Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Άσε τώρα μην αρχίσουμε νοσταλγίες για τα παλιά cimosa Dsquared που δεν παίζονταν.

Α, φοροδιαφυγή και τα αδέλφια,ε.Το ξέρετε,έτσι;

Βλακίες αφού ένα κομμάτι για jean κάνει τουλάχιστον 10Ευρώ και το πουλάνε 300.Πεινάνε.

(Ναι ξέρω James: και κάποιοι πάνε και τα αγοράζουν, το ξέρουμε :happy: )

Link to comment
Share on other sites

γενικα το μαναστηρακι εχω ακουσει οτι εχει καλες τιμες και μια βολτα που περασα σημερα προς θυσειο ειδα μεγαλη ποικιλια σε μπλουζες φουτερ που θελω να παρω, ειναι γνησια τα πραματα εκει; στα 2 πρωτα ειδα οτι πουλαει και fred perry γνωριζει καποιος αν ειναι γενικα "οκ" ;
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν στέλνουν κανα private εκπτωτικό κουπόνι ή τίποτα άλλο σε καλά μέλη του yoox? έχω ξοδέψει γύρω στα 1500 ευρώ από πέρυσι και δε μου έχουν στείλει κάτι ή έστω κανά ευχαριστώ που τους προτιμάω....james εσένα σου έχουν στείλει τπτ?
Link to comment
Share on other sites

Μέσα στους κάποιους ήμουν και γω vkb :D.

fcandreas1990 παίζει κουπόνι -15%+free delivery (και κάποια άλλα προνόμια της πλάκας)5-6 φορές το χρόνο ,αλλά είναι για λίγους νομίζω .Αυτό το κουπόνι είναι για όσους έχουν ξοδέψει πολλά και δεν κάνουν πολλές επιστροφές .Επίσης η επιλογή είναι τυχαία ,δηλαδή μπορεί να έχεις ξοδέψει 4000 σε 3 χρόνια και να πάρεις....και κάποιος να ξοδέψει 2000 σε μία παραγγελία και να πάρει τα παραπάνω προνόμια.Σήμερα λήγει το δικό μου 15άρι και λογικά θα λήξει και το free delivery.

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στους κάποιους ήμουν και γω vkb :D.

fcandreas1990 παίζει κουπόνι -15%+free delivery (και κάποια άλλα προνόμια της πλάκας)5-6 φορές το χρόνο ,αλλά είναι για λίγους νομίζω .Αυτό το κουπόνι είναι για όσους έχουν ξοδέψει πολλά και δεν κάνουν πολλές επιστροφές .Επίσης η επιλογή είναι τυχαία ,δηλαδή μπορεί να έχεις ξοδέψει 4000 σε 3 χρόνια και να πάρεις....και κάποιος να ξοδέψει 2000 σε μία παραγγελία και να πάρει τα παραπάνω προνόμια.Σήμερα λήγει το δικό μου 15άρι και λογικά θα λήξει και το free delivery.

Παίζει ρόλο και πόσες επιστροφές έχεις κάνει???Παράξενο...

Edited by alexdd
Link to comment
Share on other sites

ωραια! επιτελους βρηκα και ενα καλο eshop! ξεκιναω αγορες :)
Παιδια αν παραγγειλω καποια πραγματα απο αυτο το σαιτ μου ερχονται με courier σπιτι μου?? η πρεπει να παω στα Ελτα? :confused:
Link to comment
Share on other sites

Κουπόνι

free express shipping and gift wrapping για το yoox:

YOOXMAS2010

 

υποχρεος αλεξ...Παραγγειλα προχτες,μου το στειλανε σημερα,φανταζομαι με το εξπρεσσ φτανει αυριο αθηνα!!!Σε ευχαριστω πολυ

 

Ξέρει κανείς αν στέλνουν κανα private εκπτωτικό κουπόνι ή τίποτα άλλο σε καλά μέλη του yoox? έχω ξοδέψει γύρω στα 1500 ευρώ από πέρυσι και δε μου έχουν στείλει κάτι ή έστω κανά ευχαριστώ που τους προτιμάω....james εσένα σου έχουν στείλει τπτ?

 

μη λετε ποσα ρε παιδια γιατι μπηκα και εγω στο τριπακι και εκανα το αθροισμα και εκλαψα!!!Τυχαιο γεγονος ειναι το star member αναμεσα σε μελη που εχουν ξοδεψει περισσοτερα απο 1500 ευρω :(

Εμεις ειμαστε η μεσαια ταξη αντρεα :p

 

Παίζει ρόλο και πόσες επιστροφές έχεις κάνει???Παράξενο...

 

φαντασου αλεξ να εχεις κανει 2000 Ε παραγγελιες και να εχεις επιστρεψει τις 1200 Ε....Και φαντασου ολες τις αγορες να τις εχεις κανει με δωρεαν μεταφορικα :happy::happy:!!!

Link to comment
Share on other sites

Παραγγειλα προχτες,μου το στειλανε σημερα,φανταζομαι με το εξπρεσσ φτανει αυριο αθηνα!!!

Εγώ είχα παραγγείλει Κυριακή και μου ήρθαν σήμερα οπότε λογικά αύριο θα τα έχεις:D

Link to comment
Share on other sites

Η λογική λέει το εξής: Από τότε που έγραψα το guide ,αλλά και πιο παλιά το promotion κλπ ,θα έπρεπε να είχα τζάμπα δουλειά στην Bologna ,κυριολεκτικά.Τα στατιστικά μιλάνε από μόνα τους,james o καλός Σαμαρείτης.Δεν μπορείτε να φανταστείτε τι καλό έχω κάνει και πόσο άσχημα μου χουν φερθεί σε σχέση με αυτά που έχω προσφέρει ως αφανής ήρωας - promoter του yoox.
Link to comment
Share on other sites

γενικα το μαναστηρακι εχω ακουσει οτι εχει καλες τιμες και μια βολτα που περασα σημερα προς θυσειο ειδα μεγαλη ποικιλια σε μπλουζες φουτερ που θελω να παρω, ειναι γνησια τα πραματα εκει; στα 2 πρωτα ειδα οτι πουλαει και fred perry γνωριζει καποιος αν ειναι γενικα "οκ" ;
εγω πηρα ενα ζευγαρι fred perry. Μια χαρα ειναι τα παπουτσια. Δεν νομιζω να ειναι μαιμου...
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε κανα μαγαζί που να πουλάει MED γυναικεία ρούχα γιατί με φάγανε οι γυναίκες του σπιτιού :p:p

Την άνοιξη είχε σίγουρα στο Mediterranean cosmos (πήρα φανελάκια) αλλα πριν ένα μήνα που πήγα δεν το πρόσεξα...

...
Link to comment
Share on other sites

παιδια να κανω μια ερωτηση.. επειδη θελω να παρω ενα τζιν tommy hilfiger θελω να μου πει αν ξερει καποιος πως ειναι η φορμα τους. συνηθως φοραω 32 στα υπολοιπα
Link to comment
Share on other sites

Προλαβετε -70% στα Prince Oliver !!!!:D

Πιστευω καλη φαση...............;)

 

 

Κατι παιζει με τα prince oliver που δεν εχω κτλβ ακομα...καθε τοσο κανουν τρελες προσφορες...τα ρουχα τους δεν πρεπει να αξιζουν τιποτα...τις προαλες πηγα να δω τι παιζει γιατι μου εστειλαν στο κινητο για -70% ...μια ζακετα ειδα η οποια ειχε και καλα αρχικη τιμη 260 και κατεβαινε 70 νομιζω...και το υλικο που ηταν φτιαγμενο το ρουχο ηταν 50% "μαλλι" και 50% το αλλο υλικο που ειναι απο πλαστικο..εν ολιγις...απαισια η αισθηση του υφασματος...ξερουμε ποιος τα σχεδιαζει στο φιναλε; νομιζω πως η πολιτικη τους ειναι να εχουν πανακριβα ρουχα που προφανως δεν αξιζουν μια (ομως οι τρελες τιμες κανουν τους αδαεις καταναλωτες να τα θεωρουν top), και δεν αγοραζει κανεις ετσι ωστε να κανουν τρελλες εκπτωσεις μετα και να νομιζει ο καταναλωτης οτι αγοραζει ξερω γω gotie σε τιμη ευκαιριας...

 

But hey, thats just me. Χρονια πολλα by the way ;-)

Link to comment
Share on other sites

Εχω παρει απο εκει οχι μονο τωρα αλλα και πριν 15 χρονια!!!! Λοιπον, εχει αρκετα καλη ποιοτητα και εχει και καλο ονομα. Ειχε πάντα. Τωρα υπαρχουν και μερικα κομματια που δεν ειναι και τοσο ποιοτικα όπως και σε αλλες εταιριες.
:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Κατι παιζει με τα prince oliver που δεν εχω κτλβ ακομα...καθε τοσο κανουν τρελες προσφορες...τα ρουχα τους δεν πρεπει να αξιζουν τιποτα...τις προαλες πηγα να δω τι παιζει γιατι μου εστειλαν στο κινητο για -70% ...μια ζακετα ειδα η οποια ειχε και καλα αρχικη τιμη 260 και κατεβαινε 70 νομιζω...και το υλικο που ηταν φτιαγμενο το ρουχο ηταν 50% "μαλλι" και 50% το αλλο υλικο που ειναι απο πλαστικο..εν ολιγις...απαισια η αισθηση του υφασματος...ξερουμε ποιος τα σχεδιαζει στο φιναλε; νομιζω πως η πολιτικη τους ειναι να εχουν πανακριβα ρουχα που προφανως δεν αξιζουν μια (ομως οι τρελες τιμες κανουν τους αδαεις καταναλωτες να τα θεωρουν top), και δεν αγοραζει κανεις ετσι ωστε να κανουν τρελλες εκπτωσεις μετα και να νομιζει ο καταναλωτης οτι αγοραζει ξερω γω gotie σε τιμη ευκαιριας...

 

But hey, thats just me. Χρονια πολλα by the way ;-)

 

Επειδη την εχω τιμησει αρκετα χρονια ποτε δεν ειχα προβλημα !

Απλα βαζει στην αρχη υψηλες τιμες και οσους πελατες πιασει ...............και

μετα προσγειωνεται!!!

Εγω παντα χτυπαω στην καταλληλη στιγμη!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να επιστρέψω κάτι που πήρα απο το YOOX? συμπλήρωσα τη φορμά επιστροφής στο yoox και τώρα τι γίνεται? έρχονται απο την UPS σπίτι μου ή πρέπει να τους το πάω εγώ?
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να επιστρέψω κάτι που πήρα απο το YOOX? συμπλήρωσα τη φορμά επιστροφής στο yoox και τώρα τι γίνεται? έρχονται απο την UPS σπίτι μου ή πρέπει να τους το πάω εγώ?

 

Την Δευτέρα τους παίρνεις τηλέφωνο και κανονίζεις ενα δίωρο να έρθουν σπίτι σου.Πάντως με την συμπλήρωση της φόρμας επιστροφής ενημερώνεται online και η UPS.

Edited by alexdd
Link to comment
Share on other sites

Την Δευτέρα τους παίρνεις τηλέφωνο και κανονίζεις ενα δίωρο να έρθουν σπίτι σου.Πάντως με την συμπλήρωση της φόρμας επιστροφής ενημερώνεται online και η UPS.

 

Μου δώσανε και tracking number απο ups μόλις συμπλήρωσα τη φορμά επιστροφής στο yoox

Κατάσταση:

Ελήφθησαν πληροφορίες τιμολόγησης

Απεστάλη προς:

BENTIVOGLIO, IT

Τύπος:

Πληροφορίες

Υπηρεσία:

STANDARD

 

χρειάζεται να τους πάρω κι εγώ τηλέφωνο τη δευτέρα για το πότε να έρθουν ή θα έρθουν απο μόνοι τους?

Πληρώνω και μεταφορικά?

Edited by fcandreas1990
Link to comment
Share on other sites

Μου δώσανε και tracking number απο ups μόλις συμπλήρωσα τη φορμά επιστροφής στο yoox

Κατάσταση:

Ελήφθησαν πληροφορίες τιμολόγησης

Απεστάλη προς:

BENTIVOGLIO, IT

Τύπος:

Πληροφορίες

Υπηρεσία:

STANDARD

 

χρειάζεται να τους πάρω κι εγώ τηλέφωνο τη δευτέρα για το πότε να έρθουν ή θα έρθουν απο μόνοι τους?

Πληρώνω και μεταφορικά?

Τίποτα δεν πληρώνεις.Απλα δίνεις το δέμα.Εγώ σε όσες επιστροφές έχω κάνει τους έχω πάρει και τηλέφωνο και συμφέρει από την πλευρά ότι θα περιμένεις μόνο 2 ώρες...αλλιώς μπορεί να έρθουν ότι ώρα θέλουν ...Τώρα αν είναι απαραίτητο να τους πάρεις τηλέφωνο δεν το ξέρω

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δε βλέπω να έχει αναφερθεί, ο κωδικός CHRISTMAS10 στο yoox δίνει 20% (επιπλέον) έκπτωση και free standard & express delivery.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.

θελω μια βοηθεια βρε παιδια γιατι βλεπω οτι ειστε ενημερωμενοι εδω. παρηγγειλα στις αρχες δεκεμβριου για την κοπελα μου κατι μποτες απο το http://www.uggforchristmas.com και δεν εχουν ερθει ακομα. Αν κ εχουν περασει 14 μερες εργασιμες (οπως λεει το site οτι χρειαζεται)οι μποτες πουθενα και δεν μπορω να επικοινωνισω μαζι τους γιατι το mail δεν ισχυει. Ξερει κανεις γι αυτο το site και τι μπορει να συμβαινει?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...