Jump to content

Τι δεν μας αρέσει καθόλου σε μια γυναίκα/έναν άντρα;


georgekap1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1.να πει "εσυ ποσο εισαι??" και να ξεφουρνισει μια ηλικια αρκετα μεγαλυτερη απο την δικη σου

2.να παει να φωναξει τον σερβιτορο (υποτιθεται) και να πληρωσει κρυφα αυτος τον λογαριασμο

3.να φλερταρει με κυρια μεσα στο λεωφορειο.(εχε χαρη που ηταν σαν αυτες που σου αρεσουν.κοντουλα και αμακιγιαριστη)

 

 

 

και ναι,μπορειτε να κραξετε ολοι σας τον σουβλακι-3- γιατι αυτος τα εκανε αυτα εχθες το βραδυ!!

 

 

υγ.Πολυζωη,το 'πα και το κανα...

 

 

Καααατσε κατσεεεε!!! ενα λεπτακι!!:p

 

1) Σε πειραζει η ηλικια που θα σου πει, αν ειναι πολυ μεγαλυτερη απο την δικια σου, η που θα σε ρωτησει εσενα την ηλικια σου??

 

 

2)δεν το βρισκω τοσο κακο εκτος και αν το κανει συνεχεια και με υφος :happy:

 

3).....no comment :lol:

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Freak, σε ευχαριστώ πολύ που δεν άνοιξες καινούριο topic όπως υποσχέθηκες. Αλλά δυστυχώς ήρθες 2η, έτυχε να είναι ένας γνωστός στο λεωφορείο και με έθαψε στον αρειανό περίγυρο....
που να ανοιγεις τοπικ μωρε..δε θα προλαβαινες καν να το δεις μεχρι να φτασεις αθηνα..

και γιατι δεν ηρθε να μας μιλησει;;;;ακοινωνητος ο γνωστος σου..να του πεις πως το λεω εγω αυτο..ΦΡΙΚ ΟΦ ΝΕΙΤΟΥΡ να του πεις...

 

Καααατσε κατσεεεε!!! ενα λεπτακι!!:p

 

1) Σε πειραζει η ηλικια που θα σου πει, αν ειναι πολυ μεγαλυτερη απο την δικια σου, η που θα σε ρωτησει εσενα την ηλικια σου??

 

 

2)δεν το βρισκω τοσο κακο εκτος και αν το κανει συνεχεια και με υφος :happy:

 

3).....no comment :lol:

1.οχι με την ηλικια μου δεν εχω κανενα προβλημα..αλλα οταν καποιος σου λεει πως εισαι μεγαλυτερη απο οτι οντως εισαι επειδη ετσι τα υπολογισε,ετσι ακουσε κτλ κτλ αρχιζεις και αναρωτιεσαι"μπας και μεγαλοδειχνω;;"

 

 

2.πρωτη φορα το εκανε..μαλλον δεν αντεχε ουτε λεπτο να περιμενει τον σερβιτορο...ηθελε να τρεξει να γλιτωσει απο μενα:rolleyes:

 

3.ε να μην του κοψω και τα τυχερα!!!:lol::lol: btw η εκλεκτη του σουβλακι οταν κατεβηκε απο το λεωφορειο με ρωτησε τι τον εχω...να ξερει αν ειναι φρι το παλικαρι..:D

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

1.να πει "εσυ ποσο εισαι??" και να ξεφουρνισει μια ηλικια αρκετα μεγαλυτερη απο την δικη σου

Πού και να λεγα ότι έχεις και κουτσούβελα τι θα μου έσερνες...

 

2.να παει να φωναξει τον σερβιτορο (υποτιθεται) και να πληρωσει κρυφα αυτος τον λογαριασμο

Δεν υποτίθεται τίποτα, απλά μιας και είμουν εκεί, είπα να πληρώσω. Δεν θα το ξανακάνω.

 

3.να φλερταρει με κυρια μεσα στο λεωφορειο.(εχε χαρη που ηταν σαν αυτες που σου αρεσουν.κοντουλα και αμακιγιαριστη)

Ωστε φλέρταρα, ε;

 

υγ.που να το σφαλιαρισω το παιδι καλε...ασε που φορουσε και μπλουζα αλα σουπερμαν (βλεπε superworm χαχαχα)

Πάλι ψεύδεσαι;

 

2.πρωτη φορα το εκανε..μαλλον δεν αντεχε ουτε λεπτο να περιμενει τον σερβιτορο...ηθελε να τρεξει να γλιτωσει απο μενα:rolleyes:

Ακριβώς, βιαζόμουν να δω το Θεό.

 

 

3.ε να μην του κοψω και τα τυχερα!!!:lol::lol: btw η εκλεκτη του σουβλακι οταν κατεβηκε απο το λεωφορειο με ρωτησε τι τον εχω...να ξερει αν ειναι φρι το παλικαρι..:D

Μας λες τι σε είπε, δεν μας λες τι την είπες όμως. Αυτά τα κρατάς μυστικά...

 

και γιατι δεν ηρθε να μας μιλησει;;;;ακοινωνητος ο γνωστος σου..να του πεις πως το λεω εγω αυτο..ΦΡΙΚ ΟΦ ΝΕΙΤΟΥΡ να του πεις...

Γιατί ήταν στην άλλη άκρη του λεωφορείου και γιατί υπέθεσε άλλα και δεν ήθελε να κάνει χαλάστρα...:rolleyes:

Οι Αρειανοί είμαστε καλά παιδιά, δεν κάνουμε τέτοια. ;)

Link to comment
Share on other sites

Πού και να λεγα ότι έχεις και κουτσούβελα τι θα μου έσερνες...

κρυβε λογια...θα μας την πεσουνε οι επιδοξοι νονοι:lol:;)

 

Δεν υποτίθεται τίποτα, απλά μιας και είμουν εκεί, είπα να πληρώσω. Δεν θα το ξανακάνω.

ετσι μπραβο!!

 

 

Ωστε φλέρταρα, ε;

εμ,ειδες γυναικα κοντουλα και αμακιγιαριστη και επεσες με τα μουτρα.:D:lol:

 

 

Πάλι ψεύδεσαι;

γιατι ψευδομαι καλε;;εσυ δεν μου ειπες πως φορουσες μπλουζα του αρη κατω απο το πουκαμισο;;

οπως και ο σουπερμαν...αλλα εσυ εισαι superworm:lol:

 

 

 

Μας λες τι σε είπε, δεν μας λες τι την είπες όμως. Αυτά τα κρατάς μυστικά...

ε τι την ειπα καλε...την αληθεια...:)

Γιατί ήταν στην άλλη άκρη του λεωφορείου και γιατί υπέθεσε άλλα και δεν ήθελε να κάνει χαλάστρα...:rolleyes:

Οι Αρειανοί είμαστε καλά παιδιά, δεν κάνουμε τέτοια. ;)

ντροπη του...ας ερχονταν..να του ξεδιαλυνα εγω ολες τις αποριες...:):happy:
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

που να ανοιγεις τοπικ μωρε..δε θα προλαβαινες καν να το δεις μεχρι να φτασεις αθηνα..

και γιατι δεν ηρθε να μας μιλησει;;;;ακοινωνητος ο γνωστος σου..να του πεις πως το λεω εγω αυτο..ΦΡΙΚ ΟΦ ΝΕΙΤΟΥΡ να του πεις...

 

 

1.οχι με την ηλικια μου δεν εχω κανενα προβλημα..αλλα οταν καποιος σου λεει πως εισαι μεγαλυτερη απο οτι οντως εισαι επειδη ετσι τα υπολογισε,ετσι ακουσε κτλ κτλ αρχιζεις και αναρωτιεσαι"μπας και μεγαλοδειχνω;;"

 

Γι'αυτο γλυκια μου (με φωνη Ψινακη)

Α:δεν ρωταμε ποτε ηλικια (ουτε ο ενας ουτε ο αλλος,γιατι τι μας ενδιαφερει?)

Προσωπικα δεν το εχω ρωτησει ποτε...μα ποτε.:worry:

Και Βου:εαν παει εκει η συζητηση και ρωτησουμε ποσο ειστε, μην απαντατε "εσυ ποσο με κανεις?";)

Link to comment
Share on other sites

αν θυμαμαι καλα(αλλωστε ετσι κανω παντα) ειπα απευθειας την ηλικια μου.απλα ρωτησα μετα γτ με εκανε τοσο μεγαλη..

 

μαριε μου δε μου θυμωσες εεε;αφου ξερεις,εγω εσενα αγαπαω:p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αν θυμαμαι καλα(αλλωστε ετσι κανω παντα) ειπα απευθειας την ηλικια μου.απλα ρωτησα μετα γτ με εκανε τοσο μεγαλη..

 

μαριε μου δε μου θυμωσες εεε;αφου ξερεις,εγω εσενα αγαπαω:p

 

Οχι βρε, τι να θυμωσω?

Αφου η αμοιβαια μας αγαπη ειναι πολυ δυνατη.:D

 

Απλως το αναφερω γενικα, γιατι πολλοι ανθρωποι σε ρωτανε εκεινοι ποσο τους κανεις, εσυ απαντας καλα καλα και πολλες φορες οτι απαντηση κι αν δωσεις ειναι κατα σου.

τον κανεις παραπανω?ΣτανταΡΤ τ'ακους!

Τον κανεις μικροτερο?Ε...παιζει.

Πετυχαινεις διανα?Η θα σε πρηξει πως το πετυχες?

Η θα ε πρηξει ποιος στο ειπε!Η θα σε πρηξει οτι εισαι ο πρωτος που το πετυχιανει ενω ολοι λενει οτι μικροδειχνει κτλ κτλ.

 

Σουβλακι, να σου πω την αληθεια επειδη κι εγω δεν βαζω ηλικια στα fora.Υπαρχει λογος.Γιατι υπαρχει η ταση απο πολλους να κρινουν απαντησεις βαση ηλικιας αυτου που ποσταρει.

Πραγμα ιδιατερα ενοχλητικο και αδικο προς πολλους.;)

Link to comment
Share on other sites

Freak of Nature VS Soublaki-3

 

σε ποιον να ποντάρουμε??? στον (άσσο) ή στο (διπλό), το χ αν και έχει μεγάλη απόδοση δεν το βλέπω :lol::lol::lol:

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

Freak of Nature VS Soublaki-3

 

σε ποιον να ποντάρουμε??? στον (άσσο) ή στο (διπλό), το χ αν και έχει μεγάλη απόδοση δεν το βλέπω :lol::lol::lol:

Να σου δώσω ένα στάνταρ; Οτι θα μαι με την Πάμελα Αντερσον στο κρεβάτι και θα την παρατήσω για να πάω στο ματς με τον Πανθρακικό. ;)

Link to comment
Share on other sites

Να σου δώσω ένα στάνταρ; Οτι θα μαι με την Πάμελα Αντερσον στο κρεβάτι και θα την παρατήσω για να πάω στο ματς με τον Πανθρακικό. ;)

κι εγω που δεν ειμαι πολυ της μπαλας...θα προτιμουσα κατι αλλο απο το να παω με την παμελα ;)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Freak of Nature VS Soublaki-3

 

σε ποιον να ποντάρουμε??? στον (άσσο) ή στο (διπλό), το χ αν και έχει μεγάλη απόδοση δεν το βλέπω :lol::lol::lol:

που το ειδες το vs;;;:Oσουβλακι τι διαδιδεις;;;;;:mad:

 

Να σου δώσω ένα στάνταρ; Οτι θα μαι με την Πάμελα Αντερσον στο κρεβάτι και θα την παρατήσω για να πάω στο ματς με τον Πανθρακικό. ;)
ικανο σε εχω..εδω παρατησες τον κλωνο της @ζου...
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εκνευρίζομαι στα μέσα μαζικής μεταφοράς όταν, ενώ υπάρχουν κενές θέσεις, οι επιβάτες επιμένουν να στέκονται όρθιοι στον διάδρομο δυσχεραίνοντας την επιβίβαση/αποβίβαση των υπολοίπων επιβατών.

Κάτι τέτοιο δηλαδή. :p photo από attikometro

 

http://img453.imageshack.us/img453/3247/athensmetrotw8.jpg

Link to comment
Share on other sites

την ειδα και αλλου τη φωτο... δεν ντρεπεται αυτος που την εβγαλε;;; αυτα κανουν μερικοι μεσα στα τρενα και το μετρο!!! ;);) τελικα με αυτα τα κινητα εχει καταστραφει πολυς κοσμος... θελει προσοχη... που κυκλοφορεις και πως!! :D να προσεχουμε αλλη φορα γιατι υπαρχουν πολλοι που δεν πανε καλα και βγαζουν φωτο ετσι απλα και στο ασχετο! :X

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

ακουμπαει ρε παιδια η κοπελα, ημαρτον!!! κι εγω ακουμπαω συνεχεια ετσι... ελα μην λετε χαζομαρουλες τωρα...

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

γιατι ψευδομαι καλε;;εσυ δεν μου ειπες πως φορουσες μπλουζα του αρη κατω απο το πουκαμισο;;

οπως και ο σουπερμαν...αλλα εσυ εισαι superworm:lol:

 

 

souperworm!!!!

 

xaxaxaxaxaxaxa:lol::lol::lol::lol:

να 'σαι καλα freak

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

http://img453.imageshack.us/img453/3247/athensmetrotw8.jpg

 

Εξαρταται τιν περιπτωση εδω....η συγκεκριμενη δεν ενοχλει ισα ισα, αμα ηταν κανα ερπετοειδες τοτε ναι στην πυρα να την βαλουμε!!!

 

Εδω η κοπελα με το θαυμασιο προσωπο(που φανταζομαι οτι θα εχει) φαινεται πως προσφαιρει κοινωνικο λειτουργηκα με σκοπο την βαυστοχαστη σκεψη..... κοιταχτε τον αντρα απεναντι πως κοιταει εχει χαθει στην σκεψη του!!! :p:p

 

Ευγε στην κοπελα!!

 

(Αααα ρε κ#$^φαρδο σιδερο.....) :!::!:

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

κάτι παίζει με την φώτο είναι στάνταρ πειραγμένη ... εντάξει στηρίχτηκε στο σίδερο όλως ο κόσμος το κάνει ...αλλά εδώ το σίδερο έχει διεισδύσει σε επίκινδυνα σημεία... :X:X:X:X
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στριπτιτζού είναι αυτή και τρίβεται στο σίδερο;

:lol::lol:

 

Πάντως κι εγώ προτειμώ όρθιος γιατί πρώτον αν κάθεσαι δεν ξέρεις ποιος θα σου ρθει,Θα πρέπει να σηκωθείς στους γέρους γιατί αλλιώς σχολιάζουν:devil: ή σε κλείνουν και δεν μπορείς να βγεις:angry:

Link to comment
Share on other sites

κάτι παίζει με την φώτο είναι στάνταρ πειραγμένη ... εντάξει στηρίχτηκε στο σίδερο όλως ο κόσμος το κάνει ...αλλά εδώ το σίδερο έχει διεισδύσει σε επίκινδυνα σημεία... :X:X:X:X

 

ζηλευεις η μου φαινεται;

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...