Jump to content

LeTV Le One Pro (X800)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το παράγγειλα χθες από εδώ http://www.oppomart.com/letv/letv-x1.html περιμένω να ενημερωθώ για αποστολή.

 

Φιλε Τάκη καλησπέρα. Την αγορα την έκανες με Paypal με το κολπα της μεταφορας στον εαυτό σου; Αν ναι τι επιβάρυνση ειχες τελικά;

 

Σ ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την αγορά την έκανα με Paypal μόνο αυτήν την επιλογή έχει, αλλά όταν κοίταξα να δω για το μαγαζί διαφορά reviews ( Oppomart ) μου έφυγε η ψυχή . Ας ελπίσουμε να πάνε όλα καλά . Τώρα περιμένω γιατί στην Κίνα έχουν μια εβδομάδα αργία. Το Paypal στην μετατροπή από δολάρια σε ευρώ μου έβαλε ένα καπέλο 13 ευρώ, αυτό το βλέπεις μετα την πληρωμή όταν σου στείλει τον λογαριασμό το Paypal. Exchange rate: 1 EUR = 1.07754 USD. Το Paypal είναι σκέτοι κλέφτες.

Τώρα κατάλαβα την ερώτηση για το Paypal, όχι πλήρωσα με κάρτα από το εξωτερικό.

Edited by takisspanos
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τι τύπου οθόνη εχει amoled?

Οχι IPS.

Δες αυτήν την σελίδα για αναλυτικές προδιάγραφες.

http://www.devicespecifications.com/en/comparison/e38b46703

Link to comment
Share on other sites

Την αγορά την έκανα με Paypal μόνο αυτήν την επιλογή έχει, αλλά όταν κοίταξα να δω για το μαγαζί διαφορά reviews ( Oppomart ) μου έφυγε η ψυχή . Ας ελπίσουμε να πάνε όλα καλά . Τώρα περιμένω γιατί στην Κίνα έχουν μια εβδομάδα αργία. Το Paypal στην μετατροπή από δολάρια σε ευρώ μου έβαλε ένα καπέλο 13 ευρώ, αυτό το βλέπεις μετα την πληρωμή όταν σου στείλει τον λογαριασμό το Paypal. Exchange rate: 1 EUR = 1.07754 USD. Το Paypal είναι σκέτοι κλέφτες.

Τώρα κατάλαβα την ερώτηση για το Paypal, όχι πλήρωσα με κάρτα από το εξωτερικό.

Χαιρετώ και εγώ με την σειρά μου φίλε Τάκη.....Περιμένουμε φαντάζομαι όλοι την στιγμή που θα παραλάβεις το τηλέφωνο και θα μας πεις την γνώμη σου για την συσκευή.Είμαι αυτή την στιγμή σε αναζήτηση συσκευής και έχω στα υπόψην μου το letv 1 pro,to letv one και το xiaomi redmi note 2...Με το καλό να παραλάβεις την κινητάρα σου!!!

Link to comment
Share on other sites

πω! Τι τιμή είναι αυτή για κινητό με τέτοια χαρακτηριστικά!

Και να μην θες κινητό πρέπει να το πάρεις λόγω του vfm !

με OIS καμερα;

4gb ram ;

32gb αποθ.χώρο;

2κ οθόνη ;

 

- 5.5-inch 2K Quad HD screen, 2560x1440 pixels display

- 2.5GHz Qualcomm Snapdragon 810 octa-core processor

- 13 megapixel Sony OIS camera

- 4GB RAM, 32GB/64GB storage

- Support global 4G FDD-LTE network

- Support the latest USB Type-C port

Link to comment
Share on other sites

το κακο ειναι οτι δεν υποστηριζει 4g band 20
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ξεκίνησα για το Samsung s6 edge 600 € μετά είδα το LG G4 με δερμάτινη πλάτη στα 420 € και στο τέλος όταν άλλαξε την τιμή του το LeTV ONE PRO 265 € αποφάσισα και το πήρα, μάλλον το παράγγειλα .

Η λιτότητα βλέπεις άλλες φορές δεν θα το συζητούσα θα έπαιρνα το Samsung με την μια. Όσο για τι 4G δεν με ενδιαφέρει καθόλου και με το 3G κάνω την δουλειά μου τέλεια.

Το ποιο βασικό είναι να έλθει, γιατί δεν βλέπω καμία απάντηση στα mail που έστειλα, ξέρω βέβαια για την αργία έως τις 7 του μηνά για αυτό είμαι κάπως ήσυχος.

Edited by takisspanos
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ξεκίνησα για το Samsung s6 edge 600 € μετά είδα το LG G4 με δερμάτινη πλάτη στα 420 € και στο τέλος όταν άλλαξε την τιμή του το LeTV ONE PRO 265 € αποφάσισα και το πήρα, μάλλον το παράγγειλα .

Η λιτότητα βλέπεις άλλες φορές δεν θα το συζητούσα θα έπαιρνα το Samsung με την μια. Όσο για τι 4G δεν με ενδιαφέρει καθόλου και με το 3G κάνω την δουλειά μου τέλεια.

Το ποιο βασικό είναι να έλθει, γιατί δεν βλέπω καμία απάντηση στα mail που έστειλα, ξέρω βέβαια για την αργία έως τις 7 του μηνά για αυτό είμαι κάπως ήσυχος.

 

 

Καλημερα ,απο που το παραγγειλες, μ ενδιαφερει κ μενα,αν μπορεις δωσε link.

 

OK , το ειδα απο oppomart, ειδες αν φευγει απο Ευρωπη, ή απο Κινα, απο τελωνειο τι παιζει?

Edited by xenkato1
OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Πλέον στα 300 δολάρια και στο vickmall http://www.vickmall.com/original-letv-pro-4g-fdd-lte-qualcomm-810-octa-core-2-0ghz-5-5inch-4gb-ram-32gb-rom-13-0mp-smart-cell-phone.html

 

Επειδή στο x600 διάβασα ότι υπάρχουν κάποια προβληματάκια με το gps, το ίδιο ισχύει και στο pro; ή έχει καλύτερο gps?

Link to comment
Share on other sites

το παραγγειλα απο vickmall το εχει παραλαβει κανεις?απο rom τι λεει?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Πλέον στα 300 δολάρια και στο vickmall http://www.vickmall.com/original-letv-pro-4g-fdd-lte-qualcomm-810-octa-core-2-0ghz-5-5inch-4gb-ram-32gb-rom-13-0mp-smart-cell-phone.html

 

Επειδή στο x600 διάβασα ότι υπάρχουν κάποια προβληματάκια με το gps, το ίδιο ισχύει και στο pro; ή έχει καλύτερο gps?

Λογικά λόγο snapdragon το gps θα παίζει τελεια:)

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει διαθέσιμη rom ?το εχει κάποιος?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

καρτα μνημης παιρνει σε αλλη υποδοχη εσωτερικα???? η παιρνει μια σιμ και καρτα μνημης στην υποδοχη που εχει για 2 καρτες σιμ?
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει διαθέσιμη rom ?το εχει κάποιος?

εδωσα το Χ600 για το λογο του GPS,ΔΕΝ πηρα το PRO γιατι ΑΚΟΜΗ δεν υπαρχει καμμια ROM εκτος της μαμα....

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι γραφουν στο στελνουν με multi languange suppot αρα υπαρχει αλλη rom, αν δεν κανω λαθος του Ιταλου.

Εδω και πως την περναμε. http://forum.xda-developers.com/general/general/guide-twrp-root-gapps-letv-s1-pro-t3150782

Δεν εχω περασει ποτε αλλα πιστευω οταν το παρω καποιον θα βρω να βοηθησει.

Edited by takisspanos
Link to comment
Share on other sites

Οι Ρομ του Ιταλού είναι μόνο για το Χ600 με τον ΜΤΚ...μην τη βάλεις!!!!όσο καιρό είχα το letv x600 δοκιμασία οοολες τις Ρομ που κύκλοφορησαν! Μακάρι να είχε κ το pro τέτοια υποστήριξη,αλλά ακόμα δεν....απογοητεύτηκαν από την Letv για ένα λόγο.σε ελάχιστο χρόνο έπεσε ή τιμή του σε γελοία επίπεδα κ έχασα χρήματα.το πούλησαν τελικά,πήρα ένα Κ920 κ ηρεμησα.ούτε Ρομ ούτε ψαξιματα ούτε τπτ.πάντως δεν παύει το letv να είναι μια πολύ αξιόλογη συσκευή.(για τη μπαταρία του με την UHD οθόνη έχω μια φοβία μόνο)
Link to comment
Share on other sites

παντως αν δουλευει σωστα η multi που βαζει το vickmall θα ειμαστε οκ.Για την μπαταρια και το nexus 6 uhd exei 6 ιντσες 3300 μπαταρια οποτε αν υπολογισεις μιση ιντσα λιγοτερη αν δεν εχουν κανει καμια πατατα με την ρομ καλα πρεπει να τα πηγαινει.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

καρτα μνημης παιρνει σε αλλη υποδοχη εσωτερικα???? η παιρνει μια σιμ και καρτα μνημης στην υποδοχη που εχει για 2 καρτες σιμ?

δεν παιρνει καρτα μνημης..

Link to comment
Share on other sites

Ασε να μας έρθουν πρώτα και μετά θα δούμε τι κάνουμε. Όλοι λένε καλά λόγια γιατί να απογοητευόμαστε εκ των προτέρων.

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μια βόλτα εδώ https://www.youtube.com/results?search_query=LeTV+ONE+PRO και όλες οι ερωτήσεις θα λυθούν.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά μιλησα με το vickmall μου είπε θα μου το στείλει με multi αν θέλουμε κάποια άλλη Ρομ na μας περάσει μου είπαν ότι δεν έχει προβλήματα.τώρα θα δείξει.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό έρχεται multi-languages από την απάντηση που μου έστειλαν σήμερα, ευγενέστατοι φαίνονται.

hello,

ok, we can confirm that the phone comes with multi-languages rom.

Please feel free to contact us if you have any question.

Thank you and regards.

Customer Service Team

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...