Jump to content

Οι διαφημίσεις που δεν μας αρέσουν


garfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου τη σπάει φοβερά η διαφήμιση του 11888 που ο χοντρός λέει "Να σε στείλω σ'ένα φουντουκάκι φίνο...?"ΜΠΛΙΑΧ.....
λολ..ενω αν ελεγε στραγαλακι ή φυστικακι...

:O:lol::lol:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Οποτε ακούω ραδιόφωνο και παίζει αυτό το ενοχλητικό τραγουδάκι για τα τζάμπο, απλά αλλάζω σταθμό...
I see stupid people...
Link to comment
Share on other sites

παππου!!!!καιρο ειχα να σε δω

 

 

 

σπαστικη ειναι και η καινουρια της denim που βασιζεται στην παλια(δλδ ειναι η ιδια αλλα στο αντιστροφο) για τον αντρα που δεν χρειαζεται να προσπαθησει πολυ!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Μου τη σπάει η διαφήμιση της Voda στο γραφείο που όλα φουσκώνουν και ξεφουσκώνουν. Και ακόμα περισσότερο μου την έσπασε την πρώτη φορά που την είδα, που με είχε φάει η περιέργεια να δω τι διαφημίζουν και κρατάει 2 ώρες η ρημάδα :wacko:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτη με το φουσκωμα-ξεφουσκωμα δε την εχω δει μαλλον...

εχω δει ομως δυστυχως τον αλλον τον γελοιο της ΤΙΜ που θελει λογια πολλα:wacko:

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Η διαφημηση της κοσμοτε με την Καβογιαννη "και κινητο και σταθερο".Απλα γελοια!

 

...Όταν σε ανύποπτο χρόνο είχα αναφερθεί σε "σκυλολόι" και συρφετό ηθοποιών από παλιότερα σήριαλ που ξαφνικά παίρνουν σβάρνα τις διαφημίσεις για να 'κονομήσουν, εξαργυρώνοντας την αναγνωρισιμότητά τους, κάτι ήξερα...

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

μου σπαει πραγματικα τα νευρα:mad::mad: η νεα διαφημιση της wind για το ιντερνετ!!! ¨ε쨨ε쨨εμ¨.....μου εχει σπασει τα @ρχιδι@!!!!!:mad::angry::angry::angry::angry::down::ooch::nagger:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μου σπαει πραγματικα τα νευρα:mad::mad: η νεα διαφημιση της wind για το ιντερνετ!!! ¨ε쨨ε쨨εμ¨.....μου εχει σπασει τα @ρχιδι@!!!!!:mad::angry::angry::angry::angry::down::ooch::nagger:

 

Συμφωνώ απολύτως :X

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Τα πάντα(ζώα) του 11880.Και γενικά του 11880.Tα παλιά με την γρια.. Τελείως σπαστικά.

80 80 80 80 80 :angry:

Link to comment
Share on other sites

Άρχισαν πάλι οι βλακώδεις διαμάχες των εταιριών κινητής για το ποιος έχει φθηνότερες τιμές στην καρτοκινητή. :mad:

 

Έκανε την αρχή η Cosmote με τον ηλίθιο τύπο με το γκάλοπ, συνεχίζει ακάθεκτη η Vodafone με νέο σλόγκαν: "ΣΑΝ τη Vodafone".

 

Να υποθέσω ότι θα πρέπει να περιμένουμε την πρόταση τις Telestet (εεε, της TIM, εεε, της Wind) στον αγώνα της υπερίσχυσης της πιο βλακώδους διαφήμισης???? (ρητορικό ερώτημα.... ;))

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Το 11880 νομιζω οτι, πολυ απλα, παιρνει την πρωτη θεση, χαλαρα ...

 

Απαισιες διαφημισεις ...Απο την γιαγια, τους βλακο-τραγουστες με τα ποταπα στιχακια τους ...Ημαρτον ...

 

(την γιαγια μου την πεισανε ομως,το ειδα γραμμενο στον καταλογο:),ε πες πες πες θα το μαθεις ποιημα στο τελος)

Link to comment
Share on other sites

οι χειρότερες μακράν είτε τηλεοπτικές,είτε ραδιοφωνικές είναι αυτές των Jumbo.Aφου προχτές που οδηγούσα κόντεψα να ντελαπάρω οταν την άκουσα ξανά στο ράδιο:whip:
Link to comment
Share on other sites

οι χειρότερες μακράν είτε τηλεοπτικές,είτε ραδιοφωνικές είναι αυτές των Jumbo.Aφου προχτές που οδηγούσα κόντεψα να ντελαπάρω οταν την άκουσα ξανά στο ράδιο:whip:

Κι εγώ το ίδιο έλεγα όταν τις πρωτοάκουσα.Μου ρχόταν να σπάσω το ραδιόφωνο.

Πες το πλείση εγκεφάλου, τις συνήθισα.

Καλά της τηλεόρασης ακόμα μου τη σπάνε. Τζαμβο-φι Τζαμπο-λά Τζάμπο-κι. Δώστα καμιά σφαλιάρα τα σκασμένα:devil: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μια επισης σπαστικη και βλαμενη διαφημιση ειναι αυτη της cosmote που ειναι για μασαζ με μια καπελια με την μανα της και λενε διαφορες βλακιες ...

 

Ελεος, την βαζουν και 87 φορες την μερα για να εχουμε να βλεπουνε ...

Link to comment
Share on other sites

οι χειρότερες μακράν είτε τηλεοπτικές,είτε ραδιοφωνικές είναι αυτές των Jumbo.Aφου προχτές που οδηγούσα κόντεψα να ντελαπάρω οταν την άκουσα ξανά στο ράδιο:whip:

 

Κι εγώ το ίδιο έλεγα όταν τις πρωτοάκουσα.Μου ρχόταν να σπάσω το ραδιόφωνο.

Πες το πλείση εγκεφάλου, τις συνήθισα.

Καλά της τηλεόρασης ακόμα μου τη σπάνε. Τζαμβο-φι Τζαμπο-λά Τζάμπο-κι. Δώστα καμιά σφαλιάρα τα σκασμένα:devil: :lol:

 

Δεν το συζητώ, μακράν οι πιο κακόγουστες... :X

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνησω με αυτους μου μισουν της διαφημισεις του τζαμπο, οπου παιζουν αυτα τα μικρα με τις σκατοφατσες! ειναι πραγματικα για μπατσες!:kill:

 

 

Υ.Γ.ευτυχως που υπαρχει το θρεντ κ βγαζουμε τα νευρα μας για τις διαφημισεις:grin:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μωρέ οι φατσούλες καλές είναι... οι διαφημίσεις είναι για τα μπάζα :innocent:

 

Βλεπε τις φατσες και πατα σιγαση :p !

Ενταξει εγω νομιζω η διαφημισεις του Τζαμπο στην τηλεοραση ειναι καλυτερες απο του ραδιοφωνου, οπως εκεινη με ενα απαισιο στιχακι :down: !

Link to comment
Share on other sites

Μια επισης σπαστικη και βλαμενη διαφημιση ειναι αυτη της cosmote που ειναι για μασαζ με μια καπελια με την μανα της και λενε διαφορες βλακιες ...

 

Ελεος, την βαζουν και 87 φορες την μερα για να εχουμε να βλεπουνε ...

Ήθελα νά ξερα.Μας περνάν για τόσο κακόγουστους?:mad:

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα νά ξερα.Μας περνάν για τόσο κακόγουστους?:mad:

 

Πες μου οτι κανεις πλακα...

Σου αρεσει αυτη η διαφημιση με τον "Παρη" και την "Τροια" :blink: ?

Link to comment
Share on other sites

Πες μου οτι κανεις πλακα...

Σου αρεσει αυτη η διαφημιση με τον "Παρη" και την "Τροια" :blink: ?

Όχι βέβαια!Την θεωρώ τελείως κακόγουστη. Αλλά φαίνεται ότι μας θεωρούν πολύ κακόγουστους και την βάζουν 87 φορές την ημέρα...με παρεξήγησες:!::p:)

Link to comment
Share on other sites

Βλεπε τις φατσες και πατα σιγαση :p !

Ενταξει εγω νομιζω η διαφημισεις του Τζαμπο στην τηλεοραση ειναι καλυτερες απο του ραδιοφωνου, οπως εκεινη με ενα απαισιο στιχακι :down: !

 

Καλά, αυτές του Jumbo στο ραδιόφωνο παίρνουν το πρώτο βραβείο με διαφορά, νομίζω το έχω γράψει και πιο πριν σε αυτό το thread...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...