Jump to content

Οι διαφημίσεις που δεν μας αρέσουν


garfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτη της βονταφον με τον ρεμο που το ονειρο του ηταν να παιξει ντραμς,και ουτε η καταιγιδα δε του το χαλασε!!
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αυτη της βονταφον με τον ρεμο που το ονειρο του ηταν να παιξει ντραμς,και ουτε η καταιγιδα δε του το χαλασε!!

 

+1.

 

Τι ντράμς να παίξει μπούλης;

:lol:

Ούτε για σφυρίχτρα δεν είναι!

 

 

 

Επίσης αυτές του Γερμανού, που οι υπάλληλοι ανακαλύπτουν έναν διάσημο στην θέση κάποιου συναδέλφου τους.

 

π.χ. Μαμαλάκης, Καγιά, Σπανούλης.

 

Τελικά οι υπάλληλοι των καταστημάτων Γερμανός (εκτός από εκμεταλλευτές) είναι πολύ ψωνάρες!!

:p

Link to comment
Share on other sites

H ΜΟΝΗ jumbo-διαφήμιση που μου αρέσει, δεν ξέρω γιατί! Αλλά παίζεται πάρα πάρα πολύ.

+1, πολύ καλή

Link to comment
Share on other sites

αυτη που παιζει στο αλτερ για τα νεα σι ντι.

συγκεκριμενα η "με τα ματια μου σε λουζω ,με δυο σταλες ουζο και μεθαω αλλιως"

δε την αντεχω!!!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αυτη που παιζει στο αλτερ για τα νεα σι ντι.

συγκεκριμενα η "με τα ματια μου σε λουζω ,με δυο σταλες ουζο και μεθαω αλλιως"

δε την αντεχω!!!

 

Έλα να γίνουμε πολλοί. Ειδικά το περσινό που κάθισα να δώ Je t'aime (μια φορά, δεν ξαναέκανα το λάθος να πατήσω το κουμπί) και μετά από όλο αυτό τον πανζουρλισμό κάθε φορά που έκοβε για διαφημίσεις κότσαρε τη Φαραντούρη:blink:. Μέσα σε όλη αυτή την ποιότητα...

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Έλα να γίνουμε πολλοί. Ειδικά το περσινό που κάθισα να δώ Je t'aime (μια φορά, δεν ξαναέκανα το λάθος να πατήσω το κουμπί) και μετά από όλο αυτό τον πανζουρλισμό κάθε φορά που έκοβε για διαφημίσεις κότσαρε τη Φαραντούρη:blink:. Μέσα σε όλη αυτή την ποιότητα...

 

το αλλο με το "την ζωη μου ρισκαρω για μια κεντα" ή καπως ετσι το ακουσες;;;δεν αντεχεται λεμεεεεεε

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αυτη που παιζει στο αλτερ για τα νεα σι ντι.

συγκεκριμενα η "με τα ματια μου σε λουζω ,με δυο σταλες ουζο και μεθαω αλλιως"

δε την αντεχω!!!

 

Σπινθήρας με τον Βασίλη Λέκκα.

 

Ποιότητα στην μουσική σαβούρα που μας κατακλύζει :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Η διαφήμιση της espresso για τις συλλογές που δίνει κάθε Κυριακή..Αυτή η ατάκα "και θα εύχεσε κάθε μέρα να είναι Κυριακή" μου έχει σπάσει τα νεύρα όλο το καλοκαίρι!

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

αυτη η καινουργια του αριελ με μπεικιν σοδα με τα πιτσιρικια που κλεβουν τα σεντονια για να παιξουν ποδοσφαιρο...
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Η διαφήμιση του τυριού φίνα...Μου χει σπάσει τα νεύρα...
Link to comment
Share on other sites

Η διαφήμιση του τυριού φίνα...Μου χει σπάσει τα νεύρα...

"Βάλε Φίνα... ΒΑΛΕ ΦΙΝΑ!"

 

Ε βάλτου μια φίνα να σκάσει... :chair:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η διαφήμηση της gillete gel!:mad:Επιστημονικές έρευνες έδειξαν πως το gel είναι καλύτερο απ'τον αφρό μας!Σα να σου λέει ρε άχρηστε τόσο καιρό που αγόραζες τον αφρό κορόιδο ήσουν:lol:
Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

αυτη η καινουργια του αριελ με μπεικιν σοδα με τα πιτσιρικια που κλεβουν τα σεντονια για να παιξουν ποδοσφαιρο...

 

Όντως, δυσκολεύεσαι να καταλάβεις τί γίνεται από τη βλακεία!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Η καινούρια διαφήμιση του 11880 με εκνευρίζει. Για να χαρακτεί στη μνήμη του τηλεθεατή επαναλαμβάνεται συνεχώς το «80», κάτι το οποίο είναι άκρως ενοχλητικό.
Link to comment
Share on other sites

Η καινούρια διαφήμιση του 11880 με εκνευρίζει. Για να χαρακτεί στη μνήμη του τηλεθεατή επαναλαμβάνεται συνεχώς το «80», κάτι το οποίο είναι άκρως ενοχλητικό.

 

Ενώ το λογοπαίγνιο που κάνει;

 

Βρίσκεις τα...

 

http://news.bbc.co.uk/media/images/41073000/jpg/_41073134_panda7_ap.jpg

 

:ρ:ρ:ρ:ρ:ρ:ρ

Link to comment
Share on other sites

mo'mad με διαφορά...δυο ελεεινοι τυποι με emo κουρεμα και ενα βλακοτραγουδο αφιερωμενο στο φραπε. Η παρακμη χτυπησε κοκκινο.:wacko:

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

mo'mad με διαφορά...δυο ελεεινοι τυποι με emo κουρεμα και ενα βλακοτραγουδο αφιερωμενο στο φραπε. Η παρακμη χτυπησε κοκκινο.:wacko:

 

+10000000000000000000000000000000000000000000000000000000

πράγματι τεράστιο χάλι!:X

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

mo'mad με διαφορά...δυο ελεεινοι τυποι με emo κουρεμα και ενα βλακοτραγουδο αφιερωμενο στο φραπε. Η παρακμη χτυπησε κοκκινο.:wacko:

 

Συμφωνώ... Σχεδόν προπαγανδιστική διαφήμιση εναντίον της νεολαίας, αλλά καλύτερα να μην το αναπτύξουμε εδώ και χαλάσουμε την ευχάριστη ατμόσφαιρα του thread...

We're walking in the air, we're floating in the moonlit sky

The people far below are sleeping as we fly

Link to comment
Share on other sites

Η καινούρια διαφήμιση του 11880 με εκνευρίζει. Για να χαρακτεί στη μνήμη του τηλεθεατή επαναλαμβάνεται συνεχώς το «80», κάτι το οποίο είναι άκρως ενοχλητικό.

 

Γενικά οι διαφημίσεις του 11880 προσπαθούν να σου κάνουν πλύση εγκεφάλου, αλλά η τελευταία τους είναι όντως η χειρότερη και η πιο εκνευριστική :mad:

Link to comment
Share on other sites

Γενικά οι διαφημίσεις του 11880 προσπαθούν να σου κάνουν πλύση εγκεφάλου, αλλά η τελευταία τους είναι όντως η χειρότερη και η πιο εκνευριστική :mad:

Οι διαφημήσεις τους είναι ο μοναδικός λόγος για τον οποίο δε χρησιμοποιώ αυτό τον αριθμό(και είναι και ο πιο ακριβός):mad:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Επίσης μου τη σπάει φοβερά η διαφήμιση με τα έντομα στην Κυριακάτικη Ελευθεροτυπία.Τη βάζουν πάντα την ώρα που τρώμε.Έλεος δηλαδή...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μου τη σπάει φοβερά η διαφήμιση του 11888 που ο χοντρός λέει "Να σε στείλω σ'ένα φουντουκάκι φίνο...?"ΜΠΛΙΑΧ.....
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Μου τη σπάει φοβερά η διαφήμιση του 11888 που ο χοντρός λέει "Να σε στείλω σ'ένα φουντουκάκι φίνο...?"ΜΠΛΙΑΧ.....

 

HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAH.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...