Jump to content

LeTV Le One Pro (X800)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θέλω να κάνω την πρώτη φόρτιση στο Letv X800 US μιας και ήρθε με άδεια μπαταρία και δε δειχνει κάποια ένδειξη ότι φορτίζει.

Δείχνει μόνο το λογότυπο της eui και αν προσπαθήσω να το κλείσω, κάνει επανακίνηση μέχρι το ίδιο σημείο.

Δοκίμασα και άλλο φορτιστή με το ανταπτοράκι ή μέσω pc αλλά τα ίδια.

Καμιά ιδέα?

Letv x800 - US version
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θέλω να κάνω την πρώτη φόρτιση στο Letv X800 US μιας και ήρθε με άδεια μπαταρία και δε δειχνει κάποια ένδειξη ότι φορτίζει.

Δείχνει μόνο το λογότυπο της eui και αν προσπαθήσω να το κλείσω, κάνει επανακίνηση μέχρι το ίδιο σημείο.

Δοκίμασα και άλλο φορτιστή με το ανταπτοράκι ή μέσω pc αλλά τα ίδια.

Καμιά ιδέα?

Περίμενε λιγάκι μην βιάζεσαι άστο συνδεδεμένο και θα φορτίσει.

Link to comment
Share on other sites

Περίμενε λιγάκι μην βιάζεσαι άστο συνδεδεμένο και θα φορτίσει.

 

Είναι ήδη κανένα μισαωράκι τουλάχιστον στην ίδια φάση.

Letv x800 - US version
Link to comment
Share on other sites

Είναι ήδη κανένα μισαωράκι τουλάχιστον στην ίδια φάση.

 

Δεν είναι αφόρτιστο προσπαθεί να ξεκινήσει το λειτουργικό.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι αφόρτιστο προσπαθεί να ξεκινήσει το λειτουργικό.

 

Τι εννοείς? Το λαμπάκι του τώρα από κόκκινο που ήταν έχει γίνει άσπρο αλλά κατά τα άλλα ακόμα περιμένω να πάρει μπρος.

Letv x800 - US version
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη για να καταλαβω αγορασα ενα τηλ και για να το αναβαθμισω θα πρεπει να ζω στη ****κινα τους?
SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα σκέφτομαι να το αγοράσω το κινητό,αξίζει ή θα μπλέξω με κινέζικα βασανιστήρια; Όταν το πάρω πρέπει να του περάσω άλλη rom και τέτοια;
Link to comment
Share on other sites

Official x800 μονο για την CN έκδοση

http://g3.letv.cn/197/48/49/letv-hdtv/0/upload/tmp/20160706191054061/X1_X800-CN-FN-BEXCNFN5801507014S-5.8.015S.zip?b=123456&platid=5&splatid=500]http://g3.letv.cn/197/48/49/letv-hdtv/0/upload/tmp/20160706191054061/X1_X800-CN-FN-BEXCNFN5801507014S-5.8.015S.zip?b=123456&platid=5&splatid=500

 

Γιάννη, υπομονή, όλες θα διαρρεύσουν,

Να έχουν υποστήριξη οι Κινέζοι, αλλά όχι οι Ευρωπαίοι που αγόρασαν τα κινητά τους, είναι πρόκληση

 

Στάλθηκε από το Le 1 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Αυτό εννοούσα αν δε κάνω την διαδικασία που αναφέρεις και το αφήσω όπως έρθει θα είμαι ΟΚ? Από την Ευρωπαϊκή αποθήκη του coolicool το βρίσκω με 193.79 μαζί με κουπόνι έκπτωσης. Αξίζει να το πάρω από εκεί και πόσες μέρες θα κάνει να έρθει στα χέρια μου?

 

Καλησπερα.

Θα ηθελα να σου πω την δικη μου προσωπικη εμπειρια απο την Ευρωπαικη αποθηκη του coolicool που ειναι πολυ φρεσκια. Πρεπει να σου ξεκαθαρισω εξαρχης πως η εμπειρια μου μπορει να ειναι η εξαιρεση του κανονα και οχι ο κανονας, ομως οφειλω να στην πω για να εχεις και αυτη την εικονα της coolicool.

 

Εχουμε και λεμε λοιπον:

 

Στις 9 Ιουνιου και υστερα απο πολλες ημερες οπου ειχα και εγω διλημα μεταξυ letv one pro και xiaomi redmi note 3 pro, αποφασισα να παρω το ρισκο της αγορας του letv one pro με ολα οσα αρνητικα ειχα διαβασει για αυτο (βλεπε υποστηριξη - μπαταρια - υπερθερμανση κτλ).

Ετσι λοιπον το βραδυ της ιδιας ημερας και επειδη οπως σου εγραψα ειχα ηδη κουραστει να διαβαζω και να καθυστερω την παραγγελια, αποφασισα να παραγγειλω απο την Ευρωπαικη αποθηκη της coolicool με ακριβοτερη χρεωση κατα 25+ ευρω, ωστε να εχω οσο πιο αμεσα γινεται το κινητο στα χερια μου και να μην περιμενω 30-40 μερες μεχρι να ερθει απο Κινα.

 

Αμεσα απο τις 10 Ιουνιου μου απαντησαν απο coolicool πως ελαβαν την παραγγελια και απο τις 11 Ιουνιου μου εστειλαν και track number με το οποιο παρακολουθουσα την διαδρομη του πακετου και υπολογισμενη ημερομηνια παραδοσης την Παρασκευη 17 Ιουνιου. Οντως την Παρασκευη φαινοταν στην διαδρομη οτι στις 05:30 ειχε φτασει στο αεροδρομιο Αθηνων. Κανω λοιπον μια πρωτη επικοινωνια με DHL Ελλαδας και μου απαντουν πως βλεπουν το track number αλλα οχι το πακετο και ισως να εφτανε σε αυτους την Δευτερα 20 Ιουνιου οποτε και θα ξαναμιλουσαμε.

 

Και καπου εδω ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΩΡΑΙΑ!!!

 

Την Δευτερα 20 Ιουνιου μου απαντουν απο DHL πως δεν εχουν καποιο δικο μου πακετο, πως θα μιλησουν με DHL Αγγλιας και πως καλο θα ηταν να μιλησω και εγω με coolicool.

Απο εκεινη την ημερα και μεχρι την προηγουμενη Πεμπτη 30 Ιουνιου ειχα ανταλλαξει 3-4 mail με DHL (οπου ηταν πλεον βεβαιοι πως δεν ειχαν λαβει ποτε το πακετο και με παρεπεμπταν στην coolicool) και τουλαχιστον 6-7 mail με coolicool χωρις να βλεπω διαθεση αναγνωρισης του λαθους και επιστροφη χρηματων.

Ετσι αποφασισα να ανοιξω dispute στην paypal οπως και εκανα.

Το αποτελεσμα ηταν να ανταλασσω καθημερινα mails με δυο εκροσωπους τους στο paypal dispute και στο mail του service τους χωρις βεβαι α καποια θετικη εξελιξη (αρχικα μου ελεγαν πως φταιει το courier και οχι αυτοι, λες και το courier ηταν , οποτε και χθες τους εγραψα πως αν μεχρι σημερα δεν μου επεστρεφαν τα χρηματα εφοσον ειχαμε ολοι καταλαβει πως το πακετο εχει χαθει, θα προχωρουσα το dispute σε paypal claim.

 

Kαι ναι εγινε το ΘΑΥΜΑ!

 

Σημερα το πρωι και οι δυο εκροσωποι τους μου απαντησαν πως κανανε refund τα χρηματα (και μου ζητησαν να κλεισω το dispute στην paypal - εγω ομως υστερα απο ολα οσα προηγηθηκαν αν δεν δω τα χρηματα στον λογαριασμο μου δεν κλεινω τιποτα). Βεβαια ακομη και στα σημερινα τους mail ο πρωτος γραφει πως τα χρηματα θα φανουν στον λογαριασμο μου σε 3-4 ημερες, ο δευτερος μου γραφει 7-14 ημερες, δυο λαλουν και τρεις χορευουν...).

 

Ξεχασα να αναφερω πως το βραδυ της 9ης Ιουνιου παρειγειλα απο Κινα 5-6 μικροπραγματα (θηκες - προστασιες οθονης - βασεις αυτοκινητου - power bank - ακουστικα) ολα απο διαφορετικα καταστηματα. Και απο 27 Ιουνιου μεχρι και 8 Ιουλιου ηρθαν ολα. ΑΠΟ ΚΙΝΑ!.

 

Σου ξαναλεω πως μπορει να ειμαι η εξαιρεση του κανονα. Ομως οπως λενε καλυτερα να σου βγει το ματι παρα το ονομα. Και τυπικα επλιζω ακομη δεν εχω ξεμπερδεψει.

 

Αυτα για την εμπειρια μου με coolicool.

 

Υ.Γ.Ομως επειδη δεν βαζω μυαλο ειμαι ετοιμος να ξαναπαραγγειλω το ιδιο κινητο (...βλεπεις εχω ηδη και ολα τα παρελκομενα του) απο την ευρωπαικη αποθηκη του efox αυτη την φορα και ο θεος βοηθος ([εδω θα ηθελα αν εχει καποιος εμπειρια απο efox να μου στειλει μηνυμα μην ξαναπαθω τα ιδια).

 

Σου ευχομαι να εχεις καλυτερη τυχη απο οπου και αν το παραγγειλεις και πανω απ' ολα το κινητο να ειναι τοσο καλο οσο και τα specs του.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Θα ηθελα να σου πω την δικη μου προσωπικη εμπειρια απο την Ευρωπαικη αποθηκη του coolicool που ειναι πολυ φρεσκια. Πρεπει να σου ξεκαθαρισω εξαρχης πως η εμπειρια μου μπορει να ειναι η εξαιρεση του κανονα και οχι ο κανονας, ομως οφειλω να στην πω για να εχεις και αυτη την εικονα της coolicool.

 

Εχουμε και λεμε λοιπον:

 

Στις 9 Ιουνιου και υστερα απο πολλες ημερες οπου ειχα και εγω διλημα μεταξυ letv one pro και xiaomi redmi note 3 pro, αποφασισα να παρω το ρισκο της αγορας του letv one pro με ολα οσα αρνητικα ειχα διαβασει για αυτο (βλεπε υποστηριξη - μπαταρια - υπερθερμανση κτλ).

Ετσι λοιπον το βραδυ της ιδιας ημερας και επειδη οπως σου εγραψα ειχα ηδη κουραστει να διαβαζω και να καθυστερω την παραγγελια, αποφασισα να παραγγειλω απο την Ευρωπαικη αποθηκη της coolicool με ακριβοτερη χρεωση κατα 25+ ευρω, ωστε να εχω οσο πιο αμεσα γινεται το κινητο στα χερια μου και να μην περιμενω 30-40 μερες μεχρι να ερθει απο Κινα.

 

Αμεσα απο τις 10 Ιουνιου μου απαντησαν απο coolicool πως ελαβαν την παραγγελια και απο τις 11 Ιουνιου μου εστειλαν και track number με το οποιο παρακολουθουσα την διαδρομη του πακετου και υπολογισμενη ημερομηνια παραδοσης την Παρασκευη 17 Ιουνιου. Οντως την Παρασκευη φαινοταν στην διαδρομη οτι στις 05:30 ειχε φτασει στο αεροδρομιο Αθηνων. Κανω λοιπον μια πρωτη επικοινωνια με DHL Ελλαδας και μου απαντουν πως βλεπουν το track number αλλα οχι το πακετο και ισως να εφτανε σε αυτους την Δευτερα 20 Ιουνιου οποτε και θα ξαναμιλουσαμε.

 

Και καπου εδω ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΩΡΑΙΑ!!!

 

Την Δευτερα 20 Ιουνιου μου απαντουν απο DHL πως δεν εχουν καποιο δικο μου πακετο, πως θα μιλησουν με DHL Αγγλιας και πως καλο θα ηταν να μιλησω και εγω με coolicool.

Απο εκεινη την ημερα και μεχρι την προηγουμενη Πεμπτη 30 Ιουνιου ειχα ανταλλαξει 3-4 mail με DHL (οπου ηταν πλεον βεβαιοι πως δεν ειχαν λαβει ποτε το πακετο και με παρεπεμπταν στην coolicool) και τουλαχιστον 6-7 mail με coolicool χωρις να βλεπω διαθεση αναγνωρισης του λαθους και επιστροφη χρηματων.

Ετσι αποφασισα να ανοιξω dispute στην paypal οπως και εκανα.

Το αποτελεσμα ηταν να ανταλασσω καθημερινα mails με δυο εκροσωπους τους στο paypal dispute και στο mail του service τους χωρις βεβαι α καποια θετικη εξελιξη (αρχικα μου ελεγαν πως φταιει το courier και οχι αυτοι, λες και το courier ηταν , οποτε και χθες τους εγραψα πως αν μεχρι σημερα δεν μου επεστρεφαν τα χρηματα εφοσον ειχαμε ολοι καταλαβει πως το πακετο εχει χαθει, θα προχωρουσα το dispute σε paypal claim.

 

Kαι ναι εγινε το ΘΑΥΜΑ!

 

Σημερα το πρωι και οι δυο εκροσωποι τους μου απαντησαν πως κανανε refund τα χρηματα (και μου ζητησαν να κλεισω το dispute στην paypal - εγω ομως υστερα απο ολα οσα προηγηθηκαν αν δεν δω τα χρηματα στον λογαριασμο μου δεν κλεινω τιποτα). Βεβαια ακομη και στα σημερινα τους mail ο πρωτος γραφει πως τα χρηματα θα φανουν στον λογαριασμο μου σε 3-4 ημερες, ο δευτερος μου γραφει 7-14 ημερες, δυο λαλουν και τρεις χορευουν...).

 

Ξεχασα να αναφερω πως το βραδυ της 9ης Ιουνιου παρειγειλα απο Κινα 5-6 μικροπραγματα (θηκες - προστασιες οθονης - βασεις αυτοκινητου - power bank - ακουστικα) ολα απο διαφορετικα καταστηματα. Και απο 27 Ιουνιου μεχρι και 8 Ιουλιου ηρθαν ολα. ΑΠΟ ΚΙΝΑ!.

 

Σου ξαναλεω πως μπορει να ειμαι η εξαιρεση του κανονα. Ομως οπως λενε καλυτερα να σου βγει το ματι παρα το ονομα. Και τυπικα επλιζω ακομη δεν εχω ξεμπερδεψει.

 

Αυτα για την εμπειρια μου με coolicool.

 

Υ.Γ.Ομως επειδη δεν βαζω μυαλο ειμαι ετοιμος να ξαναπαραγγειλω το ιδιο κινητο (...βλεπεις εχω ηδη και ολα τα παρελκομενα του) απο την ευρωπαικη αποθηκη του efox αυτη την φορα και ο θεος βοηθος ([εδω θα ηθελα αν εχει καποιος εμπειρια απο efox να μου στειλει μηνυμα μην ξαναπαθω τα ιδια).

 

Σου ευχομαι να εχεις καλυτερη τυχη απο οπου και αν το παραγγειλεις και πανω απ' ολα το κινητο να ειναι τοσο καλο οσο και τα specs του.

 

Καπου εχω διαβασει οτι το efox ειναι η ιδια εταιρεια με το coolicool,ας μας διαφωτισει καποιος.

Link to comment
Share on other sites

Καπου εχω διαβασει οτι το efox ειναι η ιδια εταιρεια με το coolicool,ας μας διαφωτισει καποιος.

 

efox , coolicool, antelife είναι η ίδια εταιρία από πίσω.

~~ Oneplus 5T ~~

ex owned: Xiaomi Mi Mix 2, Letv x800- US Version, Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Xiaomi Redmi Note 2, Elephone P6000, CooldPad 7320

Link to comment
Share on other sites

Πως βλεπουμε ποια εκδοση εχουμε; US/CN

Έχω ξεμείνει με την 9ς του cuoco. Έχω χάσει πολλά επισόδεια; Να συνεχισω στην τελευταία ρομ του ιταλου ή καπου αλλού;

Link to comment
Share on other sites

efox , coolicool, antelife είναι η ίδια εταιρία από πίσω.

 

Ισχύει.

Εγώ από efox είχα παραγγείλει κινητό πριν 1 ή δυο χρόνια και σπάσανε τα ... νεύρα από την υποστήριξη.

Αφού είχα κάνει την παραγγελία με συγκεκριμένη τιμή και είχαν πάρει και τα λεφτά, μετά λέγανε με mail ότι θέλουνε άλλα 20 ευρώ και καλά για μεταφορικά..:wacko:

Αφού ανταλλάξαμε για μέρες άσκοπα mail επί mail λέγοντας ότι από που και ως που να τα ζητάνε εκ των υστέρων κλπ, τους λέω θέλω να ακυρώσω την παραγγελία και είδα και έπαθα να πάρω και τα λεφτά πίσω. Πράγμα που έγινε μετά από εξαντλιτική υπομονή.

Επίσης τα αγγλικά τους είναι χειρότερα και από google translate. Μου λέγανε στο mail: Greece is a litel far, you must pay 20 euro to send.

Μιλάμε οι τύποι είναι πιο άσχετοι και από παιδάκια και μίλησα με τουλάχιστον 3 διαφορετικούς για το ίδιο θέμα.

Άλλοι φίλοι πάντως που έχουν πάρει και αυτοί από εκεί ήταν όλα μια χαρα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πως βλεπουμε ποια εκδοση εχουμε; US/CN

Έχω ξεμείνει με την 9ς του cuoco. Έχω χάσει πολλά επισόδεια; Να συνεχισω στην τελευταία ρομ του ιταλου ή καπου αλλού;

 

Αν από πίσω γράφει CE 0560 έχεις US

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ πάλι που μετράω κανένα 3ωρο που το κινητό είναι στη φόρτιση αλλά δε λέει να ξεκολήσει απο το eui έχω αρχίσει να ανυσηχώ λίγο.

Δεν μπορώ να το κλείσω και τελείως. Κάνει επανακίνηση μέχρι να ξανακολήσει στο eui.

Ξέρει κανείς να βοηθήσει?

Letv x800 - US version
Link to comment
Share on other sites

Απο πισω γραφει κατι κινεζικα και τα μόνα Αγγλικά είναι TD-LTE και CMIIT ID: *** και απο κάτω σε εναν κυκλο CCC S&E. Αυτά.

 

Δοκίμασε να κρατήσεις πατημένο το πλήκτρο κλειδώματος. Τι κανει; Παλι restart?

Edited by stylish
Link to comment
Share on other sites

Απο πισω γραφει κατι κινεζικα και τα μόνα Αγγλικά είναι TD-LTE και CMIIT ID:*** και απο κάτω σε εναν κυκλο CCC S&E. Αυτά.

 

Τότε υποθέτω θα έχεις CN.

Από Κίνα σου ήρθε?

Εμένα μου ήρθε από tinydeal Γερμανία.

Letv x800 - US version
Link to comment
Share on other sites

Απο πισω γραφει κατι κινεζικα και τα μόνα Αγγλικά είναι TD-LTE και CMIIT ID:*** και απο κάτω σε εναν κυκλο CCC S&E. Αυτά.

όλοι οι παλιοί κι εσύ έχουμε την CN έκδοση , όχι την US

οι roms του @cuoco92 , https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=57901

έχει βγει η official 15s MM , σε λίγες ημέρες ο @cuoco92 και ίσως ο @MrRusch να βγάλουν rom βασισμένη στην official

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Καπου εχω διαβασει οτι το efox ειναι η ιδια εταιρεια με το coolicool,ας μας διαφωτισει καποιος.

 

THANK'S!

Κατι μου θυμιζει και εμενα αυτο αλλα δεν ημουν σιγουρος.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

efox , coolicool, antelife είναι η ίδια εταιρία από πίσω.

 

Αρα ξεχναω την παραγγελια απο εκει ή να το δοκιμασω;

 

HELP ME PLEASEEEE!.

Link to comment
Share on other sites

Official x800 μονο για την CN έκδοση

http://g3.letv.cn/197/48/49/letv-hdtv/0/upload/tmp/20160706191054061/X1_X800-CN-FN-BEXCNFN5801507014S-5.8.015S.zip?b=123456&platid=5&splatid=500]http://g3.letv.cn/197/48/49/letv-hdtv/0/upload/tmp/20160706191054061/X1_X800-CN-FN-BEXCNFN5801507014S-5.8.015S.zip?b=123456&platid=5&splatid=500

 

Γιάννη, υπομονή, όλες θα διαρρεύσουν,

Να έχουν υποστήριξη οι Κινέζοι, αλλά όχι οι Ευρωπαίοι που αγόρασαν τα κινητά τους, είναι πρόκληση

 

Στάλθηκε από το Le 1 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πως μπορουμε να εγκαταστησουμε την official μεσω twrp?

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

όλοι οι παλιοί κι εσύ έχουμε την CN έκδοση , όχι την US

οι roms του @cuoco92 , https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=57901

έχει βγει η official 15s MM , σε λίγες ημέρες ο @cuoco92 και ίσως ο @MrRusch να βγάλουν rom βασισμένη στην official

 

Ωραίος. Βγάλαμε άκρη. Θα περιμενω την 15 του Ιταλου τοτε. Μας νοιάζει ποια εκδοση εχουμε στην ρομ του Ιταλου;;

Επίσης αν θες, στείλε το λινκ για το gps γιατι δεν κλειδώνει με τιποτα.

@LCF Δε ξέρω τι να σου προτείνω. Περίμενε απάντηση απο κάποιον πιο έμπειρο.

 

Υ.Γ. Ξερει κανεις γιατι δεν υπάρχουν τα θεματα των εταιρειών vickmall, honorbuy κ.α. ;;

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορουμε να εγκαταστησουμε την official μεσω twrp?

έχεις την CN (βάλτο στην υπογραφή σου αν θέλεις)

κατεβάζεις το recovery για το CN , το έχεις

https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=57601

η πιο εύκολα από την εφαρμογή https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cgollner.flashify&hl=el (μόνο για το CN)

και μετά πρώτη σελίδα πρώτο ποστ

Οδηγός "καθαρής" εγκατάστασης custom ROM , είναι και για CN και για US , (αρκεί να αγνοήσουμε αυτά που γράφει για 1. custom recovery

OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος. Βγάλαμε άκρη. Θα περιμενω την 15 του Ιταλου τοτε. Μας νοιάζει ποια εκδοση εχουμε στην ρομ του Ιταλου;;

Επίσης αν θες, στείλε το λινκ για το gps γιατι δεν κλειδώνει με τιποτα.

@LCF Δε ξέρω τι να σου προτείνω. Περίμενε απάντηση απο κάποιον πιο έμπειρο.

 

Υ.Γ. Ξερει κανεις γιατι δεν υπάρχουν τα θεματα των εταιρειών vickmall, honorbuy κ.α. ;;

Ο Ιταλός θα βγάλει (ελπίζω) την marshmallow , βασισμένη στην 15s official , όπως ξέρεις είναι τελείως διαφορετικές rom

ακολουθούμε (εσυ τα ξέρεις , εκτός αν έπαθες αμνησία :lol:) τον οδηγό απο το πρώτο παστ της πρώτης σελίδας

Οδηγός "καθαρής" εγκατάστασης custom ROM

εκεί που λέει :

1. τα παρακάτω είναι αν θα εγκαταστήσουμε διαφορετική rom (π.χ. από μαμά rom στου Ιταλού , flyme κ.λ.π.) ...........

δηλαδή στο recovery =>wipe , τα επιλέγουμε όλα εκτός από την εσωτερική internal storage

Καλησπέρα Τάκη , παλιός κι εσύ , μιλάμε για την CN

Τώρα ήλθα στο σπίτι , κατεβαίνει (έξω δεν είχα wifi) , θα ενημερώσω

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Τάκη , παλιός κι εσύ , μιλάμε για την CN

Τώρα ήλθα στο σπίτι , κατεβαίνει (έξω δεν είχα wifi) , θα ενημερώσω

 

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...