Jump to content

LeTV Le One Pro (X800)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχουν costume roms ???

Υπάρχουν, τρις στο πρώτο ποστ στην πρώτη σελίδα και αλλες δύο ακόμη , καλές

OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα η τιμή του ειναι πολυ καλη για αυτα που προφερει.Σχεδον εξωπραγματικη.

H μπαταρια με χρηση κοινωνικών δικτύων ποσες ωρες sot έχει; Διαβασα κατι για 2 ωρες σε προηγούμενο ποστ. Ισχύει;

Επίσης η καμερα ειναι το ιδιιο καλη με του χ600;

Xiaomi mi5 high
Link to comment
Share on other sites

εχει δοκιμασει καποιος την παρακατω?

http://bbs.ydss.cn/thread-635136-1-1.html

την δοκίμασα την μέρα που βγήκε , πολύ καλύτερη από την προηγούμενη , είναι πράγματι για καθημερινή χρήση , (περιμένω την επόμενη)

αλλά προτιμώ τις πιο σταθερές , τις γνωστές που έχουμε όλοι (του Ιταλού την Indian κ.λ.π.)

όποιος θέλει να την δοκιμάσει ,download : https://app.box.com/shared/static/heqm4cgx9oa6ewac1vogz3a3bjby309j.zip

Πραγματικα η τιμή του ειναι πολυ καλη για αυτα που προφερει.Σχεδον εξωπραγματικη.

H μπαταρια με χρηση κοινωνικών δικτύων ποσες ωρες sot έχει; Διαβασα κατι για 2 ωρες σε προηγούμενο ποστ. Ισχύει;

Επίσης η καμερα ειναι το ιδιιο καλη με του χ600;

ναι , η τιμή της προσφοράς είναι σα να το χαρίζουν

για την μπαταρία 2 ώρες είναι λίγες , σε μια μέρα έχει πάνω απο 3 ώρες sot (με τις πολλές εφαρμογές που έχουμε όλο και κάποια θα "τρώει" μπαταρία)

πιστεύω οι κάμερες ίδιες είναι , θα το κοιτάξω ... edit η μπροστά κάμερα του Χ600 5.0MP και του Χ800 4.0MP , ο φακός μετράει και μάλλον είναι ίδιος

Edited by tora33
OnePlus 8 pro + Mi 10t lite + poco f1
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα η τιμή του ειναι πολυ καλη για αυτα που προφερει.Σχεδον εξωπραγματικη.

H μπαταρια με χρηση κοινωνικών δικτύων ποσες ωρες sot έχει; Διαβασα κατι για 2 ωρες σε προηγούμενο ποστ. Ισχύει;

Επίσης η καμερα ειναι το ιδιιο καλη με του χ600;

 

Η camera του x800 είναι καλύτερη από του x600, απ'ότι λένε τα συγκριτικά reviews τουλάχιστον. ...

Link to comment
Share on other sites

εκτός απο την official , όλες οι άλλες είναι rooted ,

@SCORPIONE69 , o @varajohn μάλλον εννοεί αν η εφαρμογή πήρε δικαιώματα root απο SuperSu (στο SuperSu κοίταξε αν υπάρχει η εφαρμογή , σίγουρα υπάρχει)

με το "root explorer" όταν κάνεις μια κίνηση σε ρωτάει , The current file system is read-omly . do you want to ramount as read-write ... λες Ναι

(to παλιό αρχείο αν θέλεις μετονόμασέ το σε π.χ. gps.conf.old)

αν δεν τα καταφέρεις

με τον "es file explorer" άνοιξε το gps.conf ,(επιλέγεις το αρχείο να ανοίξει με το es file explorer)

επάνω έχει ένα σαν στυλό το πατάς για επεξεργασία ,

σβήνεις το περιεχόμενο και αντιγραφή και επικόλληση τα περιεχόμενα του νέου gps.conf

Τελικά με τον Es Explorer μετονόμασα το παλιό gps.conf και έκανα επικόλληση το νέο αρχείο, χωρίς πρόβλημα. Μου φαίνεται πιο "δυνατός" από τον Fx Explorer.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά με τον Es Explorer μετονόμασα το παλιό gps.conf και έκανα επικόλληση το νέο αρχείο, χωρίς πρόβλημα. Μου φαίνεται πιο "δυνατός" από τον Fx Explorer.

 

Ναι ειναι πολυ καλος.

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

την δοκίμασα την μέρα που βγήκε , πολύ καλύτερη από την προηγούμενη , είναι πράγματι για καθημερινή χρήση , (περιμένω την επόμενη)

αλλά προτιμώ τις πιο σταθερές , τις γνωστές που έχουμε όλοι (του Ιταλού την Indian κ.λ.π.)

όποιος θέλει να την δοκιμάσει ,download : https://app.box.com/shared/static/heqm4cgx9oa6ewac1vogz3a3bjby309j.zip

 

ναι , η τιμή της προσφοράς είναι σα να το χαρίζουν

για την μπαταρία 2 ώρες είναι λίγες , σε μια μέρα έχει πάνω απο 3 ώρες sot (με τις πολλές εφαρμογές που έχουμε όλο και κάποια θα "τρώει" μπαταρία)

πιστεύω οι κάμερες ίδιες είναι , θα το κοιτάξω ... edit η μπροστά κάμερα του Χ600 5.0MP και του Χ800 4.0MP , ο φακός μετράει και μάλλον είναι ίδιος

 

Νομίζω ότι η εμπρός κάμερα του 800 είναι ultra pixel

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλεύει όντως. Είχα προσπαθήσει και εγώ πριν μερικές μέρες. Δεν βρίσκει καν την τηλεόραση.

 

Στάλθηκε από το Le Max μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

HTC DESIRE 825
Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλεύει όντως. Είχα προσπαθήσει και εγώ πριν μερικές μέρες. Δεν βρίσκει καν την τηλεόραση.

 

Στάλθηκε από το Le Max μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ναι το ιδιο...με εφαρμογη μονο..αλλα ετσι δεν λεει...με την 11σ που ειχα δουλευε

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ τελικά με εφαρμογή το δουλεύω. Αλλά νομίζω καλύτερα έτσι αφού είναι από την εταιρεία της τηλεόρασης μου.

 

Sent from my X800

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, έχω το nexus 6p, αλλά λογικά οικονομικού θέματος δεν μπορώ να το κρατήσω, λέω να πάω σε αυτό το Le TV Le one pro, θα είναι τεράστια η διαφορά; ευχαριστω.

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, έχω το nexus 6p, αλλά λογικά οικονομικού θέματος δεν μπορώ να το κρατήσω, λέω να πάω σε αυτό το Le TV Le one pro, θα είναι τεράστια η διαφορά; ευχαριστω.

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Θα χασεις σε καμερα και τατς (ευαισθησια οθονης). Κατα τα αλλα, οχι, δε θα εχεις αλλη "σημαντικη" απωλεια στην εμπειρια χρησης...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τη βοήθειά σας! Παράγγειλα ένα από tiny deal και με ειδοποιούν ότι οι συχνότητες σε 4g που διαθέτει είναι οι: FDD LTE: B1/B2/B3/B4/B5/B12/B17/B25/B26

Θα δουλέψει στα εδώ δίκτυα? Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που ξέραμε μέχρι τώρα είναι ότι δεν υποστηρίζει την B20/800. Μου κάνει όμως εντύπωση που δεν αναγράφεται η B7/2600. Αν αυτό ισχύει θέλει προσοχή γιατί πλέον υποστηρίζει μόνο μία συχνότητα 4g (B3). Εκεί μπορεί να οφείλεται και η χαμηλή τιμή.

 

Στάλθηκε από το Le Max μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

HTC DESIRE 825
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου έλεγα να πάρεις ένα τηλ τον πάροχο σου και να ρωτήσεις ποιά συχνότητα καλύπτει την περιοχή σου.

 

Στάλθηκε από το Le Max μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

HTC DESIRE 825
Link to comment
Share on other sites

Η συμβατότητα με τις 1800/2600 δίνει ικανοποιητική κάλυψη?

Κι εγω το ίδιο δίλημμα είχα. Ουσιαστικά μόνο η 1800MHz θα είναι χρήσιμη. Εγώ προχώρησα με την παραγγελία, ελπίζω να μην το μετανιώσω!

Edited by kxanthop
Link to comment
Share on other sites

Αν γνωρίζει κάποιος ας βοηθήσει . Είμαι μεταξύ του LeTV Le One Pro (X800) 4GB Ram 64GB Rom και του LeEco Le 2 X620 3GB Ram 32GB Rom . Ποιο να επιλέξω και γιατί ;

Letv LeEco LE 2 X620 3/32 BB72

LeEco Le Max2 X829 6GB/128GB LeMax2-CN-ARoMA_28s-V8_Full_Debloated

LeEco X626 4/32 χάλια ROM από tinydean

LeEco Le Pro3 X650 AI χάλια ROM από tinydean

LeEco X522 LineageOS 14.1 - LeEco X526 5.8.019S

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...