Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε μας τα λες όλα,μας τα κρύβεις.Ξέχασες την άσπρη κάλτσα ,την αθλητική εφημερίδα ,το φραπέ ,τα air max 97 το λαμέ σακάκι και το 1ο τραπέζι πίστα στο Φλωρινιώτη.

 

Η αληθεια ειναι οτι εχουν πολυφορεθει τα air max του 97, και τα φοραει και η κουτση μαρια, αλλα ρε james55 πες μου ενα εξισου ωραιο νικε σαν τα 97

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η αληθεια ειναι οτι εχουν πολυφορεθει τα air max του 97, και τα φοραει και η κουτση μαρια, αλλα ρε james55 πες μου ενα εξισου ωραιο νικε σαν τα 97

 

Προσωπικά δε μου αρέσει καθόλου . Τα nike τα air max 90 και τις διάφορες σειρές τους τα θεωρώ λίγο πιο ωραία, από άποψη αισθητικής πάντα. Δεν κάνουν όμως για γυμναστήριο,πολύ σκληρά.Όπως επίσης για έξοδο τα nike air max97 :) .Σκέψεις και απόψεις γράφω εδώ μέσα ,δε σημαίνει ότι όλα όσα γράφω είναι σωστά .

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά μου αρέσουν πάρα πολύ και τελευταία είχα βρει από εξωτερικό (νομίζω caliroots) τη συλλεκτική έκδοση σε μαύρο (από ειδικό ανακλαστικό υλικό της 3Μ - που φτιάχνει τα ειδικά αυτοκόλλητα κ που στο φως φαίνεται γκρι). Τα αγόρασα μόνο 150 ευρώ ενώ σε καλογήρου το έβρισκες 280 παρακαλώ μόνο στο άσπρο!!

Εδώ σε άσπρο. Σε μαύρο απλά τα σπάει, καμιά σχέση με ότι κυκλοφορεί σε ελμεκ καταστήματα σε διάφορα γυαλιστερά/φιδίσια σχέδια.

Sorry james αν σε στενοχώρησα! Opinions are just like... u know what! :P

Link to comment
Share on other sites

Αν σου αρέσουν εσένα ,εμένα μου περισσεύουν... Σιγά μη με στεναχωρήσεις :) και γω παιδί του λαού είμαι :D. Γούστα είναι αυτά και δε μου άρεσαν πολύ πριν γίνουν εμπορικά.Επίσης θεωρώ ότι αθλητικό παπούτσι nike άνω των 100 ευρώ είναι σπατάλη ,μόνο και μόνο για έξοδο το βράδυ. Να τα δώσεις για να κάνεις γυμναστήριο ,προπόνηση ok λογικό ,να προστατέψεις και τα γόνατα σου .
Link to comment
Share on other sites

Η έξοδος μπορεί να είναι και τη μέρα. Είτε τα φοράς για να πας στη δουλειά σου αν δεν εχεις κυριλέ dress code και τέλος πάντων δεν είσαι και κάποιας ηλικίας! Για γυμναστήριο προτιμώ κάτι πιο άνετο όπως 360 στυλ ή τα καινούρια Air Max+2009.

Τώρα για το βράδυ ναι θα συμφωνήσω ότι δεν είναι και η καλύτερη επιλογή εκτός και αν προσπαθείς το αθλητικό επιμελώς ατημέλητο στυλ ή έβαλα ότι βρήκα! :P

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις τιποτα για το http://e-men.gr/ , κανενα αλλο αξιοπιστο σαιτ για την αγορα ρολογιου;

 

Έχω αγοράσει ρολόι από το site.

 

Απόλυτα ευχαριστημένος. Πλήρωσα με αντικαταβολή.

Το ρολόι άψογα συσκευασμένο, στην θήκη του, με εγγύηση και η παράδοση στα χρονικά πλαίσια που αναφέρει.

 

Σίγουρα θα το τιμήσω αν χρειαστώ κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Καλά αυτό για τα nike.

Δλδ πλαστικά παπούτσια με ξαφνικες άμυνες με πάνω απο 100Ευρώ;

Ναι στη δουλειά με nike.Right.

Παιδιά αθλητικό μόνο γυμναστήριο ή κανένα περίπατο στην εξοχή.

Γνώμη μου, άρα είναι και σωστή. :mad:

Link to comment
Share on other sites

james55 συγχαρητήρια και από εμένα για τον οδηγό, εξαιρετική δουλειά.

 

Τον τελευταίο χρόνο χρησιμοποιώ και εγώ πολύ το yoox & το ASOS (και πιο πολύ το τελευταίο) αλλά έχεις μέσα και άλλα sites που φαίνονται εξίσου καλά. Respect και πάλι man!

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα χθες το πρωί από Yoox αλλά δεν μου έχει έρθει ακόμα shipping number.. Ξέρετε πόσο χρονικό διάστημα μεσολαβεί μέχρι να παραλάβουν οι courier τα προιόντα από τη Yoox;;
Link to comment
Share on other sites

λογικα σημερα το πολυ αυριο θα σου εχει ερθει

 

Χμμμ.. Το ελπίζω:confused: Btw κάνει 5-6 μέρες να φτάσει αφότου πάρω το shipping number ή αφότου κάνω την παραγγελια;

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ.. Το ελπίζω:confused: Btw κάνει 5-6 μέρες να φτάσει αφότου πάρω το shipping number ή αφότου κάνω την παραγγελια;

 

απο την παραγγελια

venceremos
Link to comment
Share on other sites

Χμμμ.. Το ελπίζω:confused: Btw κάνει 5-6 μέρες να φτάσει αφότου πάρω το shipping number ή αφότου κάνω την παραγγελια;

Κανει +3 μερες απο την ημερα που σου στειλανε το ups tracking number!!!

Link to comment
Share on other sites

james να σε ρωτήσω κάτι αν κάνω άρνηση παραλαβής από μια παραγγελία που μου έχουν πάρει χρήματα από το moneyoox. Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση, τα χρήματα τα επιστρέφουν ; Κρατάνε τα μεταφορικά;
venceremos
Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω στη λίστα (δεν θυμάμαι αν το'χω αναφέρει και παλιότερα) για γυναικεία :

Topshop με 5 λίρες μεταφορικά μόνο προς Ελλάδα!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Μόνο γυναικεία; Χρήσιμο για δώρα....;)

 

5 λίρες μεταφορικά είναι ανά κομμάτι ή ανά παραγγελία;

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

james να σε ρωτήσω κάτι αν κάνω άρνηση παραλαβής από μια παραγγελία που μου έχουν πάρει χρήματα από το moneyoox. Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση, τα χρήματα τα επιστρέφουν ; Κρατάνε τα μεταφορικά;

 

Προφανώς εννοείς άρνηση παραλαβής κατά τη παράδοση στο σπίτι σου. Εννοείται ότι δε θα σου επιστρέψουν και τα έξοδα αποστολής.

 

-15% το yoox σε επιλεγμένα καλοκαιρινά κομμάτια, προς το παρόν γυναικεία μόνο.

-20% το asos με κουπόνι.

Edited by james55
Link to comment
Share on other sites

Μόνο γυναικεία; Χρήσιμο για δώρα....;)

 

5 λίρες μεταφορικά είναι ανά κομμάτι ή ανά παραγγελία;

 

μόνο γυναικεία ... το αντίστοιχο αντρικό (topman) έχει αποστολές μόνο εντός Αγγλίας, δυστυχώς ....

πάντως έχει πολύ καλά πραγματάκια και σε πολύ καλές τιμές .. ακόμα και για δωράκια όπως λες!!

 

5 λίρες ανά παραγγελία .. (το πιο λογικό υποθέτω!)

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

James55 ποτε αρχιζουν οι καλες εκπτωσεις στα καλοκαιρινα για το yoox & asos

για να ειμαστε ετοιμοι οπλισμενοι να πυροβολισουμε :) :) :)

Νομιζω Μαιο?

Link to comment
Share on other sites

Μάϊο ξεκινάνε με -20% . Οι καλές εκπτώσεις είναι τελείως υποκειμενικό για το πότε θα γίνουν.Άλλοι είναι ευχαριστημένοι με ένα 40άρι ,άλλοι δεν ικανοποιούνται ποτέ :lol: .Μπορεί να εμφανιστεί ένα ρούχο την άλλη βδομάδα με αρχική στο -70% σε σχέση με την αρχική τιμή του πέρσι.Πριν μια βδομάδα ανέφερα ότι πήρα jean 50 ευρώ από 450 στο luisa φετινό ,δηλαδή έκπτωση που άγγιζε το 90%. Το "πρώτο αίμα" πρέπει να γίνει αρχές με μέσα Ιουλίου με τη λογική που έχω αναφέρει "ό,τι μείνει έμεινε ,αλλιώς δε θα πεθάνουμε κιόλας". Έπειτα αρχές Αυγούστου το "killing spree" για όσους έχουν pc στις διακοπές.Αυτό το πάρτυ πάντα το έχανα.
Link to comment
Share on other sites

μόνο γυναικεία ... το αντίστοιχο αντρικό (topman) έχει αποστολές μόνο εντός Αγγλίας, δυστυχώς ....

πάντως έχει πολύ καλά πραγματάκια και σε πολύ καλές τιμές .. ακόμα και για δωράκια όπως λες!!

 

5 λίρες ανά παραγγελία .. (το πιο λογικό υποθέτω!)

 

κανονικα εχουν και ελλαδα, 9 λιρες μεταφορικα.

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

κανονικα εχουν και ελλαδα, 9 λιρες μεταφορικα.

 

:wacko:

Στα delivery charges η Ελλάδα έχει standard delivery 5 λίρες .. εσύ πως βγάζεις το αυθαίρετο συμπέρασμα των 9 λιρών;

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...