Jump to content

LeTV Le One Pro (X800)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτο με τις ειδοποιησεις μου το κανει και στην 8ς του ιταλου θελει auto launch και permissions απο wifi πως παει η ρασ 9ς?

Όπως και ή 8 του ιταλού.

Λέω πάντως να την κρατήσω του Rusch.

Προς το παρών το τηλέφωνο έχει καλύτερη συμπεριφορά.

Άσε που ο ιταλός θα βγάλει την 9 μαζί με την επίσημη 10.:p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σημερα live παρουσιαση της νεας συσκευης κ οχι μονο..ΓΙΓΑΝΤΑΣ Η LETV!!!!

http://tech.letv.com/izt/CES2016/index.html?

Δεν είδα παρουσίαση τηλεφώνου διαφήμιση της όλης εταιρείας ήταν. Μήπως έκανες λάθος και ποσταρισες άλλη διεύθυνση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είδα παρουσίαση τηλεφώνου διαφήμιση της όλης εταιρείας ήταν. Μήπως έκανες λάθος και ποσταρισες άλλη διεύθυνση.

Ειναι απο το σημερινο event(live) ,το τηλεφωνο δεν εχει παρουσιαστει ακομη,τα αλλα προιοντα μηπως σου κινησαν την περιεργεια?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι απο το σημερινο event(live) ,το τηλεφωνο δεν εχει παρουσιαστει ακομη,τα αλλα προιοντα μηπως σου κινησαν την περιεργεια?

 

Καλά το ότι έχει κάνει μια τρομακτική επένδυση ο Κινέζος το γράφουν παντού. Νομίζω πως είναι δύσκολο να μην του βγάλεις το καπέλο, απίθανος. Πιστεύω πως έχεις δει και την πλάκα που έκανε στο iPhone.

Link to comment
Share on other sites

Καλά το ότι έχει κάνει μια τρομακτική επένδυση ο Κινέζος το γράφουν παντού. Νομίζω πως είναι δύσκολο να μην του βγάλεις το καπέλο, απίθανος. Πιστεύω πως έχεις δει και την πλάκα που έκανε στο iPhone.

Ω ΝΑΙ!Ο Κοσμος της τεχνολογιας καλπαζει!!(εμεις ακομα περιμενουμε τον cuoco...:lol:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μου ηρθε σημερα Ειδοποιητηριο για να παραλαβω το Letv. Πρεπει να παω αυριο οπως λεει πανω? (Παραλαβη επομενη εργασιμη μερα)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μου ηρθε σημερα Ειδοποιητηριο για να παραλαβω το Letv. Πρεπει να παω αυριο οπως λεει πανω? (Παραλαβη επομενη εργασιμη μερα)

 

yeap γιατί αύριο θα το έχουν στο κατάστημα

OnePlus 3T

LeTV X800 CN

Link to comment
Share on other sites

yeap γιατί αύριο θα το έχουν στο κατάστημα

 

Ωραιος εχω ενθουσιαστει πολυ και δεν μπορω να περιμενω :P 24 παρηγγειλα 29 πεταξε και εφτασε σημερα απιστευτο!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μου ηρθε σημερα Ειδοποιητηριο για να παραλαβω το Letv. Πρεπει να παω αυριο οπως λεει πανω? (Παραλαβη επομενη εργασιμη μερα)

 

Aν είναι ανοιχτό το ταχυδρομείο μέχρι αργά , αν πας μετά τις 4:00 σου το δίνουν και σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Aν είναι ανοιχτό το ταχυδρομείο μέχρι αργά , αν πας μετά τις 4:00 σου το δίνουν και σήμερα.

 

Ελπιζω να εχεις δικιο.. Τους παιρνω τηλεφωνο δεν το σηκωνουν κλασσικοι αργομισθοι :P θυμηθηκα οτι αυριο ειναι αργια οποτε πρεπει να ρωτησω αν υπαρχει περιπτωση να το παρω σημερα!

Link to comment
Share on other sites

Ανακοινωθηκαν τα Smartphones που θα παρουν android 6.0 Marshmallow μέσα στο 2016 και δυστυχως το Letv προς το παρον τουλαχιστον δεν ειναι μεσα.. Απογοητευτικο απ την μια.. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=428981&utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook
Link to comment
Share on other sites

Aνεβασα στο drive ενα αρχειακι που ΞΕΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ολους τους πυρηνες του 810(δουλευει με 6 αντι για 8 μαμα)υπερθερμανση ΔΕΝ εχω δει εδω και 3 μερες.περνιετε απο recovery κ φυσικα αν δεν μας αρεσει ξαναφλασσαρουμε το back up της rom μας...:D

 

https://drive.google.com/file/d/0B9vZ7uqCP8s7eVJScHhuUDl4MFU/view

Link to comment
Share on other sites

Aνεβασα στο drive ενα αρχειακι που ΞΕΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ολους τους πυρηνες του 810(δουλευει με 6 αντι για 8 μαμα)υπερθερμανση ΔΕΝ εχω δει εδω και 3 μερες.περνιετε απο recovery κ φυσικα αν δεν μας αρεσει ξαναφλασσαρουμε το back up της rom μας...:D

 

https://drive.google.com/file/d/0B9vZ7uqCP8s7eVJScHhuUDl4MFU/view

 

Σε ποια εφαρμογή μπορείς να δεις την όποια διαφορά στην απόδοση;

Link to comment
Share on other sites

Σε ποια εφαρμογή μπορείς να δεις την όποια διαφορά στην απόδοση;

κατεβασε το cpu-z .Χωρις το zip βλεπεις οτι οι δυο πυρηνες ειναι σε κατασταση sleep

μετα που θα το βαλεις ειναι ολοι ενεργοι.

Link to comment
Share on other sites

Τελεια παιδια το πηρα! το δοκιμαζει ο αδερφος μου και του αρεσει.. Με τις πρωτες φορτισεις δεν ξερω τι παιζει μιας και το Manual ειναι στα Κινεζικα.. Και στο Internet δεν βλεπω κατι για φορτισεις..
Link to comment
Share on other sites

Τελεια παιδια το πηρα! το δοκιμαζει ο αδερφος μου και του αρεσει.. Με τις πρωτες φορτισεις δεν ξερω τι παιζει μιας και το Manual ειναι στα Κινεζικα.. Και στο Internet δεν βλεπω κατι για φορτισεις..

 

Μπράβο ρε καλομίλητο...Από φορτίσεις εγώ τουλάχιστον την πρώτη φορά το αφήνω να κλείσει με όποιο ποσοστό μπαταρίας έρχεται και μετά το φορτίζω κλειστό μέχρι να γεμίσει. Απο κει και πέρα μόλις φτάσει 15% το φορτίζω και μια φορά το μήνα το αφήνω να κλείσει. Αν κάποιος ξέρει καλύτερο τρόπο ας πει

OnePlus 3T

LeTV X800 CN

Link to comment
Share on other sites

Aνεβασα στο drive ενα αρχειακι που ΞΕΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ολους τους πυρηνες του 810(δουλευει με 6 αντι για 8 μαμα)υπερθερμανση ΔΕΝ εχω δει εδω και 3 μερες.περνιετε απο recovery κ φυσικα αν δεν μας αρεσει ξαναφλασσαρουμε το back up της rom μας...:D

 

https://drive.google.com/file/d/0B9vZ7uqCP8s7eVJScHhuUDl4MFU/view

Ευχαριστούμε κατ’ αρχήν.

Όταν λες αν δεν μας αρέσει τι εννοείς. Δηλαδή τι μπορεί να δούμε.

Edited by takisspanos
Link to comment
Share on other sites

εβγαλαν update....--υπαρχει καμια πιθανη ημερομηνια για την ευρωπαικη εκδοση?http://bbs.letv.com/thread-1340675-1.html
Link to comment
Share on other sites

εβγαλαν update....--υπαρχει καμια πιθανη ημερομηνια για την ευρωπαικη εκδοση?http://bbs.letv.com/thread-1340675-1.html

ειναι experimental νομιζω.

αρα παμε μαλλον γρηγορα για stable 10s.

Link to comment
Share on other sites

ειναι experimental νομιζω.

αρα παμε μαλλον γρηγορα για stable 10s.

ναι δικιο εχεις...αργησε η μεταφραση απο google...-μακαρι...

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω απογοητευτει απο το wifi παρα πολυ δε ξερω εαν ειμαι ο μονος που του εχει τυχη τοσο χαλια εδω δε μπορει να κατεβασει τη ρασ 9 θα κανει μια διακοπη στανταρ 2 και εχω το τηλεφωνο διπλα στο μοντεμ που να παω 5 μετρα μακρια αναγκαζομαι και σερνω μαζι ενα xperia t σε περιπτωση που δεν εχω καλο σημα γτ απο wfi..... Καλα αν δε δωσουν το μαρσμαλοου θα ειναι τρελη απογοητευση το κινητο
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...