Jump to content

Τι δεν μας αρέσει καθόλου σε μια γυναίκα/έναν άντρα;


georgekap1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Michelle (29 Νοέ. 2004 , 15:44)

 

Ναι οντως! έλεος ρε παιδια! Υπάρχουν κ τα πμς! Και Μενελια, το παιδί είχε πει οτι δεν μιλάει για καποιο συγκεκριμένο άτομο. Που να μην το λεγε κιόλας δηλαδη!!

 

σορρυ για αυτό που έγινε και έχεις pm Michelle

ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ...

ΠΙΝΩ...

...ΚΑΠΝΙΖΩ...

ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...

ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Exposed_Bone (28 Νοέ. 2004 , 17:57)

 

ευτυχως που εγραψες και την παρενθεση :whistle: ;)

 

 

Χεχ, ξέρω εγώ τι γράφω και σε ποιούς (δεν) παει! ;) :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατι ακομα που ειναι ενοχλητικο εως και χαζο στις γυναικες ειναι οταν μιλανε στο κινητο με το φιλο τους,και φωναζουν επιτηδες οσο ποιο δυνατα μπορουνε, για να τις ακουσουμε, και φυσικα χρησημοποιωντας οσο πιο γλυκαναλατα και ζουζουνιστικα λογακια γινετα!!! :mad: Τι θελουν να δειξουν;; να μαθουμε ολοι οτι τα εχουν με τον π.χ. ταδε κουκλο;; η να ζηλεψουν οι φιλες τους;; :D

 

Το ιδιο βεβαια ισχει και για τους αντρες (ευτυχως ειναι λιγοι αυτοι που φωναζουν).....με την διαφορα μονο που αυτοι κανουν το ακριβως αντιθετο......

 

Κανουν οτι ειναι δυνατον για να μην καταλαβει κανενας (ναι καλα... :rolleyes: ) οτι μιλανε με κοπελα...... :whistle: :whistle: .... ;)

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Tele-phonic ( 4 Δεκ. 2004 , 23:54)

 

emena mou ti spaei para poli se mia kopella to piercin sti miti. mou thimizei kati koritsakia gimnasiou likeiou pou einai kai kala aneksartites ktl...

 

σορι αλλα εχω τελειωσει το σχολειο εδω και 4μιση χρονια..μπορει να σου θυμιζει οτι θελεις αυτο δεν σημαινει ομως οτι ειναι και ετσι ε ? Μην τα ισοπεδωνουμε ολα !
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Tele-phonic ( 4 Δεκ. 2004 , 23:54)

 

emena mou ti spaei para poli se mia kopella to piercin sti miti. mou thimizei kati koritsakia gimnasiou likeiou pou einai kai kala aneksartites ktl...

 

Eλα βρε μοδα ειναι,σε 2 χρονια μπορει να ειναι το να εχουν ενα πορτατιφ στο κεφαλι :p :p
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι ενα "στρασακι" (διακριτικο) στην μυτη σε μια κοπελα δεν με ενοχλει καθολου.Αντιθετα μου αρεσει. :)

Τωρα αν εχει κανα δυο "χαλκαδες"...ε εκει καπου με "χαλαει"...

Ειναι οπως το tatoo.Ενα αντε δυο ειναι ΟΚ , αλλα αν γεμισεις , ειναι... καπως!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PowerZ ( 5 Δεκ. 2004 , 19:57)

 

αυτη η συζητηση κατι μου θυμιζει μηπως την εχουμε ξανακανει ? :whistle:

 

Μήπως σου θυμίζει αυτή με τα tatoo και τα piercings? :rolleyes: :whistle: :lol: :lol: :lol:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Σε μια γυναικα δεν μου αρεσει καθολου να καπνιζει. Να πας να την φιλησεις και να σου ρχεται η τσιγαριλα. ΜΠΛΙΑΧ :wacko:

Επεισης δεν μου αρεσει μερικες κοπελες που φορανε κατι καρφια και κατι αλλα παριεργα στα χερια τους. Επεισης τα "παιρνω" οταν μια κοπελα ειναι ψωναρα και δεν σου μιλαει αυτη πρωτη κλπ κλπ κλπ. Αυτα απο εμενα :)

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Ilias1908 ( 5 Δεκ. 2004 , 20:58)

 

Σε μια γυναικα δεν μου αρεσει καθολου να καπνιζει. Να πας να την φιλησεις και να σου ρχεται η τσιγαριλα. ΜΠΛΙΑΧ :wacko:

Επεισης δεν μου αρεσει μερικες κοπελες που φορανε κατι καρφια και κατι αλλα παριεργα στα χερια τους. Επεισης τα "παιρνω" οταν μια κοπελα ειναι ψωναρα και δεν σου μιλαει αυτη πρωτη κλπ κλπ κλπ. Αυτα απο εμενα :)

 

:confused:

Αυτό σημαίνει πως είναι ψωνάρα; :lol:

Ρίξε τότε τον εγωϊσμό σου και πήγαινε μίλησε της πρώτος! ;)

 

υ.γ: Εκεί στη Βέροια μη περιμένεις και πολλά... :rolleyes: :whistle: :lol:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος FREAK_OF_NATURE ( 5 Δεκ. 2004 , 22:19)

 

ilia,ti enoeis "forane karfia sta xeria"?

 

Μάλλον εννοεί αυτά τα δερμάτινα που έχουν κάτι σαν καρφιά... :rolleyes: :D Που φοριούνται στους καρπούς (του χεριού! όχι τους ξηρούς! :lol: )

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Agent M ( 5 Δεκ. 2004 , 22:24)

 

Μάλλον εννοεί αυτά τα δερμάτινα που έχουν κάτι σαν καρφιά... :rolleyes: :D Που φοριούνται στους καρπούς (του χεριού! όχι τους ξηρούς! :lol: )

 

Αυτο ακριβως εννοω ;)

 

 

Αυτό σημαίνει πως είναι ψωνάρα;

Ρίξε τότε τον εγωϊσμό σου και πήγαινε μίλησε της πρώτος!

 

υ.γ: Εκεί στη Βέροια μη περιμένεις και πολλά...

Πχ, ειναι μια σκατιαρα :p στο τμημα μου, που αν την συναντησεις εξω ,και κυριως Σαββατο βραδυ, αν δεν την χερετησεις εσυ πρωτος αυτη δεν προκειται να σου μιλησει και να σε χερετησει. Τι να ριξω τον εγωισμο μου και να της μιλησω εγω πρωτος, χεσμενες τις εχω. Απλα λεω τι μου την σπαει :devil:.

 

ΥΓ: Μια χαρα ειναι η Βεροια ρεεεεεεεεε :lol:. Γ@μει και δερνει :blink: :p :D

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

ξερετε αυτο που λεει πως παει η εποχη που ψαχναν οι γυναικες τον αντρα τον λεβεντη τωρα ψαχνουν αδερφη και τον φωναζουν τρεντι.. αυτους ειναι που δεν παω, εγινε μοδα περυσι το κοντο τζινακι με το αστραγαλακι απεξω γεεεεμισαν οι δρομοι και οι καφετεριες τετοιους τους πηγαινε δεν τους πηγαινε φετος ητανε το παπουτσι μποτακι και απο μεσα το τζιν γεεεεεμισαν παλι οι δρομοι τετοιους,, σαν το κοπαδι λειτουργουμε οι περισσοτεροι ευτυχως οχι ολοι..

το θεμα ειναι να φορας αυτο που σου αρεσει και οχι επειδη το φορανε ολοι και να εχεις το δικο σου προσωπικο στυλ.-

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται να αναφερω τι δεν μου αρεσει στις γυναικες γιατι θα γινω γραφικος αφου σε ολους πανω κατω τα ιδια μας χαλανε... :)

 

Απλως θελω να σημειωσω πως απεχθανομαι τους trendy. Θελω να καψω οτι εχει για σημα αυτη τη κωλομαιμου του Paul Frank!!! :mad:

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PowerZ ( 5 Δεκ. 2004 , 23:31)

 

ξερετε αυτο που λεει πως παει η εποχη που ψαχναν οι γυναικες τον αντρα τον λεβεντη τωρα ψαχνουν αδερφη και τον φωναζουν τρεντι.. αυτους ειναι που δεν παω, εγινε μοδα περυσι το κοντο τζινακι με το αστραγαλακι απεξω γεεεεμισαν οι δρομοι και οι καφετεριες τετοιους τους πηγαινε δεν τους πηγαινε φετος ητανε το παπουτσι μποτακι και απο μεσα το τζιν γεεεεεμισαν παλι οι δρομοι τετοιους,, σαν το κοπαδι λειτουργουμε οι περισσοτεροι ευτυχως οχι ολοι..

το θεμα ειναι να φορας αυτο που σου αρεσει και οχι επειδη το φορανε ολοι και να εχεις το δικο σου προσωπικο στυλ.-

 

hahaha kai me to pappoutsi pantofla(xereis poio lew eee?)

bliax tous sixainomai tous trendy!

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PowerZ ( 5 Δεκ. 2004 , 23:31)

 

ξερετε αυτο που λεει πως παει η εποχη που ψαχναν οι γυναικες τον αντρα τον λεβεντη τωρα ψαχνουν αδερφη και τον φωναζουν τρεντι.. αυτους ειναι που δεν παω, εγινε μοδα περυσι το κοντο τζινακι με το αστραγαλακι απεξω γεεεεμισαν οι δρομοι και οι καφετεριες τετοιους τους πηγαινε δεν τους πηγαινε φετος ητανε το παπουτσι μποτακι και απο μεσα το τζιν γεεεεεμισαν παλι οι δρομοι τετοιους,, σαν το κοπαδι λειτουργουμε οι περισσοτεροι ευτυχως οχι ολοι..

το θεμα ειναι να φορας αυτο που σου αρεσει και οχι επειδη το φορανε ολοι και να εχεις το δικο σου προσωπικο στυλ.-

 

επίτρεψε μου να διαφωνήσω μαζί σου... Για να κάνει κάποιος αυτα που λες πάει να πει ότι του αρέσουν και τα γουστάρει... Εγώ προσωπικά δεν φόρεσα τα παντελόνια αυτά που λες γιατί δεν τα γουστάρω και ας είναι μοδάτα...Τα μποτάκια όμως τα φοράω γιατί μου αρέσουν σαν ιδέα και σαν είκονα... Δεν μπορείς να κάνει κάτι επειδή το κάνουν και άλλοι 100!! Άντε θα το κάνει 1, 2 3 το πολύ 10 φορές...μετά θα βαρεθείς και θα νιώθεις ότι ρίχνεις τον εγωισμό σου και αρχίζεις να γίνεσαι ένα με την μάζα...

Αλλά και έτσι να μην γίνεται δεν μπορείς να τον κρίνεις τον άλλο και να παίρνει η μπάλα και τους υπόλοιπους....

Φιλικά :)

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμ!

 

Τι δεν μου αρέσει πάνω στο υπέροχο γυναικείο σώμα!

 

Α ναι! δεν μου αρέσει το μουστάκι που ενδεχομένος να έχουν μερικές γυναίκες ειδικά όταν έχουν καιρό να το βγάλουν και φαίνετε πολύ,

ιδιαίτερα στις μελαχρινές!

 

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Αχχχχχ......ξυλο που το θελετε μερικες οταν κοιτατε και μαλιστα συνεχεια χωρις κανενα δισταγμο αντρες μονο και μονο επειδη συνοδευονται απο μια πολυ ωραια γυναικα..... :!:
ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος crazy_4 ( 6 Δεκ. 2004 , 13:57)

 

επίτρεψε μου να διαφωνήσω μαζί σου... Για να κάνει κάποιος αυτα που λες πάει να πει ότι του αρέσουν και τα γουστάρει... Εγώ προσωπικά δεν φόρεσα τα παντελόνια αυτά που λες γιατί δεν τα γουστάρω και ας είναι μοδάτα...Τα μποτάκια όμως τα φοράω γιατί μου αρέσουν σαν ιδέα και σαν είκονα... Δεν μπορείς να κάνει κάτι επειδή το κάνουν και άλλοι 100!! Άντε θα το κάνει 1, 2 3 το πολύ 10 φορές...μετά θα βαρεθείς και θα νιώθεις ότι ρίχνεις τον εγωισμό σου και αρχίζεις να γίνεσαι ένα με την μάζα...

Αλλά και έτσι να μην γίνεται δεν μπορείς να τον κρίνεις τον άλλο και να παίρνει η μπάλα και τους υπόλοιπους....

Φιλικά :)

 

Μα αφού το διευκρίνησε. Αν κάνεις κάτι επειδή το γουστάρεις μαγκιά σου, αλλά όταν κάθε χρόνο αλλάζεις και κάνεις ΑΚΡΙΒΩΣ ό,τι είναι στη μόδα, τότε δε νομίζω ότι το κάνεις επειδή το γουστάρεις αλλά επειδή είσαι πρόβατο... (για αποφυγή παρεξηγήσεων: Δε μιλάω προσωπικά για σένα, μιλάω γενικά)

Φιλικά :cool:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτό που δέν μου αρέσει στις γυναίκες είναι το υπερβολικό πάστωμα!!!! καταρχην.Μετα το να ειναι για καφέ καθημερινή και να ειναι ντυμένη σαν ... !!! και το βασικό!!!Το πολύ κουτσομπολιο!!! ΈΛΕΟΣ!!! Παν μέτρον απιστον!
http://www.braker1.com/southclubs/banners/mg-roverclub.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Jeanpoul ( 7 Δεκ. 2004 , 11:23)

 

Εμένα αυτό που δέν μου αρέσει στις γυναίκες είναι το υπερβολικό πάστωμα!!!! καταρχην.Μετα το να ειναι για καφέ καθημερινή και να ειναι ντυμένη σαν ... !!! και το βασικό!!!Το πολύ κουτσομπολιο!!! ΈΛΕΟΣ!!! Παν μέτρον απιστον!

 

απιστον? δλδ τωρα αυτο πως το εννοεις? χεχ....

 

Υγ. Εχω να προσθεσω πως απο απλη παρατηρηση.. εχω βγαλει το συμπερασμα πως οταν οι αντρες αρχιζουν το κουτσομπολιο γινονται χειροτεροι απο τις γυναικες... ξερουν για το θεμα που συζητουν τοσες απιστευτες λεπτομερειες που πραγματικα απορρεις...

[sIGPIC][/sIGPIC]...breath taking...

 

http://www.chf.gr

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...