Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από χθες το βράδυ έπεσε άλλα 30 euro ...

Πρώτη φορά βλέπω κάτι τέτοιο :confused:

 

Αυτό είναι ευχάριστο!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Από χθες το βράδυ έπεσε άλλα 30 euro ...

Πρώτη φορά βλέπω κάτι τέτοιο :confused:

 

Καλύτερα για εμάς. :D

Link to comment
Share on other sites

Όσοι παιδιά το έχετε ή όσοι το έχετε δουλέψει (επειδή δεν το έχω δει ακόμη από κοντά) πως πάει από δακτυλιές στην πίσω πλευρά;

Μου αρέσει πολύ σε μαύρο...... αλλά είναι απαγορευμένο αυτό το χρώμα για τις δακτυλιές; :p

 

Το πήρα σήμερα σε χρυσό. Ακόμα και σε αυτό, φαίνονται κάποιες δαχτυλιές. Στο μαύρο κάνεις συλλογή δακτυλικών αποτυπωμάτων. Στο άσπρο δεν φαίνονται, αλλά δεν μου αρέσει.

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα σήμερα σε χρυσό. Ακόμα και σε αυτό, φαίνονται κάποιες δαχτυλιές. Στο μαύρο κάνεις συλλογή δακτυλικών αποτυπωμάτων. Στο άσπρο δεν φαίνονται, αλλά δεν μου αρέσει.

Πάρε μια clear θηκουλα και είσαι οκ.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Πάρε μια clear θηκουλα και είσαι οκ.

 

Έχετε κανένα link να δούμε καμία θήκη; Επίσης, εσείς που το πήρατε, τι εντυπώσεις έχετε; Προέρχεται κάνεις από ΝΟΤΕ4 γιατί μόλις το έδωσα και ετοιμάζομαι για το s6

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Έχει τρέξει κανείς την εφαρμογή "LapseIt" για τη δημιουργία time lapse video να δούμε τι ψάρια πιάνει και σε αυτό το κομμάτι η κάμερα;

 

ελα πριν απο λιγο το εφτιαξα...500 ληψεις εχει περιπου

https://www.youtube.com/watch?v=D0qUGeZexlE

Link to comment
Share on other sites

ελα πριν απο λιγο το εφτιαξα...500 ληψεις εχει περιπου

https://www.youtube.com/watch?v=D0qUGeZexlE

 

Ήμουν σίγουρος ότι από εσένα θα έπαιρνα απάντηση :lol:. Για βράδυ είναι καλό.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Ήμουν σίγουρος ότι από εσένα θα έπαιρνα απάντηση :lol:. Για βράδυ είναι καλό.

 

φοβερο το προγραμα αυτο...θα φτιαξω κι ενα ημερησιο HDR με εναλλαγες ημερας νυχτας, καιρου, συννεφα και τα σχετικα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως πηρε καποιος το blue topaz να μας πει εντυπωσεις για το χρωμα, γιατι ψηνομαι γι αυτο.
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως πηρε καποιος το blue topaz να μας πει εντυπωσεις για το χρωμα, γιατι ψηνομαι γι αυτο.

 

Δεν πρέπει να έχει κυκλοφορήσει ακόμα, σε κανά μήνα θα βγει.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως πηρε καποιος το blue topaz να μας πει εντυπωσεις για το χρωμα, γιατι ψηνομαι γι αυτο.

 

δεν το εχουν φερει ακομη. με παραγγελια μου ειπαν στον κοτσοβολο ερχεται σε 10 μερες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σάς από χτες επίσημος χρήστης Galaxy S6. Για αρχή όλα καλά το μόνο που πρόσεξα είναι ένα battery drain στα πρώτα 15% κλασικό φαινόμενο σε καινούργιες μπαταρίες θεωρώ ότι μετά από κάποιους κύκλους λειτουργίας θα στρώσει. Και κάτι για το τέλος μόλις άναψα την συσκευή έβγαλε αναβάθμιση 200MB και κάτι και βελτίωσε αρκετά την κατάσταση. Edited by nikosroggas
Link to comment
Share on other sites

Έχετε κανένα link να δούμε καμία θήκη; Επίσης, εσείς που το πήρατε, τι εντυπώσεις έχετε; Προέρχεται κάνεις από ΝΟΤΕ4 γιατί μόλις το έδωσα και ετοιμάζομαι για το s6

Thanks

 

Είχα το ΝΟΤΕ 4 και το έδωσα για το s6. Μιλάμε για δύο κορυφαία τηλέφωνα, οπότε μην περιμένεις αισθητές διαφορές σε απόδοση. Η αίσθηση όμως στο χέρι, λόγω μεγέθους και υλικών, είναι πολύ καλύτερη στο s6. Την κάμερα δεν την δοκίμασα, αλλά με μιά σύντομη δοκιμή νομίζω ότι είναι καλύτερη. Ασύγκριτα καλύτερος ο αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων. Όσοι χρησιμοποιούν πρόγραμμα εγγραφής κλήσης, και είχαν προβλήματα με κάποια μοντέλα της samsung (s5, Alpha κλπ). Σε αυτό δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα. Ηχογραφεί και με ΒΤ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σάς από χτες επίσημος χρήστης Galaxy S6. Για αρχή όλα καλά το μόνο που πρόσεξα είναι ένα battery drain στα πρώτα 15% κλασικό φαινόμενο σε καινούργιες μπαταρίες θεωρώ ότι μετά από κάποιους κύκλους λειτουργίας θα στρώσει. Και κάτι για το τέλος μόλις άναψα την συσκευή έβγαλε αναβάθμιση 200MB και κάτι και βελτίωσε αρκετά την κατάσταση.

Στην πρώτη φόρτιση γίνεται αυτό. Μετά από τρεις τέσσερις φορτισεις θα δεις την πραγματικότητα στην μπαταρία του και δεν θα το πιστεύεις.

Καλός ήρθες στο απόλυτο μικρό!!!

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

εχει πολλη πλακα αν κατσεις και παρακολουθησεις την πτωση της τιμης στο skroutz..

 

πεφτει ανα ωρα..εχτες το πρωι ηταν 716..το βραδυ 699...μετα 680

σημερα το πρωι : 678-->677-->676-->675-->674,99 (δεν κανω πλακα) --> 674,94 (παλι δεν κανω πλακα) και τωρα (ωρα 02:14) ειναι στα 674 ευρω

 

πεφτει με την ωρα.....:)

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

εχει πολλη πλακα αν κατσεις και παρακολουθησεις την πτωση της τιμης στο skroutz..

 

πεφτει ανα ωρα..εχτες το πρωι ηταν 716..το βραδυ 699...μετα 680

σημερα το πρωι : 678-->677-->676-->675-->674,99 (δεν κανω πλακα) --> 674,94 (παλι δεν κανω πλακα) και τωρα (ωρα 02:14) ειναι στα 674 ευρω

 

πεφτει με την ωρα.....:)

 

προφανως, γιατι υπαρχουν bots που παρακολουθουν τις τιμες του ανταγωνισμου και εχοντας ενα lower price mark την αναπροσαρμοζουν. Ειδικα , τωρα, τον πρωτο καιρο που διαμορφωνεται ταχυτατα προς τα κατω, αυτα θα γινονται συνεχεια.

Κλασικη σαμμυ, παντως.

Link to comment
Share on other sites

εχει πολλη πλακα αν κατσεις και παρακολουθησεις την πτωση της τιμης στο skroutz..

 

πεφτει ανα ωρα..εχτες το πρωι ηταν 716..το βραδυ 699...μετα 680

σημερα το πρωι : 678-->677-->676-->675-->674,99 (δεν κανω πλακα) --> 674,94 (παλι δεν κανω πλακα) και τωρα (ωρα 02:14) ειναι στα 674 ευρω

 

πεφτει με την ωρα.....:)

Άμα δεν πέσει κανείς δεν θα ασχοληθεί μαζί του όταν ο εσωτερικός ανταγωνισμός είναι τόσο ισχυρός και που οι πλειοψηφία το άλλο που είναι πιο καψουρικο που θέλει κυρίως:lol:

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Από χθες το πρωί είμαι χρήστης του καλύτερου τηλεφώνου που έχει κυκλοφορήσει μέχρι τώρα, του Samsung Galaxy S6, και δεν υπερβάλλω καθόλου σε αυτό που λέω. Το Galaxy S6 είναι απλά ακαταμάχητο σε όλα του, έχω πάθει πλάκα από χθες το πρωί που το έχω στα χέρια μου. Είναι απλά πανέμορφο σχεδιαστικά, πολύ στιβαρό, καλοφτιαγμένο και έχει πολύ ωραία αίσθηση στο χέρι όταν το κρατάς, πάει σφαίρα και δεν κολλάει ούτε μασάει πουθενά, η οθόνη του είναι πραγματικά χάρμα οφθαλμού και χαίρεσαι να την βλέπεις (προσωπικά δεν έχω δει ποτέ πιο όμορφη οθόνη σε Smartphone), οι δυο κάμερες η πίσω και η μπροστά βάζουν εκπληκτικές και ολοζώντανες φωτογραφίες, η μπαταρία όσο την βλέπω τα πάει πάρα πολύ καλά και μου έβγαλε ανετότατα την πρώτη μέρα με το πρώτο boot και το setup της συσκευής, την ενημέρωση των υπάρχων εφαρμογών που είχε μέσα η συσκευή αλλά και την εγκατάσταση των υπόλοιπων εφαρμογών που ήθελα να βάλω εγώ, αλλά και την λήψη και εγκατάσταση λογισμικού για το Samsung Galaxy S6 που ήταν 200 και κάτι megabyte, αυτό που μου προξένησε μεγάλη εντύπωση είναι το νέο TouchWiz είναι απλά πανέμορφο, καλογραμμένο, γρήγορο και πάρα πολύ εύχρηστο. Αυτά ήθελα να πω εγώ για το Galaxy S6 και το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όλους γιατί πολύ απλά το S6 είναι τέλειο σε όλα του!

 

Υ.Γ: Δεν ήμουν ποτέ fan οποιασδήποτε εταιρίας, αλλά με το Galaxy S6 έγινα σίγουρα fan της Samsung γιατί το αξίζει και με το παραπάνω μετά από αυτόν τον Γαλαξία που δημιούργησε! ;)

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν,lag αραιά και πού πολύ πολύ λίγο,τίποτα τραγικό.

Redraws όμως ναι.9 προς το παρόν και με Nova.

Η κάμερα απίστευτη,το ηχείο αν και μονό πολύ καλό,μπαταρία δείχνει όντως τούμπανο όπως έλεγαν κι άλλα παιδιά.κατώτερη σε σχέση με του z3,όμως δείχνει καλά δείγματά.μέχρι το 80% πέφτει νεράκι,μετά σαν να σταθεροποιείται η κατάσταση.γρήγορο στο άνοιγμα εφαρμογών,προσοχή όμως,ειλικρινά όμως με το z3 και m8 δίπλα του δεν βλέπω και κάποια διαφορά,βαρύ παιχνίδι δεν έχω φορτώσει για να δω εκεί.

Η οθόνη σαφώς λαμπερή,με όλη την σημασία της λέξης.

Αλλά η μαγεία είναι η κάμερα.

Το μαύρο βέβαια πανέμορφο,καμία σχέση με το λευκό.και βασικά δεν είναι ακριβώς μαύρο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ταξιδιώτη, το πήρες;; Πιστεύεις είναι το καλύτερο κινητό σα σύνολο σήμερα;;
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, σκέφτομαι σύντομα να αγοράσω το κινητό. Με παρεξένεψε ότι στα περισσότερα σκρουτζομάγαζα γράφουν το "TIM EU". Πρέπει να προσέξω κάτι γι'αυτό; Τι διαφορά έχει από ένα που θα το έπαιρνα πχ από το public;

 

Ευχαριστώ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...