Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το θέμα είναι να ψωνίζουμε ότι μας πάει και όχι επειδή είναι μάρκα και θα το δούν οι άλλοι ή επειδή το φοράνε οι άλλοι !

 

Oλο μα ολο το νοημα σε μια προταση.:respect:(γενικοτερα με βρισκεις συμφωνο σε ολο σου το ποστ)

"Δυστυχως" ομως ειναι συνηθες φαινομενο γυρω μας να συμβαινει το αντιθετο...ειτε το πεις μιμητισμο,ειτε το πεις ανασφαλειες,ειτε "ψωνιο",ειτε ματαιοδοξια...συμβαινει.

Για να μην παρεξηγηθω δεν με ενοχλει το τι ψωνιζει ο αλλος ή αν το επιλεγει βαση μαρκας,κοστους ή οτι αλλο θελει.

Αλλα το να ψωνιζει και να ξοδευει αβερτα λεφτα(ειδικα στις περιπτωσεις που δεν του τρεχουν και απο τα μπατζακια) βαση των παραπανω που λεω,προσωπικα το θεωρω αστοχο και ασκοπο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το Selfridges λες;

 

 

 

Τα περισσότερα είναι 160+, αλλά όπως λέει και ο...

 

 

 

Προσωπικά επειδή είμαι του πιο κλασσικού στυλ, τα προτιμάω. Αν το στυλ σου είναι κλασσικό, είναι πολύ καλή επιλογή, αλλιώς μπορείς να κοιτάξεις τα Replay, Diesel, Energie, D&G, Prada.

 

Κι εγώ συμφωνώ... Ο trapped` με κάλυψε. Επίσης ίσως να θέλεις να δεις τα True Religion άμα ψάχνεις για κάτι πολύ in... Είναι άψογα αλλά το price range τους είναι πίο ψηλό απ'τα άλλα... 'H τα Rock & Republic που (εδώ τουλάχιστον) είχουν εξωφρενικές τιμές...

Link to comment
Share on other sites

re paidia eho tsantistei me tin gucci. eho paei toses fores na paro kati papoutsia pou thelo kai olo mou lene edo kai kati rvdomades oti tha feroun nea shedia se kanena dekimero. afou milisa meta me ena upallilo gia ena montelo pou thelo mou eipe oti den to fernoun telika kai pos den mporo na to parageilo apo autous :wacko: . tespa tou leo dose mou na dokimaso ena papoutsi me tin idia forma gia na do to noumero mou kai tha ta parageilo ego kai den ixere oue poia einai i forma tou montelou apo ton katalogo.

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Αλλα το να ψωνιζει και να ξοδευει αβερτα λεφτα(ειδικα στις περιπτωσεις που δεν του τρεχουν και απο τα μπατζακια) βαση των παραπανω που λεω,προσωπικα το θεωρω αστοχο και ασκοπο.
και ηλιθιο
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ήμουν μες την τρέλλα σήμερα και αγόρασα αυτό απ τα Gorilla T-shirts :p

 

http://www.gorillashop.dk/bi10222/images/items/forside_%20i_love_myself.jpg

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Ήμουν μες την τρέλλα σήμερα και αγόρασα αυτό απ τα Gorilla T-shirts :p

 

http://www.gorillashop.dk/bi10222/images/items/forside_%20i_love_myself.jpg

 

mou aresei ayto apo pou to pires kai poso(an epitrepete)?:) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

σε μαγαζια που πουλανε μπλουζες με συγκροτηματα

ναυαρινου ολο και κατι θα βρεις

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ξερεις κανενα συγκρκιμενα στη ναυαρινου?σε δισκαδικα κ ετσι λες?αυθεντικα η απο αυτα που τα διαλεγεις κ στα φτιαχνουν με σταμπες κ ετσι?
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω ενδιαφερθει γλυκια μου για τετοια μπλουζα.οπως κατεβαινεις την ναυαρινου(απο καμαρα προς τα κατω) δεξια και αριστερα,ολο και κατι θα βρεις.

αν μενεις μακρυα,την τριτη που θα περασω απο εκει αν θελεις να ριξω μια ματια

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις απο που μπορω να αγορασω ενα μπλουζακι των rolling stones?

 

αυτο με τη γλωσσα θελεις? η οποιοδηποτε του συγκροτηματος?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μοναστηρακι. Απειρες.:)

 

λες να κατεβει η κοπελα αθνα μονο και μονο για να αγορασει μπλουζα?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο με την γλωσσα θελω.FREAK_OF_NATURE αμα εχεις χρονο κ μπορεις θα σου ημουν υποχρεη.:) ευχαριστω κ μονο π προσφερθηκες!χαλκιδικη μενω γιαυτο ειναι ψιλοδυσκολο να παω απο Μοναστηρακι μερια...
Link to comment
Share on other sites

Ε οκ παιδια με συγχωρειτε δεν το ξερα οτι μενει απανω.:blink:

Γι'αυτο δεν ηξερα ποια ειναι αυτη η Ναυαρινου; :lol: :lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγώ ψωνίζω πάντα τα ρουχαλάκια μου απο λαικές αγορές ..και φτηνά και ελληνικά όπως λέει και η διαφήμιση.

εντάξει καμιά φορά μπορεί να μην βρώ αυτό ακριβώς που θέλω αλλά αν έχει μόνο 3 ευρώ η μπλούζα και άλλα 5 το παντελόνι καθάρισες, με 8 ευρώ κάνεις την καρνταρόμπα σου για κανά μήνα!

καμιά φορά πέρνω και παντούφλες απο λαικές έχει κατι πολύ καλά κομμάτια ασπρόμαυρες και έτσι, για το καλοκαίρι είναι οτι πρεπει πραγματικά και κοστίζουν μόνο 3 ευρώ ή ακόμη και με 2 έχω βρεί αλλά εντάξει δεν είναι τόσο καλής ποιότητας όσο οι άλλες γι αυτό και δεν τις πολυπροτιμώ εκτός άμα βρώ κάτι πραγματικά καλό!

τώρα έχω 5 ζευγάρια παντούφλες όλες απο λαικές αγορές, πηγαίνω κάθε Τετάρτη εδώ στον Γέρακα έχει πολύ μεγάλη.

εσείς τι φοράτε το καλοκαίρι οι άντρες? Σας αρέσει να έχετε τα πόδια σας έξω η΄είστε με αθλητικά? εγώ καλά καλά ούτε το χειμώνα μπορώ να φορέσω κλειστά παπά, μ'ενοχλούν αφάνταστα στους κάλους!

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Α εισαι σαγιοναρατος δηλαδη εσυ.:p

Εγω τα κλειστα παπουτσακια μου τα φοραω χειμωνα-καλοκαιρι...Πολυ πιο ανετα τα βρισκω απο τα πεδιλα...

Και στους αντρες προτιμω τα κλειστα χειμωνα καλοκαιρι.:happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εμένα πάλι μου αρέσει πολύ στις γυναίκες το πέδιλο το καλοκαίρι, όχι όμως σε μέρες που δεν το σηκώνουν όπως όταν αρχίζουν να πιάνουν τα κρύα ή και το αντίστροφο όπως σήμερα που παρόλο είχε μια ζεστούλα για πέδιλο δεν ήταν.
mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

Α εισαι σαγιοναρατος δηλαδη εσυ.:p

Εγω τα κλειστα παπουτσακια μου τα φοραω χειμωνα-καλοκαιρι...Πολυ πιο ανετα τα βρισκω απο τα πεδιλα...

Και στους αντρες προτιμω τα κλειστα χειμωνα καλοκαιρι.:happy:

δηλαδή το καλοκαίρο όταν λές οτι φοράς κλειστά παπούτσια τι εννοείς?

αθλητικά?

και αν θες να πας ένα βράδυ έξω πχ σε κάποιο κλάμπ?

εκεί σηκώνει πιστεύω μόνο πέδιλο η κάνω λάθος?:O

όπως και να χεί εμένα μου αρέσουν τα πέδιλα/σαγιονάρες/παντόφλες και στα 3 φύλα, δεν υπάρχει τίποτα πιο όμορφο από ένα ποδαράκι άσπρο με ρόζ στα σημεία εκεί που ακουμπούσε όλο το χειμώνα το κλειστό παπούτσι.:D

και αν έχει και λιγάκι μπλέ φλέβα ακόμη καλύτερα !!:D

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

δηλαδή το καλοκαίρο όταν λές οτι φοράς κλειστά παπούτσια τι εννοείς?

αθλητικά?

και αν θες να πας ένα βράδυ έξω πχ σε κάποιο κλάμπ?

εκεί σηκώνει πιστεύω μόνο πέδιλο η κάνω λάθος?:O

όπως και να χεί εμένα μου αρέσουν τα πέδιλα/σαγιονάρες/παντόφλες και στα 3 φύλα, δεν υπάρχει τίποτα πιο όμορφο από ένα ποδαράκι άσπρο με ρόζ στα σημεία εκεί που ακουμπούσε όλο το χειμώνα το κλειστό παπούτσι.:D

και αν έχει και λιγάκι μπλέ φλέβα ακόμη καλύτερα !!:D

Ε οχι βρε απλα φοραω ΚΑΙ κλειστα...;)

Εννοειται και πεδιλακια, το βραδυ ειδικα.:)

Οταν λες 3 φυλα;:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...