Jump to content

Lenovo K3 Note


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αναμένω το τηλέφωνο για την γυναίκα μου και όσο διαβάζω τρομαζω! (ΠΑΝΤΟΦΛΑ ΑΛΕΡΤ)

 

Πως γίνεται κινέζικα τηλέφωνα no name να δουλεύουν τέλεια και τα επώνυμα να βγάζουν τόσα προβλήματα;

 

Έχω ένα κλώνο samsung note 3 mtk6592 με υποτίθεται 2gb ram και δουλεύει σφαίρα χωρίς κανένα πρόβλημα!

 

Τώρα εδώ βλέπω το Κ3 note και το jiayu s3 που ζαχαρωνω εγώ, είναι όλο προβλήματα, μικρά ή μεγάλα!

 

Υπάρχει εξήγηση;

 

 

καλα δεν ειναι και τοσο τεράστια τα προβλήματα.μην φοβάσαι,καμια μικρη θα φας απο την γυναίκα,αν και πιστεύω οτι μεχρι να έρθει θα εχουν λυθεί και αυτα

[sIGPIC][/sIGPIC]

Άραχθος-Λίμνη Πουρναρίου

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αναμένω το τηλέφωνο για την γυναίκα μου και όσο διαβάζω τρομαζω!

Πως γίνεται κινέζικα τηλέφωνα no name να δουλεύουν τέλεια και τα επώνυμα να βγάζουν τόσα προβλήματα;

Έχω ένα κλώνο samsung note 3 mtk6592 με υποτίθεται 2gb ram και δουλεύει σφαίρα χωρίς κανένα πρόβλημα!

Τώρα εδώ βλέπω το Κ3 note και το jiayu s3 που ζαχαρωνω εγώ, είναι όλο προβλήματα, μικρά ή μεγάλα!

Υπάρχει εξήγηση;

 

Ρε παιδια, σορρυ για την εκφραση, το λεω ετσι γιατι βλεπω επαναλαμβανομενα παρομοια σχόλια, αφου τα εχουμε πει παραπισω, η συσκευη πωλειται επισημα για την Κινα. Ουτε για την Ελλαδα, ουτε για την Βενεζουελα. Επισημα δεν εχει ρομ για Ελλαδα.

Ακομη τουλαχιστον.

Εμεις κανουμε τα κολπα μας για να επωφεληθουμε και οσοι ξερουν να κανουν ροοτ και να περνανε νεες ρομ, σιγουρα θα επωφεληθουν.

Οσοι δεν ξερουν, ας δουν μια αλλη συσκευη ή ας περιμενουν λιγο καιρο παρακολουθωντας το θεμα, μεχρι να βγει "καλη" ρομ για Ελλαδα, εστω και ανεπισημα.

Εγω παραγγελνω σημερα ακομη 2 συσκευες για φιλους. Αλλα θα φαω 'χωσιμο' με χαρα!

Δεν ισχυει για ολους αυτο. Μην παρασυρθειτε και μετα σας φταιει η συσκευη αδικως, η οποια ειναι σουπερ για τα λεφτα της.

Edited by nek4d
Link to comment
Share on other sites

Εως προτεινος εκαναν 20 ημερες. Η SG postt αλλαξε και το εχει ξεφτιλισει, φτασαμε 40 και ακομη περιμενουμε, μολις φανηκε στην Αθηνα, μπορει να παει 45 (ή 50 αν περασει εκτελωνισμο, μαλλον απιθανο αυτο). Ελπιζω η NL Post να μην κανει τα ιδια, να μας ενημερωσεις παρακαλω.

 

Αυτό που λες ίσχυε για τον μήνα Απρίλιο . Εμενα 7 μαιου εφυγε από Σιγκαπούρη και 18 Μαϊου ήταν στο αεροδρόμιο Ελλάδα. Αύριο θα παραλαβω οποτε ήταν κάποιο πρόβλημα ΕΛΤΑ λογικά. Όπως και να έχει φαίνεται να είναι όπως πριν η SG POST

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λες ίσχυε για τον μήνα Απρίλιο . Εμενα 7 μαιου εφυγε από Σιγκαπούρη και 18 Μαϊου ήταν στο αεροδρόμιο Ελλάδα. Αύριο θα παραλαβω οποτε ήταν κάποιο πρόβλημα ΕΛΤΑ λογικά. Όπως και να έχει φαίνεται να είναι όπως πριν η SG POST

Ομορφα!

Thanks για την ενημερωση, ημουν ετοιμος να ξαναπαραγγειλω τα εξτρα τεμ απο Ευρωπαικη αποθηκη!

Link to comment
Share on other sites

Μολις το παρελαβα απο minideal..αλλα δεν ειναι ρουταρισμενο..

Πφφφ παπατζα και το minideal οτι το κανει ρουτ??

Θα το παρω τοτε απο το vickmall που δινει δωρα και ισως αν εχουν κεφια το κανουν ρουτ. :p

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα σημερα απο Pandawill δε βρηκα μεσα κινεζιες παρα μονο δε μου επιτρεπει να απεγκαταστησω το cleanmaster και το Baidu Browser...

 

Να αλλαξω rom εχει βγει καποια πολυ καλη για να μπρω σε τετοιες διαδικασιες που θα αξιζε?

 

[Το κινητακι πρωτες εντυπωσεις δυνατο!]

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα σημερα απο Pandawill δε βρηκα μεσα κινεζιες παρα μονο δε μου επιτρεπει να απεγκαταστησω το cleanmaster και το Baidu Browser...

 

Να αλλαξω rom εχει βγει καποια πολυ καλη για να μπρω σε τετοιες διαδικασιες που θα αξιζε?

 

[Το κινητακι πρωτες εντυπωσεις δυνατο!]

Μεγειές και σε σένα, άντε να παραλάβουμε κι εμείς επιτέλους.

Είναι root από το pandawill? επίσης για δες στη version μέσα στις πληροφορίες την 1511 έχει περασμένη;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Μεγειές και σε σένα, άντε να παραλάβουμε κι εμείς επιτέλους.

Είναι root από το pandawill? επίσης για δες στη version μέσα στις πληροφορίες την 1511 έχει περασμένη;

 

Thank you!

 

Αιρθμος έκδοσης VIBEUI_V2.5_1512_5.495.1_ST_KT50-T5

 

Εχει και πιο καινουργια απο αυτή ; [Kαλή ειναι αυτή; 1512]

 

Πως βλεπω αν ειναι root θελει το app απο το Playstore - Root Check?

Link to comment
Share on other sites

Πφφφ παπατζα και το minideal οτι το κανει ρουτ??

Θα το παρω τοτε απο το vickmall που δινει δωρα και ισως αν εχουν κεφια το κανουν ρουτ. :p

 

δωρα μου εστειλε..και tempered glass kai otg καλωδιο εκτος απο αυτα που επιλεγεις μεσα..το screen protector και τη θηκη σιλικονης!

απλα δε μου εκανε ρουτ :p

 

εμενα αριθμο εκδοσης λεει : VIBEUI_V2.5_2511_5.444.1_ST_K50-T5 :S

Edited by kamikazisis
Link to comment
Share on other sites

Thank you!

 

Αιρθμος έκδοσης VIBEUI_V2.5_1512_5.495.1_ST_KT50-T5

 

Εχει και πιο καινουργια απο αυτή ; [Kαλή ειναι αυτή; 1512]

 

Πως βλεπω αν ειναι root θελει το app απο το Playstore - Root Check?

Άρα το panda βάζει νεώτερη έκδοση μιας και όλα τα σαιτ το στέλνουν με τη 1511, φαντάζομαι έχει περασμένα ελληνικά; Νεώτερες υπάρχουν αλλά χωρίς Ελληνικά. Δες με το root checker αλλά για να σου έχουν αφαιρέσει κινεζικες εφαρμογές μάλλον το έχουν ρουτάρει. Για δοκίμασε και γενικά και δες αν παίζουν όλα οκ με τη συγκεκριμένη έκδοση μιας και η 1511 εχει κάποια θεματάκια κατα τα γραφόμενα.

 

ΥΓ: Για τραβηξε ενα βιντεο απο τη καμερα του και προσπάθησε να το παίξεις μετά με το default player του κινητού παίζει η βγαζει σφάλμα όπως με τη 1511? Επίσης εμφανίζει πουθενά κινέζικα κατά τη χρήση/κλήση/sms? μιας και αυτα εχουν αναφερθεί κυρίως

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Πόση ώρα στην διάρκεια της ημέρας βγάζει με ανοιχτά 3G/4G, δύο κάρτες και ανοιχτή οθόνη ;;;

 

Από το πρωί με ανοικτό το wifi, περίπου 2 ώρες internet τα 30 λεπτά με 4g 40 λεπτά κλήσεων ένα πεντάλεπτο βίντεο που είδα και είμαι 2 ώρες και 5 λεπτά ανοκτή οθόνη και υπόλοιπο μπαταρίας 57%.

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους παρεληφθη το ρημαδι!

Το antutu αληθινο!

46.039 σε 64μπιτ, χωρις να πειραξω τιποτε.

Τι πυραυλακι ειν'τουτο ?!

 

Στην σελιδα του needrom με ολες τις ρομ, μεχρι προχτες ειχε και 2 unofficial, τωρα εχει μονο τις 3 official...

Περιεργο... ηταν προβληματικες ή μολυσμενες?...

http://www.needrom.com/category/lenovo/serial-k/k-50/

 

Άρα το panda βάζει νεώτερη έκδοση μιας και όλα τα σαιτ το στέλνουν με τη 1511, φαντάζομαι έχει περασμένα ελληνικά; Νεώτερες υπάρχουν αλλά χωρίς Ελληνικά. Δες με το root checker αλλά για να σου έχουν αφαιρέσει κινεζικες εφαρμογές μάλλον το έχουν ρουτάρει. Για δοκίμασε και γενικά και δες αν παίζουν όλα οκ με τη συγκεκριμένη έκδοση μιας και η 1511 εχει κάποια θεματάκια κατα τα γραφόμενα.

ΥΓ: Για τραβηξε ενα βιντεο απο τη καμερα του και προσπάθησε να το παίξεις μετά με το default player του κινητού παίζει η βγαζει σφάλμα όπως με τη 1511? Επίσης εμφανίζει πουθενά κινέζικα κατά τη χρήση/κλήση/sms? μιας και αυτα εχουν αναφερθεί κυρίως

 

Στην 1511 που παρελαβα απο minideal, εχουν αφαιρεσει καταρχας τουλαχιστον τις κινεζιες (το avg γυριζει ευκολα σε αγγλικα), αλλα δεν ειναι ρουταρισμενο. Αν προλαβω να ασχοληθω θα το ρουταρω σημερα.

Εξτρα βλεπω, twitter, maxaudio, avg. Το avg δεν βρισκει ιους. Κατι ειχα διαβασει, για θυμιστε ποιο ηταν εκεινο που εβρισκε κατι ιους?

 

Βιντεο τραβαει και παιζει κανονικα, δεν βγαζει σφαλμα, μαλλον θα ετυχε σε οποιον το ανεφερε ή θα εφταιγε η συγκεκριμενη ρομ του μαγαζιου.

Επισης, δεν βγαζει διαφημισεις, προς το παρον τουλαχιστον, μαλλον και παλι θα φταιει η ρομ του εκαστοτε μαγαζιου (ισως και για τους ιους που ειχαν αναφερθει). Cleanmaster και Baidu Browser που αναφερθηκαν στην 1512 ρομ του pandawill, δεν υπαρχουν μεσα. Παλι λογω ρομ μαγαζιου λοιπον.

Το τονιζω γιατι αναφερομαστε σε διάφορα αρχικα δεδομενα, που δεν ισχυουν γενικοτερα τελικα.

Παντως οπως ερχεται, φαινεται οτι μπορει να το κρατησει καποιος χωρις να κανει με το ζορι ρουτ. Εγω θα κανω για αλλους λογους.

Καρτες δεν δοκιμασα, λογω δουλειας δεν θα τις βαλω ακομη μεχρι να κατασταλαξω σε ρομ, ή θα δοκιμασω αυριο με αλλη καρτα προχειρη.

Edited by nek4d
Link to comment
Share on other sites

δωρα μου εστειλε..και tempered glass kai otg καλωδιο εκτος απο αυτα που επιλεγεις μεσα..το screen protector και τη θηκη σιλικονης!

Αυτα ειναι στανταρ δωρα, τα δινει και το vickmall.:)

Απλα στο vickmall αν εκανες παζαρια με την selina θα μπορουσες να παρεις hands free, ανταπτoρα φορτιστη αυτοκινητου και ισως δερματινη θηκη (αν εχει βγει για το k3 note).

Αυτα τα δωρα τα εχω παρει 3 φορες για 3 κινητα.

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους παρεληφθη το ρημαδι!

Το antutu αληθινο!

46.039 σε 64μπιτ, χωρις να πειραξω τιποτε.

Τι πυραυλακι ειν'τουτο ?!

 

Στην σελιδα του needrom με ολες τις ρομ, μεχρι προχτες ειχε και 2 unofficial, τωρα εχει μονο τις 3 official...

Περιεργο... ηταν προβληματικες ή μολυσμενες?...

http://www.needrom.com/category/lenovo/serial-k/k-50/

 

 

 

Στην 1511 που παρελαβα απο minideal, εχουν αφαιρεσει καταρχας τουλαχιστον τις κινεζιες (το avg γυριζει ευκολα σε αγγλικα), αλλα δεν ειναι ρουταρισμενο. Αν προλαβω να ασχοληθω θα το ρουταρω σημερα.

Εξτρα βλεπω, twitter, maxaudio, avg. Το avg δεν βρισκει ιους. Κατι ειχα διαβασει, για θυμιστε ποιο ηταν εκεινο που εβρισκε κατι ιους?

 

Βιντεο τραβαει και παιζει κανονικα, δεν βγαζει σφαλμα, μαλλον θα ετυχε σε οποιον το ανεφερε ή θα εφταιγε η συγκεκριμενη ρομ του μαγαζιου.

Επισης, δεν βγαζει διαφημισεις, προς το παρον τουλαχιστον, μαλλον και παλι θα φταιει η ρομ του εκαστοτε μαγαζιου (ισως και για τους ιους που ειχαν αναφερθει). Cleanmaster και Baidu Browser που αναφερθηκαν στην 1512 ρομ του pandawill, δεν υπαρχουν μεσα. Παλι λογω ρομ μαγαζιου λοιπον.

Το τονιζω γιατι αναφερομαστε σε διάφορα αρχικα δεδομενα, που δεν ισχυουν γενικοτερα τελικα.

Παντως οπως ερχεται, φαινεται οτι μπορει να το κρατησει καποιος χωρις να κανει με το ζορι ρουτ. Εγω θα κανω για αλλους λογους.

Καρτες δεν δοκιμασα, λογω δουλειας δεν θα τις βαλω ακομη μεχρι να κατασταλαξω σε ρομ, ή θα δοκιμασω αυριο με αλλη καρτα προχειρη.

 

Δες εδώ, ανέβασα αποτελέσματα σε φώτο

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται βγήκε 1520 stable .Λογικά είναι μόνο en / cn και φλασαρεται μόνο μέσω SP flash tools . http://pan.baidu.com/s/1gdzWojL

Το λινκ είναι από τους Ρώσους.Αυτος είναι ο κωδικός -> club.lenovo.com.cn

Edited by Darth_Revan
Link to comment
Share on other sites

Αυτην την περνας με TWRP ?

 

Όπως είπα και όπως το διευκρινιζουν και αυτοί μόνο μέσω sp flash tools.

 

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=659110&st=1040#entry40252763

Link to comment
Share on other sites

Εχρι γινει κατι πολυ περιεργο. πριν λιγες μερες εγραψα εδω παραπονα για την μπαταρια οτι καθε βραδυ φορτιζω κλπ (με την 1516) βαζω την 1520 πριν 3 ΗΜΕΡΕΣ κ απο τοτε δεν ξαναφορτισα. εχω 30% μπαταρια κ ανοιχτο 3G ολες τις ωρες. (βραδυ το χω ρυθμισει 2.00-7.00 λειτ εξοικονομησης μπαταριας).

ΤΙ ΦΑΣΗ? Με την ιδια χρηση κ διαφορετικη ρομ να κραταει με την μια 14-15 ωρες μπαταρια κ με την αλλη 3 ημερες περιπου (~55-60 ωρες) κ να εχω και 30% ακομα....

Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ, ανέβασα αποτελέσματα σε φώτο

Thanks, βαζω eset και επανερχομαι.

Για όποιον ενδιαφέρεται βγήκε 1520 stable .Λογικά είναι μόνο en / cn και φλασαρεται μόνο μέσω SP flash tools . http://pan.baidu.com/s/1gdzWojL

Το λινκ είναι από τους Ρώσους.Αυτος είναι ο κωδικός -> club.lenovo.com.cn

Σ'ωραιος! Επισημη ειναι ή κρακαρισμενη?

Αα, εδωσες λινκ σελιδας, θα το ψαξω.

 

Update: Ειναι μεγαλο αρχειο και θελει κατεβασμα μονο με τον κινεζικο baidu downloader, στον οποιο δεν βρηκα αγγλικα και ζηταει εγγραφη, ολα στα κινεζικα..., τον ξηλωσα. Οποιος βρει mirror αρχειο σε αλλο hoster ας μας πει!

(Ειδαλλως, θα πρεπει να φανει στο needrom προσεχως)

Εχρι γινει κατι πολυ περιεργο. πριν λιγες μερες εγραψα εδω παραπονα για την μπαταρια οτι καθε βραδυ φορτιζω κλπ (με την 1516) βαζω την 1520 πριν 3 ΗΜΕΡΕΣ κ απο τοτε δεν ξαναφορτισα. εχω 30% μπαταρια κ ανοιχτο 3G ολες τις ωρες. (βραδυ το χω ρυθμισει 2.00-7.00 λειτ εξοικονομησης μπαταριας).

ΤΙ ΦΑΣΗ? Με την ιδια χρηση κ διαφορετικη ρομ να κραταει με την μια 14-15 ωρες μπαταρια κ με την αλλη 3 ημερες περιπου (~55-60 ωρες) κ να εχω και 30% ακομα....

Συμβαινουν αυτα απο ρομ σε ρομ, δεν ειναι περιεργο, εξαρταται κυριως απο το ενσωματωμενο προγραμμα διαχειρισης μπαταριας και τις ρυθμισεις του. Μεγαλη η διαφορά που αναφερεις παραυτα. Βρεθηκε το 1ο bug της 1516?

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δες εδώ, ανέβασα αποτελέσματα σε φώτο

 

Το eset, χωρις τα unwanted, μου εβγαλε 2 απειλες, τα

twitter και

user experience

Αρα, να ενας καλος λογος για αλλαγη ρομ.

Παρολο που το avg δεν τα βλεπει σαν ιους...

'Η ρουτ και ξηλωμα αυτων των 2 εφαρμογων. Πρωτα backup με titanium μη τυχον και χρειαστει για την λειτουργια μετα, οποτε μπορει να γινουν freeze, αλλα ειμαι σχεδον σιγουρος οτι δεν επηρεαζουν το συστημα.

 

Βαζοντας να ψαξει και τα unwanted και unsafe, δεν βρισκει κατι αλλο.

Δηλ. δεν βρισκει τα Boyaa Texas Poker (αυτο ουτε καν υπαρχει εγκατεστημενο), caller ID (ουτε αυτο υπαρχει μεσα καν), I love wallpaper (ουτε αυτο υπαρχει μεσα) και Κεντρο θεματων (μονο αυτο υπαρχει αλλα ειναι καθαρο).

 

Καταληγουμε, οτι προκειται παλι περι των πειραγμενων ρομ των μαγαζιων.

Θυμιζω οτι αυτη η ρομ που παρελαβα (1511) ηταν απο η πρωτη που εδιναν αφου η παραγγελια ηταν απο 10/4 και εφυγε απο εκει 13/4. Αρα εξαρταται απο το καθε μαγαζι, τι εχουν βαλει μεσα.

Για να ληξει το θεμα αυτο, οποιος εχει official, ας βαλει eset και να επιβεβαιωσει οτι δεν υπαρχει προεγκατεστημενη μολυνση.

 

Προσωπικα με βλεπω για νεοτερη official EN/CN, μιας και χρησιμοποιω Αγγλικα ετσι και αλλιως. Αλλα θα παρω πρωτα ενα backup της παρουσας μηπως στο μελλον δωσω το κινητο σε χρηστη που θελει αλλη γλωσσα. Και λιγο παιχνιδι/πειραματα με αυτην πρωτα.

Edited by nek4d
Link to comment
Share on other sites

Εχρι γινει κατι πολυ περιεργο. πριν λιγες μερες εγραψα εδω παραπονα για την μπαταρια οτι καθε βραδυ φορτιζω κλπ (με την 1516) βαζω την 1520 πριν 3 ΗΜΕΡΕΣ κ απο τοτε δεν ξαναφορτισα. εχω 30% μπαταρια κ ανοιχτο 3G ολες τις ωρες. (βραδυ το χω ρυθμισει 2.00-7.00 λειτ εξοικονομησης μπαταριας).

ΤΙ ΦΑΣΗ? Με την ιδια χρηση κ διαφορετικη ρομ να κραταει με την μια 14-15 ωρες μπαταρια κ με την αλλη 3 ημερες περιπου (~55-60 ωρες) κ να εχω και 30% ακομα....

 

Δώσε λίνκ για την συγκεκριμένη rom!

και πες με τι την πέρασες γιατί πολύ παρέα με το φορτιστή μου κάνω

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δώσε λίνκ για την συγκεκριμένη rom!

και πες με τι την πέρασες γιατί πολύ παρέα με το φορτιστή μου κάνω

Ευχαριστώ

 

ειναι η οφισιαλ που εχει μονο αγγλικα κ κινεζικα. το λινκ θα στο στειλω μεσημερι απο πισι.

 

πληροφοριακα η μπαταρια καλα κρατει με νορμαλ χρηση(3g συνεχεια ανοιχτο λιγο GPS κλησεις). ειμαι με 17% τωρα! τι να πω.πολυ εντυπωση μου κανει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση. Σημερα πηρα το κινητο και καθε τρεις και λιγο μου βγαζει install blocked for security και οταν εκανα allow επισης καθε τρεις και λιγο ηθελε να κατεβασω μια εφαρμογη com.system.patch, την οποια και δεν κατεβασα. Υπαρχει τροπος να μη μου ερχονται αυτες οι ενημερωσεις;
Link to comment
Share on other sites

http://www.vibeui.com/vibeui/rom?key=k3%20note

1521 DEV rom is here (δεν δοκίμασα)

 

----- προσθήκη μηνύματος 117 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια μια ερωτηση. Σημερα πηρα το κινητο και καθε τρεις και λιγο μου βγαζει install blocked for security και οταν εκανα allow επισης καθε τρεις και λιγο ηθελε να κατεβασω μια εφαρμογη com.system.patch, την οποια και δεν κατεβασα. Υπαρχει τροπος να μη μου ερχονται αυτες οι ενημερωσεις;

 

Γιάννη πρόσεχε μη πατάς allow γιατί το κινητό στην μορφή που το στέλνουν είναι μέσα στην σαβούρα και σε ιο-διαφημίσεις πράματα. Για τον τρόπο, ρουτάρισμα και διαγραφή μια καλούτσικη λίστα απο τα χαζά που έχει μέσα.

 

TIP : Αν κρατάς πατιμένο το δάκτυλο στις ειδοποιήσεις σου λέει πιο πρόγραμμα σου τις εμφανίζει κάθε φορά

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...