Jump to content

LeTV Le One Pro (X800)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αρα οντως η 4s ειναι καλη σε μπαταρια.

;)

Ναι Δημήτρη, καλή φαίνεται σε αυτό το θέμα, επίσης έχει φορτωμένο τον Apex Lancer Με τον Apex γίνεται αλλο τηλέφωνο.

Σου έστειλα μήνυμα στο Skype δεν ξέρω αν το είδες.

Edited by takisspanos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από τέταρτη περιμένουμε και την 07s. Για να δούμε τι θα κάνει ο cuoco
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Από τέταρτη περιμένουμε και την 07s. Για να δούμε τι θα κάνει ο cuoco

Τι δηλαδή στήσιμο πάλι από την αρχή, αυτό δεν παίζεται.

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε.Αναμένω και εγώ το κινητό απο βδομάδα και ήθελα να ρωτήσω κάποια πραγματάκια απο τους ήδη κατόχους.Αρχικά ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει δουλέψει καθόλου το dual sim του κινητού γιατί θελω να έχω μια κάρτα για τηλέφωνα και μια κάρτα για data connection και θα ήθελα να μαθω αν είναι λειτουργικό αυτο.Επείτα ηθελα να ρωτήσω αν η original Rom Eui είναι τοσο χάλια που πρέπει να το ροοταρεις το κινήτο.Γενικα ειμαι ψιλοάσχετος μαυτα και θα εκτίμουσα μια βοήθεια.Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε.Αναμένω και εγώ το κινητό απο βδομάδα και ήθελα να ρωτήσω κάποια πραγματάκια απο τους ήδη κατόχους.Αρχικά ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει δουλέψει καθόλου το dual sim του κινητού γιατί θελω να έχω μια κάρτα για τηλέφωνα και μια κάρτα για data connection και θα ήθελα να μαθω αν είναι λειτουργικό αυτο.Επείτα ηθελα να ρωτήσω αν η original Rom Eui είναι τοσο χάλια που πρέπει να το ροοταρεις το κινήτο.Γενικα ειμαι ψιλοάσχετος μαυτα και θα εκτίμουσα μια βοήθεια.Ευχαριστώ.

Καλησπέρα, λοιπόν δεν έχω δυο sim οπότε δεν μπορώ να σου απαντήσω, όσο για την rom που έχει το τηλέφωνο είναι τελειά και δεν σου χρειάζεται να του κάνεις root.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,θα ηθελα να ρωτησω,εαν το κινητο εχει ραδιο και ποσο ικανοποιημενοι ειστε απο τον ηχο?
Oneplus One to rule them all!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,θα ηθελα να ρωτησω,εαν το κινητο εχει ραδιο και ποσο ικανοποιημενοι ειστε απο τον ηχο?

 

Καλησπέρα

 

Διάβασε τα προηγουμενα post εχει απαντηθει

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Διάβασε τα προηγουμενα post εχει απαντηθει

 

NFC έχει; Επίσης φωτίζονται επαρκώς τα 3 κουμπιά αφής;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,θα ηθελα να ρωτησω,εαν το κινητο εχει ραδιο και ποσο ικανοποιημενοι ειστε απο τον ηχο?

 

δεν εχει radio και ο ηχος ειναι ΤΟΠ.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Δεύτερο εικοσιτετράωρο με αναμμένο Wi Fi και αρκετό παίξιμο με wallpaper και δοκιμές του tap tap App και η μπαταρία στο 46%. Νομίζω πως είναι πολύ καλή .

Η αλήθεια είναι πως και εγώ στην αρχή φοβήθηκα αλλά όλη την μέρα ήταν αναμμένο και κάνοντας ρυθμίσεις και εγκαταστάσεις..

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

NFC έχει; Επίσης φωτίζονται επαρκώς τα 3 κουμπιά αφής;

 

NFC δεν φαίνεται να έχει, τα τρία κουμπιά αφής φωτίζονται ελάχιστα αλλά απλά ξέρεις που είναι. Και αυτό που δεν βλέπω να ρυθμίζεται ο χρόνος που είναι ανάμενα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 18 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το ράδιο είναι θέμα Chipset, όλες οι εταιρίες στα κορυφαία τους chip δεν υποστηρίζουν ράδιο, π.χ. στο snapdragon 806 έχει radio στο snapdragon 810 δεν έχει .

Edited by takisspanos
Link to comment
Share on other sites

Πριν 3 μέρες από Honorbuy.com :) Από Ευρωπαική αποθήκη με DHL, αύριο θα είναι εδώ - αν και Σάββατο :p

Καλημέρα "Mythozz". Πως και διάλεξες την DHL, δεν φοβάσαι για το τελωνείο; Μήπως υπάρχει τρόπος να το αποφύγεις από Ευρωπαϊκή αποθήκη; Αν ναι πες μου σε παρακαλώ τον τρόπο γιατί θέλω να παραγγείλω και ΄γω.

Link to comment
Share on other sites

Mythoz το ετοιμασίες το review?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει αυτό για το 810...η HTC στο m9 έχει κανονικά ράδιο.

Σωστά έχεις δίκαιο το έλεγξα στο GSM Arena. Γιατί δεν μπορεί να ενεργοποιηθεί το ράδιο σε εμάς ;;;Πρέπει να το ψάξουμε.

Εκτός αν ο Cuoco μπορεί να το ενεργοποίηση στην καινούργια rom.

Edited by takisspanos
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα "Mythozz". Πως και διάλεξες την DHL, δεν φοβάσαι για το τελωνείο; Μήπως υπάρχει τρόπος να το αποφύγεις από Ευρωπαϊκή αποθήκη; Αν ναι πες μου σε παρακαλώ τον τρόπο γιατί θέλω να παραγγείλω και ΄γω.

To Honorbuy φιλε μου εχει τα παντα σχεδόν στο Eu Warhouse , απλα ειναι ακριβό και στης συσκευές και στα μεταφορικά , ειναι ομως πολυ αξιόπιστο , αν δεν εχεις θεμα κόστους προχώρα άφοβα , δεν υπάρχει θεμα τελωνίου απ την στιγμή που το στέλνουν απο ευρωπη .

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα "Mythozz". Πως και διάλεξες την DHL, δεν φοβάσαι για το τελωνείο; Μήπως υπάρχει τρόπος να το αποφύγεις από Ευρωπαϊκή αποθήκη; Αν ναι πες μου σε παρακαλώ τον τρόπο γιατί θέλω να παραγγείλω και ΄γω.

 

Mythoz το ετοιμασίες το review?

 

Ήρθε από Ευρώπη, Ιταλία βασικά :p Δεν πληρώνεις τίποτα ;)

 

Το ετοιμάζω, μην βιάζεστε :p

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Έχει τετοια επιλογή; Να παραλάβεις απο Ευρωπαική αποθηκη;

Κοίτα στα πράσινα ταμπελακια τι γράφει - http://www.honorbuy.com/312-letv-le-one-pro-smartphone.html

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Έχει τετοια επιλογή; Να παραλάβεις απο Ευρωπαική αποθηκη;

 

Νομίζω το Honorbuy έχει ΜΟΝΟ από Ευρώπη. Ήρθε σε 3 μέρες πρακτικά, με DHL χωρίς να πληρώσω τίποτα επιπλέον. ;)

 

Πέρασα του Ιταλού την 6S και βλέπουμε.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το ζαχαρώνω για παραγγελία, μπορεί να μου πει κάποιος αν έχει gorilla glass?

 

Gogilla glass lll, το Samsung έχει Gogilla glass llll τώρα μεταξύ του 3 και του 4 ποια είναι η διαφορά δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικές οι εντυπώσεις μετά από 2 ημέρες χρήσης πρακτικά. Με την 6S του Ιταλού όλα δουλεύουν ρολόι, έστησα το remote control για να ελέγχει τα πάντα στο σπίτι και την έχω καταβρεί.

 

Είχε 1-2 αποσυνδέσεις από το WiFi για 1 second, αλλα τίποτα το συγκλονιστικό, ενώ η ταχύτητα με 4G Cosmote είναι τρομερή. Στο σπίτι έχει καλύτερο σήμα 4G από το iPhone 6 χαλαρά. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε αυτά τα χρήματα. Η μπαταρία δεν θα κριθεί ακόμα, το έλιωσα και έχει 4 ώρες ανοικτή οθόνη και είναι στο 29%. ;)

 

H κάμερα καλή, με αρκετές ρυθμίσεις αλλά όχι κάτι το εκπληκτικό. Απόλυτα αξιόπιστη όμως.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικές οι εντυπώσεις μετά από 2 ημέρες χρήσης πρακτικά. Με την 6S του Ιταλού όλα δουλεύουν ρολόι, έστησα το remote control για να ελέγχει τα πάντα στο σπίτι και την έχω καταβρεί.

 

Είχε 1-2 αποσυνδέσεις από το WiFi για 1 second, αλλα τίποτα το συγκλονιστικό, ενώ η ταχύτητα με 4G Cosmote είναι τρομερή. Στο σπίτι έχει καλύτερο σήμα 4G από το iPhone 6 χαλαρά. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε αυτά τα χρήματα. Η μπαταρία δεν θα κριθεί ακόμα, το έλιωσα και έχει 4 ώρες ανοικτή οθόνη και είναι στο 29%. ;)

 

H κάμερα καλή, με αρκετές ρυθμίσεις αλλά όχι κάτι το εκπληκτικό. Απόλυτα αξιόπιστη όμως.

 

Γεια σας παιδια, μολις εγινα μελος στο φορουμ μιας και το συγκεκριμενο νημα εχει απαντησει πολλες αποριες σχετικα με το συγκεκριμενο κινητο.Thanks ! :D

 

Ενα πραγμα που θα ηθελα να ρωτησω, και ειναι το μονο για το οποιο δεν εχω παρει σαφη απαντηση απο πουθενα , ειναι πως την παλευει το χ800 με τις θερμοκρασιες ? Ειναι πλεον γνωστο οτι ο SD810 σε πολλα μοντελα ειναι προβληματικος. Εχει καποιος εμπειρια πανω σε αυτο?

 

Εννοειται οτι το κινητο δε θα υπερθερμανθει στο browsing κλπ, αλλα στα απανωτά benchmarks και σε εκταταμενης διαρκειας gaming η χρηση καποιας "βαριας" εφαρμογης. Το εχει τεσταρει κανεις ?

 

Ειναι το μονο που με κραταει πισω απ το να το πραγγειλω, μιας και χρησιμοποιώ το τωρινο μου moto g για αρκετες ωρες skype, ταινιες/σειρες αλλα και games (vainglory κυριως) , οποτε θα θελα ο αντικαταστατης του να μπορει να κανει τα ιδια χωρις να ψηνεται :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...