Jump to content

Samsung Galaxy S6 Edge (SM-G925F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, η "Ι" είναι παραγωγής Σεπτεμβρίου.

Λογικά πολύ σύντομα θα έρθει και για XEU.

Αν δεν υπάρξουν πολυ ουσιαστικές αλλαγές η και feature κάθομαι στα αυγά μου.

Ήδη σε υψηλά επιπεδα ειναι πλέον μετά το τελευταίο update και δεν ρισκάρω νέα έκδοση να βάλω μήπως κατι χαλάσει απο εκεί που δεν το περιμένεις.

Θα περιμένω την M.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αν δεν υπάρξουν πολυ ουσιαστικές αλλαγές η και feature κάθομαι στα αυγά μου.

Ήδη σε υψηλά επιπεδα ειναι πλέον μετά το τελευταίο update και δεν ρισκάρω νέα έκδοση να βάλω μήπως κατι χαλάσει απο εκεί που δεν το περιμένεις.

Θα περιμένω την M.

Καλημέρα.. Ξέρουμε νεότερα για την Μ;;;

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν υπάρξουν πολυ ουσιαστικές αλλαγές η και feature κάθομαι στα αυγά μου.

Ήδη σε υψηλά επιπεδα ειναι πλέον μετά το τελευταίο update και δεν ρισκάρω νέα έκδοση να βάλω μήπως κατι χαλάσει απο εκεί που δεν το περιμένεις.

Θα περιμένω την M.

Ίδια σκέψη έκανα και εγώ. Θα ακούσω γνώμες πολλών χρηστών και μετά θα αναβαθμίσω. Πλέον είναι όλα τόσο ομαλά και η μπαταρία σε πολύ καλύτερα επίπεδα με πριν.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.. Ξέρουμε νεότερα για την Μ;;;

Αρχες του νέου έτους το νωρίτερα.

 

 

Ίδια σκέψη έκανα και εγώ. Θα ακούσω γνώμες πολλών χρηστών και μετά θα αναβαθμίσω. Πλέον είναι όλα τόσο ομαλά και η μπαταρία σε πολύ καλύτερα επίπεδα με πριν.

 

Και αυτο και επιπλέον ότι ειναι σπαστικό να τα περνάω τα αρχεια μου(κοντά 11gb) πάλι μέσω PC διοτι το hard reset ειναι επιβεβλημένο.

Ήδη έκανα 2 hard reset εντός 2 εβδομάδων που το εχω το κινητό με 2 αναβαθμίσεις.

 

Ε παει πολυ και τραβηγμένο απο τα μυαλά να το καθιέρωσω 1-2 φορές το μήνα.

Αλίμονο.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα παρηγγειλα και εγώ το edge, αλλά είδα κάτι που μου φάνηκε ενοχλητικό και θέλω να σας ρωτήσω, η οθόνη όταν βλέπεις βιντεακια, στις άκρες η οθόνη μαυρίζει? Και ποσό ενοχλητικό είναι?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα παρηγγειλα και εγώ το edge, αλλά είδα κάτι που μου φάνηκε ενοχλητικό και θέλω να σας ρωτήσω, η οθόνη όταν βλέπεις βιντεακια, στις άκρες η οθόνη μαυρίζει? Και ποσό ενοχλητικό είναι?

Τι εννοείς μαυριζει? Να σβήνει η εικόνα κ να χάνεις οθόνη?

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ να μην υπάρχει συνέχεια στην οθόνη όχι να σβήνει εντελώς απλώς ένα μαύρισμα στις άκρες που έχει το κινητο.

Όχι δεν ισχύει κάτι τετοιο

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ να μην υπάρχει συνέχεια στην οθόνη όχι να σβήνει εντελώς απλώς ένα μαύρισμα στις άκρες που έχει το κινητο.

Τσέκαρε αν έχεις κανένα Screen protector μην έχει βάψει διότι εγώ έτοιμος ήμουν να βγάλω πρόβλημα στις 2 άκρες επιδη μαυρίλα να και έφταιγε η ζελατίνα. Έβαλα tempered glass και ηρεμησα

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω το κινητό αλλά το παρήγγειλα και ρωτάω γιατί σε ένα review έλεγε ότι η εικόνα δεν πιάνει-φτάνει έως τις άκρες όταν βλέπεις βιντεακια για αυτό και ρώτησα!

 

----- προσθήκη μηνύματος 48 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευχαριστώ πάντως για τις απαντήσεις σας!

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω το κινητό αλλά το παρήγγειλα και ρωτάω γιατί σε ένα review έλεγε ότι η εικόνα δεν πιάνει-φτάνει έως τις άκρες όταν βλέπεις βιντεακια για αυτό και ρώτησα!

 

----- προσθήκη μηνύματος 48 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευχαριστώ πάντως για τις απαντήσεις σας!

Όχι δεν ισχύει αυτό τουλάχιστον από τι εγώ έχω δει.

Ρε παιδιά μια ερώτηση και από εμένα. Όταν είναι συνδεμενα τα ακουστικά και ακούτε πχ μουσική σας φαίνεται η ένταση ίδια και στο δεξί και στο αριστερό? Εμένα μου φαίνεται ότι στο δεξί είναι ένα τακ ίσα ίσα πιο δυνατή η ένταση.

Ενώ με Bluetooth μου φαίνεται ίδιο.

Αν όμως είναι έτσι για πιο λόγο να το κάνει αυτό?

Μπορει ομως και να κανω λαθος και να μου φαινεται ετσι. Ας πουμε εδωσα σε δυο ατομα και δεν ακουσαν διαφορα. Τι στο καλο? Βιονικο αυτι εχω?

Edited by cocous
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά , ήθελα να μάθω αν μπορώ να δω κάπου μέσω του ΙΜΕΙ για ποια χώρα προορίζεται το κινητό και να είναι black listed.

Αν γνωρίζει κάποιος παρακαλώ ας με διαφωτίσει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά , ήθελα να μάθω αν μπορώ να δω κάπου μέσω του ΙΜΕΙ για ποια χώρα προορίζεται το κινητό και να είναι black listed.

Αν γνωρίζει κάποιος παρακαλώ ας με διαφωτίσει.

 

Κατέβασε το phone info απο Playstore

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε το phone info απο Playstore

 

Θα ήθελα αν είναι δυνατόν να μην ανοίξω το κουτί και το κινητό και να το checkarw από το κουτί του.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα αν είναι δυνατόν να μην ανοίξω το κουτί και το κινητό και να το checkarw από το κουτί του.

 

Αν δεν κάνω λάθος μπορείς να πάρεις τη samsung & με το Imei να σου πουν αυτά που θες.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα αν είναι δυνατόν να μην ανοίξω το κουτί και το κινητό και να το checkarw από το κουτί του.

Μπορείς να πάρεις τηλέφωνο στη samsung και δίνοντάς το imei να σου πουν τα πάντα. Όσο για το black listed που ρωτάς, αν το αγοράσεις από μαγαζί δεν παίζει κάτι τέτοιο. Αν έχεις βρει όμως κάποιον " περίεργο" πωλητή, θα σου πρότεινα να το αποφύγεις.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να πάρεις τηλέφωνο στη samsung και δίνοντάς το imei να σου πουν τα πάντα. Όσο για το black listed που ρωτάς, αν το αγοράσεις από μαγαζί δεν παίζει κάτι τέτοιο. Αν έχεις βρει όμως κάποιον " περίεργο" πωλητή, θα σου πρότεινα να το αποφύγεις.

 

Ένας συνεργάτης του πατέρα μου , έχει τη δυνατότητα να φέρει με απόδειξη από Ελληνικό μαγαζί απλά μου έκανε φοβερή εντύπωση η τιμή που έδωσε . Για αυτό το λόγο και ανησυχώ.

Link to comment
Share on other sites

Αναζήτηση εφαρμογών πως γίνεται? Αντί να ψάχνω μια μια να γράφω κάπου την εφαρμογή και να την βρίσκει
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Αναζήτηση εφαρμογών πως γίνεται? Αντί να ψάχνω μια μια να γράφω κάπου την εφαρμογή και να την βρίσκει

Κατεβάζεις τη μπάρα των ειδοποιησεων και ψάχνεις με το sfinder.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα αν είναι δυνατόν να μην ανοίξω το κουτί και το κινητό και να το checkarw από το κουτί του.

http://www.imei.info/phonedatabase/21-phones-samsung/

Έχουν και υπηρεσία όπου μέσω paypal χρέωση κάπου 1.5 δολαριο σου δίνουν αναλυτικά τα πάντα από ημερομηνία παραγωγής έως για ποια χώρα προορίζεται και αν είναι branded η unbranded.

 

Τσεκαρισμενο 100% από εμένα με 2 Samsung συσκευες(s6 edge)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους μηπως εχει δοκιμασει κανεις καμια ROM που να αξιζει να φλασαρω ??? Eχω την Γαλλικη μαμα ROM..... Edited by billys_4
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους μηπως εχει δοκιμασει κανεις καμια ROM που να αξιζει να φλασαρω ??? Eχω την Γαλλικη μαμα ROM.....

 

Δεν θεωρω οτι αξίζει.

Και οι γαλλική παίρνει απο τις πρώτες τις πιο καινούργιες.

Η μαμά rom ειναι πολυ καλές ειδικά οι 2 τελευταίες απο τα μέσα Αυγούστου και έπειτα που βγήκαν.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν θεωρω οτι αξίζει.

Και οι γαλλική παίρνει απο τις πρώτες τις πιο καινούργιες.

Η μαμά rom ειναι πολυ καλές ειδικά οι 2 τελευταίες απο τα μέσα Αυγούστου και έπειτα που βγήκαν.

 

Ευχαριστω πολυ alextrela να σε καλα....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 Edge (SM-G925F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...