Jump to content

Οι διαφημίσεις που δεν μας αρέσουν


garfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η ράδιο διαφήμιση της κοσμοτε με ένα Σκ:lol: να μας λέει για τη φίλη του που έχει τη κόσμοτε τβ και ποσό μαμάτη είναι,και πως τη βλέπει σε υποβρύχιο :blink:και πως θα τη βάλει και αυτός,και θα τη βλέπει και αυτός σε υποβρύχιο :blink:

Μου ρχεται να σπάσω το ράδιο

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Η ράδιο διαφήμιση της κοσμοτε με ένα Σκ:lol: να μας λέει για τη φίλη του που έχει τη κόσμοτε τβ και ποσό μαμάτη είναι,και πως τη βλέπει σε υποβρύχιο :blink:και πως θα τη βάλει και αυτός,και θα τη βλέπει και αυτός σε υποβρύχιο :blink:

Μου ρχεται να σπάσω το ράδιο

 

Γιατί αυτή η τηλεοπτική πάει πίσω; Αυτή την κλασική που βγήκε πριν αρκετό καιρό, με το μπόμπιρα που όλοι σε όλα τα σχόλια λένε τι μαμάτο παιδάκι που είναι, και τι ταλέντο κλπ κλπ κλπ, εμένα μου έρχεται να σπάσω στο ξύλο σε αυτούς που βλέπουν το αστείρευτο ταλέντο αντί για το μικρομεγαλισμό ενός αντιπαθέστατου πιτσιρικά.

 

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Η ράδιο διαφήμιση της κοσμοτε με ένα Σκ:lol: να μας λέει για τη φίλη του που έχει τη κόσμοτε τβ και ποσό μαμάτη είναι,και πως τη βλέπει σε υποβρύχιο :blink:και πως θα τη βάλει και αυτός,και θα τη βλέπει και αυτός σε υποβρύχιο :blink:

Μου ρχεται να σπάσω το ράδιο

 

Νομίζω πως αυτή η διαφήμιση, έχει ξαναναφερθεί και παλαιότερα φίλε μου. ;)

Edited by BigMcAgapoulas
Link to comment
Share on other sites

Γιατί αυτή η τηλεοπτική πάει πίσω; Αυτή την κλασική που βγήκε πριν αρκετό καιρό, με το μπόμπιρα που όλοι σε όλα τα σχόλια λένε τι μαμάτο παιδάκι που είναι, και τι ταλέντο κλπ κλπ κλπ, εμένα μου έρχεται να σπάσω στο ξύλο σε αυτούς που βλέπουν το αστείρευτο ταλέντο αντί για το μικρομεγαλισμό ενός αντιπαθέστατου πιτσιρικά.

 

 

Eχω ακουσει οτι ο πιτσιρικας της διαφημισης δεχτηκε προταση για να πρωταγωνιστησει σε σειρα της ΕΡΤ την ερχομενη σεζον

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Οι ραδιοφωνικες του Wind One.Oτι πιο ηλιθιο και εκνευριστικο,με το που ακουω την αρχη τους σπευδω να αλλαξω σταθμο
Link to comment
Share on other sites

Οι ραδιοφωνικες του Wind One.Oτι πιο ηλιθιο και εκνευριστικο,με το που ακουω την αρχη τους σπευδω να αλλαξω σταθμο

 

Εννοείς πως τους παίρνεις τηλέφωνο, ακούς αυτοματοποιημένη φωνή και βγάζεις σπυριά; :p

Link to comment
Share on other sites

Οι ραδιοφωνικες του Wind One.Oτι πιο ηλιθιο και εκνευριστικο,με το που ακουω την αρχη τους σπευδω να αλλαξω σταθμο

 

Άσχετο, αλλά δεν ξέρω αν έχει ξαναναφερθεί ή μήπως είναι η πρώτη φορά.

Κατά δεύτερον, σε ποιούς σταθμούς τους οποίους ακούτε συχνά την πετυχαίνετε κύριε μου;

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο, αλλά δεν ξέρω αν έχει ξαναναφερθεί ή μήπως είναι η πρώτη φορά.

Κατά δεύτερον, σε ποιούς σταθμούς τους οποίους ακούτε συχνά την πετυχαίνετε κύριε μου;

 

Σιγουρα ΣΚΑΪ,Μελωδια και Red fm,μπορει και σε αλλους

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα ΣΚΑΪ,Μελωδια και Red fm,μπορει και σε αλλους

 

Ώστε αυτούς ακούτε συχνά δηλαδή; Αν και ξέρω ότι ακούω συχνά κυρίως Real Fm και Σπορ Fm και παίζονται κι εκεί οι διαφημίσεις φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Γεια σας είμαι καινούργιος στο κλάμπ . Καλώς σας βρήκα . Να σας πω ποια διαφημιση σας εκνευριζει τελευταια στην τηλεοραση η στο ραδιοφωνο ;
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας είμαι καινούργιος στο κλάμπ . Καλώς σας βρήκα . Να σας πω ποια διαφημιση σας εκνευριζει τελευταια στην τηλεοραση η στο ραδιοφωνο ;

 

Οπουδήποτε...

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Βγηκε καινουρια οτι να ναι διαφημιση για τα "πιτατακια" με τον τανιμανιδη.Μεγαλος καραγκιοζης,δεν τον παω μια
Link to comment
Share on other sites

Βγηκε καινουρια οτι να ναι διαφημιση για τα "πιτατακια" με τον τανιμανιδη.Μεγαλος καραγκιοζης,δεν τον παω μια

 

Αφήστε δε, που για την ιστορία, ήταν ακόμη ένας άνθρωπος ο οποίος ξεκίνησε την τηλεοπτική του καριέρα, από κανάλι της συμπρωτεύουσας μας, όπως η κρατική ΕΡΤ3, και έκανε το World Party (από το οποίο έγινε ευρέως γνωστός (και το οποίο στην συνέχεια πήγε στον ALPHA)). Το πως έγινε κι αυτός όπως το λέτε και συμφωνώ απόλυτα μαζί σας, συμβαίνει από την εποχή που ήταν στον ΣΚΑΙ, και παρουσίαζε τα ριάλιτι του Τούρκου παραγωγού (ο οποίος είναι παράλληλα και σύμβουλος επικοινωνίας-προπαγάνδας του Ερντογάν), του Ατζούν Ιλιτζαλί. Λίγο ασχετό μεν, αλλά το αναφέρουμε κι αυτό, μιας και μιλάμε για τον ίδιο τον Τανιμανίδη.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παραλίγο να το ξεχνούσα κι αυτό. Εδώ και λίγες ημέρες παίζεται ένα ραδιοφωνικό του Box (είναι εκείνη η εφαρμογή της Cosmote, για παραγγελίες φαγητού, μέσω συσκευών android φυσικά), όπου ακούγεται κατάλληλη μουσική, όταν γίνεται σεξ στο κρεβάτι, αν δεν με απατάει η μνήμη μου. Και είναι φυσικά ένας ακόμη λόγος που αλλάζω κατευθείαν σταθμό. :X
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αυτές με το παιδάκι της cosmote όπως και όλες της cosmote

 

Ναι, το ξέρω και συμφωνώ απόλυτα.

Γιατί η Cosmote is owned by nazi of Deutsche Telekom, εδώ και 10 χρόνια περίπου (40% περίπου, σχεδόν δηλαδή το μίσο του συνόλου).

:p

Edited by BigMcAgapoulas
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Tωρα που ειμαστε παλι σε καραντινα, παλι καλα που δεν ξεκινησε ξανα ο καταιγισμος των κακογουστων διαφημισεων της πολιτικης προστασιας τυπου "οχι μην επιμενεις,εγω θα μεινω μεσα", "μενουμε σπιτι" κτλ.
Link to comment
Share on other sites

Τωρα παιζεται συνεχεια μια καινουρια σπαστικη οτι να'ναι διαφημιση των γεμιστων παπαδοπουλου με γνωστο γελοιο κυπριο youtuber.
Link to comment
Share on other sites

Τωρα παιζεται συνεχεια μια καινουρια σπαστικη οτι να'ναι διαφημιση των γεμιστων παπαδοπουλου με γνωστο γελοιο κυπριο youtuber.

 

Εννοείτε τον 2j, έτσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

Εννοείτε τον 2j, έτσι δεν είναι;

 

Nαι αυτον εννοω, πραγματικα γελοιος τυπος και η διαφημιση ειναι εντελως ασχετη με το διαφημιζομενο προϊον. Επισεις η καινουρια της ασπιρινης Bayer με την εκνευριστικη διαπεραστικη τσιριδα της μικρης "Μα μου υποσχεθηκες να με παααααας!!!!!". Μαλλον ο στοχος του διαφημιστη ειναι να προκαλεσει πονοκεφαλο στον τηλεθεατη ωστε να εχει καταναλωση το προϊον τους. Σατανικο....

Link to comment
Share on other sites

Nαι αυτον εννοω, πραγματικα γελοιος τυπος και η διαφημιση ειναι εντελως ασχετη με το διαφημιζομενο προϊον. Επισεις η καινουρια της ασπιρινης Bayer με την εκνευριστικη διαπεραστικη τσιριδα της μικρης "Μα μου υποσχεθηκες να με παααααας!!!!!". Μαλλον ο στοχος του διαφημιστη ειναι να προκαλεσει πονοκεφαλο στον τηλεθεατη ωστε να εχει καταναλωση το προϊον τους. Σατανικο....

 

 

Χαχαχαχαχαχα!! :rotfl: :w00t: :up: Φοβερός!

 

 

(Η έμφαση δική μου)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...