βλεπω οτι ειστε ενημερωμενοι εδω. παρηγγειλα στις αρχες δεκεμβριου για την κοπελα μου κατι μποτες απο το http://www.uggforchristmas.com και δεν εχουν ερθει ακομα. Αν κ εχουν περασει 14 μερες εργασιμες (οπως λεει το site οτι χρειαζεται)οι μποτες πουθενα και δεν μπορω να επικοινωνισω μαζι τους γιατι το mail δεν ισχυει. Ξερει κανεις γι αυτο το site και τι μπορει να συμβαινει?

 

Το σαιτ είναι κλασικό fake ,δεν έχει paypal ώστε να πάρεις τα χρήματα πίσω σε περίπτωση απάτης,είναι κινέζικο σύμφωνα με το http://whois.domaintools.com/uggforchristmas.com,έχει ιδρυθεί το 2010 και όχι το 2002 όπως γράφει οπότε πολύ πιθανό να έπεσες θύμα απάτης.Βέβαια λόγω της κακοκαιρίας γενικά έπεσε πολύ καθυστέρηση.Από εκεί και πέρα δεν ξέρω αν υπάρχει τρόπος να πάρεις τα λεφτά σου πίσω.Ίσως κάποιος άλλος να γνωρίζει καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

(Sent from my HTC Desire using Tapatalk ) τι σημαινει αυτο??

 

μαιμου???θα με σκοτωσει!!ειναι καλες μαιμου τουλαχιστον η' οχι?

Link to comment
Share on other sites

Προετοιμασου για χαλια ποιοτητα

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δε βλέπω να έχει αναφερθεί, ο κωδικός CHRISTMAS10 στο yoox δίνει 20% (επιπλέον) έκπτωση και free standard & express delivery.

 

φωτιες μου αναψες.....Ελαβα εχτες μια μπλουζα χωρις να γνωριζω την υπαρξη του κουπονιου....Εαν ισχυει αυτο που βρηκα στο google πως 20% OFF and Free Express Shipping on your orders until January 20th 2011,να την επιστρεψω και να την παραγγειλω με -20 % ???Θα εχει γινει available πριν τις 20??Και ισχυει αυτο το until 20 January??H εκπτωση ειναι γυρω στα 35 ευρω αλλα ειναι και last available....Ακουω γνωμες παιδια

Link to comment
Share on other sites

λες ρε φιλε alexdd να την πατισα ετσι?!!

 

Περίμενε λίγο ακόμα γιατί έχει φοβερή καθυστέρηση σε όλες τις αποστολές ,αλλά αν έρθουν θα είναι σίγουρα fake.

Link to comment
Share on other sites

χαλια ποιοτητα η' δεν θα ερθουν και χασαμε 80 ευρω?!! αντε να δουμε!! ευχαριστω παιδια πολυ παντως

 

α και κατι αλλο επειδη θα μου φαει τα αυτια. ξερετε καποιο site για ugg μποτες καλη ποιοτητα κ σχετικα οικονομικες??

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς άλλος πρόβλημα με τις παραγγελίες του από yoox και το express delivery;Έκανα το ΣΚ 2 παραγγελίες ,η μία εστάλη ,αλλά ακόμη δεν παρέλαβα,η άλλη 0 tracking μέχρι τώρα,παρόλο που έγιναν με διαφορά 1 ώρας.Σε άλλες περιπτώσεις ,θα έπρεπε να είχα παραλάβει σήμερα με express.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει παρει.κανεις απο asos με dpd express delivery? Ποιος παραδίδει ελλάδα τα δέματα τους;

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς άλλος πρόβλημα με τις παραγγελίες του από yoox και το express delivery;Έκανα το ΣΚ 2 παραγγελίες ,η μία εστάλη ,αλλά ακόμη δεν παρέλαβα,η άλλη 0 tracking μέχρι τώρα,παρόλο που έγιναν με διαφορά 1 ώρας.Σε άλλες περιπτώσεις ,θα έπρεπε να είχα παραλάβει σήμερα με express.

 

Πες τα γιατί κοντεύω να τρελαθώ! Ακόμα στο "our warehouse is processing your order" είμαι και έχω κάνει παραγγελία από το Σάββατο με express!!

Μέχρι και μήνυμα τους έστειλα (επειδή είναι η δεύτερη φορά που μου καθυστερούν express) και τίποτα!!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Το αφαίρεσαν το δωρεάν express delivery ρε γμτ.Πάω να κάνω παραγγελία και δε μου βγάζει καν την επιλογή express,οπότε κάτι έπαιξε.Χθες βράδυ ήταν κανονικά την τύχη μου.Αλλά αν καθυστερεί το express ίσως να μην ήμουν και τόσο άτυχος τελικά.:p:D

 

Edit:Τώρα το είδα. Λέει Because of our annual inventory, from 28th Dec to 4th Jan we can only offer Standard Delivery. Επίσης, 24,25 και 26 δεν στέλνουν αποστολές, οπότε μπορεί να έπαιξε και αυτό ρόλο στην καθυστέρησή σας.Να είχαν δηλαδή να στείλουν πρώτα κάποιες άλλες που ήδη περίμεναν.

Edited by Eosphoros
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς ήταν υπερβολικά πολλές οι παραγγελίες που χρησιμοποιούσαν το κουπόνι.

Αυτό όμως δε δικαιολογεί το γιατί καθυστερούν τόσο πολύ.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποια εκπτωση σε replay (για τζιν ενδιαφερομαι) στη Θεσσαλονικη?

επισης που μπορω να βρω αρκετη ποικιλια της συγκεκριμενης μαρκας?

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, 24,25 και 26 δεν στέλνουν αποστολές, οπότε μπορεί να έπαιξε και αυτό ρόλο στην καθυστέρησή σας.Να είχαν δηλαδή να στείλουν πρώτα κάποιες άλλες που ήδη περίμεναν.

 

Φαντάζομαι πως ναι.

Πάντως εμένα σήμερα τα έστειλαν (και λέει πως αύριο θα τα παραλάβω).

Μου απάντησαν και στο παράπονο που τους έστειλα γιατί μου καθυστερούν δεύτερη φορά express παραγγελία (και την πρώτη είχα πληρώσει και κανονικά τα 30€) με ένα ξερό:

 

"Thank you for contacting yoox.com.

 

We apologise for the delay in the shipment of your order ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ.

 

Your order ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ was shipped on 29th December 2010. The estimated delivery date is 30th December 2010. The UPS Tracking Number for this order is ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ."

 

...ή απλά, με έγραψαν κανονικά. :mad:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά στο yoox το κουπόνι ''CHRISTMAS10'' που είναι 20% + free express/standard delivery, λειτουργεί σε κανέναν? έλεγε ότι ισχύει μέχρι 10/1 αλλά τώρα που δοκίμασα να κάνω παραγγελία μου λέει ''code expired'' Ξέρει κανείς τι παίζει? άμα είναι να περιμένω λίγο μπας και έγεινε κανένα λάθος:confused:

Επίσης στα παιδιά που λένε για καθυστερήσεις με express ισχύει και σε μένα παρόλο που πήρα με express μου τα έφεραν σε 5-6 μέρες όσο είναι και το standard

 

Απο ότι διάβασα κάπου αλλού το συγκεκριμένο κουπόνι το σβήσανε μάλλον επειδή το χρησιμοποιήσανε πολλοί ενώ δεν έπρεπε και σήμερα θα έβγαζαν καινούριο κουπόνι..εμένα πάντως δεν μου το έστειλαν...αν κανένας το ξέρει θα του ήμουν ευγνωμων αν μου το έστελνε με πμ ή το έγραφε εδώ...

Edited by VeCo
Χρησιμοποιείτε την ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια το νουμερο 45 στα παπουτσια ποιο ειναι; το 11 διαβαζω πως ειναι το 44 και το 12 το 46 το 45 που πηγε;
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια το νουμερο 45 στα παπουτσια ποιο ειναι; το 11 διαβαζω πως ειναι το 44 και το 12 το 46 το 45 που πηγε;

 

Προφανώς στο 11.5 :)

 

Δες και εδώ.

 

Υ.Γ.

Υπάρχει ειδικό θέμα για τα παπούτσια.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

ναι ξερω αλλα δεν εχει μισα νουμερα δλδ παει 10 11 12 τουλαχιστον στο ασος.κομ, τι να παρω εγω που φοραω 45 το 11 ή το 12 εφοσον δεν υπαρχει 11,5?

υ.γ.: σε αυτο που μου εδειξες το 11 ειναι το 45 και οχι το 11,5

Καλη χρονια να εχουμε παιδια!

Link to comment
Share on other sites

το asos εχει εδρα την Αγγλια:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

ναι ξερω αλλα δεν εχει μισα νουμερα δλδ παει 10 11 12 τουλαχιστον στο ασος.κομ, τι να παρω εγω που φοραω 45 το 11 ή το 12 εφοσον δεν υπαρχει 11,5?

υ.γ.: σε αυτο που μου εδειξες το 11 ειναι το 45 και οχι το 11,5

Καλη χρονια να εχουμε παιδια!

 

Όποιο κατάστημα και να κοιτάξεις, θα έχει sizing chart.

 

Τα υπόλοιπα στο σχετικό θέμα. Ευχαριστώ.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν έχει πάρει κανείς το καινούριο κουπόνι? ελεος χρονιάρες μέρες και δεν έχουν καν free shipping:( Σε ερώτησή μου για το CHRISTMAS10 μου έστειλαν το εξής ''Unfortunately the CHRISTMAS10 YOOX CODE was strictly personal.

Since you are not one of the original receivers of this promotion, it is normal that this YOOX CODE is not working for you.

 

We invite you to keep reading our YOOXNEWS to be always updated on our latest promotions, and take advantage of them as soon as possible.

 

We remain at your service should you require further assistance.

 

Thank you,

 

Maria

Customer Care''

Ψωνίζω αρκετά συχνά απο το YOOX και ούτε ένα κουπόνι δεν μου έχουν στείλει :mad:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν έχει πάρει κανείς το καινούριο κουπόνι? ελεος χρονιάρες μέρες και δεν έχουν καν free shipping:( Σε ερώτησή μου για το CHRISTMAS10 μου έστειλαν το εξής ''Unfortunately the CHRISTMAS10 YOOX CODE was strictly personal.

Since you are not one of the original receivers of this promotion, it is normal that this YOOX CODE is not working for you.

 

We invite you to keep reading our YOOXNEWS to be always updated on our latest promotions, and take advantage of them as soon as possible.

 

We remain at your service should you require further assistance.

 

Thank you,

 

Maria

Customer Care''

Ψωνίζω αρκετά συχνά απο το YOOX και ούτε ένα κουπόνι δεν μου έχουν στείλει :mad:

 

Ε μα και εσύ...τους ρώτησες για κουπούνι που ήξερες εκ των προτέρων πως το χρησιμοποιείς "παράνομα" (με την έννοια πως απευθύνεται σε συγκεκριμένους πελάτες τους και όχι παντού).

 

Πάντως έχεις δίκιο για τα κουπόνια. Εμένα μου έχουν στείλει μεν κάποια, αλλά νομίζω πως είναι τα κουπόνια που διαφημίζουν και στο site - δηλαδή, ισχύουν για όλους.

 

Πάντως, το asos (το οποίο έχει καθυστερήσει την παραγγελία μου αρκετά) μου έστειλε e-mail στο οποίο μου ζήταγε συγγνώμη και μου έδωσε προσωπικό κωδικό για -10%. Όχι ότι είναι τίποτα συγκλονιστικό το κουπόνι (άλλωστε είχα βρει ήδη ένα κουπόνι που έκανε -10% έκπτωση), αλλά τουλάχιστον βρίσκω θετικό εκ μέρους τους που έδειξαν να ενδιαφέρονται για την καθυστέρηση της παραγγελίας μου και έστω προσπάθησαν να "χρυσώσουν" λίγο το χάπι.

 

Το yoox είναι απλά αδιάφορο σε τέτοια θέματα και οι απαντήσεις του Customer Care είναι copy-paste, καθόλου προσωπικές αναλογα το πρόβλημά του κάθε πελάτη.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...