Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγραψα ποιο πανω και μαλλον το αγνοησατε. ΟΣΟΙ εχουν btu 5.1.1 μπορούν να βαλουν μεσο odin την xef 6.0.1 ειναι το ιδιο σταθερη και ελαφρια χωρις facebook. Δεν χρειάζεται να περιμένετε την btu 6.0.1.

 

Δοκιμασμενο σε εμενα, ειμαι ευχαριστημένος και αναβαθμησμενος

 

Κάτι παίζει με τα csc ομως αυτών των δύο. Πέρασες την 6 ή την 5 και πήρες την 6 με ΟΤΑ;

 

Κανένα άλλο σάιτ να κατεβαίνει πιο γρήγορα το firmware παίζει; 2 ώρες είναι πολλές από το sammobile!

Edited by iPap
ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξαναδιαβασε τι γραφω, το λεω ξεκαθαρα ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ BTU 5.1.1 ΜΕΣΟ ODIN ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΗΝ XEF 6.0.1 σορρυ για τα caps αλλα δεν γίνετε

 

Καλα ντε, με το ζορι δε θα γινουμε εξυπνοι :p

Κατεβαινει η XEF 6.0.1, για να δουμε...

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Εγραψα ποιο πανω και μαλλον το αγνοησατε. ΟΣΟΙ εχουν btu 5.1.1 μπορούν να βαλουν μεσο odin την xef 6.0.1 ειναι το ιδιο σταθερη και ελαφρια χωρις facebook. Δεν χρειάζεται να περιμένετε την btu 6.0.1.

 

Δοκιμασμενο σε εμενα, ειμαι ευχαριστημένος και αναβαθμησμενος

Σορρυ φιλε μου που σχολιάζω επ αυτού και γω, σε νιώθω απολυτα... αλλα η XEF 6.0.1 που περασα εγω με reset κτλ, εχει προεγκατεστημενο το Facebook. Ειχα aut πριν βέβαια αλλα δε παιζει ρολο στο συγκεκριμένο θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ φιλε μου που σχολιάζω επ αυτού και γω, σε νιώθω απολυτα... αλλα η XEF 6.0.1 που περασα εγω με reset κτλ, εχει προεγκατεστημενο το Facebook. Ειχα aut πριν βέβαια αλλα δε παιζει ρολο στο συγκεκριμένο θεμα.

 

Οντως το εχει προεγκατεστημενο αλλα σε αφηνει να το βελτιστοποιησεις.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν βγει η BTU μέχρι την Κυριακή θα σκοτωθώ!

 

Κατέβασε την XEF. Κι εγώ με BTU ήμουν κι αυτήν την στιγμή περνάω την XEF :P

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε την XEF. Κι εγώ με BTU ήμουν κι αυτήν την στιγμή περνάω την XEF :P
με ψήσατε και εμένα...και με την γκαντεμιά που με δέρνει, μόλις τελειώσω θα βγει η BTU :p
Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

με ψήσατε και εμένα...και με την γκαντεμιά που με δέρνει, μόλις τελειώσω θα βγει η BTU :p

 

Αλλά το CSC έχει μείνει BTU.... Τι γίνεται σε αυτήν την περίπτωση; XEF βάλαμε, BTU γράφει ακόμα. Τι μπελάς κι αυτός!

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Αλλά το CSC έχει μείνει BTU.... Τι γίνεται σε αυτήν την περίπτωση; XEF βάλαμε, BTU γράφει ακόμα. Τι μπελάς κι αυτός!

ρίξε την BTU από πάνω μόλις βγει....στη δουλειά να βρισκόμαστε το Σ/Κ

Εάν οι άνθρωποι πάντα ακολουθούσαν τον κοινό νου, εμείς μέχρι σήμερα θα σερνόμασταν στα τέσσερα
Link to comment
Share on other sites

Αυτη μου αρεσει που ανεβασε το sammobile. Την περνας και ειναι εκπληξη. Να εχει και λιγο σασπενς.

 

Date Country/Carrier Version PDA CSC Kies

2016-02-26 Unknown 6.0.1 G920FXXU3DPBG G920FAMO3DPB6 YES

Link to comment
Share on other sites

Οντως το εχει προεγκατεστημενο αλλα σε αφηνει να το βελτιστοποιησεις.

Το messenger ναι, το Facebook app οχι. Εσενα στο εχει; ;

Link to comment
Share on other sites

Το messenger ναι, το Facebook app οχι. Εσενα στο εχει; ;

Ναι το εχει και το βελτιστοποιησα

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160226/994295ad84fa87b64c863623fc22386a.jpg

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Ναι το εχει και το βελτιστοποιησα

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160226/994295ad84fa87b64c863623fc22386a.jpg

Περιεργα πραγματα!! thanks για το screen

Link to comment
Share on other sites

Την κυπριακή την έχει δοκιμάσει κανείς; αν αλλάζει το csc και αν βελτιστοποιητ το φβ με ενδιαφέρει. Aut έχω
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πρόβλημα?

 

Υπόψιν,wipe πριν την περάσω αλλά και μετά το πέρασμά της 6.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160226/48ae7af9c5d67897679d4961d37215dd.jpg

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Οχι κομπλε εισαι!

Τι ρομ ειχες πριν;Επισης φλασαρες 6αρα ρομ με 1 αρχειο ή με 4;

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Ελα φίλε μου,ούτε καν είχα δει ποιας χώρας ήταν.

5.1.1 φορούσε.

Κατέβασα γαλλική ένα αρχείο και το πέρασα μέσο Odin.

Αυτό δεν κάνουμε?το αρχείο tar,στο odin και αναβάθμιση.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ελα φίλε μου,ούτε καν είχα δει ποιας χώρας ήταν.

5.1.1 φορούσε.

Κατέβασα γαλλική ένα αρχείο και το πέρασα μέσο Odin.

Αυτό δεν κάνουμε?το αρχείο tar,στο odin και αναβάθμιση.

Το έκανες αποσυμπίεση;4 αρχεία έπρεπε να Φλασαρεις;

Link to comment
Share on other sites

Το έκανες αποσυμπίεση;4 αρχεία έπρεπε να Φλασαρεις;

Ναι εννοείται,1 αρχείο μου έβγαλε.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ελα φίλε μου,ούτε καν είχα δει ποιας χώρας ήταν.

5.1.1 φορούσε.

Κατέβασα γαλλική ένα αρχείο και το πέρασα μέσο Odin.

Αυτό δεν κάνουμε?το αρχείο tar,στο odin και αναβάθμιση.

 

Ναι μια χαρα τα εκανες μην ανησυχεις.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Εχω το S6 και προσπαθώ μέρες τωρα που διάβασα για την καινούργια έκδοση του λογισμικού να δοκιμάσω να την περάσω μέσω Smart Switch αλλά δεν βλέπω επιλογή για ενημέρωση πέρα από το "Αντίγραφο Ασφαλείας", "Επαναφορά" και "Συγχρονισμός" παρ όλο που ενημέρωσα την έκδοση που τρέχει τόσο στον υπολογιστή όσο και στο κινητό.

 

Βλέπω στο Y/T αυτό το βίντεο πως κάνει αναβάθμιση ένα Edge αλλά δεν έχω επάνω δεξιά την επιλογή "More" μέσα από την οποία δίνει επιλογές για κατέβασμα της καινούργιας έκδοσης λογισμικού.

 

Τί κάνω λάθος?

Edited by jtzimitras
Link to comment
Share on other sites

Ξαναδιαβασε τι γραφω, το λεω ξεκαθαρα ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ BTU 5.1.1 ΜΕΣΟ ODIN ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΗΝ XEF 6.0.1 σορρυ για τα caps αλλα δεν γίνετε

 

Δεν χρειάζεται να είσαι btu ....Εγώ ήμουν EUR και την πέρασα κανονικά....Επίσης εμένα μου πέρασε την εφαρμογή του Facebook η οποία γίνεται βελτιστοποίηση Αλλά το μεσετζερ Όχι .. Οπότε ειμαι κομπλέ... Είναι πολύ καλή και σταθερή. Απο την Τρίτη όλα κομπλέ.

 

 

 

Καλησπέρα,

Εχω το S6 και προσπαθώ μέρες τωρα που διάβασα για την καινούργια έκδοση του λογισμικού να δοκιμάσω να την περάσω μέσω Smart Switch αλλά δεν βλέπω επιλογή για ενημέρωση πέρα από το "Αντίγραφο Ασφαλείας", "Επαναφορά" και "Συγχρονισμός" παρ όλο που ενημέρωσα την έκδοση που τρέχει τόσο στον υπολογιστή όσο και στο κινητό.

 

Βλέπω στο Y/T αυτό το βίντεο πως κάνει αναβάθμιση ένα Edge αλλά δεν έχω επάνω δεξιά την επιλογή "More" μέσα από την οποία δίνει επιλογές για κατέβασμα της καινούργιας έκδοσης λογισμικού.

 

Τί κάνω λάθος?

Δες με το phone info τη csc έχεις.Μπορεί να φοράς ρομ άλλης χώρας που δεν έχει βγει Ακόμα η αναβάθμιση 6.0.1

Απλά δεν έχει βγει αναβάθμιση λογικά ...

Edited by GDoakos
Συσκεύες: lg optimus l7, sony xperia z2, lenovo a806, samsung galaxy s3, samsung galaxy s4 black edition, samsung galaxy s6 Gold Platinum 64g,
Link to comment
Share on other sites

Έχω θέμα και με τον μαμισιο browser τώρα, μου βγάζει το μήνυμα με τους ιούς. Ξήλωσα τον chrome άλλα συνεχίζει και μου το βγάζει. Το κάνει και σε κανέναν άλλον? Κατέβασα και το https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rocketshipapps.adblockfast της samsung αλλά μου λέει ότι ο browser πρέπει να είναι πάνω από έκδοση 4.0 και ότι θα με ειδοποιήσει αργότερα καλά ο δικός μας δεν είναι?
:respect:
Link to comment
Share on other sites

Σε πολλους το βγαζει κατα καιρους αυτο το μηνυμα κι εχω αρχισει να υποψιαζομαι οτι ειναι θεμα google..

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...