Jump to content

Ταινίες/σειρές που ψάχνετε και δεν ξέρετε τον τίτλο


ckck20
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ! :D :)

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

η σειρά μου ... δεν θυμάμαι το είδος της ταινίας .. δεν θυμάμαι κανάλι .. δεν θυμάμαι σχεδόν τίποτα ... παρά μόνο αυτό που μου είχε κάνει πραγματικά μεγάλη εντύπωση (ήμουν πιτσιρίκι τότε) ...

ένας από τους χαρακτήρες (δεν ξέρω αν ήταν πρωταγωνιστικός) ήταν φοιτητής - λογικά - και ήταν κολλημένος σε μια οθόνη tv και έβλεπε μία τηλεοπτική σειρά .. γιατί - και καλά - έπρεπε να γράψει μετά ολόκληρη ανάλυση γι' αυτή την ταινία ..

αν κάτι μου έρχεται από τη σκηνή είναι αυτός καθισμένος σε πολυθρόνα μπροστά από μια οθόνη, και ένας άλλος χαρακτήρας να τον "δουλεύει" ..

αν έχει κανείς καμιά επιφοίτηση .......

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Δε θυμάμαι πολλά αλλά ας κάνω μία προσπάθεια μήπως καταλάβει κάποιος ποιο εννοώ.

 

Είναι μία σειρά κινουμένων σχεδίων που έβλεπα μικρός.

Ήταν μία παρέα από παιδιά με ένα πλοίο που έπεσαν σε μία καταιγίδα και βγήκαν σε ένα νησί στο οποίο νομίζω ανάμεσα στα άλλα υπήρχαν και δεινόσαυροι. Μαζί στο πλοίο είχαν και ένα τζιπάκι νομίζω. Θυμάμαι 2 κορίτσια. Η μία ήταν αγοροκόριτσο κξαι η άλλη "κυρία".

Αυτά.

 

Αν κάποιος κατάλαβε θα με υποχρεώσει.

 

Πρέπει να λες το "2 χρόνια διακοπές με τους δεινόσαυρους" παιζόταν καιρό στο junior και στο new channel. Βασικά θυμάμαι ότι ο μόνος χαρακτήρας που μου άρεσε ήταν ο "κακός" που παλιότερα ήταν κάτι σαν αρραβωνιασμένος με την "κυρία".

http://en.wikipedia.org/wiki/Jura_Tripper. Στο rapidshare πιθανόν να μπορείς να βρείς και ελληνικά επεισόδια.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να λες το "2 χρόνια διακοπές με τους δεινόσαυρους" παιζόταν καιρό στο junior και στο new channel. Βασικά θυμάμαι ότι ο μόνος χαρακτήρας που μου άρεσε ήταν ο "κακός" που παλιότερα ήταν κάτι σαν αρραβωνιασμένος με την "κυρία".

http://en.wikipedia.org/wiki/Jura_Tripper. Στο rapidshare πιθανόν να μπορείς να βρείς και ελληνικά επεισόδια.

 

 

 

Ω ναι.

Ευχαριστώ πολύ. :)

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να την βρω εδώ και πολλά χρόνια! Την έβαζε συχνά σ' ένα κανάλι αλλά δεν είμαι σίγουρος ποιο, μάλλον στο Μακεδονία, γύρο στα μέσα της δεκαετίας του '90. Πρέπει να ήταν μεταγλωττισμένη και ένα από τα παιδιά να το έλεγαν Γιάννο.

 

Εκτός απ' όσα περιέγραψες, θυμάμαι τη σκηνή που κατέβηκαν στον πλανήτη και βρήκαν μια λιμνούλα με νερό αλλά δίσταζαν να πιουν γιατί ίσως ήταν μολυσμένο!

 

Στο τέλος της ταινίας που επέστρεψαν στους γονείς, θυμάμαι ότι εμφανίστηκαν μέσα από ένα δάσος.

 

Μια άλλη λεπτομέρεια που μου έχει μείνει είναι το μεταλλικό δάπεδο του διαστημοπλοίου που ήταν σε τέτοιο στυλ:

http://img514.imageshack.us/img514/1998/1183836metalbackground.jpg

 

Τέλος, χωρίς να είμαι σίγουρος, νομίζω ότι ακουγόταν αυτή η μουσική (ειδικά από το 1:30):

Ναι....! Και εγω αυτην ψαχνω! Νομιζω οτι την εδειχνε και στο TVS (και εσυ σερραιος βλεπω εισαι). Μηπως τελικα βρηκατε πως λεγεται; Θυμαμαι αυτα τα παιδια ειχαν βρει και κατι θησαυρους εκει, ηταν και ενς ρωσσικος σταυρος με πετραδια και τετοια, και τον ειχαν παει να τον δει ενας μπαρμπας..

Link to comment
Share on other sites

ΨΑΧΝΩ ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΦΙΛΩΝ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΕΝΩ ΚΑΝΟΥΝ ΜΠΑΝΙΟ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΗ Η ΣΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΝ
Link to comment
Share on other sites

ΨΑΧΝΩ ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΦΙΛΩΝ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΕΝΩ ΚΑΝΟΥΝ ΜΠΑΝΙΟ ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΗ Η ΣΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΝ

 

Adrift λεγεται.

 

Μη γραφεις κεφαλαια ειναι σαν να φωναζεις!! :)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Adrift λεγεται.
Πω! την είχα δει το καλοκαίρι μεταμεσονύχτια...θεόκουλη ταινία, με μήνυμα "δε χρειάζεσαι ούτε καρχαρίες, ούτε πειρατές, ούτε γιγαντιαία πιράνχας/καλαμάρια/σκυλόψαρα ούτε μανιακούς δολοφόνους, ούτε βόμβες, ούτε θεομηνίες/τυφώνες/κυκλώνες, ούτε εξωγήινους....αρκεί να πηδήξεις μια ωραία πρωία απ' το σκάφος σου για μπάνιο και να ξεχάσεις να κατεβάσεις τη σκάλα!" :lol: Παρόλο που σαν εκτέλεση δεν έλεγε πολλά, σα σύλληψη ήταν μ@μάτη :p
Link to comment
Share on other sites

Πω! την είχα δει το καλοκαίρι μεταμεσονύχτια...θεόκουλη ταινία, με μήνυμα "δε χρειάζεσαι ούτε καρχαρίες, ούτε πειρατές, ούτε γιγαντιαία πιράνχας/καλαμάρια/σκυλόψαρα ούτε μανιακούς δολοφόνους, ούτε βόμβες, ούτε θεομηνίες/τυφώνες/κυκλώνες, ούτε εξωγήινους....αρκεί να πηδήξεις μια ωραία πρωία απ' το σκάφος σου για μπάνιο και να ξεχάσεις να κατεβάσεις τη σκάλα!" :lol: Παρόλο που σαν εκτέλεση δεν έλεγε πολλά, σα σύλληψη ήταν μ@μάτη :p

 

Πολυ εξυπνη ταινια με δυο τελικα σεναρια, διαλεγεις οποιο σε βολευει. Απο κει και περα για το φτηνο μπατζετ που ειχε ηταν αρκετα καλογυρισμενη.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια..αν μπορει κανεις να με βοηθησει...Πριν χρονια ειχα πετυχει μια ταινια στο σταρ ..ο πρωταγωνιστης ηταν ενας μαθητης καινουργιος σε ενα σχολειο..και του δημιουργουσαν προβλημα τα υπολοιπα παιδια...και μπηκαν κατι τρομοκρατες στο σχολειο και προσπαθουσε ο πρωταγωνιστης να σωσει την κατασταση:pαααα και νομιζω αυτος ηταν και γιος αστυνομικου..τιτλο δεν θυμαμαι..σας φωτισα τώρα ε?:lol::lol::lol:...την ψαχνω χρονια χωρις αποτελεσμα...ουτε ποιος παιζει θυμαμαι;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια..αν μπορει κανεις να με βοηθησει...Πριν χρονια ειχα πετυχει μια ταινια στο σταρ ..ο πρωταγωνιστης ηταν ενας μαθητης καινουργιος σε ενα σχολειο..και του δημιουργουσαν προβλημα τα υπολοιπα παιδια...και μπηκαν κατι τρομοκρατες στο σχολειο και προσπαθουσε ο πρωταγωνιστης να σωσει την κατασταση:pαααα και νομιζω αυτος ηταν και γιος αστυνομικου..τιτλο δεν θυμαμαι..σας φωτισα τώρα ε?:lol::lol::lol:...την ψαχνω χρονια χωρις αποτελεσμα...ουτε ποιος παιζει θυμαμαι;)

 

Demolition High

http://www.imdb.com/title/tt0116072/

Edited by fanouli
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδια τελευταια ψαχνω μια ταινια εδω και καιρο αλλα δεν μπορω να την βρω με τιποτα.Την ειχα δει 1-2 φορες στην τηλεοραση, οταν ημουν μικρος και μου εχει μεινει σαν αναμνηση.

Ειναι του 80 νομιζω και εχει σχεση με τον πολεμο στο βιετναμ.Συγκεκριμενα ειναι 2 δημοσιογραφοι που ειναι πολεμικοι ανταποκριτες στην Σαιγκον, λιγο πριν εισβαλλουν οι Βιετκονγκ.Ο ενας ειναι Αμερικανος και ο αλλος Βιετναμεζος του Νοτιου Βιετναμ.Η ταινια απο οτι θυμαμαι, δειχνει τις προσπαθειες του Αμερικανου να βγαλει πλαστο διαβατηριο στον φιλο του, τον Βιετναμεζο δημοσιογραφο, για να εγκαταληψει την πολη μαζι με τους Αμερικανους διχως να τον πιασουν οι Βορειοβιετναμεζοι.

 

Καταλαβε κανενας?:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πριν κατι χρονια ειχα δει στο σινεμα ενα τραιλερ απο μια ταινια (κωμωδια) . Η υποθεση αν θυμαμαι καλα ηταν δυο τυποι (ενας αντρας και μια γυναικα) και ο ενας ηταν παρα πολυ τυχερος και ο αλλος πολυ ατυχος και καποια στιγμη συναντηθηκαν και αντιστραφηκε με καποιο τροπο αυτο.Δηλαδη αυτος που ηταν πολυ τυχερος εγινε πολυ ατυχος και το αντιθετο!Δεν ξερω αν εγινα κατανοητος...αλλα ελπιζω εστω και ενας να καταλαβε..... :)
Link to comment
Share on other sites

Πριν κατι χρονια ειχα δει στο σινεμα ενα τραιλερ απο μια ταινια (κωμωδια) . Η υποθεση αν θυμαμαι καλα ηταν δυο τυποι (ενας αντρας και μια γυναικα) και ο ενας ηταν παρα πολυ τυχερος και ο αλλος πολυ ατυχος και καποια στιγμη συναντηθηκαν και αντιστραφηκε με καποιο τροπο αυτο.Δηλαδη αυτος που ηταν πολυ τυχερος εγινε πολυ ατυχος και το αντιθετο!Δεν ξερω αν εγινα κατανοητος...αλλα ελπιζω εστω και ενας να καταλαβε..... :)

 

Just my luck...(Έρωτας στην τυχη)

http://www.imdb.com/title/tt0397078/

:):)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τελευταια ψαχνω μια ταινια εδω και καιρο αλλα δεν μπορω να την βρω με τιποτα.Την ειχα δει 1-2 φορες στην τηλεοραση, οταν ημουν μικρος και μου εχει μεινει σαν αναμνηση.

Ειναι του 80 νομιζω και εχει σχεση με τον πολεμο στο βιετναμ.Συγκεκριμενα ειναι 2 δημοσιογραφοι που ειναι πολεμικοι ανταποκριτες στην Σαιγκον, λιγο πριν εισβαλλουν οι Βιετκονγκ.Ο ενας ειναι Αμερικανος και ο αλλος Βιετναμεζος του Νοτιου Βιετναμ.Η ταινια απο οτι θυμαμαι, δειχνει τις προσπαθειες του Αμερικανου να βγαλει πλαστο διαβατηριο στον φιλο του, τον Βιετναμεζο δημοσιογραφο, για να εγκαταληψει την πολη μαζι με τους Αμερικανους διχως να τον πιασουν οι Βορειοβιετναμεζοι.

 

Καταλαβε κανενας?:worry:

Εγω την εχω δει αποσπασματικα, ειναι πολυ καλη ταινια. Αν θυμαμαι καλα δε θελει να φυγει γιατι δε θα μπορει να παρει μαζι του την οικογενεια του. Θα επανελθω αν τη βρω..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειά σας!

Χθες κατά τις 01:30 το βράδυ η Ετ1 έβαλε μια ταινία,-την είδε κανείς;;- με πολή υποβλητική μουσική έναρξης που πρέπει να ήταν θρίλερ ή μυστηρίου ,έψαξα στο site της αλλά για εκέινη την ώρα αναφέρει απλώς "ξένη ταινία" χωρίς να λέει τίποτε άλλο και δεν πρόλαβα τον τίτλο :Το στόρυ στην αρχή έχει ως εξής :Στο πρώτη σκηνή του έργου 3 παιδιά τρέχουν σε ένα τεράστιο σιτοβολώνα πάιζοντας και στο βάθος το πλάνο δείχνει 3 μεγάλα ξύλινα σπίτια .Τα παιδιά κάνουν ζαβολιές και αρπάζοντας ένα βάτραχο μεγάλο τον ....:Xφουσκώνουν με καλάμι :X :lol: και τον αφήνουν ανάποδα σε ένα μονοπάτι όπου περνάει μια μυστηριώδης γυναίκα με γυαλιά ηλίου και της στήνουν "πλάκα" Αυτή σκύβοντας να δει τον τεράστιο βάταρχο τα παιδιά κρυμμένα με σφεντόνα τον σημαδεύουν στην κοιλιά και σκάει ο βάτραχος στα μούτρα της μυστηριώδους γυναίκας...Έκτοτε σταδιακά : αρχίζουν και χάνονται μέλη από την παρέα..:cry

Διαδραματίζεται στην Αμερική του 50-60 και είχε πολύ καλή φωτογραφία και μουσική.Περισσσότερα δεν ξέρω να πω καθώς μετά δεν είχα υπομονή να την δω..

Ψάχνω τον τίτλο κυρίως από περιέργεια. Thanx!

 

Παιδια τελευταια ψαχνω μια ταινια εδω και καιρο αλλα δεν μπορω να την βρω με τιποτα.Την ειχα δει 1-2 φορες στην τηλεοραση, οταν ημουν μικρος και μου εχει μεινει σαν αναμνηση.

Ειναι του 80 νομιζω και εχει σχεση με τον πολεμο στο βιετναμ.Συγκεκριμενα ειναι 2 δημοσιογραφοι που ειναι πολεμικοι ανταποκριτες στην Σαιγκον, λιγο πριν εισβαλλουν οι Βιετκονγκ.Ο ενας ειναι Αμερικανος και ο αλλος Βιετναμεζος του Νοτιου Βιετναμ.Η ταινια απο οτι θυμαμαι, δειχνει τις προσπαθειες του Αμερικανου να βγαλει πλαστο διαβατηριο στον φιλο του, τον Βιετναμεζο δημοσιογραφο, για να εγκαταληψει την πολη μαζι με τους Αμερικανους διχως να τον πιασουν οι Βορειοβιετναμεζοι.

 

Καταλαβε κανενας?:worry:

..Μήπως είναι το "Αποστολή στη Νικαράγουα";Αν και λές για βιετνάμ... Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειά σας!

Χθες κατά τις 01:30 το βράδυ η Ετ1 έβαλε μια ταινία,-την είδε κανείς;;- με πολή υποβλητική μουσική έναρξης που πρέπει να ήταν θρίλερ ή μυστηρίου ,έψαξα στο site της αλλά για εκέινη την ώρα αναφέρει απλώς "ξένη ταινία" χωρίς να λέει τίποτε άλλο και δεν πρόλαβα τον τίτλο :Το στόρυ στην αρχή έχει ως εξής :Στο πρώτη σκηνή του έργου 3 παιδιά τρέχουν σε ένα τεράστιο σιτοβολώνα πάιζοντας και στο βάθος το πλάνο δείχνει 3 μεγάλα ξύλινα σπίτια .Τα παιδιά κάνουν ζαβολιές και αρπάζοντας ένα βάτραχο μεγάλο τον ....:Xφουσκώνουν με καλάμι :X :lol: και τον αφήνουν ανάποδα σε ένα μονοπάτι όπου περνάει μια μυστηριώδης γυναίκα με γυαλιά ηλίου και της στήνουν "πλάκα" Αυτή σκύβοντας να δει τον τεράστιο βάταρχο τα παιδιά κρυμμένα με σφεντόνα τον σημαδεύουν στην κοιλιά και σκάει ο βάτραχος στα μούτρα της μυστηριώδους γυναίκας...Έκτοτε σταδιακά : αρχίζουν και χάνονται μέλη από την παρέα..:cry

Διαδραματίζεται στην Αμερική του 50-60 και είχε πολύ καλή φωτογραφία και μουσική.Περισσσότερα δεν ξέρω να πω καθώς μετά δεν είχα υπομονή να την δω..

Ψάχνω τον τίτλο κυρίως από περιέργεια. Thanx!

The Reflecting Skin (1990)

 

Παιδια τελευταια ψαχνω μια ταινια εδω και καιρο αλλα δεν μπορω να την βρω με τιποτα.Την ειχα δει 1-2 φορες στην τηλεοραση, οταν ημουν μικρος και μου εχει μεινει σαν αναμνηση.

Ειναι του 80 νομιζω και εχει σχεση με τον πολεμο στο βιετναμ.Συγκεκριμενα ειναι 2 δημοσιογραφοι που ειναι πολεμικοι ανταποκριτες στην Σαιγκον, λιγο πριν εισβαλλουν οι Βιετκονγκ.Ο ενας ειναι Αμερικανος και ο αλλος Βιετναμεζος του Νοτιου Βιετναμ.Η ταινια απο οτι θυμαμαι, δειχνει τις προσπαθειες του Αμερικανου να βγαλει πλαστο διαβατηριο στον φιλο του, τον Βιετναμεζο δημοσιογραφο, για να εγκαταληψει την πολη μαζι με τους Αμερικανους διχως να τον πιασουν οι Βορειοβιετναμεζοι.

 

Καταλαβε κανενας?:worry:

Αν και δεν διαδραματιζεται στο Βιετναμ αλλα στην Ινδονησια το στορυ μοιαζει με το

The Year of Living Dangerously (1982)

Edited by Nikos_s3

FNK Creative Workshop

http://fb.com/fnk.creative

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τελευταια ψαχνω μια ταινια εδω και καιρο αλλα δεν μπορω να την βρω με τιποτα.Την ειχα δει 1-2 φορες στην τηλεοραση, οταν ημουν μικρος και μου εχει μεινει σαν αναμνηση.

Ειναι του 80 νομιζω και εχει σχεση με τον πολεμο στο βιετναμ.Συγκεκριμενα ειναι 2 δημοσιογραφοι που ειναι πολεμικοι ανταποκριτες στην Σαιγκον, λιγο πριν εισβαλλουν οι Βιετκονγκ.Ο ενας ειναι Αμερικανος και ο αλλος Βιετναμεζος του Νοτιου Βιετναμ.Η ταινια απο οτι θυμαμαι, δειχνει τις προσπαθειες του Αμερικανου να βγαλει πλαστο διαβατηριο στον φιλο του, τον Βιετναμεζο δημοσιογραφο, για να εγκαταληψει την πολη μαζι με τους Αμερικανους διχως να τον πιασουν οι Βορειοβιετναμεζοι.

 

Καταλαβε κανενας?:worry:

 

Είμαι σίγουρος ότι εννοείς το Killing Fields, που όμως καταπιανόταν με τα γεγονότα στην Καμπότζη. Για τσέκαρε: http://www.imdb.com/title/tt0087553/

http://img376.imageshack.us/img376/4599/swingers0hb.jpg

"Vegas, baby...Vegas!"

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρος ότι εννοείς το Killing Fields, που όμως καταπιανόταν με τα γεγονότα στην Καμπότζη. Για τσέκαρε: http://www.imdb.com/title/tt0087553/

 

Αυτην εννοει ο φιλος, αυτη προσπαθουσα να θυμηθω κ γω. Θυμομουνα μονο το ψηλο πρωταγωνιστη αλλα δε τον ανεφερα στο προηγουμενο ποστ. Ευγε

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα,

Ψάχνω μια ταινία η οποία είχε βγει σε dvd πριν απο 6-7 χρόνια και η υπόθεση της ήταν η εξής. Μια ομάδα(ψυχολόγων; ) των αμερικάνικων μυστικών υπηρεσιών είχε συγκεντρωθεί σε ένα ακατοίκητο νησί για εκπαίδευση, όπου ξαφνικά άρχισαν να δολοφονούνται ο ένας μετά τον άλλο. Και ο δολοφόνος ήταν ένας απο εκείνη την ομάδα.

Θυμάται μήπως κανείς ποια ταινία είναι;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Ψάχνω μια ταινία η οποία είχε βγει σε dvd πριν απο 6-7 χρόνια και η υπόθεση της ήταν η εξής. Μια ομάδα(ψυχολόγων; ) των αμερικάνικων μυστικών υπηρεσιών είχε συγκεντρωθεί σε ένα ακατοίκητο νησί για εκπαίδευση, όπου ξαφνικά άρχισαν να δολοφονούνται ο ένας μετά τον άλλο. Και ο δολοφόνος ήταν ένας απο εκείνη την ομάδα.

Θυμάται μήπως κανείς ποια ταινία είναι;

 

Tην θυμαμαι αλλα δεν μπορω να βρω πως λεγεται,εψαξα με καποιους ηθοποιους που νομιζα οτι επαιζαν (Τζον Κιουζακ,Μισελ Ροντριγκεζ) αλλα μαλλον εκανα λαθος.

Θυμαμαι να κανει κατι σχεδια ο δολοφονος με ενα ρολοι ,οτι ο ενας πρωταγωνιστής ειναι μαυρος κλπ .Καταραμενο αλτσχάιμερ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tην θυμαμαι αλλα δεν μπορω να βρω πως λεγεται,εψαξα με καποιους ηθοποιους που νομιζα οτι επαιζαν (Τζον Κιουζακ,Μισελ Ροντριγκεζ) αλλα μαλλον εκανα λαθος.

Θυμαμαι να κανει κατι σχεδια ο δολοφονος με ενα ρολοι ,οτι ο ενας πρωταγωνιστής ειναι μαυρος κλπ .Καταραμενο αλτσχάιμερ :lol:

 

Πολύ καλά θυμάσαι!! Όντως αυτο με το ρολόι ήταν χαρακτηριστικό! Επίσης είχε μια σκηνή όπου σε εναν τοίχο είχε γράψει με το αίμα εκείνου που δολοφόνησε! Πως την λένε ρε γμτ...;

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...