Jump to content

LeTV Le One Pro (X800)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την 04 εβαλα αλλα δεν βλεπω διαφορες απο αυτην που ειχα.

 

μα δεν θα δεις μεγαλες διαφορες.

Θα δεις διαφορες μονο στην μπαταρια αφου το κινητο το στησεις.

 

συντομα θα βγει και καινουρια.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μα δεν θα δεις μεγαλες διαφορες.

Θα δεις διαφορες μονο στην μπαταρια αφου το κινητο το στησεις.

 

συντομα θα βγει και καινουρια.

Μου έκανε και μια αναβάθμιση, γύρισε μόνο του σε recovery έκανε την αναβάθμιση και έκανε reboot.

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα ποια σου δείχνει ότι έχει την 06s?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Και τώρα ποια σου δείχνει ότι έχει την 06s?

 

Όχι δεν άλλαξε.

Επιτέλους τέλειωσα, το έστησα πάλι, αυτό που μου έβγαλε την ψυχή ήταν να συνδέσω το Samsung Gear 2 με το τηλέφωνο. Δεν εύρισκα που είχα βρει τις πληροφορίες χθες, ευτυχώς είχα κρατήσει τα αρχεία, αυτοσχεδίασα και τα κατάφερα.

Τι εγινε κανένας άλλος δεν το παρέλαβε ακόμα.

Edited by takisspanos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα.

 

Παρέλαβα το κινητό προχθές. Έχοντας διαβάσει αρκετά πριν το παραλάβω, δεν είχα προβλήματα να βάλω το TWRP και το SuperSU. Εγκατέστησα την τελευταία επίσημη 06s, αφαίρεσα αρκετές κινέζικες εφαρμογές με το Titanium Backup και το κινητό πηγαίνει μια χαρά. Κατασκευή, οθόνη, ήχος, σήμα τηλεφώνου, GPS - όλα πολύ καλά. Το μόνο μου πρόβλημα είναι ότι κρασάρουν οι ρυθμίσεις του Nova Launcher. Επίσης, παρότι διαβάζω ότι πολλοί έχουν προβλήματα με το σήμα του WiFi, εγώ δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα.

 

Παρέλαβα το κινητό προχθές. Έχοντας διαβάσει αρκετά πριν το παραλάβω, δεν είχα προβλήματα να βάλω το TWRP και το SuperSU. Εγκατέστησα την τελευταία επίσημη 06s, αφαίρεσα αρκετές κινέζικες εφαρμογές με το Titanium Backup και το κινητό πηγαίνει μια χαρά. Κατασκευή, οθόνη, ήχος, σήμα τηλεφώνου, GPS - όλα πολύ καλά. Το μόνο μου πρόβλημα είναι ότι κρασάρουν οι ρυθμίσεις του Nova Launcher. Επίσης, παρότι διαβάζω ότι πολλοί έχουν προβλήματα με το σήμα του WiFi, εγώ δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο.

 

Ο Nova έχει θέματα με τη συσκευή λένε αρκετοί. Δοκίμασε Google Now, ή άλλον και δες πως πάει. ;)

 

Το δικό μου έρχεται αύριο :p

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

ωραια μεγαλωνει η παρεα εμενα το singpost κολημενο arive apo τις 16 αλλα ακομα τιποτα στα ελτα.

Νομιζω οτι χρησιμοποιουν apex launcher και δουλευει κανονικα.

Τhemelis πως και εισαι με την επισημη και δεν πηγες σε custom?

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Ο Nova έχει θέματα με τη συσκευή λένε αρκετοί. Δοκίμασε Google Now, ή άλλον και δες πως πάει. ;)

 

Το δικό μου έρχεται αύριο :p

 

Ποτέ έκανες παραγγελία?

Link to comment
Share on other sites

Τις οδηγιες για twrp και super user απο xda τις ακολουθητε?

Και γνωριζει κανεις αν ο Hola launcher συνεργαζεται?

2 χρόνια κολλημενος με nova launcher και ο hola ειναι το κάτι αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα.

 

Παρέλαβα το κινητό προχθές. Έχοντας διαβάσει αρκετά πριν το παραλάβω, δεν είχα προβλήματα να βάλω το TWRP και το SuperSU. Εγκατέστησα την τελευταία επίσημη 06s, αφαίρεσα αρκετές κινέζικες εφαρμογές με το Titanium Backup και το κινητό πηγαίνει μια χαρά. Κατασκευή, οθόνη, ήχος, σήμα τηλεφώνου, GPS - όλα πολύ καλά. Το μόνο μου πρόβλημα είναι ότι κρασάρουν οι ρυθμίσεις του Nova Launcher. Επίσης, παρότι διαβάζω ότι πολλοί έχουν προβλήματα με το σήμα του WiFi, εγώ δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο.

Ο Ιταλός έχει τον Apex Lancer και δουλεύει κανονικά. Και εγώ πέρασα τον Nova Lancer και δεν δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

Τhemelis πως και εισαι με την επισημη και δεν πηγες σε custom?

 

Ήθελα να δοκιμάσω την επίσημη για να μπορώ να την συγκρίνω με την ROM του ιταλού. Αν βολέψει, το ΣΚ θα κάνω την αλλαγή.

 

Υ.Γ. Θα ήθελα πάντως να δω να υποστηρίζει το κινητό και η Cyanogenmod :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να δοκιμάσω την επίσημη για να μπορώ να την συγκρίνω με την ROM του ιταλού. Αν βολέψει, το ΣΚ θα κάνω την αλλαγή.

 

Υ.Γ. Θα ήθελα πάντως να δω να υποστηρίζει το κινητό και η Cyanogenmod :rolleyes:

 

Με τον Apex Lancer εγινε υπέροχο, όσο για του Ιταλού δεν υπάρχει διαφορά καμμιά. Εκτός ότι η 4 έχει καλύτερη διαχείριση μπαταρίας, εγω πάντως δεν το αντιλήφθηκα.

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ έκανες παραγγελία?

 

Πριν 3 μέρες από Honorbuy.com :) Από Ευρωπαική αποθήκη με DHL, αύριο θα είναι εδώ - αν και Σάββατο :p

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Πριν 3 μέρες από Honorbuy.com :) Από Ευρωπαική αποθήκη με DHL, αύριο θα είναι εδώ - αν και Σάββατο :p

 

Αντε, εγώ περιμένω ακόμη από 18/10 έχει φτάσει Ελλάδα αλλά τα ΕΛΤΑ κοιμούνται

Link to comment
Share on other sites

Αν εβγαλες συμπερασμα μπορεις να μας πεις για τη μπαταρια ποσες ωρες sot βγαζει? Ειναι τραγικα τα πραγματα?

Από σήμερα και μετα θα μπορώ να σου απαντήσω, γιατί τώρα τελείωσα, με rom του cuoco 04S και Apex Lancer.

Link to comment
Share on other sites

Πριν 3 μέρες από Honorbuy.com :) Από Ευρωπαική αποθήκη με DHL, αύριο θα είναι εδώ - αν και Σάββατο :p

 

Καλησπέρα mythozz παρέλαβε για πες μας κι εσύ την γνώμη σου!!θα κανείς κάποιο review?

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα mythozz παρέλαβε για πες μας κι εσύ την γνώμη σου!!θα κανείς κάποιο review?

 

Ναι από βδομάδα ;) θα σας ενημερώσω ;)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Ο Nova έχει θέματα με τη συσκευή λένε αρκετοί. Δοκίμασε Google Now, ή άλλον και δες πως πάει. ;)

 

Το δικό μου έρχεται αύριο :p

 

Οχι ρε παιδιά ξενέρωμα να μην δουλεύει ο Νova !

Εκατσα και δοκίμασα μετά απο αυτά που γράψατε παραπάνω και google now και hola, πολύ κατώτεροι κατα την αποψη μου απο nova.Δεν βρήκα και στους δυο τρόπο για αλλαγή εικονιδίων απο icon pack που έχω αγοράσει.Επισης τα app drawers τους είναι αθλιοδέστατα.

Ο apex είναι ο μόνος που προσεγγίσει τις απειρες επιλογές διαμόρφωσης του nova αλλά μου φάνηκε πιο αργός.

Αναφέρομαι σε nova launcher prime εκδοση beta που έχει και φοβερή κοινότητα υποστήριξης μέσω google plus.

 

Το δικό μου απο 20/10 είναι σε κατάσταση arrival at destination post (Country GR)

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε παιδιά ξενέρωμα να μην δουλεύει ο Νova !

Εκατσα και δοκίμασα μετά απο αυτά που γράψατε παραπάνω και google now και hola, πολύ κατώτεροι κατα την αποψη μου απο nova.Δεν βρήκα και στους δυο τρόπο για αλλαγή εικονιδίων απο icon pack που έχω αγοράσει.Επισης τα app drawers τους είναι αθλιοδέστατα.

Ο apex είναι ο μόνος που προσεγγίσει τις απειρες επιλογές διαμόρφωσης του nova αλλά μου φάνηκε πιο αργός.

Αναφέρομαι σε nova launcher prime εκδοση beta που έχει και φοβερή κοινότητα υποστήριξης μέσω google plus.

 

Το δικό μου απο 20/10 είναι σε κατάσταση arrival at destination post (Country GR)

 

Δηλαδή ο hola δουλευει?

Μην τον αποριπτεις τοσο γρηγορα.Κι εγω κολλημενος με τον nova ημουνα.

Απλα πρεπει να συνηθισεις το emui περιβαλλον.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, εικοσιτετράωρο με την γνωστή χρήση για εμένα του κινητού, καμμιά δεκαριά με δεκαπέντε τηλεφωνά ,mail το Wi-Fi αναμένω από χθες το μεσημέρι μέχρι τώρα, το Bluetooth και αυτό ενεργοποιημένο, και η ένδειξη μπαταρίας είναι στο 73%. Μάλλον η μπαταρία είναι πολύ καλή και δεν έχουν να φοβούνται τίποτα κάποιοι φίλοι.

Είκοσι τέσσερεις ώρες συνέχεια αναμμένο αρκετά καλά .

Link to comment
Share on other sites

Πες μας και χρήση οθόνης σε αυτές τις ώρες .
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Πες μας και χρήση οθόνης σε αυτές τις ώρες .

Όχι πολλές γιατί δεν έπαιζα με ρυθμίσεις και τέτοια, μικρή χρήση στην ουσία, σε αλλά όμως τηλέφωνα είχα μεγαλύτερη κατανάλωση. Εγώ είμαι πολύ ικανοποιημένος.

Τώρα είναι 12:24 και είναι στο 70% και σήμερα έπαιξα με ρυθμίσεις και αλλά, καλά πάει.

Του έχω ρυθμίσει να σβήνει οθόνη μετα 30 δευτερόλεπτα γιατί η στάνταρ ρύθμιση ήταν 1 λεπτό.

Link to comment
Share on other sites

Όχι πολλές γιατί δεν έπαιζα με ρυθμίσεις και τέτοια, μικρή χρήση στην ουσία, σε αλλά όμως τηλέφωνα είχα μεγαλύτερη κατανάλωση. Εγώ είμαι πολύ ικανοποιημένος.

Τώρα είναι 12:24 και είναι στο 70% και σήμερα έπαιξα με ρυθμίσεις και αλλά, καλά πάει.

Του έχω ρυθμίσει να σβήνει οθόνη μετα 30 δευτερόλεπτα γιατί η στάνταρ ρύθμιση ήταν 1 λεπτό.

 

αρα οντως η 4s ειναι καλη σε μπαταρια.

;)

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...