Jump to content

Οι διαφημίσεις που δεν μας αρέσουν


garfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η νεα του wash and go!

 

Xωρις μπλα μπλα....

 

Απλα ασχετη....:mad:

 

πραγματικά αυτή η διαφήμηση ειναι για :X

απορώ ποιός την σκέφτηκε και ποιός αποφάσισε (γιατi κάποιος έδωσε το οκ) να κυκλοφορήσει στην τηλεόραση!

Link to comment
Share on other sites

Και αυτές της microland με τον αντιπαθητικό τον Λάλα.Σε όποια σελίδα και να μπεις την βλέπεις.Έλεος.

 

Έχεις δίκιο και δυστυχώς επισκέπτομαι συχνά σελίδες που την έχουν:wacko:.Επίσης σιχαίνομαι την καινούργια της Coca Cola με το "μπρρρρρρρρρρ...".Ελεος πια επίτηδες το κάνουν και είναι όλες σχεδόν οι διαφημίσεις τους για τα σκουπίδια;

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε?Πλακα εχει η διαφημιση με το μπρρρρρρρρρρρρ:lol:

 

Άθλιες, χαζοαμερικάνικες διαφημίσεις.Δεν έχει βγάλει καμμιά έξυπνη, απο america...:shifty:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε?Πλακα εχει η διαφημιση με το μπρρρρρρρρρρρρ:lol:

 

Α σε αυτό δεν δέχομαι κουβέντα:nagger:.Είναι πραγματικά ελεεινή διαφήμιση.Από τις πιο χαζές που έχει βγάλει πότε η Coca Cola:down:.

Link to comment
Share on other sites

Α σε αυτό δεν δέχομαι κουβέντα:nagger:.Είναι πραγματικά ελεεινή διαφήμιση.Από τις πιο χαζές που έχει βγάλει πότε η Coca Cola:down:.
Γιατι αυτη με την coca cola light που ελεγε σηκωστε το χερι σας κλπ καλυτερη ηταν?
Link to comment
Share on other sites

Γιατι αυτη με την coca cola light που ελεγε σηκωστε το χερι σας κλπ καλυτερη ηταν?

 

Κοίτα όλες σχεδόν έχουν τα μαύρα τους τα χάλια.Δεν μπορώ να μπω στη διαδικασία να σκεφτώ πια είναι λιγότερο κακόγουστη και χαζή:happy:.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι αυτη με την coca cola light που ελεγε σηκωστε το χερι σας κλπ καλυτερη ηταν?

 

Τουλάχιστον ήταν καλύτερη από αυτή με το μπρρρρ:ninja:

Link to comment
Share on other sites

δύο δεν μου αρέσουν.

αυτή της κοκα κόλα με το μπρουου και

αυτή με το φέρι για το πλυντήριο πιάτων με την γυναίκα που λέει στον άντρα της: "απλά βάλτο στο πλυντήριο πιάτων" , "απλά βάλτο στο ντουλάπι" :ρ:X

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

Α σε αυτό δεν δέχομαι κουβέντα:nagger:.Είναι πραγματικά ελεεινή διαφήμιση.Από τις πιο χαζές που έχει βγάλει πότε η Coca Cola:down:.

 

Συμφωνω,αθλια διαφημηση,αλλα δεν ειναι απο τις πιο χαζες,ολες χαζες ειναι.

Επισης δεν μου αρεσε αυτη απο μια τραπεζα που λεει λαου-λαου,μανι-μανι και μπορο-μπορο.Αυτο το μπορο-μπορο τι ειναι????

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω,αθλια διαφημηση,αλλα δεν ειναι απο τις πιο χαζες,ολες χαζες ειναι.

Επισης δεν μου αρεσε αυτη απο μια τραπεζα που λεει λαου-λαου,μανι-μανι και μπορο-μπορο.Αυτο το μπορο-μπορο τι ειναι????

 

Μπόρα Μπόρα λέει http://en.wikipedia.org/wiki/Bora_Bora ;)

Link to comment
Share on other sites

"απλά βάλτο στο ντουλάπι" :ρ:X
Στη θεση του λεει.Οχι στο ντουλαπι
Link to comment
Share on other sites

εχω πολυ καιρο να δω έξυπνη διαφήμιση

Αυτη της ΜΑΡΦΙΝ όντως αθλια (σε υπαναπτυκτους απευθυνεται)

της κοκα-κολα πολυ πολυ κακή (απευθύνεται σε τι target group? με προβλημάτισε, γιατι η συγκεκριμένη εταιρία δεν κάνει στο κουτουρου διαφημίσεις)

Αυτή με τον Λάλα είναι ένας ακόμη λόγος να πάει χειρότερα η microland (XAXAXA)

eπίσης κάκιστη αυτή του γερμανου

Vita Brevis
Link to comment
Share on other sites

Η νέα ραδιοφωνική του Jumbo που έχει ένα τραγούδι στυλ "Stavento - Μέσα σου".

"Και πλάτσα, και πλούτσα...". Έλεος ρε *** μου, απορώ πώς και δεν τους έχει λυντσάρει κανείς ως τώρα... :wacko:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Στη θεση του λεει.Οχι στο ντουλαπι

 

οκ.δεν θυμάμαι ακριβώς τι λέει... δυο φορές την είδα όλο κ όλο. αλλάζω κανάλι όταν την πετυχαίνω. δεν ξέρω γιατί αλλά δεν την μπορώ.

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

Η νέα ραδιοφωνική του Jumbo που έχει ένα τραγούδι στυλ "Stavento - Μέσα σου".

"Και πλάτσα, και πλούτσα...". Έλεος ρε *** μου, απορώ πώς και δεν τους έχει λυντσάρει κανείς ως τώρα... :wacko:

Πάντα ήθελα να είχα ένα διάλογο με τους διαφημιστές του Jumbo. :devil:

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η διαφήμιση όμως έχει ως στόχο τα μικρά παιδιά.Σκοπός της λογικά είναι να αρέσει στις μικρότερες ηλικίες ώστε να πρήζουν τους γονείς τους να πάνε στο jumbo να ψωνίσουν.Αν και ούτε εμένα μου αρέσει οφείλω να ομολογήσω ότι είναι έξυπνη.
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η διαφήμιση όμως έχει ως στόχο τα μικρά παιδιά.Σκοπός της λογικά είναι να αρέσει στις μικρότερες ηλικίες ώστε να πρήζουν τους γονείς τους να πάνε στο jumbo να ψωνίσουν.Αν και ούτε εμένα μου αρέσει οφείλω να ομολογήσω ότι είναι έξυπνη.

 

Ναι αλλά τυχαίνει να την ακούνε και μεγαλύτεροι...

Ο σχολιασμός για την διαφήμιση είναι σωστός.Κι εγώ την κρίνω ως άθλια...

Στα μικρά παιδάκια ίσως αρέσει.. αλλά αν φέρουμε όλες τις διαγημίσεις τ jumbo, τότε θα φανεί πόσο γελοία διαφημιστική εταιρία έχουν επιλέξει...:X

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Η νέα ραδιοφωνική του Jumbo που έχει ένα τραγούδι στυλ "Stavento - Μέσα σου".

"Και πλάτσα, και πλούτσα...". Έλεος ρε ***** μου, απορώ πώς και δεν τους έχει λυντσάρει κανείς ως τώρα... :wacko:

 

Άσε, όποτε το ακούω μου έρχεται μία έντονη παρόρμηση να τροποποιήσω τους στίχους **** και να τους αφιερώσω στο Jumbo και τους διαφημιστές τους... :X :mad:

Link to comment
Share on other sites

Βασικά τα Jumbo δεν νομίζω ότι χρειάζονται διαφήμιση πια. Τζάμπα λεφτά σε ******** δίνουν...

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Πάντα ήθελα να είχα ένα διάλογο με τους διαφημιστές του Jumbo. :devil:

 

συμφωνώ!!!!!!!!!όπως επίσης και εκείνη "τα πατουσάκια κτλ τα πήραμε από τη μαμά"

έλεος!!!ο μπαμπάς μόνο τα λεφτά για το jumbo έβαλε? είναι η πιο σαχλή διαφήμιση που υπάρχει!

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ!!!!!!!!!όπως επίσης και εκείνη "τα πατουσάκια κτλ τα πήραμε από τη μαμά"

έλεος!!!ο μπαμπάς μόνο τα λεφτά για το jumbo έβαλε? είναι η πιο σαχλή διαφήμιση που υπάρχει!

Η αποθέωση της χαζο-φεμινίστριας κότας. Έλεος... :X

Θα ήθελα ένα διαφορετικό φινάλε: Στο τέλος να λέει... "Τη σφαλιάρα την πήραμε από το ....μπαμπά!!!" :lol:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...