Jump to content

Τι δεν μας αρέσει καθόλου σε μια γυναίκα/έναν άντρα;


georgekap1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω δεν το εχω πει ποτε στην ζωη μου γιατι πολυ απλα δεν λεω το ρ καλα και ακουγετε σαν γ λιγο ομως οχι πολυ.:) :)

 

Kαλα δεν αντιλεγω φιλε celica, απλως μεσα απο την υπερβολη-γενικευση μου καταλαβαινεις που θελω να καταληξω.;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα...:happy:

Αυτό που δεν μ αρέσει σε μια γυναίκα το ποιό βασικό βέβαια είναι η συμπεριφορά και ο χαρακτήρας...:O

Παίζουν μεγάλο ρόλο για εμένα αυτά...:rolleyes:

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δεν μου αρέσει στον άντρα (με αυτόν που είμαι ερωτευμένη αυτήν την εποχή τουλάχιστον) είναι ότι όταν του λες όχι, κατευθείαν να τα πάρει στην κράνα και να κατεβάσει την μούρη.... Και μετά περιμένει από εμένα να συμφιλιωθούμε....

 

Πάντως κοιτάω παντα τον χαρακτήρα και όχι την εμφανιση.:rolleyes:

Bad state of mind... :dizzy:
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δεν μου αρέσει στον άντρα (με αυτόν που είμαι ερωτευμένη αυτήν την εποχή τουλάχιστον) είναι ότι όταν του λες όχι, κατευθείαν να τα πάρει στην κράνα και να κατεβάσει την μούρη.... Και μετά περιμένει από εμένα να συμφιλιωθούμε....

 

Πάντως κοιτάω παντα τον χαρακτήρα και όχι την εμφανιση.:rolleyes:

το ιδιο συμβαινει και σε σας ομως...

αν σας πουμε οχι...κατεβαζετε τα μουτρα και μετα...ουτε μηνυμα στελνετε!!!:p

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Εχω απαντησει ηδη στο θεμα , αλλα να προσθεσω και κατι αλλο. Εξυπακουεται οτι ειναι σπασιμο νευρων ο αλλος να ειναι ψωναρα και να το παιζει ''εγω ειμαι και κανενας αλλος''. Το ιδιο εκνευριστικο κατανταει και οταν αυτο το λεει σε ''στυλ πλακας'' πχ ''ειμαι κουκλος, το ξερω οτι δε θα βρεις καλυτερο απο εμενα κτλ''.

 

Ακομα κ αν το κανει στο χαβαλε, εγω ξενερωνω στο φουλ!To θεωρω πολυ κρυο αστειο.

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

εμένα με εκνευρίζει απίστευτα το γεγονός ότι μου το παίζει τη μια κρύο την άλλη ζέστη:mad:

τι νομιζει ότι έτσι θα κολλήσω;;;:w00t:

θα με χάσει χωρις να το καταλάβει:ninja:

Bad state of mind... :dizzy:
Link to comment
Share on other sites

εμένα με εκνευρίζει απίστευτα το γεγονός ότι μου το παίζει τη μια κρύο την άλλη ζέστη:mad:

τι νομιζει ότι έτσι θα κολλήσω;;;:w00t:

μηπως φταις κι εσυ σ'αυτο; αν υποθεσουμε οτι ειναι νορμαλ ατομο.

θα με χάσει χωρις να το καταλάβει:ninja:
γιατι νομιζεις οτι θα τον νοιαξει; :p
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά κάποια άτομα θέλουν να το παίζουν ''μάγκες'' και υπεράνω όταν είναι με η παρέα τους μπροστά και συναισθηματικοί και ευαίσθητοι όταν είναι με το αμόρε.Έλα όμως που δεν είναι έτσι.Ή το ένα ή το άλλο.Όπου κι αν είσαι.

+1 Eragon

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά κάποια άτομα θέλουν να το παίζουν ''μάγκες'' και υπεράνω όταν είναι με η παρέα τους μπροστά και συναισθηματικοί και ευαίσθητοι όταν είναι με το αμόρε.Έλα όμως που δεν είναι έτσι.Ή το ένα ή το άλλο.Όπου κι αν είσαι.

+1 Eragon

 

Συμφωνώ...

 

Το "πάθαινα" κι εγώ αυτό, σπανιότατα βέβαια, και το έκοψα σύντομα. Καμιά φορά, π.χ., όταν ήμουν με παρέα και ήταν μαζί και ο φίλος μου, τον άφηνα λίγο πιο "πίσω", δε μιλούσα τόσο μαζί του, δεν τον κρατούσα από το χέρι όπως κάνουμε πάντοτε:O Αυτό έγινε 2-3 φορές και μετά αμέσως κατάλαβα ότι έκανα μεγάλη μαμακία, οπότε το έκοψα. Συνειδητοποίησα πάντως ότι ήταν περισσότερο ζήτημα αμηχανίας. Φοβόμουν μήπως παραπονεθεί η παρέα μου ότι τους παραμελώ ή κάτι τέτοιο, και κατέληγα να παραμελώ το φίλο μου. :O

 

Eragon, δεν παίζει να είναι μια αντίστοιχη περίπτωση; Μη βιάζεσαι να βγάλεις συμπέρασμα...:happy:

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

τι νομιζει ότι έτσι θα κολλήσω;;;:w00t:

 

Oχι βεβαια,αντιθετως..Oτι θα ξεκολλησεις.μηπως σε βαρεθηκε..και δεν το εχεις παρει χαμπαρι..:ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

....Μερικοι αντρες κανουν το λαθος να ακουνε τι τους λεει ο κολητος τους και να αντιγραφουν την συμπεριφορα των φιλων τους....Μεγαλο λαθος :!: ......Ακομα περισσοτεροι κανουν το λαθος να βαζουν ολες τις νυναικες ανεξαρτητου ηλικιας-χαρακτηρα στο ιδιο τσουβαλι....:!: ....."οι γυναικες θελουν αυτο, πρεπει να τις κανεις εκεινο, δεν πρεπει το αλλο...και γενικα νομιζουν οτι ολες ειναι το ιδιο και σε ολες αρεσουν, η δεν αρεσουν τα ιδια πραγματα.....

 

ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΠΑΙΔΙΑ!! οπως εμεις ειμαστε διαφορετικοι οι αντρες μεταξυ μας, ετσι ειναι και οι γυναικες!...αυτο οταν επιτελους καποιοι το καταλαβουν, τα πραγματα ισως να γινουν πολυ καλυτερα..;) Μπορει να ειμαστε δυο φυλλα διαφορετικα αλλα πανω απο ολλα ειμαστε ολοι ανθρωποι....και οι ανθρωποι διαφερουν μεταξυ τους!

 

οπως εμας μας αρεσουν διαφορετικου τυπου κοπελες στον καθενα, και μια συμπεριφορα που εναν θα μπορουσε να τον επνιγε, σε εναν αλλον θα ηταν οτι ζητουσε απο μια κοπελα!

 

Γιαυτο λοιπον μην κανετε-λετε-συμπεριφερεστε ολοι τα ιδιο σε ολες ανεξερετως, επειδη σας το ειπε ο κολητος σας η επειδη ετσι νομιζετε οτι θελουν οι γυναικες...να ειστε παντα ο εαυτος σας και να αντιμετωπιζετε την καθε περιπτωση διαφορετικα!:)

 

Το ιδιο ισχει φυσικα και για τα κοριτσακια ετσι?? :p

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

....Μερικοι αντρες κανουν το λαθος να ακουνε τι τους λεει ο κολητος τους και να αντιγραφουν την συμπεριφορα των φιλων τους....Μεγαλο λαθος :!: ......Ακομα περισσοτεροι κανουν το λαθος να βαζουν ολες τις νυναικες ανεξαρτητου ηλικιας-χαρακτηρα στο ιδιο τσουβαλι....:!: ....."οι γυναικες θελουν αυτο, πρεπει να τις κανεις εκεινο, δεν πρεπει το αλλο...και γενικα νομιζουν οτι ολες ειναι το ιδιο και σε ολες αρεσουν, η δεν αρεσουν τα ιδια πραγματα.....

 

ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΠΑΙΔΙΑ!! οπως εμεις ειμαστε διαφορετικοι οι αντρες μεταξυ μας, ετσι ειναι και οι γυναικες!...αυτο οταν επιτελους καποιοι το καταλαβουν, τα πραγματα ισως να γινουν πολυ καλυτερα..;) Μπορει να ειμαστε δυο φυλλα διαφορετικα αλλα πανω απο ολλα ειμαστε ολοι ανθρωποι....και οι ανθρωποι διαφερουν μεταξυ τους!

 

οπως εμας μας αρεσουν διαφορετικου τυπου κοπελες στον καθενα, και μια συμπεριφορα που εναν θα μπορουσε να τον επνιγε, σε εναν αλλον θα ηταν οτι ζητουσε απο μια κοπελα!

 

Γιαυτο λοιπον μην κανετε-λετε-συμπεριφερεστε ολοι τα ιδιο σε ολες ανεξερετως, επειδη σας το ειπε ο κολητος σας η επειδη ετσι νομιζετε οτι θελουν οι γυναικες...να ειστε παντα ο εαυτος σας και να αντιμετωπιζετε την καθε περιπτωση διαφορετικα!:)

 

Το ιδιο ισχει φυσικα και για τα κοριτσακια ετσι?? :p

ετσι φιλε μου,συμφωνω μαζι σου.

δεν υπαρχουν πολλες διαφορες αναμεσα σε αντρα και γυναικα.

 

ειδικα οταν λενε "ολοι αντρες ιδιοι ειστε" γκρρρρρρρρ

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ετσι φιλε μου,συμφωνω μαζι σου.

δεν υπαρχουν πολλες διαφορες αναμεσα σε αντρα και γυναικα.

 

ειδικα οταν λενε "ολοι αντρες ιδιοι ειστε" γκρρρρρρρρ

Couldn't agree more...:D

 

Δεν υπαρχει χειροτερο πραμα απο το να ακους '' οι αντρες δεν υπαρχουν πια, οι γυναικες ειναι ατιμες κτλ κτλ''

 

Δεν εχει σχεση το φυλο, αλλα η προσωπικοτητα του καθενος.

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Couldn't agree more...:D

 

Δεν υπαρχει χειροτερο πραμα απο το να ακους '' οι αντρες δεν υπαρχουν πια, οι γυναικες ειναι ατιμες κτλ κτλ''

 

Δεν εχει σχεση το φυλο, αλλα η προσωπικοτητα του καθενος.

αυτο ακριβως δεν εχει σχεση το φυλο.

οπως και μερικοι αντρες λενε "ολες οι γυναικες ειναι *#0000# :p"

αυτα εινα χαζομαρες

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα όμως είναι τί γίνεται στην περίπτωση που τα παραπάνω ''κακά'' λόγια ειπωθούν πάνω στα νεύρα κάποιου/κάποιας?

Είναι τότε δικαιολογημένος ή εξαρτάται από την περίπτωση?

Αλλά όποια και να ήταν η απάντηση στο προηγούμενο,εσείς θα τον/την συγχωρούσατε?

Εγώ προσωπικά δεν νομίζω...

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα όμως είναι τί γίνεται στην περίπτωση που τα παραπάνω ''κακά'' λόγια ειπωθούν πάνω στα νεύρα κάποιου/κάποιας?

Είναι τότε δικαιολογημένος ή εξαρτάται από την περίπτωση?

Αλλά όποια και να ήταν η απάντηση στο προηγούμενο,εσείς θα τον/την συγχωρούσατε?

Εγώ προσωπικά δεν νομίζω...

καμια φορα φιλε μου οι πραξεις ειναι χειροτερες απο τα λογια...και παλι απο την καψουρα μας συγχωρουμε...και παλι απο την αρχη.

 

δεν μπορεις να δωσεις απολυτη απαντηση.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Εγραψε ιστορια ο δικος σου...εσυ μαλλον χαραμιζεσαι,δεν γραφεις καλυτερα κανενα "how tο" βιβλιο να χε$τεις στο ταλαρο???:p :lol:

 

Λες;...Παρολο που αχνοφανηκε η ιδεα στο βαθος των σκεψεων μου μαλλον οι περισσοτεροι που θα με 'διαβασουν' θα ειναι απο το myphone...ειδικα αν συνεχισω τα παραδειγματα με πισια κ.λπ. μονο τεχνο-'σαλεμενοι' σαν κι εμενα θα μου κανουν την τιμη να δωσουν τα €υρω τους :p :p

 

Το θέμα όμως είναι τί γίνεται στην περίπτωση που τα παραπάνω ''κακά'' λόγια ειπωθούν πάνω στα νεύρα κάποιου/κάποιας?

Είναι τότε δικαιολογημένος ή εξαρτάται από την περίπτωση?

Αλλά όποια και να ήταν η απάντηση στο προηγούμενο,εσείς θα τον/την συγχωρούσατε?

Εγώ προσωπικά δεν νομίζω...

 

Νομιζω πως σ'αυτο παιζει πολυ μεγαλο ρολο η προσωπικοτητα του καθενος. Εμενα π.χ. δεν θα με ενοιαζε καθολου...ακομη και να με ενοιζε, την επομενη θα μου ειχε περασει :O

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά κάποια άτομα θέλουν να το παίζουν ''μάγκες'' και υπεράνω όταν είναι με η παρέα τους μπροστά και συναισθηματικοί και ευαίσθητοι όταν είναι με το αμόρε.Έλα όμως που δεν είναι έτσι.Ή το ένα ή το άλλο.Όπου κι αν είσαι.

+1 Eragon

ειπαμε για νορμαλ ατομα που ξερουν τι τους γινεται. :)

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα όμως είναι τί γίνεται στην περίπτωση που τα παραπάνω ''κακά'' λόγια ειπωθούν πάνω στα νεύρα κάποιου/κάποιας?

Είναι τότε δικαιολογημένος ή εξαρτάται από την περίπτωση?

Αλλά όποια και να ήταν η απάντηση στο προηγούμενο,εσείς θα τον/την συγχωρούσατε?

Εγώ προσωπικά δεν νομίζω...

 

ο ''ερωτας'' συνηθως ε κανει να εθελοτυφλεις...δεχεσαι και ανεχεσαι και συγχωρεις πραγματα που κατω απο αλλες συνθηκες δεν θα ενεκριες ποτε!!!

Ευτυχως για εμενα ...ο ερωτας ειναι εφημερος και ετσι οταν ξυπνας τα βαζεις ολα στο ζυγι...ΟΛΑομως και αποφασιζεις...

αν εχεις μια ''σχεση'' μια μεσα-δεκα εξω δεν λεει...

εγω εκανα το λαθος μια φορα και ανεχτηκα πολλα!!!

ευτυχως ειμαι αλλου τωρα και ειμαι πολυ πολυ καλα και ασε αυτον(τον ΕΧ)να νομιζει...μα κανεις δεν σου ειπε οτι:

ΤΑ ΝΟΜΙΣΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ?????

:lol: :p :confused: :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν είμαι της άποψης ότι κάθε άνθρωπος είναι μοναδικός, οπότε το όλοι ίδιοι είσαστε ή είμαστε δεν παίζει... Τωρα για τον δικό μου, αυτό που έχω να πω είναι ότι ίσως, να το εκανε σε προηγούμενη σχεση αυτό το παιχνιδάκι και να του εβγαινε σε καλό. Τώρα ατύχησε:lol:
Bad state of mind... :dizzy:
Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν είμαι της άποψης ότι κάθε άνθρωπος είναι μοναδικός, οπότε το όλοι ίδιοι είσαστε ή είμαστε δεν παίζει... Τωρα για τον δικό μου, αυτό που έχω να πω είναι ότι ίσως, να το εκανε σε προηγούμενη σχεση αυτό το παιχνιδάκι και να του εβγαινε σε καλό. Τώρα ατύχησε:lol:

 

πάντως υποστηρίζω τον άντρα...σίγουρα κάτι του κάνεις εσύ και είναι μια κρύο μια ζέστη :confused:

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

όχι παιδί μου... τίποτα δεν του έκανα, αλλα να είσαι σίγουρος ότι τωρα θα κάνω:p

 

πάντως για να σε έχει ενοχλήσει τόσο πολύ η κατάσταση αυτή...μάλλον σε ενδιαφέρει αρκετά το άτμο :)

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

καμια διαφορα δεν υπαρχει...εντελως καμια

απλα η μια μερια εχει βαση την λογικη (η τρελα) και η αλλη την ευαισθισια(η και αναισθησια)...

κατα τ αλλα ειμαστε ακριβως το ιδιο...

Ποιος λειτουργει με βαση τη λογικη και ποιος με βαση το συναισθημα?

Μην πεις οι αντρες και οι γυναικες αντιστοιχα.

 

Το αναποδο συμβαινει, κι ας επικρατει λανθασμενη αντιληψη.

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...