Jump to content

Τι δεν μας αρέσει καθόλου σε μια γυναίκα/έναν άντρα;


georgekap1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πιο φθηνη σου βγαινει η επαγγελματιας!! :lol:

 

Eτσι...γιατι πληρωνεις "standar" και οσο χρειαστει!:D

Ενω αν πεσεις σε κανα μεγαλοκαρχαρια και εισαι κι εσυ ντενεκες...παιζει να πληρωνεις και μια ζωη...και κυμαινομενα ποσα...(παντα προς τα πανω ομως!):lol: :p

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι οι κοπελες σημερα θελουνε να περνανε καλα.... αυτο σημενει αρκετα χρηματα στο πορτοφολι, αμαξι στην χειροτερη τουλαχιστον....τετραετιας, ταξιδακια εστω και κοντινα....μπουζουκια, κλαμπακια.....και φυσικα τις καταληλες γνωριμιες σε αυτα τα μαγαζια..... Κοριτσια μην αρχιστε να κραζετε..:) .. Δεν λεω οτι ολες ειναι ετσι.....αλλα δυστηχως ειναι αρκετες ετσι.....

 

Ετσι λοιπον.....αν μια κοπελα αρχικα την μαγεψε ο "τελειος" κατα τα αλλα χαρακτηρας και η εμφανιση του παλικαριου που βγηκε μαζι του στο πρωτο ραντεβου.....αυτο ενδεχεται να μην προχωρησει αν οι απαιτησεις της και οι αντιληψεις της κατατασονται στα παραπανω......:X

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι οι κοπελες σημερα θελουνε να περνανε καλα.... αυτο σημενει αρκετα χρηματα στο πορτοφολι, αμαξι στην χειροτερη τουλαχιστον....τετραετιας, ταξιδακια εστω και κοντινα....μπουζουκια, κλαμπακια.....και φυσικα τις καταληλες γνωριμιες σε αυτα τα μαγαζια..... Κοριτσια μην αρχιστε να κραζετε..:) .. Δεν λεω οτι ολες ειναι ετσι.....αλλα δυστηχως ειναι αρκετες ετσι.....

 

Ετσι λοιπον.....αν μια κοπελα αρχικα την μαγεψε ο "τελειος" κατα τα αλλα χαρακτηρας και η εμφανιση του παλικαριου που βγηκε μαζι του στο πρωτο ραντεβου.....αυτο ενδεχεται να μην προχωρησει αν οι απαιτησεις της και οι αντιληψεις της κατατασονται στα παραπανω......:X

 

Αυτα που εχω κανει με bold δεν νομιζω οτι ειναι παραλογα, ισα ισα ειναι τα μινιμουμ για μενα. Αν δεν τα κανεις τωρα ποτε θα τα κανεις? :happy: Οχι βεβαια να τα πληρωνει ολα ο ενας... (λεω ο ενας γιατι υπαρχουν και γυναικες που πληρωνουν τους αντρες τους!!! :blink: ).

Link to comment
Share on other sites

Αυτα που εχω κανει με bold δεν νομιζω οτι ειναι παραλογα, ισα ισα ειναι τα μινιμουμ για μενα. Αν δεν τα κανεις τωρα ποτε θα τα κανεις? :happy: Οχι βεβαια να τα πληρωνει ολα ο ενας... (λεω ο ενας γιατι υπαρχουν και γυναικες που πληρωνουν τους αντρες τους!!! :blink: ).

που είναι αυτές οι γυναίκες??εγώ δε ξέρω καμία.

και είναι και το άλλο.αν η κοπέλα καταλάβει οτι τα βαστάς τότε δε σε σώζει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

που είναι αυτές οι γυναίκες??εγώ δε ξέρω καμία.

και είναι και το άλλο.αν η κοπέλα καταλάβει οτι τα βαστάς τότε δε σε σώζει τίποτα.

 

Υπαρχουν...προσωπικα ξερω και μια μαλιστα πολυυυυυ καλα!!!;)

Και ειμαι σιγουρος οτι γενικα υπαρχουν πολλες τετοιες εκει εξω...τωρα γιατι τις περισσοτερςες φορες πεφτουμε στις..."αλλες"...:whistle:

Και φυσικα να μην εχεις καβουρια στην τσεπη...αυτο ειναι πολυ ασχημο πραγμα για μενα...(εαν εννοουσες αυτο φιλε pankard:O )

Δεν μιλαω να τα ξοδευεις με μετρο, αλλα να εχεις καβουροποντικοπαγιδες στην τσεπη!:!:

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου Nrg ειναι φυσιολογικο.. αλλα εγω λεω για κοπελες που αν καθε Σαββατο δεν βρισκονται σε πιστα να ανοιξουν μπουκαλι και μετα καπακι σε..κλαμπ αλλα 2-3 ποτα εκει..δεν μπορουνε....κατι παθαινουν.... οσο για τα ταξιδια....δεν λεω οτι ειναι κακο να γινονται που και που σε 3ημερα,γιορτες η σαβ/κα αλλα υπαρχουν και προτροφολια που ειτε λογο ηλικιας, ειτε καταστασεως δεν τα αντεχουν σε μεγαλο βαθμο....

 

Και στο φιναλε... ακομα και πολυ φραγκατος να εισαι..αν παρεις χαμπαρι οτι η κοπελα που ειναι διπλα σου, τοσο καιρο, ειναι μονο και μονο για να στα τρωει, και να περναει καλα.....και πως αν εσυ βρεθεις μια μερα σε δυσκολη θεση....η ακομα χασεις και την δουλεια σου-περιουσια σου.....αυτη πολυ πιθανον να την κανει με ελαφρα πηδηματακια........μετα τρως (στην καλυτερη περιπτωση) μεγαλο ξενερωμα...

 

φιλικα....

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Και στο φιναλε... ακομα και πολυ φραγκατος να εισαι..αν παρεις χαμπαρι οτι η κοπελα που ειναι διπλα σου, τοσο καιρο, ειναι μονο και μονο για να στα τρωει, και να περναει καλα.....και πως αν εσυ βρεθεις μια μερα σε δυσκολη θεση....η ακομα χασεις και την δουλεια σου-περιουσια σου.....αυτη πολυ πιθανον να την κανει με ελαφρα πηδηματακια........μετα τρως (στην καλυτερη περιπτωση) μεγαλο ξενερωμα...

φιλικα....

 

Kαι μονο το να παρεις χαμπαρι οτι ειναι διπλα σου μονο για τα λεφτα ειναι μεγααααλο ξενερωμα φιλε georgekap1...Και αν καποιος το παρει ειδηση και χαμπαρι και συνεχισει να ειναι μαζι της τοτε ή πραγματικα δεν τον νοιαζει τιποτα ή η αυτοεκτιμηση του ειναι μερικες εκατονταδες μοναδες κατω απο το μηδεν!!!!:rolleyes:

Οπως και να εχει παντως γενικα συμφωνουμε απολυτα georgekap1.

 

P.S.Μηπως οι μοντς να παρουν ολα τα τελευταια ποστ μας και να τα πανε στο thread που λεει για το τι μας ενοχλει στις γυναικες μιας και που ταιριαζει περισσοτερο;:O

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου την δινει οταν εισαι με μια...σου λεει σ'αγαπω σε κανω σε ρανω...και με τον πρωην της ολο στα χα χα και χου χου

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Ζητείται εμφανίσιμη κοπέλα, 18-28 ετών, με εισόδημα άνω των 3000 ευρώ, με ιδιόκτητο πολυτελές σπίτι, τζιπάκι, εξοχική βίλλα στο Λαγονήσι. Απαραίτητα στοιχεία να είναι καλή, να με βγάζει έξω, να μου κάνει τα "χατήρια", να με προσέχει και να είναι πιστή! Ζητάω πολλά?

 

Όποια πληρεί τις παρακάτω προϋποθέσεις αν μου στείλει ένα pm καθώς και ένα mail με το βιογραφικό της και ακριβες αντίγραφο της φορολογικης της δήλωσης

Link to comment
Share on other sites

Ζητείται εμφανίσιμη κοπέλα, 18-28 ετών, με εισόδημα άνω των 3000 ευρώ, με ιδιόκτητο πολυτελές σπίτι, τζιπάκι, εξοχική βίλλα στο Λαγονήσι. Απαραίτητα στοιχεία να είναι καλή, να με βγάζει έξω, να μου κάνει τα "χατήρια", να με προσέχει και να είναι πιστή! Ζητάω πολλά?

 

Όποια πληρεί τις παρακάτω προϋποθέσεις αν μου στείλει ένα pm καθώς και ένα mail με το βιογραφικό της και ακριβες αντίγραφο της φορολογικης της δήλωσης

 

σωστος....

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Τους βρωμιάριδες!Επίσης τους ψευτόμαγκες,τους δηθεν και όσους τα ξέρουν όλα..Αυτούς που μιλάνε πολύ και δεν λένε τίποτα με αποτέλεσμα να γίνοντε σαλιάριδες!:mad:

Στις κοπέλες...Αυτές που το παίζουν ωραίες και οτι είναι κάποιες και φυσικά δεν είναι τίποτα και είναι δυπρόσωπες..Που το κάνουν ψευτιές για να κρατήσουν φίλους και δεσμούς κοντλα τους και γενικά την γυναικοπονηριά που υποτιμά την νοημοσύνη των άλλων...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Στις κοπέλες...Αυτές που το παίζουν ωραίες και οτι είναι κάποιες και φυσικά δεν είναι τίποτα και είναι δυπρόσωπες..Που το κάνουν ψευτιές για να κρατήσουν φίλους και δεσμούς κοντλα τους και γενικά την γυναικοπονηριά που υποτιμά την νοημοσύνη των άλλων...:mad:

 

Να αγιάσει το στοματάκι σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Που το κάνουν ψευτιές για να κρατήσουν φίλους και δεσμούς κοντα τους και γενικά την γυναικοπονηριά που υποτιμά την νοημοσύνη των άλλων...:mad:

 

Συμφωνώ και έχω και πρόσφατη (εντελώς) προσωπική πείρα στο θέμα...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

θα πω τι μου την σπανε στις γυναικες:οικοδομη στο προσωπο,βρισιες, και το χειροτερο:μια κοπελα που ειναι 15, θα κοιταξει εναν 25 γιατι εχει αμαξι, η για να πουλησει μουρη στις αλλες οτι και καλα αυτη τα εχει με τον αντρα τον εμπειρο. που πας ρε καραμητρο???

 

επισης καποιους που οταν τα φτιαχνεις με μια, σου λενε που το πας το μπαζο, το καημενο, και οταν νευριασεις και τα χαλασετε σου λενε κοιτα την μουν@ρ@, και το χειροτερο ειναι οτι αυτη δν σε θελει ξανα για να τους μπεις λιγο στο ματι γιατι την χυλοπιτιασες

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά μου τη σπάνε και οι υπερβολικά βαμμένες. Δεν μπορώ να τις βλέπω και να μοιάζουν ψεύτικες και 9 στις 10 φορές είναι άσχημα βαμμένες κιόλας...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

σπανια θα βρεις κοπελα μικρη η μεγαλη που να μην εχει βαφτει και να ειναι ομορφη

dmkias και επειδη σου λενε οι αλλοι κοιτα τι μπαζο εσυ γιατι τους ακους......

Link to comment
Share on other sites

σπανια θα βρεις κοπελα μικρη η μεγαλη που να μην εχει βαφτει και να ειναι ομορφη

 

Νομίζω ότι κάνεις κάποιο λάθος. Υπάρχουν αρκετές όμορφες κοπέλες που είναι όμορφες ακόμα και άβαφτες

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι κάνεις κάποιο λάθος. Υπάρχουν αρκετές όμορφες κοπέλες που είναι όμορφες ακόμα και άβαφτες

και ομως εγω τουλαχιστον στο πειραια δεν εχω δει πολλες ομορφες και αβαφτες :)

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι κάνεις κάποιο λάθος. Υπάρχουν αρκετές όμορφες κοπέλες που είναι όμορφες ακόμα και άβαφτες

 

Ακριβώς.

Δεν έχω πρόβλημα με τις βαμμένες κοπέλες γενικά, απλά με αυτές που το κάνουν υπερβολικά. Φυσικά προτιμάω να είναι ελαφρά κυρίως για να φαίνεται το πόσο όμορφες είναι άβαφτες... Γιατί αν είναι να χρειάζεται ένα μισάωρεο για να βαφτεί και να βλέπεται, ασ' τα να πάνε...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...