Jump to content

Microsoft Lumia 640 XL


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημερα.τελικα εχει παρατηρησει αν υπαρχει το sygic διαθεσιμο στο store?

 

Ναι υπάρχει. Στην βασική έκδοση είναι δωρεάν αλλά έχει in-app purchases.

1) Οδηγός καταναλωτή (περί εγγυήσεων) -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357763

2) Backup της rom χωρίς root -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357312.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γνωρίζει κανείς αν αναβαθμίσουμε σε 10αρια, με το here maps που έχουμε είδη τι γίνεται; Αφού δεν υπάρχει στα 10αρια το χάνουμε;
only Apple
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν αναβαθμίσουμε σε 10αρια, με το here maps που έχουμε είδη τι γίνεται; Αφού δεν υπάρχει στα 10αρια το χάνουμε;

 

Ποιος σου είπε ότι το χάνεις, τίποτα δεν χάνεται. Υπάρχουν πλέον ως χάρτες Microsoft. Μπες στο νήμα Windows insiders να μαθαίνεις τα τελευταία γεγονότα.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Έχει ακουστεί αν τα windows 10 θα υποστηρίζουν βιντεοκλήσεις ; όπως στις android συσκευές.

Καλησπέρα αν εννοείς βιντεοκλησεις με Skype ναι το υποστηρίζει. Αν όμως εννοείς βιντεοκλησεις μέσω παροχου κινητής τηλεφωνίας οχι

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,την πολύτιμη βοήθεια σας στο εξής:αγόρασε η σύζυγος από ένα scroutzομαγαζο το microsoft lumia 640xl dual sim. Κατά την αρχική ενεργοποίηση της συσκευής εμφανίζει μια γλώσσα,μάλλον ρουμανικά που είναι και ή χώρα προέλευσης ,και δεν μας επιτρέπει να αλλάξουμε το region ή την γλώσσα σε ελληνικά. Κατά συνέπεια ή αρχική οθόνη και το μενού είναι ελάχιστα στα αγγλικά και τα περισσότερα στα ρουμανικά. Πώς γίνεται να το αλλάξουμε πλήρως στα ελληνικά,καθώς από την αρχική ενεργοποίηση της συσκευής δεν εμφανίστηκε ποτέ ή επιλογή για χώρα ή γλώσσα;γίνεται hard reset ή επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων κάπως μήπως επανέλθει;και με sim που δοκιμασα πάλι δεν μου δίνει επιλογή για αλλαγή!!!ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας.
Link to comment
Share on other sites

http://www.windowscentral.com/how-to-change-language-windows-phone-81

 

είναι σίγουρα όλες οι επιλογές language, region , keyboard κτλ κλειδωμένες στα settings? Ψιλοκουφό μου ακούγεται. Ξανατσέκαρε το για να μην καταφύγεις μετά σε λύσεις να ξαναπερνάς το λειτουργικό με το microsoft recovery tool κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Aυτό ισχύει για όλα τα windows phone;

Δεν υπάρχουν στο store προγράμματα τρίτων που να υποστηρίζουν βιντεοκλήσεις μέσω παρόχου;

 

Βιντεοκλησεις μεσω παροχου κανουν μονο οι συσκευες της SAMSUNG Μεταξυ τους ολες οι αλλεςβμεσω skype η viber

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Βιντεοκλησεις μεσω παροχου κανουν μονο οι συσκευες της SAMSUNG Μεταξυ τους ολες οι αλλεςβμεσω skype η viber

 

Δηλαδη μεσω facebook -messenger βιντεοκλησεις δεν κανουν τα wp;

Link to comment
Share on other sites

Βιντεοκλησεις μεσω παροχου κανουν μονο οι συσκευες της SAMSUNG Μεταξυ τους ολες οι αλλεςβμεσω skype η viber

Όταν λες μόνο οι συσκευές της Samsung τι εννοείς ,ότι σε ένα Lg με android δεν έχουμε βιντεοκλήσεις μέσω παρόχου;

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες μόνο οι συσκευές της Samsung τι εννοείς ,ότι σε ένα Lg με android δεν έχουμε βιντεοκλήσεις μέσω παρόχου;

 

Πάντως τα Sony νομίζω ότι δεν κανουν βιντεοκληση μέσω παροχου!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες μόνο οι συσκευές της Samsung τι εννοείς ,ότι σε ένα Lg με android δεν έχουμε βιντεοκλήσεις μέσω παρόχου;

Οχι μονο τα σαμσουνγκ γιατι εχουν την λειτουργια βιντεο στον dialer οι αλλες μαρκες με skype viber και ελπιζω mesenger H fb

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη μεσω facebook -messenger βιντεοκλησεις δεν κανουν τα wp;

Όταν είχα το 1520 πριν από κάνα 2 μηνο ούτε το messenger ούτε το viper μπορούσαν να κάνουν βιντεοκλησεις

Link to comment
Share on other sites

Όταν είχα το 1520 πριν από κάνα 2 μηνο ούτε το messenger ούτε το viper μπορούσαν να κάνουν βιντεοκλησεις

 

Λογικά το ίδιο και το 640:(

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχουν γίνει update οι εφαρμογές και να υποστηρίζουν τέτοια δυνατότητα. Κάποιος που έχει τώρα Windows Mobile αν θέλει να μας πει
Link to comment
Share on other sites

Για βιντεοκλησεις απο messenger και viber δεν γινεται δυστυχώς..αν αναβαθμιστουν οι εφαρμογες εχει καλος!
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος 920. Επειδή κοντεύει 3ετία(!!!) και δεν κρύβει πλέον τα χρόνια του ήθελα να ρωτήσω. Το 640xl είναι αντίστοιχα καλό; Ή πρέπει να παω παραπάνω; Αδιαπραγμάτευτα είναι (όπως γνωρίζουν οι παλιοί κάτοχοι 920)

Ποιότητα κλήσεων

Φωτογραφική μηχανή

Ποιότητα υλικών - απόκριση οθόνης

GPS πλοήγηση

Και κάτι τελευταίο (off topic?) Είναι εύκολο να <μετακομίσω> το στήσιμό μου στο νέο μου WP όποιο κι αν είναι αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Το εχω λιγες μερες και εχω βγαλει συμπερασματα πλεον.. Πρωην κατοχος Xiaomi mi3-mi4 και Lg g2 ενδιαμεσα.. Στα πρωτα 3 που ρωτάς είναι πολύ καλό.. στο 4ο μου έκανε μια μικρή κουτσουκέλα σε καταγραφή αθλητικής δραστηριότητας αλλά θα το δω καλύτερα αργότερα..

 

 

 

Δεν έχω καταφέρει ακόμα πάντως να περάσω μουσική και βίντεο και να μπορέσω να τα δω μέσα από κάποιον player.. αυτό συνέβη μόνο με τον vlc, τον οποίο έσβησα και αυτόν αμέσως μετά αφού κόλλαγε.....

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος 920. Επειδή κοντεύει 3ετία(!!!) και δεν κρύβει πλέον τα χρόνια του ήθελα να ρωτήσω. Το 640xl είναι αντίστοιχα καλό; Ή πρέπει να παω παραπάνω; Αδιαπραγμάτευτα είναι (όπως γνωρίζουν οι παλιοί κάτοχοι 920)

Ποιότητα κλήσεων

Φωτογραφική μηχανή

Ποιότητα υλικών - απόκριση οθόνης

GPS πλοήγηση

Και κάτι τελευταίο (off topic?) Είναι εύκολο να <μετακομίσω> το στήσιμό μου στο νέο μου WP όποιο κι αν είναι αυτό;

Στα περισσότερα ειναι πολύ καλύτερο κι απ' το 920! Η κάμερα του είναι μεν Zeiss, αλλά νομίζω δεν έχει ois, αν αυτό δεν σε ενοχλεί!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το εχω λιγες μερες και εχω βγαλει συμπερασματα πλεον.. Πρωην κατοχος Xiaomi mi3-mi4 και Lg g2 ενδιαμεσα.. Στα πρωτα 3 που ρωτάς είναι πολύ καλό.. στο 4ο μου έκανε μια μικρή κουτσουκέλα σε καταγραφή αθλητικής δραστηριότητας αλλά θα το δω καλύτερα αργότερα..

 

 

 

Δεν έχω καταφέρει ακόμα πάντως να περάσω μουσική και βίντεο και να μπορέσω να τα δω μέσα από κάποιον player.. αυτό συνέβη μόνο με τον vlc, τον οποίο έσβησα και αυτόν αμέσως μετά αφού κόλλαγε.....

 

CCPlayer, ίσως ο καλύτερος player του Store.

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ,όντως πολύ καλός.. αλλά τι πρέπει να κάνω για να μου παίξει και τους υπότιτλους?

 

απ οτι θυμαμαι πας στον φακελο της ταινιας και τσιμπας τους υποτιτλους

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 640 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...