Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σωστός καλά έκανες.

 

Φιλε μου με την μπαταρια ειχες προβλημα?Απο πιο καταστημα εκανες την αγορα,και τη χωρα προελευσεως ειταν?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Προσπαθω να κανω συγχρονισμο με το smartswitch και δν μου αναγνωριζει το κιν.

 

Ενεργοποιησε και απο την αλλη συσκευη για να βρει παροχο να στειλεις τα δεδομενα που εχεις επιλεξει!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου με την μπαταρια ειχες προβλημα?Απο πιο καταστημα εκανες την αγορα,και τη χωρα προελευσεως ειταν?

 

Από Ουγγαρία αγορασμένο από kaiser. .η μπαταρία το πολύ μια μέρα. Η μπαταρία είναι το θέμα του κινητού αλλά παλεύεται. Εγώ τουλάχιστον μια φορά την μέρα και το ψιλό λιώνω.

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιησε και απο την αλλη συσκευη για να βρει παροχο να στειλεις τα δεδομενα που εχεις επιλεξει!

Απο το λαπτοπ δεν μου το αναγνωριζει,απο αλλη συσκευη δοκιμασα κ ειναι οκ!

Link to comment
Share on other sites

Από Ουγγαρία αγορασμένο από kaiser. .η μπαταρία το πολύ μια μέρα. Η μπαταρία είναι το θέμα του κινητού αλλά παλεύεται. Εγώ τουλάχιστον μια φορά την μέρα και το ψιλό λιώνω.

 

Και εμένα έτσι είναι. Την μέρα την βγάζω με δυσκολία αν δεν είμαι σε wifi ή δεν έχει καλο σήμα εκεί που βρίσκομαι

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω, εκανα (μαλλον το λαθος):cry: κ εκοψα μονη μου:wacko: τη micro sim κανοντας τη nano, ενω μου λεει οταν τη βαζω πως προστεθηκε καρτα σιμ να γινει επανεκκινηση της συσκευης, κανω την επανεκκινηση κ τιποτα ! Δε μου ζητα pin, λες κ δεν εχει σιμ μεσα, πανω στη μπαρα που βγαζει το δικτυο λεει επειγουσες κλησεις (οτι δεν εχει σημα δλδ) μηπως ξερετε τι χαζομαρα εκανα;; Θελει καποια αλλη προσθετη ρυθμιση μιας κ ειμαι ασχετη;;:blink: Ευχαριστω για την οποια απαντηση.:)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω, εκανα (μαλλον το λαθος):cry: κ εκοψα μονη μου:wacko: τη micro sim κανοντας τη nano, ενω μου λεει οταν τη βαζω πως προστεθηκε καρτα σιμ να γινει επανεκκινηση της συσκευης, κανω την επανεκκινηση κ τιποτα ! Δε μου ζητα pin, λες κ δεν εχει σιμ μεσα, πανω στη μπαρα που βγαζει το δικτυο λεει επειγουσες κλησεις (οτι δεν εχει σημα δλδ) μηπως ξερετε τι χαζομαρα εκανα;; Θελει καποια αλλη προσθετη ρυθμιση μιας κ ειμαι ασχετη;;:blink: Ευχαριστω για την οποια απαντηση.:)

Να αγοράσεις μια κανονική nano sim και θα είσαι οκ (5 ευρώ έχει).

Link to comment
Share on other sites

Γινεται μεταφορα αριθμου δλδ σε νεα νανο;; Να παω σε καταστημα cosmote αφου εχω κοσμοτε συνδεση; Ευχαριστω κ παλι.

 

Ναι γίνεται ,πήγαινε σε ενα κατάστημα της cosmote να στο φτιάξουν .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες!

Μετά απο μερικές ώρες μαζί με το S6, παρατηρώ ότι το hardware button, εαν πατηθεί απο την δεξιά μεριά, συχνά κολλάει, δηλαδή μένει πατημένο (κάνοντας ένα κούφιο ήχο)... Αμ πάλι πατηθεί απο την αριστερή μεριά, είναι τελείως smooth...

Να υποθέσω ότι αυτό δεν είναι κάτι συνηθισμένο ε; Είναι λόγος για να το πάω πίσω στο κατάστημα ή παίζει να στρώσει με τον καιρό;

Λέω, υπάρχει πιθανότητα να υπάρχει εκεί καμμιά ζελατίνα που να κάνει την όλη ζημιά και δεν την έχω προσέξει; (είμαι και κάποιας ηλικίας :) )

 

Εγω με το κεντρικο κουμπι του μενου, καμια φορα που το παταω ελαφρια, δεν κανει κάτι, αλλα μονο οταν το παταω ολο μεσα ας πουμε αποτομα, αλλα ποναει η ψυχή μου!!

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάποιες φορές όταν το βάζω για φόρτιση μου βγάζει φόρτιση με γρήγορο φορτιστή και κάποιες άλλες φορές με καλώδιο και εκεί αργεί να φορτισει...μου έκανε και ένα κουλό ενώ φορτίζε γρήγορα μετά άρχισε να αργεί και έβαλα και έβγαλα το καλώδιο και έστρωσε πάλι... τον τελευταίο μήνα μου το χει κάνει 3 φορές...πάμε για service? (Υπόψιν χρησιμοποιώ τον γνήσιο φορτιστή που είχε στην συσκευασία
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες, βοήθεια αν κάποιος ξέρει, ψάχνω να βρω την επιλογή που είχα στο s5 mini δηλαδή να δονείται το τηλέφωνο όταν απαντά αυτός που τον καλείς και δεν μπορώ να την βρω στο s6. Please help. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες, βοήθεια αν κάποιος ξέρει, ψάχνω να βρω την επιλογή που είχα στο s5 mini δηλαδή να δονείται το τηλέφωνο όταν απαντά αυτός που τον καλείς και δεν μπορώ να την βρω στο s6. Please help. Ευχαριστώ

 

Καλημέρα!

Για τους sensors: barometer, heart rate, SpO2 που βρίσκουμε εφαρμογές που να τους εκμεταλεύονται ώστε να πέρνουμε δεδομένα;

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες, βοήθεια αν κάποιος ξέρει, ψάχνω να βρω την επιλογή που είχα στο s5 mini δηλαδή να δονείται το τηλέφωνο όταν απαντά αυτός που τον καλείς και δεν μπορώ να την βρω στο s6. Please help. Ευχαριστώ

 

ρυθμισεις-συσκευη-εφαρμογες-τηλεφωνο-ειδοποιησεις κλησεων

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 7 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα μετα την αλλαγη τησ ωρασ το μεγαλο ρολοι εχαι μεινει στην παλια ωρα ενω το μικρο ρολοι πανω δεξια δειχνει κανονικα τη καινουργια. Ολεσ οι ρυθμισεισ μου ειναι κανονικα στο αυτοματο και το τηλεφωνο ειναι ελληνικο vodafone συνδεση αγορασμενο απο κωτσοβολο και με την τελευταια αναβαθμιση. Καποια βοηθεια αν μπορειται
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα μετα την αλλαγη τησ ωρασ το μεγαλο ρολοι εχαι μεινει στην παλια ωρα ενω το μικρο ρολοι πανω δεξια δειχνει κανονικα τη καινουργια. Ολεσ οι ρυθμισεισ μου ειναι κανονικα στο αυτοματο και το τηλεφωνο ειναι ελληνικο vodafone συνδεση αγορασμενο απο κωτσοβολο και με την τελευταια αναβαθμιση. Καποια βοηθεια αν μπορειται

Κάνε επανεκκίνηση και θα φτιάξει λογικά

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με το κινητό μου. Αρκετές φορές μέσα στην ημέρα, αρχίζει και κάνει συνεχόμενα μπιπ που μπορεί να κρατήσουν αρκετά (πάνω απο 10-15). Πρόσφατα έκανα format αλλά το πρόβλημα συνεχίζεται. Ακόμα και όταν κλείνω όλες τις εφαρμογές, συνεχίζει και κάνει τον συγκεκριμένο ήχο.

Υπάρχει γιατριά;

 

Σας ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, εδώ και 2 μέρες παίζω λίγο το 6, έχω κάνει 2 φορτισεις κ διαπιστώνω πως πέφτει γρήγορα. Σε απλή χρήση social . Είναι φυσιολογικο;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...