Jump to content

Microsoft Lumia 640 XL


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αφού έχεις χώρο ξανά δοκίμασε 1-2 φορές

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλημερα εχω πανω απο 2 g.

πως κάνεις αναβάθμιση απο υπολογιστή ?

Κατεβάζεις το Windows Software Recovery Tool και αυτό θα περάσει τα 8.1 και μετά εσύ προχωράς :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κατέβασε τα update των εφαρμογών και κάνε όλες τις επανεκκινήσεις. Μετά δοκίμασε ξανά.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα εχω πανω απο 2 g.

πως κανεις αναβαθμιση απο υπολογισυη ?

 

Βγάλε την κάρτα μνήμης αν έχεις και προσπάθησέ το ξανά πριν κάνεις χρήση του WSRT μήπως και..

How Soon™ is now?
Link to comment
Share on other sites

Βγάλε την κάρτα μνήμης αν έχεις και προσπάθησέ το ξανά πριν κάνεις χρήση του WSRT μήπως και..

τιποτα το γυρισα σε 8.1/ τωρα πως προχωραω με pc για αναβαθμιση χωρις να χρησιμοποιησω τον συμβουλο αναβαθμισης απο την συσκευη ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πριν λίγο έκανα επαναφορά από υπολογιστή σε ένα 640 σε 8.1 να δω πως θα πάει στην τελευταία έκδοση μέχρι τώρα.

Η σειρά στα 10 είναι

10586.107

14393.1066

15063.297

15063.674 και τέλος για το 640 επίσημα.

Και μετά μόνο με φαστ

1709 15254.1

 

σημερα πηρα την 15063 728 επισημα

Link to comment
Share on other sites

το τελος μας το ορισες στην 674... τελικα τι ισχυει ?

Επίσημα τελευταία για τα κινητά μας είναι αυτή η έκδοση που πριν λίγο πήγε στην 728.

Αν θες να πας στην τελευταία έκδοση των 10 μόνο αν μπεις insider fast . Αυτό έχω κάνει εγώ και δουλεύω στα κινητά μου. Δεν είναι υποχρεωτικό να πας φαστ, απλά για μένα είναι καλύτερα και κρατάει η μπαταρία λίγο παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις της κάμερας δεν μπορώ να αλλάξω το μέγεθος εικόνας για την κύρια κάμερα. Είναι με αχνά γράμματα και δεν μπορώ να επιλέξω μικρότερο μέγεθος.

Είναι στα 10ΜΡ.

Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις της κάμερας δεν μπορώ να αλλάξω το μέγεθος εικόνας για την κύρια κάμερα. Είναι με αχνά γράμματα και δεν μπορώ να επιλέξω μικρότερο μέγεθος.

Είναι στα 10ΜΡ.

Κατέβασε

Easy selfie free

Link to comment
Share on other sites

Κουράστηκα με τα W10, οι εφαρμογες ανοιγουν μετα απο πολλές προσπάθειες, χανω εισερχόμενες κλήσεις,viper ούτε για πλακα ειδοποιησεις στην οθονη δεν βλεπω,fb? χαχαχαχα!!! πρίν αλλάξω κινητο θα κανω μια τελευταια προσπάθεια, και επειδη μαζι με το κινητο έχω κολλησει και εγω, μια ερώτηση.....:!::lol:Πως κάνουμε HARD reset ρε παιδιά????:!:
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις, σύστημα, πληροφορίες, πας κάτω κάτω... Επαναφορά του τηλεφώνου.

Φυσικά πρώτα μεταφέρεις από την συσκευή τα αρχεία σου (φωτογραφίες κλπ. ) γιατί θα τα σβήσει όλα. Εάν θες κάνεις μετά επαναφορά από αντίγραφο ασφαλείας για να ξαναπεράσει τις εφαρμογές σου ή όχι και αρχίζεις από την αρχή. Υπολογισμός χρόνου μια ώρα και πάνω. Αν είσαι από Κόρινθο έλα για καφέ :D

Link to comment
Share on other sites

Κουράστηκα με τα W10, οι εφαρμογες ανοιγουν μετα απο πολλές προσπάθειες, χανω εισερχόμενες κλήσεις,viper ούτε για πλακα ειδοποιησεις στην οθονη δεν βλεπω,fb? χαχαχαχα!!! πρίν αλλάξω κινητο θα κανω μια τελευταια προσπάθεια, και επειδη μαζι με το κινητο έχω κολλησει και εγω, μια ερώτηση.....:!::lol:Πως κάνουμε HARD reset ρε παιδιά????:!:

eπειδη σε μενα δουλευουν τα οσα προβληματα αντιμετωπιζεις μετα την επαναφορα σεταρε το τηλ καθαρα απο την αρχη (χωρις restore from previouw update ). μετα θελει αρκετη ωρα και υπομονη γιατι θα αρχισει να παιρνει αργα τα update . συμβουλευτικα κοιτα αυτα που αναφερει ο φιλος απο κορινθο. στο store αν συνδεθεις με τον λογαριασμο σου που χρησιμοποιουσες και μπεις στο tag βιβλιοθηκη μου θα βρεις ολες τις εφαρμογες σου και θα περιμενεις .... να κατεβουν(47 περιπου μια ωρα)

και κατι ακομα με το που ολοκληρωσεις την επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων αλλαξε αμεσως την ονομασια του τηλεφωνου γιατι αν χρειαστεις να κανεις restore απο παλαιοτερο back up θα πατησει επανω του το καινουργιο.

καλη επιτυχια

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα,Παιδιά έχω το Lumia 640 xl και εδω και κανα μηνα οταν κάνω βίντεο κλήση στο skype τον συνομιλητή μου τον βλέπω με ανάποδη οθόνη και αυτός έμενα !! εκανα Hard Reset αλλα δεν έφτιαξε,έχω βάλει από το store εδω και κάνα χρόνο το σύμβουλο αναβαθμίσεις και έχω τα win 10 και δεν είχα κανένα θέμα με εφαρμογές η το skype ..

καμιά συμβουλή -βοήθειά ..?

,

Link to comment
Share on other sites

Στο απάνω μενού θα το βρεις

 

----- προσθήκη μηνύματος 51 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εκεί που δείχνει ώρα μπαταρία....

Link to comment
Share on other sites

Ναι Φιλε μου το βρηκα ,αλλα δυστυχώς συνεχίζει να κάνει τα ίδια ...ανάποδη οθόνη δυστυχώς:cry::cry::cry::cry:
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να μπεις αφού πρώτα το κλειδώσεις ανάποδα. Μη γελάς μπορεί να ξεμπλοκάρει :D
Link to comment
Share on other sites

βγήκαν νέες εκδόσεις

 

15254.124

15063.786

 

ναι σε μενα βγηκε σημερα το πρωι η .786.

που βρισκουμε τι αλλαξε ? στο δικτυο

νομιζω καποιος εδω το ειχε ποσταρει

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Φιλε cameranek ,Ακου εβαλα κλείδωμα οθόνης και έκανα Βίντεο κλήση και συνεχίζει τα ίδια Δυστυχώς!!
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες και κατά την διάρκεια της βιντεοκλήσης να το γυρίσεις γύρω γύρω, μήπως ξεκολλήσει;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπερα και χρονια πολλα εχω ενα θεματακι ανοιγω την φωτογραφικη αλλα δε μπορω να τραβηξω φωτο γραφει αποθηκευση με 3 τελιτσες, βλεπω το καδρο αλλα δε μπορω να τραβηξω καμμια ιδεα;
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 640 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...