Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια napapijri μπουφαν απο κανενα e-shop σε καλη τιμουλα παιζει?

 

http://www1.yoox.com/searchresult_new.asp/textsearch/NAPAPIJRI/gender/U/toll/A/ipp/20/tskay/361A2971/tp/14019//gclid/CJSNtoK6xZcCFU4g3god8xjkSQ

Λογικα κατι θα βρεις εδω :)

btw δεν μου αρεσουν τοσο τετοιου ειδους ρουχα...Εκτος και αν κανεις σκι:)

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά κανά αξιόπιστο eshop ελληνικό ή οχι για dsquared παπούτσια ξέρετε?

thanks in advance

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρήγγειλα αυτό σε γκρι όμως χρώμα.

 

 

Παιδιά κανά αξιόπιστο eshop ελληνικό ή οχι για dsquared παπούτσια ξέρετε?

thanks in advance

 

Εδώ

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρήγγειλα αυτό σε γκρι όμως χρώμα.

 

 

 

 

Εδώ

 

thanks!

Πω έχει ενα φοβερό dolce αλλά δεν έχει νούμερο δυστυχώς

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

thanks!

Πω έχει ενα φοβερό dolce αλλά δεν έχει νούμερο δυστυχώς

 

Tπτ. Τα dolce μόλις πήγανε στο -30% εξαφανίστηκαν. Πολύ λίγα νούμερα έμειναν

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με την ιταλική σημαία σε άσπρο πολύ δυνατό παπούτσι αλλά δεν έχει νούμερο.Στο ebay το βρήκα σε μάυρο μόνο :/

Κάποιο άλλο site που ενδεχομένως να έχει ίδια παπούτσια?

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με την ιταλική σημαία σε άσπρο πολύ δυνατό παπούτσι αλλά δεν έχει νούμερο.Στο ebay το βρήκα σε μάυρο μόνο :/

Κάποιο άλλο site που ενδεχομένως να έχει ίδια παπούτσια?

 

Υπάρχει και το http://www.styledrop.com αλλά είναι πανάκριβα...

Link to comment
Share on other sites

Όντως,διπλάσια τιμή αυτά που θέλω

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με την ιταλική σημαία σε άσπρο πολύ δυνατό παπούτσι αλλά δεν έχει νούμερο.Στο ebay το βρήκα σε μάυρο μόνο :/

Κάποιο άλλο site που ενδεχομένως να έχει ίδια παπούτσια?

 

εχει στο χιονιδη ενα παρομοιο με ασημενια επιγραφη(και ολο το υπολοιπο ασπρο) -20% αλλα εχει λιγα νουμερα..αν περνας απο κει πανε δες..αξιζει..εγω για ακομη μια φορα ατυχησα..μου μπηκε ενα παπουτσι στο ματι..δε το βρηκα πουθενα..και τωρα χτυπαω το κεφαλι μου..τωρα μετα τις γιορτες..:(

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πού μπορώ να βρω ένα πουκάμισο Polo Raulf Lauren μονόχρωμο? Σκέτο μαύρο δηλαδή που να έχει απλά μόνο το σήμα πάνω εδώ στην Αθήνα? (κατα προτίμηση β.π κάπου? )
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πού μπορώ να βρω ένα πουκάμισο Polo Raulf Lauren μονόχρωμο? Σκέτο μαύρο δηλαδή που να έχει απλά μόνο το σήμα πάνω εδώ στην Αθήνα? (κατα προτίμηση β.π κάπου? )

 

στην Μπουτικ στην Κηφισια!

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερομαι να αγορασω ενα μπουφαν η παλτο με γυρω 600 ευρω.. εχω ενα παλτο μεχρι τα γονατα απ αυτα με τα δοντακια για κουμπωμα σε χρωμα καφε, ενα ενα παλτο καφε για πιο επισημο, μια καμπαρντινα burberry σε μπεζ ενα δερματινο ψιλοκαγκουρικο που δεν το φοραω και ειχα και ενα μπουφαν μαυρο που μου το εκλεψαν στην τουρκια.. μ αρεσει αρκετα το κλασσικο barbour αλλα εχει βρωμησει ο τοπος.. εχετε να προτεινετε κατι ?
Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερομαι να αγορασω ενα μπουφαν η παλτο με γυρω 600 ευρω.. εχω ενα παλτο μεχρι τα γονατα απ αυτα με τα δοντακια για κουμπωμα σε χρωμα καφε, ενα ενα παλτο καφε για πιο επισημο, μια καμπαρντινα burberry σε μπεζ ενα δερματινο ψιλοκαγκουρικο που δεν το φοραω και ειχα και ενα μπουφαν μαυρο που μου το εκλεψαν στην τουρκια.. μ αρεσει αρκετα το κλασσικο barbour αλλα εχει βρωμησει ο τοπος.. εχετε να προτεινετε κατι ?

 

Με 600 ευρω συζητάς για πρόταση :) kidding :) ; Πήγαινε σε έναν οίκο να πάρεις το καλύτερο τώρα που έχουν εκπτώσεις :) .Με 300 πήρα down jacket από yoox,που είχε πέρσι 915 και ένας φίλος this week με 109 euro επώνυμο Ιταλικό jacket ,που είχε πέρσι 400. Αν πάρεις μπουφάν προτίμησε down jacket από πολυαμίδιο εξωτερικά. Τέσπα πες μας νούμερο (italian sizing), γιατί σε αυτή την τιμή υπάρχουν πολλά αξιόλογα και έχω να στείλω πολλά urls.

Link to comment
Share on other sites

στον φωκα εχει 20% εκπτωση σε ολα τα ρουχα και εως 50% στα παπουτσια.
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

vasika epeidh den exw edw ola mou ta rouxa giati eimai patra afto ton kairo sto patriko, pws mporw na to vrw to noumero ? se mplouzes foraw small pros medioum..

 

46=S 48=M 50=L 52=XL ,χωρίς να σημαίνει ότι αν φοράς small μπλουζάκι , απαραίτητα θα είναι αυτό το νούμερο για jacket. Μέτρα με μεζούρα την περίμετρό σου στο ύψος των ώμων και επίσης άλλη μία μέτρησηακριβώς κάτω από τους ώμους.

Τέσπα σου στέλνω σε pm ό,τι έχω βρει σε διάφορα είδη από μπουφάν μέχρι παλτό και δερμάτινα.Τσέκαρε και όποια σου αρέσουν μπορώ να σου δείξω και άλλες φωτογραφίες από τα ίδια σε άλλα μαγαζιά.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξέρει κανείς που μπορώ να βρω takeshy kurosawa jeans εκτός από το fashion στη Γλυφάδα? Κάπυ στο κέντρο.

 

Υγ. Θα με ενδιέφερε και καποιο online store με kurosawa jeans...

 

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

ρε μαγκες...

 

καμια προταση για ντυσιμο καλο για το ρεβεγιον...

 

διατιθονται χρηματα.. αλλα υπαρχουν ηδη και ρουχα.. το θεμα ειναι ποια βαζεις και τι παραπανω χρειαζεσαι ;):D

Device: HTC Desire

Radio: 32.49.00.32U_5.11.05.27

Rom:RCMix S v2.0 A2SD + BravoHboot

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται και πόσο χρονών είσαι...

 

και που θα πας...και τι ρουχα ειναι αυτα που λες πως ηδη εχεις..:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι γιατι αν εχεις ειδη την τελευταια collection του hugo boss δεν νομιζω οτι σου κανει αναγκη!;)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...