Jump to content

Lenovo K3 Note


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν εννοω την επιλογη του viber να φωτιζει την οθονη.αφου ερθει το μηνυμα το κινητο 3 φορες αναβει και σβηνει την οθονη για καποια δευτερολεπτα σαν ειδοποιηση
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν εννοω την επιλογη του viber να φωτιζει την οθονη.αφου ερθει το μηνυμα το κινητο 3 φορες αναβει και σβηνει την οθονη για καποια δευτερολεπτα σαν ειδοποιηση

 

Νομίζω είναι... Ρυθμίσεις -> Προβολή -> Οθόνη Ambient -> Off η 1η Επιλογή..

Our Demo-Krasi Has Been Hacked...:X
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποιο link για να κατεβάσω τα gapps?? επίση ρε παιδιά με τις αυθεντικές rom,όταν πάω να κάνω OTA update μου βγάζει error και λέει ότι φταίει ότι είμαι "ρουταρισμενος"...συμβαίνει και σε άλλους αυτό?? :mad::confused:

 

καλημερα κι απο μενα φιλοι μου το ιδιο προβλημα εχω κι εγω βοηθειαααααααα

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κι απο μενα φιλοι μου το ιδιο προβλημα εχω κι εγω βοηθειαααααααα

 

οκ το προβλημα λυθηκε με την 1.4 του ιταλου

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε για τις συμβουλές.... Ενα τελευταίο το twpr που μπορω να το βρω?

 

Εδώ θα τα βρεις όλα... TWPR & ROMS

 

http://forum.xda-developers.com/android/development/organized-thread-lenovo-k3-note-k50-t3158522

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σκέφτομαι να αγοράσω το τηλέφωνο για τον υιό μου, αξίζει να δώσω τα 220€ από skroutz για να το πάρω; Θα με διευκόλυνε να μου απαντήσετε.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σκέφτομαι να αγοράσω το τηλέφωνο για τον υιό μου, αξίζει να δώσω τα 220€ από skroutz για να το πάρω; Θα με διευκόλυνε να μου απαντήσετε.

 

220 € ειναι παρα πολλά, το κινητο το βρισκεις με 150 ευρώ απο gearbest πχ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα....έχω κι εγώ το Lenovo K3 Note και σήμερα αντιλήφθηκα ότι δεν δουλεύει η κάμερα μου.....το τηλ το πήρα από το minideal και δεν είναι ρουταρισμένο.....αν κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων θα ξαναγυρίσει στα Ελληνικά ή θα είναι στα κινέζικα.????? Edited by Johnies76mix
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω είναι... Ρυθμίσεις -> Προβολή -> Οθόνη Ambient -> Off η 1η Επιλογή..

 

OFF ειναι αλλά αυτό συνεχίζει να το κάνει

Link to comment
Share on other sites

OFF ειναι αλλά αυτό συνεχίζει να το κάνει

Ρυθμισεις μπαινεις και εχει Φωτεινοτητα, Ταπετσαρια επιφανεια εργασιας,Font Style, Αυτοματη περιστροφη, Αοπυσιας δραστηριοτητας, daydream, μεγεθος γραμματοσειρας, αρχικη σελιδα, προστασια ματιων για την νυχτα και φωτισμος.....

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στην τελευταια androium 5 την stable η μπαρα ειδοποιησεων κατεβαινει με κλειδωμενη οθονη... Επειδη δεν μπορω να την κατεβασω και αυτο με ενοχλει...
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμισεις μπαινεις και εχει Φωτεινοτητα, Ταπετσαρια επιφανεια εργασιας,Font Style, Αυτοματη περιστροφη, Αοπυσιας δραστηριοτητας, daydream, μεγεθος γραμματοσειρας, αρχικη σελιδα, προστασια ματιων για την νυχτα και φωτισμος.....

Έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και πάλι δεν δουλεύει η κάμερα.....Helpppppppp me

Link to comment
Share on other sites

Έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και πάλι δεν δουλεύει η κάμερα.....Helpppppppp me

 

οσο helllllppppp και να γραφεις hardware προβλημα εδω δε θα στο λυσει κανεις, απευθυνσου εκει που το αγορασες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα....έχω κι εγώ το Lenovo K3 Note και σήμερα αντιλήφθηκα ότι δεν δουλεύει η κάμερα μου.....το τηλ το πήρα από το minideal και δεν είναι ρουταρισμένο.....αν κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων θα ξαναγυρίσει στα Ελληνικά ή θα είναι στα κινέζικα.?????

 

OFF ειναι αλλά αυτό συνεχίζει να το κάνει

 

Ρυθμισεις μπαινεις και εχει Φωτεινοτητα, Ταπετσαρια επιφανεια εργασιας,Font Style, Αυτοματη περιστροφη, Αοπυσιας δραστηριοτητας, daydream, μεγεθος γραμματοσειρας, αρχικη σελιδα, προστασια ματιων για την νυχτα και φωτισμος.....

 

Έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και πάλι δεν δουλεύει η κάμερα.....Helpppppppp me

 

Ρε παιδιά διαβάζετε λίγο πριν απαντήσετε.

Το σχόλιο του xsaviola28, πάει για δικό του πρόβλημα και όχι για το δικό σου Johnies76mix...:wacko::wacko::wacko:

Edited by sakisdopas
Our Demo-Krasi Has Been Hacked...:X
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

2 ερωτησεις εχω για το κινητο...

εχω την ρομ 11520 οπως ηρθε απο vickmall EU warehouse.

1. Καποια αλλη γραματοσειρα υπαρχει?? σε ορισμενες ειδοποιησεις, κυριως mail, δεν διαβαζει τα τονισμενα γραμματα και το τελικο ς.

2. ξερουμε αν παιρνει ΟΤΑ updates?? πως μπορουμε να βλεπουμε ποιες ρομ παιρνους ΟΤΑ?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

2 ερωτησεις εχω για το κινητο...

εχω την ρομ 11520 οπως ηρθε απο vickmall EU warehouse.

1. Καποια αλλη γραματοσειρα υπαρχει?? σε ορισμενες ειδοποιησεις, κυριως mail, δεν διαβαζει τα τονισμενα γραμματα και το τελικο ς.

2. ξερουμε αν παιρνει ΟΤΑ updates?? πως μπορουμε να βλεπουμε ποιες ρομ παιρνους ΟΤΑ?

 

ΟΤΑ updates απο την Lenovo περνουν μονο οι γνησιες ROM και ειναι 2 η Κινεζικια και η Ινδικη (ROW) . ολες οι αλλες ειναι custom και αν περνουν OTA (oxi απο Lenovo) εξαρτατε απο τον Developer της ROM, OTA πχ περνει η androium ( ετσι την ενημερωνει ο developer)

Link to comment
Share on other sites

Έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και πάλι δεν δουλεύει η κάμερα.....Helpppppppp me

 

Όταν λες δε δουλεύει τι ακριβώς εννοείς; Ανοίγει και δείχνει μαύρο; βγάζει σφάλμα; δοκίμασε με κάποιο άλλο πρόγραμμα για κάμερα από play store. Απλά φοβάμαι μηπως απλά οι κινέζοι κάνανε κάποια κινεζιά και από λάθος κάτι πείραξαν στη ρομ

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες δε δουλεύει τι ακριβώς εννοείς; Ανοίγει και δείχνει μαύρο; βγάζει σφάλμα; δοκίμασε με κάποιο άλλο πρόγραμμα για κάμερα από play store. Απλά φοβάμαι μηπως απλά οι κινέζοι κάνανε κάποια κινεζιά και από λάθος κάτι πείραξαν στη ρομ

Nαι φίλε ανοίγει και δείχνει μαύρο, βγ΄ζει όλα τα εικονίδια αλλά όλα μαύρα. Ουτε βιντεο μπορω να τραβηξω.....τι προτείνεις.???

Link to comment
Share on other sites

Nαι φίλε ανοίγει και δείχνει μαύρο, βγ΄ζει όλα τα εικονίδια αλλά όλα μαύρα. Ουτε βιντεο μπορω να τραβηξω.....τι προτείνεις.???

Δες τα pm σου και απόφασισε. Επικοινώνησε και με κατάστημα να σου στείλουν αυτοί ρομ

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

ΟΤΑ updates απο την Lenovo περνουν μονο οι γνησιες ROM και ειναι 2 η Κινεζικια και η Ινδικη (ROW) . ολες οι αλλες ειναι custom και αν περνουν OTA (oxi απο Lenovo) εξαρτατε απο τον Developer της ROM, OTA πχ περνει η androium ( ετσι την ενημερωνει ο developer)

 

ευχαριστω, αρα δεν παιρνει ΟΤΑ το δικο μου...

 

Με την γραμματοσειρα?? να ψαξω σε καποια εφαρμογη στο play??

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.Μια ερωτηση(μην με κραξετε) υπαρχει ο τροπος να περασω καποια εκδωση android καποιας αλλης εταιριας π.χ. Samsung,Sony,Ξερω γω να περασω το android 5.0.1 του Sony Z5 με ολες τις Sony λειτουργειες.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.Μια ερωτηση(μην με κραξετε) υπαρχει ο τροπος να περασω καποια εκδωση android καποιας αλλης εταιριας π.χ. Samsung,Sony,Ξερω γω να περασω το android 5.0.1 του Sony Z5 με ολες τις Sony λειτουργειες.

 

εννοειται πως οχι!! :)

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σκέφτομαι να αγοράσω το τηλέφωνο για τον υιό μου, αξίζει να δώσω τα 220€ από skroutz για να το πάρω; Θα με διευκόλυνε να μου απαντήσετε.

 

Με 220Ε παρε μεταχειρα G3.

Στα 220Ε οχι οτι δεν αξιζει αλλα σε μεταχειρισμενα παιρνεις ανωτερα κινητα οπως και να το κανουμε.

Και σε καινουργια δηλαδη.

Link to comment
Share on other sites

αν και δεν έχω το κινητάκι στα χέρια μου ακόμη, πήρα αυτή την θήκη(με χρυσό) γιατί με βολεύει στην δουλειά μου

http://www.ebay.com/itm/171929816894

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...