Jump to content

Fashion & Style


termi21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω εχω επισης made in Italy,Indonesia και Tunisia.James εισαι σιγουρος για τα made in Italy;Γιατι εγω το δικο μου το τσιμπησα γυρω στα 250-300 αν θυμαμαι καλα, ενω δεν ηταν και οι εκπτωσεις.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω ένα του 2004 απλό diesel που είναι made in Italy. Έπειτα δεν ξέρω τι έγινε,αλλά νομίζω ακόμη βγαίνουν Ιταλικά .Πάντως made in Japan σε ρούχο είναι μακράν καλύτερη ποιότητα συνήθως ,ακόμη και σε diesel. Αν εννοείς για τα denim gallery ,δεν είμαι 100% σίγουρος αν είναι όλα made in Italy,made in Japan πάντως υπάρχουν.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, θέλω τη συμβουλή σας.

Πήρα ένα μακό σε μωβ χρώμα γιατί μου αρέσει πολύ, αλλά θέλω να το φορέσω με πουκάμισο από μέσα. Τι χρώμα πουκάμισο ταιριάζει;

Σκέφτομαι να το φόραγα με λευκή μπλούζα από μέσα (κάνει μικρό V), αλλά δεν ξέρω αν παραείναι casual για αυτό που το θέλω.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Είναι κανείς που γνωρίζει το site http://www.nikegz.com/ ????

james οταν λες να τα βρεις από yoox σε πόσο καιρό πιστεύεις οτι θα τα φέρουν εκει ???

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, θέλω τη συμβουλή σας.

Πήρα ένα μακό σε μωβ χρώμα γιατί μου αρέσει πολύ, αλλά θέλω να το φορέσω με πουκάμισο από μέσα. Τι χρώμα πουκάμισο ταιριάζει;

Σκέφτομαι να το φόραγα με λευκή μπλούζα από μέσα (κάνει μικρό V), αλλά δεν ξέρω αν παραείναι casual για αυτό που το θέλω.

 

Safest bet το λευκό. Από κει και πέρα παίζει και μαύρο, ανάλογα με την απόχρωση βέβαια...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

fake μάλλον .Αυτά τα sites που πουλάνε μαϊμούδες έχουν όλα το ίδιο μοτίβο και παρόμοιες φωτογραφίες :D.

 

psychofrog τα πήρε το μάτι μου χθες σε άλλο χρώμα πολύ μέτριο ,αλλά η πιο εύκολη λύση είναι το official site όταν τα πουλήσει στο -30% ή -50% (όχι στο χρώμα που θες) . Όσο για το site των nike που λες ,επίσης πουλάει fake.

Edited by james55
Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχω κανει μια αγορα απο το play.com (μπλουζα) απο τις 24 Φεβρουαριου και ακομα δεν εχει ερθει...επισης εχω ακουσει απο πολλους οτι γενικα απο το Play.com αργουν να ερθουν τα δεματα.. αλλα αυτο που με ανησυχει ειναι οτι στα στοιχεια κατα την εγγραφη μου στο site ειχα γραψει κανονικα..ελλαδα,αθηνα και ταχυδρομικο κωδικα..αλλα την περιοχη μου ξεχασα να την γραψω..λετε να παιζει κατι (να χαθηκε) και για αυτο να μην εχει ερθει το δεμα?Τελος james55 τι λες για αυτο το site http://www.dress-for-less.com/tmpl/en/index.tmpl ? θελω να αγορασω μια μπλουζα απο κει..θα ηθελα την γνωμη σου..!!!!Ευχαριστω πολυ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωσε στα ΕΛΤΑ και email στο play. Δεν έχω αγοράσει ποτέ από το κατάστημα και αυτό το ερώτημα έχει γίνει πολλές φορές. Απ'ό,τι γράφουν στο εξωτερικό πουλάει αυθεντικά ρούχα ,προ χριστού ,κυρίως basic stuff.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες εγώ ήξερα ότι το Play έχει σταματήσει να στέλνει Ελλάδα.

Έχω account αλλά δε μπορώ να μπω ούτε με lost password βοήθεια.Διάολε;

Πάντως DVD, όταν αγόραζα, είχε κορυφαία.Dolby Digital X2323423 οχι αστεία :)

Hellraiser cube boxset και τα μυαλά στα κάγκελα,ε!

Edited by vkb
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες εγώ ήξερα ότι το Play έχει σταματήσει να στέλνει Ελλάδα.

 

Aπό όσο θυμάμαι ποτέ δεν έχει σταματήσει να στέλνει Ελλάδα, απλά δεν στέλνει από όλες τις κατηγορίες προιοντων.

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Τους Ενημερωσα οτι δεν εχω παραλαβει το δεμα και μου ειπαν οτι θα μου επιστρεψουν το ποσο στην καρτα!!Τα χρηματα ομως προς το παρον δεν τα βλεπω στο λογαριασμο..αργει αυτη η διαδικασια?Πηρα και στα ελτα να ρωτησω μπας και εχει ερθει το δεμα..αλλα τιποτα! :( james55 ok σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου...δεν με πειραζει που εχουν προ χριστου hehe απλα εχω κολλησει με μια μπλουζιτσα!!vkb στελνει κανονικα αλλα δεν στελνει οπως γραφει στο site..electronics, personal computers, gadgets, or mobile.

 

Ξεχασα να αναφερω...εχει αγορασει κανεις απο play.com?Ρωταω για το λογο..υπαρχει περιπτωση επειδη το δεμα ηταν απλο..και δεν με βρηκε ο ταχυδρομος σπιτι να το αφησε εξω στην πορτα της εισοδου?Μου ειπαν απο το ταχυδρομειο οτι αν ηταν μικρο το δεμα ετσι γινεται...αλλα σκεφτομαι οτι η μπλουζα δεν θα ηταν και τοσο μικρο το δεμα ωστε να το αφησει εξω...πφφφφφφφ

Edited by VeCo
Χρησιμοποιείτε την ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ
Link to comment
Share on other sites

Ξεχασα να αναφερω...εχει αγορασει κανεις απο play.com?Ρωταω για το λογο..υπαρχει περιπτωση επειδη το δεμα ηταν απλο..και δεν με βρηκε ο ταχυδρομος σπιτι να το αφησε εξω στην πορτα της εισοδου?Μου ειπαν απο το ταχυδρομειο οτι αν ηταν μικρο το δεμα ετσι γινεται...αλλα σκεφτομαι οτι η μπλουζα δεν θα ηταν και τοσο μικρο το δεμα ωστε να το αφησει εξω...πφφφφφφφ

 

Aυτό εξαρτάται απο το ταχυδρομείο και τον ταχυδρόμο, όχι από το play.com.

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, θέλω τη συμβουλή σας.

Πήρα ένα μακό σε μωβ χρώμα γιατί μου αρέσει πολύ, αλλά θέλω να το φορέσω με πουκάμισο από μέσα. Τι χρώμα πουκάμισο ταιριάζει;

Σκέφτομαι να το φόραγα με λευκή μπλούζα από μέσα (κάνει μικρό V), αλλά δεν ξέρω αν παραείναι casual για αυτό που το θέλω.

 

Φιλε, ΜΗΝ ΦΟΡΑΣ ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΠΟΥΚΜΙΣΟ! ΤΕΛΟΣ.:wacko:

 

Υ.Γ Ρε παιδια με εφερε ο δρομος για μια δουλεια στην περιοχη Ιλιον! Πρωτη φορα πηγα! ΤΙ ΤΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ???? Τι Χαλανδρι, Κηισιες κτλ κτλ. Ρε εκει ειναι "παρε κοσμε". Προφανως εν μιλαω για μαρκες τυπου D&G,Prada κτλ. Μιλαμε για απλα ρουχα. Εκενα συζητηση και με καταστηματαρχες και μου ειπαν φιλε μου εκει στα βορεια πληρωνεις και την περιοχη και τα ενοικια και ολα! Εδω δεν εχει τετοιο κοστος! Καντε μια βολτα να δειτε, ειληκρινα θα παθετε πλακα!Και δεν μιλαω για κινεζικα, και παζαρια και τοια, μιλαω για καθως πρεπει καταστηματα!

Edited by corkala
Link to comment
Share on other sites

Φιλε, ΜΗΝ ΦΟΡΑΣ ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΠΟΥΚΜΙΣΟ! ΤΕΛΟΣ.:wacko:

 

Ανάποδα. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ε το αναποδο μονο ο Παπακαλιατης το φοραει!

Αυτο που εγραψα το φοραει ο Παπακαλιατης και ο Παϊτερης...

Link to comment
Share on other sites

 

Υ.Γ Ρε παιδια με εφερε ο δρομος για μια δουλεια στην περιοχη Ιλιον! Πρωτη φορα πηγα! ΤΙ ΤΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ???? Τι Χαλανδρι, Κηισιες κτλ κτλ. Ρε εκει ειναι "παρε κοσμε". Προφανως δεν μιλαω για μαρκες τυπου D&G,Prada κτλ. Μιλαμε για απλα ρουχα. Εκενα συζητηση και με καταστηματαρχες και μου ειπαν φιλε μου εκει στα βορεια πληρωνεις και την περιοχη και τα ενοικια και ολα! Εδω δεν εχει τετοιο κοστος! Καντε μια βολτα να δειτε, ειληκρινα θα παθετε πλακα!Και δεν μιλαω για κινεζικα, και παζαρια και τοια, μιλαω για καθως πρεπει καταστηματα!

 

Άκυρο το post που έκανα.Ζητώ συγγνώμη. Δεν είδα το "δεν" και αρπάχτηκα :D

Για τι μάρκες ωστόσο μιλάς ;Γιατί και πάλι υποψιάζομαι ότι για να πωλούνται Κολωνάκι ,δεν παίζει ρόλο μόνο το ενοίκιο .Λίγο χαζό το επιχείρημα που σου είπαν .Αν στο έλεγαν στην Αμερική, θα το πίστευα ,αλλά στο Ίλιον με βάζει σε υποψίες.Πρέπει να ρωτήσεις τηλεφωνικώς του επίσημους αντιπρόσωπους ,αν όντως προμηθεύουν τα εν λόγω καταστήματα.

Edited by james55
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε ένα προσωπικό κουπόνι απο Luisa για 20% επιπλέον discount στα χειμωνιάτικα, μόνο για το Σ/Κ. Xmmm να χτυπήσω τίποτα.....Κάτι παπούτσια δε θα με χάλαγαν αλλά δεν έχει το νουμερό μου...Τώρα βρήκαν ρε γμτ που δεν έχουμε και μία :mad:
Link to comment
Share on other sites

Προτείνω να μην του το δώσεις :lol:.Για να δίνει και άλλο 20άρι κάτω,θα τα πουλήσει το luisa στο yoox έπειτα σε εξευτελιστηκές τιμές :p.
Link to comment
Share on other sites

Έχει gothic ninjas η Θεσσαλονίκη; Προβλέπω να σε παίρνουν με τις πέτρες τα dsq boys :D ,γιατί θα χαλάσεις το τοπίο τους. SS 2009 είναι αυτά και για να μην έχουν φύγει κάποιος λόγος θα υπάρχει . Έχει πολλά ss09 το luisa στο sale σε διάφορες μάρκες.
Link to comment
Share on other sites

ε εντάξει δεν εχει και πολλά, μην μιλήσω για το size.

εγώ με αυτό το το small έχω μεγάλο προβλημα, φευγει στο λεπτό οτιδήποτε ερχεται.

Link to comment
Share on other sites

James55 θελω για αλλη μια φορα την εμπειρια σου.............

http://www.reemclothing.com/ ειναι Fake Η οχι?

Thanxs!!!

 

 

Σε καμια περιπτωση fake φιλε μου!! εχω αγορασει πολλες φορες franklin απο κεi...

Δεκάδες tips & tricks σχετικά με Η/Υ, προγραμματισμό, hacking, software, hardware, linux και πολλά ακόμα...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...