Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M9)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εκεί γύρω και εγώ. Αλλά η αίσθηση που αφήνει στο αλουμίνιο την νιώθεις.

Νοτελι και s6 δεν καταλαβαίνεις τέτοια πράγματα.

Πως το βλέπεις?Είχες και το m8?Αν ναι πες τι βλέπεις.Εμένα πάντως με εντυπωσιάζει φίλε...

Δηλωνω κ εγω εντυπωσιασμενος. Ειχα κ ,m8 κ πολλα αλλα. Στην αρχη το φοβομουν λογω ιδιας σχεδον κατασκευης, αλλα το καλο ειναι στο εσωτςρικο της συσκευης. Αν παει καλα κ η μπαταρια τοτε δεν θα εχω κανενα παραπονο.

Επισεις ειναι το πρωτο τηλεφωνο που βλεπω τοσο καλο λευκο στην οθονη. Ουτε μπλε ουτε κιτρινο . :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δηλωνω κ εγω εντυπωσιασμενος. Ειχα κ ,m8 κ πολλα αλλα. Στην αρχη το φοβομουν λογω ιδιας σχεδον κατασκευης, αλλα το καλο ειναι στο εσωτςρικο της συσκευης. Αν παει καλα κ η μπαταρια τοτε δεν θα εχω κανενα παραπονο.

Επισεις ειναι το πρωτο τηλεφωνο που βλεπω τοσο καλο λευκο στην οθονη. Ουτε μπλε ουτε κιτρινο . :)

Είχαν πονέσει τα μάτια σου με το g3.

Χαχα

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Που τσεκάρεις για αυτήν την ενημέρωση?

Edit.

Πραγματικά δεν ξέρω σε τι επίπεδα είχε φτάσει παιδιά το m8 μιας και εγώ το είχα για περίπου δύο μήνες από τότε που βγήκε,αλλά πιστεύω πως τώρα έχουν δώσει ένα ακόμα πιο αρμονικο και γρήγορο τηλ.

Φαίνεται πως το έχουν βελτίωση ακόμα πιο πολύ στην εμπειρία της χρήσης,και αν δεν είχαν το πρόβλημα με την υπερθέρμανση τότε παντού θα ήταν ένα πραγματικά σούπερ τηλ.

Όταν το ζορίζεις το νιώθεις ζεστό η αλήθεια είναι.

Τώρα αυτή πού θα το απορρίψουν για το design του λόγω του ότι μοιάζει με το m8 καλό είναι να το δουν από κοντά και να το δουλέψουν.

Η κάμερα όπως την θυμάμαι στο m8 μου φαίνεται εδώ πως είναι καλύτερη σε φωτογραφίες ημερας αλλά θέλω ακόμα λίγο για να την δω καλύτερα. Σε δύσκολες συνθηκες θέλει ακομα δουλειά.Σε καμιά περίπτωση δεν είναι σε επίπεδα note and s6 αλλά είναι αρκετά καλή.

Η μπαταρία του με χρήση Wi-Fi είναι σε ικανοποιητικά επίπεδα σαν πρώτη ματιά αλλά χρειάζεται όπως καταλαβαίνετε χρόνος για να στρώσει καλά.

Οθόνη με πολύ καλό μαύρο αλλά όχι τόσο καθαρό λευκό. Νομίζω πως το m8 έχει καλύτερο λευκό.

Γενικά εμένα μου αρέσει πολύ το κινητό και αν δεν είχα πάρει το s6 άνετα θα το κρατούσα για να κάνει παρέα στο νοτελι.

Τις επόμενες μέρες θα επανέλθω για κάμερα καθώς και μπαταρία.

Θα δοκιμάσω και τις ρυθμίσεις που προτείνει ο φίλος πιο πάνω και θα σας πω.

Πραγματικά μου είχε λείψει αυτό το απίστευτο πληκτρολόγιο της HTC παιδιά. Είναι σκέτη απόλαυση και νομίζω πως το έχουν βελτιώσει και άλλο.

Βασικά το πληκτρολόγιο είναι ένα από τα παράπονα που διαβάζω φέτος. Αντί του Swype φέτος έχει touchpal και οι περισσότεροι παραπονιούνται για το μέγεθος του.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Βασικά το πληκτρολόγιο είναι ένα από τα παράπονα που διαβάζω φέτος. Αντί του Swype φέτος έχει touchpal και οι περισσότεροι παραπονιούνται για το μέγεθος του.

Είμαι φαν του touch και το βρίσκω απίστευτο.

Περί ορέξεως όμως......

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτο εχουν τελικα θόρυβο? Γράφονται διάφορα, για θόρυβο ακομη και την μέρα. Βλέπετε κατι τέτοιο?

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

HTC m9 auto htc m9

S6 edge auto s6 edg

HTC m9 htc m9

S6 edge auto s6 edg

Η υπέροχη του s6 σε όλες τις συνθήκες στο auto νομίζω είναι εμφανής.

Περιμένουμε το update να δούμε πόσο μπορεί να διορθώσει τα πράγματα.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

HTC m9 auto htc m9

S6 edge auto s6 edg

HTC m9 htc m9

S6 edge auto s6 edg

Η υπέροχη του s6 σε όλες τις συνθήκες στο auto νομίζω είναι εμφανής.

Περιμένουμε το update να δούμε πόσο μπορεί να διορθώσει τα πράγματα.

 

Δεν υπήρχε καμία αμφιβολία για την υπεροχή του 6, το θέμα πάντα ήταν πόσο καλό (ή κακό) είναι το Μ9 στις φωτό.

Αν μπορείς κάποια στιγμή δοκίμασε τα settings που προτείνει ένα παλικάρι στο xda και έβαλε και ο bouss σε προηγούμενη σελίδα:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6063648#post6063648

 

Επίσης κάποιο σκρίνσοτ από GSam θα βοηθούσε μετά τις πρώτες φορτίσεις για να έχουμε εικόνα για την μπαταρία που φαίνεται να είναι αδυναμία του κινητού προς το παρόν. Από ότι μας λες πάντως η συσκευή είναι αρκετά καλή, κάτι θετικό.

Ευχαριστούμε για τα posts σου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπήρχε καμία αμφιβολία για την υπεροχή του 6, το θέμα πάντα ήταν πόσο καλό (ή κακό) είναι το Μ9 στις φωτό.

Αν μπορείς κάποια στιγμή δοκίμασε τα settings που προτείνει ένα παλικάρι στο xda και έβαλε και ο bouss σε προηγούμενη σελίδα:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6063648#post6063648

 

Επίσης κάποιο σκρίνσοτ από GSam θα βοηθούσε μετά τις πρώτες φορτίσεις για να έχουμε εικόνα για την μπαταρία που φαίνεται να είναι αδυναμία του κινητού προς το παρόν. Από ότι μας λες πάντως η συσκευή είναι αρκετά καλή, κάτι θετικό.

Ευχαριστούμε για τα posts σου.

Θα παίξω με τις ρυθμίσεις τώρα που αναφέρεις.

Για μπαταρία αύριο μεθαύριο, αλλά δεν θα απογοητεύσει.

5:00-5:30 ώρες οθόνη με WiFi

4:00-4:30 με 3g νομίζω πως θα τις έχει για χρήση χωρίς παιχνίδια.

Εγώ δεν παίζω παιχνίδια και την μπαταρία του στις 2 αυτές φορτισεις που έχω κάνει κάπου εκεί την βλέπω.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

HTC m9 auto htc m9

S6 edge auto s6 edg

HTC m9 htc m9

S6 edge auto s6 edg

Η υπέροχη του s6 σε όλες τις συνθήκες στο auto νομίζω είναι εμφανής.

Περιμένουμε το update να δούμε πόσο μπορεί να διορθώσει τα πράγματα.

Νίκο κατέβασα τις δύο φώτο και τις έβαλα δίπλα δίπλα στην οθόνη του macbook όπου έκανα ζουμ και στις δυο.

Όσο μεγαλώνει το ζουμ η διαφορά γίνεται πιο έντονη.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Νίκο κατέβασα τις δύο φώτο και τις έβαλα δίπλα δίπλα στην οθόνη του macbook όπου έκανα ζουμ και στις δυο.

Όσο μεγαλώνει το ζουμ η διαφορά γίνεται πιο έντονη.

Καλά εννοείται πως ακόμα τουλάχιστον δύσκολο να φτάσει σε επίπεδα s6, αλλά εσύ είσαι ειδικός να μας πεις τυχόν διαφορές με το m8.

Νομίζω όσο βέβαια θυμάμαι ότι σε ημέρας πρέπει να είναι ένα κλικ καλύτερες τώρα.

Στις βραδινές η ultra έδινε όμως καλύτερα αποτελέσματα.

Βέβαια περιμένουμε update οπότε μπορεί να δούμε καλύτερα αποτελέσματα.

Edit.

Τώρα δοκιμάζω τις ρυθμίσεις του φίλου πιο πάνω και θα επανέλθω.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Σαφώς λιγοτερη λεπτομέρεια στο m9 αν και 20αρα εναντι 16αρας του s6. Στην φωτο το κτηρίου υπάρχει ένα διάχυτο κίτρινο tint στο m9. Στην άλλη φωτο με το καφέ, ειναι καλύτερα τα πράγματα αλλά και εδω υπολείπεται καθαρά.

Θορυβο πάντως, εγώ δεν είδα. Εκτος αν το δούμε σαν την διάχυτη κιτρινίλα στην έντονη ηλιοφάνεια.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλά εννοείται πως ακόμα τουλάχιστον δύσκολο να φτάσει σε επίπεδα s6, αλλά εσύ είσαι ειδικός να μας πεις τυχόν διαφορές με το m8.

Νομίζω όσο βέβαια θυμάμαι ότι σε ημέρας πρέπει να είναι ένα κλικ καλύτερες τώρα.

Στις βραδινές η ultra έδινε όμως καλύτερα αποτελέσματα.

Βέβαια περιμένουμε update οπότε μπορεί να δούμε καλύτερα αποτελέσματα.

Edit.

Τώρα δοκιμάζω τις ρυθμίσεις του φίλου πιο πάνω και θα επανέλθω.

Στις ημερήσιες το Μ9 είναι πολυ ανώτερο απο το Μ8.

Γενικά αν δεις τος φώτο του Μ9 μόνες τους, είναι αρκετά καλές. Χρειάζεται να ζουμάρεις αρκετά για να φανεί ο θόρυβος και η ελειψη οξύτητας.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Στις ημερήσιες το Μ9 είναι πολυ ανώτερο απο το Μ8.

Γενικά αν δεις τος φώτο του Μ9 μόνες τους, είναι αρκετά καλές. Χρειάζεται να ζουμάρεις αρκετά για να φανεί ο θόρυβος και η ελειψη οξύτητας.

Άρα η αλλαγή από την ultra είναι σε καλό δρόμο φίλε...

Αντε να δούμε!!!

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Τον θόρυβο που τον εντοπισατε βρε παιδιά? Δεν τις κοίταξα σε λαπτοπ βέβαια αλλά στο ταμπλετ, οσο επερνε ζουμ, δεν ειδα κάτι χτυπητό τουλάχιστον.

Η λεπτομέρεια οντως δεν είναι αυτη που θα έπρεπε.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Δεν τίθεται θέμα ότι υπερέχει το 6αρι.

Αλλά οι φωτό που έχω δει γενικά σε νορμάλ καταστάσεις είναι μια χαρά για το μεγαλύτερο φάσμα των χρήσεων. Οι διαφορές από τα άλλα τοπ κινητά είναι μεν υπαρκτές, αλλά όχι τόσο μεγάλες.

Όποιος θέλει να τυπώσει ή έχει τόσο κακό κάδρο ή είναι τόσο μακρυά από το αντικείμενο της φωτό σίγουρα θα έχει πρόβλημα, αλλά νομίζω ότι αλλιώς δεν υπάρχει θέμα.

Θα ήθελα να δω και παραπάνω σε δύσκολες συνθήκες φωτισμού.

Link to comment
Share on other sites

Δεν τίθεται θέμα ότι υπερέχει το 6αρι.

Αλλά οι φωτό που έχω δει γενικά σε νορμάλ καταστάσεις είναι μια χαρά για το μεγαλύτερο φάσμα των χρήσεων. Οι διαφορές από τα άλλα τοπ κινητά είναι μεν υπαρκτές, αλλά όχι τόσο μεγάλες.

Όποιος θέλει να τυπώσει ή έχει τόσο κακό κάδρο ή είναι τόσο μακρυά από το αντικείμενο της φωτό σίγουρα θα έχει πρόβλημα, αλλά νομίζω ότι αλλιώς δεν υπάρχει θέμα.

Θα ήθελα να δω και παραπάνω σε δύσκολες συνθήκες φωτισμού.

Σίγουρα η διαφορά στις φώτο δεν δικαιολογεί απο μόνη της αιτία επιλογής του S6. Για τους περισσοτερους είναι ικανοποιητικες για smartphone.

Απο εκει και πέρα το σωστο καδραρισμα δεν είναι πάντα εφικτό.

Παράδειγμα σενάριο που ειχα αντιμετώπισε παλιότερα με HTC one X.

Ήθελα να τραβήξω κάποια άτομα που στέκονταν μπροστά σ ενα διατηρητέο σπίτι στην Πλάκα.

Με το One X για να διακρίνονται τα πρόσωπα, θα έπρεπε να πλησιάσω και να χάσω το κτίριο.

Με το S3 κατάφερα αυτό που ήθελα. Για μένα τότε λειτούργησε σαν αιτία αλλαγής τηλεφώνου.

Πλέον φρόντισα να έχω και camera phone ώστε να μην αγοράζω κινητό με κριτήριο την κάμερα, αλλά όσων μου προσφέρει στην καθημερινή χρήση.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα η διαφορά στις φώτο δεν δικαιολογεί απο μόνη της αιτία επιλογής του S6. Για τους περισσοτερους είναι ικανοποιητικες για smartphone.

Απο εκει και πέρα το σωστο καδραρισμα δεν είναι πάντα εφικτό.

Παράδειγμα σενάριο που ειχα αντιμετώπισε παλιότερα με HTC one X.

Ήθελα να τραβήξω κάποια άτομα που στέκονταν μπροστά σ ενα διατηρητέο σπίτι στην Πλάκα.

Με το One X για να διακρίνονται τα πρόσωπα, θα έπρεπε να πλησιάσω και να χάσω το κτίριο.

Με το S3 κατάφερα αυτό που ήθελα. Για μένα τότε λειτούργησε σαν αιτία αλλαγής τηλεφώνου.

Πλέον φρόντισα να έχω και camera phone ώστε να μην αγοράζω κινητό με κριτήριο την κάμερα, αλλά όσων μου προσφέρει στην καθημερινή χρήση.

 

Καλά εννοείται αυτό. Και τοπία από μακρυά όπου θες να επιλέξεις κάτι και σε περιπτώσεις όπως αυτή που είπες. Απλά μιλάμε για ένα σχετικά μικρό ποσοστό. Στα υπόλοιπα είναι μια χαρά νομίζω. Περισσότερη σημασία για μένα έχει η μπαταρία που από ότι φαίνεται είναι ένα επίπεδο πιο κάτω από το Μ8, παρά η λεπτομέρεια στο 100% κροπ που δύσκολα θα χρειαστώ προσωπικά. Σε ταξίδια παίρνω πάντα την DSLR μου, σε καθημερινή χρήση καλύπτει τις ανάγκες το κινητό.

Το θετικό είναι ότι όπως λέει ο Νίκος (αν συγκράτησα σωστά το όνομα) το θέμα υπερθέρμανσης δεν εμφανίζεται και παρότι αντιμετωπίστηκε με όχι και την καλύτερη λύση από την HTC δεν φαίνεται να κομπιάζει το κινητό πουθενά.

Προσωπικά είμαι αισιόδοξος ότι και η μπαταρία θα βελτιωθεί σε επόμενα updates.

Τώρα βέβαια είναι τραγικό να βγάζει ένα κινητό η εταιρεία και να χρειαστεί να περιμένεις updates για να είναι καλή η κάμερα, να μην ζεσταίνεται κ.ο.κ., αλλά αν σκεφτώ να αγοράσω το κινητό σε κάποιους μήνες δεν θα με απασχολήσει τόσο.

Link to comment
Share on other sites

Καλά εννοείται αυτό. Και τοπία από μακρυά όπου θες να επιλέξεις κάτι και σε περιπτώσεις όπως αυτή που είπες. Απλά μιλάμε για ένα σχετικά μικρό ποσοστό. Στα υπόλοιπα είναι μια χαρά νομίζω. Περισσότερη σημασία για μένα έχει η μπαταρία που από ότι φαίνεται είναι ένα επίπεδο πιο κάτω από το Μ8, παρά η λεπτομέρεια στο 100% κροπ που δύσκολα θα χρειαστώ προσωπικά. Σε ταξίδια παίρνω πάντα την DSLR μου, σε καθημερινή χρήση καλύπτει τις ανάγκες το κινητό.

Το θετικό είναι ότι όπως λέει ο Νίκος (αν συγκράτησα σωστά το όνομα) το θέμα υπερθέρμανσης δεν εμφανίζεται και παρότι αντιμετωπίστηκε με όχι και την καλύτερη λύση από την HTC δεν φαίνεται να κομπιάζει το κινητό πουθενά.

Προσωπικά είμαι αισιόδοξος ότι και η μπαταρία θα βελτιωθεί σε επόμενα updates.

Τώρα βέβαια είναι τραγικό να βγάζει ένα κινητό η εταιρεία και να χρειαστεί να περιμένεις updates για να είναι καλή η κάμερα, να μην ζεσταίνεται κ.ο.κ., αλλά αν σκεφτώ να αγοράσω το κινητό σε κάποιους μήνες δεν θα με απασχολήσει τόσο.

Συμφωνώ σε όλα.

Δεν θα μπορούσα να εμπιστευτώ τώρα το Μ9 και μάλιστα στα 750.

Αν στρώσει αργότερα και έλθει η τιμή του σε λογικά επίπεδα, ίσως.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

How to Fix HTC One M9 Camera Auto Focus with Manual Mode!:

 

Αυτά που έπρεπε να είναι σωστά από την εταιρία και ελπίζω να διορθωθούν σύντομα. Αν μπορείτε δοκιμάστε κι αυτά. Παλιότερα με την ultrapixel που δεν υπήρχε manual mode τα κάναμε με κλείδωμα του auto focus στο πιο φωτεινό σημείο και έπειτα φωτογραφίζαμε το θέμα με hdr.

Όσων αφορά το sharpness το θέμα είναι ότι το μηδέν δεν είναι αυτό που παίρνει ο φακός αλλά έχει πάλι γίνει προσθήκη φίλτρου, γι αυτό και προτείνεται το -1, -1.5. Κάποιοι για την έλλειψη έντονων χρωμάτων προτείνουν και saturation +0.5 και λίγο πείραγμα στο contrast (συνήθως κι αυτό μεταξύ -0.5 και +0.5). Πάντως παντού διαβάζω για πολύ χαμηλό ISO (cap στο 200 βαριά βαριά στο 400). Αν δεν βαριέστε...

Edited by bouss
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Sorry για τα πολλαπλά αλλά δεν μπορώ να προσθέσω φωτογραφίες με επεξεργασία.

[ATTACH]59373[/ATTACH]

Χωρίς το τρικ

[ATTACH]59374[/ATTACH]

Με το τρικ

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό Πάσχα. Άλλοι ψήνουν για να το βρούμε έτοιμο εμείς.

Στα δικά μας τώρα. Το τηλ μετά από καλό στρώσιμο της μπαταρίας έχει έρθει σε πολύ καλά επίπεδα παιδιά και για την μπαταρία του,αλλά πλέον δεν ανεβάζει και τις θερμοκρασίες της πρώτης ημέρας.

Αν μπορέσουν να δώσουν και κανένα πολύ καλό update για να κάνουν την κάμερα που νομίζω έχει δυνατότητες ακόμα καλύτερη τότε θα είναι και πάλι από τις κορυφαίες συσκευές.

Σε κανένα μήνα το κόβω να το βρίσκεις στα 550 ευρώ στα σκρουτζομαγαζα.

Και πάλι καλό Πάσχα.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό Πάσχα. Άλλοι ψήνουν για να το βρούμε έτοιμο εμείς.

Στα δικά μας τώρα. Το τηλ μετά από καλό στρώσιμο της μπαταρίας έχει έρθει σε πολύ καλά επίπεδα παιδιά και για την μπαταρία του,αλλά πλέον δεν ανεβάζει και τις θερμοκρασίες της πρώτης ημέρας.

Αν μπορέσουν να δώσουν και κανένα πολύ καλό update για να κάνουν την κάμερα που νομίζω έχει δυνατότητες ακόμα καλύτερη τότε θα είναι και πάλι από τις κορυφαίες συσκευές.

Σε κανένα μήνα το κόβω να το βρίσκεις στα 550 ευρώ στα σκρουτζομαγαζα.

Και πάλι καλό Πάσχα.

 

Μακάρι φίλε μου.... Από το στόμα σου και στου θεού το αυτί... Καλό Πάσχα!!

Current: Apple iPhone 11 Pro Max (Space Grey)

 

 

___________________Notable History___________________

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

το μονο που με ανησυχει ειναι το real racing 3 στους 35κελσιου το καλοκαιρι....

τιποτε αλλο.

 

σε ολα τα αλλα ειναι ενα τιμιο τηλεφωνο,ομως ακριβο γι αυτα που προσφερει.

 

Χρονια Πολλα Χριστος Ανεστη!

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

το μονο που με ανησυχει ειναι το real racing 3 στους 35κελσιου το καλοκαιρι....

τιποτε αλλο.

 

σε ολα τα αλλα ειναι ενα τιμιο τηλεφωνο,ομως ακριβο γι αυτα που προσφερει.

 

Χρονια Πολλα Χριστος Ανεστη!

Χρόνια Πολλά.

Δημήτρη το καλοκαίρι δεν είναι μόνο το real racing.

Αν υπάρχει πρόβλημα, αρκεί λίγο γρήγορο Facebook για να ανεβάσει θερμοκρασία.

Πιστεύω ότι τον Ιούλιο θα δούμε τι πραγματικά συμβαίνει.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...