Jump to content

Jiayu S3


sam28
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εσεις που το εχετε,τι χρωμα εχουν τα δυο led της φωτογραφικης???

 

 

αν εννοείς τι χρώμα βγάζει όταν πατάς το φλας, είναι λευκό

Link to comment
Share on other sites

αν εννοείς τι χρώμα βγάζει όταν πατάς το φλας, είναι λευκό

 

βλεπω οτι στις ιστοσελιδες που κυκλοφορει το κινητο(vickmall,minideal)εχει ενα κιτρινο και ενα πορτοκαλι...ενος φιλου ειναι και τα δυο κιτρινα..

http://i62.tinypic.com/t0i62x.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ειναι σχεδον αδύνατο με γυμνό ματι να διακρίνεις αν ειναι δίχρωμο το φλας. Σίγουρα η εικόνα που βλέπεις δεν ειναι αυτη της φωτο , ειναι τρικ , υπαρχει περίπτωση να ειναι αλλα δύσκολα διακρίνεται.
Link to comment
Share on other sites

αν δειτε και την φωτο στην πρωτη σελιδα του νηματος διακρινεται καθαρα οτι εχουν διαφορετικο χρωμα...

 

http://i60.tinypic.com/2n21ac0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ψάχνει θήκη για ζώνη για το S3 μας, παρήγγειλα και παρέλαβα αυτήν:

 

http://www.ebay.com/itm/141558636585?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Είναι πολύ καλής ποιότητας (υπάρχουν φυσικά και αρκετά φθηνότερες) και οι διαστάσεις είναι μια χαρά. Το μόνο πρόβλημα ίσως είναι το πάχος μιας και είναι σχεδιασμένη για το iphone6 plus. Δεν δημιουργεί όμως και αυτό κάποια έλλειψη άνεσης ενώ είναι και αρκετά σκληρή για να το προστατεύει

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση σχετικά με τα data?

Έχω βάλει στο κινητο 2 σιμ.

Έχω ορίσει την μια από τις δύο για data.

Όταν όμως μιλάω δεν έχω ίντερνετ στο κινητό. Είτε μιλάω από αυτήν που έχω ορίσει για data είτε από την άλλη.

Θεώρησα πως άμα μιλάω με αυτήν που έχω ορίσει για data λογικό ειναι να μη έχει ο ίντερνετ την ώρα της κλήσης.

Αλλά όταν μιλάς από την άλλη πάλι δεν έχει ίντερνετ.

Σε εσάς δουλεύει το ίντερνετ όταν κάνετε κλήση ή είναι έτσι φτιαγμένο να μην δουλεύει και να μην ψάχνομαι;

Link to comment
Share on other sites

αν δειτε και την φωτο στην πρωτη σελιδα του νηματος διακρινεται καθαρα οτι εχουν διαφορετικο χρωμα...

 

http://i60.tinypic.com/2n21ac0.jpg

 

Καλά αυτή η φωτο ειναι επεξεργασμένη. Στην πραγματικότητα δεν διακρίνεται οχι καθαρα ουτε αν φέρεις το κινητο μπρος στα ματια σου η διχρωμία. Εχεις το κινητο?

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

από τα "γνωστά" τηλέφωνα, ποιο είναι πιο κοντά στις διαστάσεις με το δικό μας;

 

Με το note 4 ειναι πολυ κοντα.

Link to comment
Share on other sites

Jiayu S3

http://www.jiayu-store.com/media/catalog/product/cache/1//9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/j/i/jiayu_s3_2.jpg

 

Βασικά χαρακτηριστικά:

  • Dimensions: 75.5 x 152 x 8.9 mm
  • Weight: 189 g
  • SoC: MediaTek MT6752
  • CPU: ARM Cortex-A53, 1700 MHz, Cores: 8
  • GPU: ARM Mali-760 MP2, 700 MHz, Cores: 2
  • RAM: 2 GB, 3 GB, 800 MHz
  • Storage: 16 GB
  • Memory cards: microSD, microSDHC, microSDXC
  • Display: 5.5 in, IPS, 1080 x 1920 pixels, 24 bit
  • Battery: 3000 mAh, Li-Ion
  • OS: Android 4.4.2 KitKat
  • Camera: 4160 x 3120 pixels, 1920 x 1080 pixels, 30 fps
  • SIM card: Micro-SIM
  • Wi-Fi: b, g, n, ac, Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi Direct
  • USB: 2.0, Micro USB
  • Bluetooth: 4.0
  • Positioning: GPS, A-GPS, GLONASS

 

Jiayu S3 3GB RAM Official INT ROM: http://cellphonemic.com/jiayu-s3s-rom.html

Jiayu S3 2GB RAM Official INT ROM: http://cellphonemic.com/jiayu-s3-rom.html

Link to comment
Share on other sites

επειδη δεν ανοιγει ο συνδεσμος,θυμασαι να μας την πεις προφορικα?η' ξερεις κανενα αλλο συνδεσμο?

συγγνώμη antonioym70, απουσίασα, τώρα βλέπω τα μνμ, ποιος σύνδεσμος από αυτούς που ανέφερα στο μήνυμά μου, δεν σου ανοίγει;

 

Συγνωμη αν εχει απαντηθει ξανα.. Αντιμετωπιζω το εξης : εχω δυο καρτες σιμ αλλα οταν με καλλουν στη μια δεν εμφανιζεται το ονομα του ενω υπαρχει στις επαφες και οταν με καλλουν στη 2η σιμ εμφανιζεται. Πως μπορω να το φτιαξω? ολες οι επαφες ειναι στη μνημη του κινητου.

και εγώ το αντιμετωπίζω και θα δοκιμάσω την εφαρμογή που λέει ο φίλος παρακάτω για το Number Fixer, παρόλα αυτά δεν το βρίσκω λογικό. Δηλαδή αν πάμε εξωτερικό θα πρέπει να τις ξανα-παραμετροποιούμε τις εφαρμογές;

 

για τα αριθμητικά εννοείς?

εγώ χρησιμοποιώ από την πρώτη μου επαφή με το android, το ExDialer - Dialer & Contacts και έχω βρεί την υγεία μου, απλά ξεκινάω να πληκτρολογώ το όνομα, πχ ΜΑΜΑ, και εμφανίζεται η επαφή για να την καλέσω, απλά σύροντας προς τα δεξιά.

Link to comment
Share on other sites

από τα "γνωστά" τηλέφωνα, ποιο είναι πιο κοντά στις διαστάσεις με το δικό μας;

Δες εδώ διαστάσεις μερικών (τα είχα μαζέψει κι εγώ για να ψάξω για θήκη!)

Jiayu S3:                 152 x 75.5 x 8.9 mm

Samsung Gal. Note II:     151.1 x 80.5 x 9.4 mm
Samsung Gal. Note 3:      151.1 x 80.5 x 9.4 mm
Samsung Gal. Note 4:      151.1 x 80.5 x 9.4 mm
Apple iPhone 6 Plus:      158.1 x 77.8 x 7.1 mm

 

Αρχικά έψαχνα για καμιά θήκη ζώνης, τελικά πάντως κατέληξα σε αυτήν εδώ για iPhone 6 Plus, που του έκατσε *κουτί*!

 

Τώρα πάντως που είδα αυτήν που πήρε ο hariklis, μου ξαναμπαίνουνε ιδέες (και) για θήκη ζώνης,

τώρα που έρχεται και καλοκαιράκι (και δε θα έχουμε τις τσέπες του μπουφάν)...

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα και γω σημερα απο vickmall με 3gb ram εβαλα την S3S-2015.03.24 απο needrom . Σε γενικες γραμμες ειναι σφαιρα το μονο μειων ειναι οτι η φορτιση της μπαταριας γινεται με ρυθμους χελωνας . Με flash tools οσο και να προσπαθησα δεν μπορεσα να περασω την ρομ , αφου εβαλα τους drivers , o υπολογιστης το βλεπει κανονικα, αλλά μονο μεσω recovery καταφερα την αναβαθμιση .

Και μια ερωτηση , κατω απο την μπαταρια , βγαζοντας την, ειναι μαυρο-κενο χωρις γραμματα οπως συνηθως εχουν ολα τα κινητα ?

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κανείς να δοκιμάσει αν έχει ίντερνετ από την μία ή από την άλλη κάρτα όταν είναι σε κλήση;
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει. Κανένα dual standby δεν έχει. Όταν μιλάει η μία κάρτα, η άλλη γίνεται ανενεργή. Ότι και αν ζητηθεί να κάνει, είτε internet, είτε ομιλία.
Link to comment
Share on other sites

επιτελους μετα απο 30 μερες παρελαβα και εγω το τηλ. απο vickmall .ειχε βαλει μεσα το play store ,,μαλλον το εχει κανει root,,( δεν εχω και μεγαλη γνωση απο android πρωτη φορα παιρνω), ειχε μια εφαρμογη καιρου στα κινεζικα (την εβγαλα και εβαλα αλλη) και αλλες δυο μια Sogou input method , και μια στα κινεζικα που δεν μπορω να σας την γραψω εχει ενα εικονιδιο μπλε και γραφει επανω ..du..

Το τηλ παει σφαιρα σε σχεση με της γυναικας μου εχει ενα vodadon smart turbo , εκανα το update που μου εβγαλε 20150319-073039 εφτιαξα λογαριασμους σε google ,yahoo, outlook ολα τελεια συχρονιζεται με ολα ,δηλ βλεπω τα ιμειλ μου ,συχρονιζεται με το chrome ,(σελιοδεικτες) youtube ,ημερολογιο ,ολα καλα το μονο που δεν μπορω να βρω και να συχρονισω ειναι οι επαφες που ειχα βαλει στο google gmail και καλα που της ειχα σε αρχειο vcard στον υπολογιστη μου και της περασα στο τηλ.

Δοκιμασα και μετεφερα της επαφες απο το gmail sto yahoo mail και εκανα απο εκει συχρονισμο με το τηλ. αλλα η μεταφορα γινετε μονο απο το yahoo mail στο τηλ και οχι το αναποδο (δηλ. εαν γραψεις μια καινουργια επαφη στο τηλ δεν την μεταφερει στο yahoo)

γνωριζει καποιος τι μπορω να κανω με τηε επαφες του gmail ??

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]59225[/ATTACH]

 

[ATTACH]59226[/ATTACH]

 

[ATTACH]59227[/ATTACH]

 

[ATTACH]59228[/ATTACH]

 

ταχυτητα βλεπετε ειναι σουπερ εεε!!!

μπορειτε να μου πειτε τι ειναι αυτο το Mediaserver που τρωει μπαταρια ??

απο το πρωι 7.00 που το ανοιξα το ειχα το βραδυ και φορτωνε μεχρι τωρα εχει παει στα 20% η μπαταρια νομιζω αρκετα καλα τα πηγε για πρωτη φορτιση .. τι λετε και εσεις ?

το βαζω για φορτιση και παω για υπνο

καληνυχτα σας

Link to comment
Share on other sites

επιτελους μετα απο 30 μερες παρελαβα και εγω το τηλ. απο vickmall .ειχε βαλει μεσα το play store ,,μαλλον το εχει κανει root,,( δεν εχω και μεγαλη γνωση απο android πρωτη φορα παιρνω), ειχε μια εφαρμογη καιρου στα κινεζικα (την εβγαλα και εβαλα αλλη) και αλλες δυο μια Sogou input method , και μια στα κινεζικα που δεν μπορω να σας την γραψω εχει ενα εικονιδιο μπλε και γραφει επανω ..du..

Το τηλ παει σφαιρα σε σχεση με της γυναικας μου εχει ενα vodadon smart turbo , εκανα το update που μου εβγαλε 20150319-073039 εφτιαξα λογαριασμους σε google ,yahoo, outlook ολα τελεια συχρονιζεται με ολα ,δηλ βλεπω τα ιμειλ μου ,συχρονιζεται με το chrome ,(σελιοδεικτες) youtube ,ημερολογιο ,ολα καλα το μονο που δεν μπορω να βρω και να συχρονισω ειναι οι επαφες που ειχα βαλει στο google gmail και καλα που της ειχα σε αρχειο vcard στον υπολογιστη μου και της περασα στο τηλ.

Δοκιμασα και μετεφερα της επαφες απο το gmail sto yahoo mail και εκανα απο εκει συχρονισμο με το τηλ. αλλα η μεταφορα γινετε μονο απο το yahoo mail στο τηλ και οχι το αναποδο (δηλ. εαν γραψεις μια καινουργια επαφη στο τηλ δεν την μεταφερει στο yahoo)

γνωριζει καποιος τι μπορω να κανω με τηε επαφες του gmail ??

Καλορίζικο!

Τις κινέζικες εφαρμογές μπορείς να τις κάνεις uninstall χωρίς... οίκτο, είτε από τη διαχείριση εφαρμογών, είτε με κανένα εργαλείο όπως π.χ. το Titanium Backup.

Δε θα σου λείψουν καθόλου!

 

Περίεργο όμως... Σου είχαν ROM με περασμένα google apps, και παρ' όλα αυτά σου έβγαλε να κάνεις αναβάθμιση σε 20150319-073039;

Και παρέμειναν, απ' ό,τι καταλαβαίνω και τα GApps!

Μήπως τυχαίνει να θυμάσαι ποια ROM είχε όταν το πήρες...; (ξέρω, τι ρωτάω τώρα - ούτε κι εγώ θα το είχα κοιτάξει / σημειώσει, αν μου έβγαζε και έκανα update!)

 

Ο λόγος που ρωτάω είναι γιατί -κατά πάσα πιθανότητα- το Vickmall θα είχε περασμένη πάνω την 20150205-141543, που είναι η τελευταία έκδοση με google apps, και θεωρείται "διαφορετική" από τη -μεταγενέστερη- 20150319-073039, που φαίνεται να προορίζεται για την αγορά της Κίνας και δεν έχει google apps.

Είχα βάλει αρχικά στο δικό μου την 20150205 και όταν βγήκε η 20150319, το τηλέφωνο δεν την 'έβλεπε' - προφανώς θεωρώντας τη μη συμβατή. Τελικά την πέρασα με το... ζόρι, κάνοντας όμως overwrite την 20150205 και χάνοντας και τα google apps.

Σε εσένα φαίνεται να έκατσαν όλα καλά, και από μόνα τους, χωρίς να χρειαστούν πειράγματα! Πολύ καλή περίπτωση!

 

Αυτό με τις επαφές στο gmail φαίνεται να είναι το μόνο πρόβλημα που αναφέρουν αρκετοί εδώ με τα προεγκατεστημένα gapps - και δυστυχώς δε χρησιμοποιώ gmail και συγχρονισμό, για να μπορώ να προτείνω κάτι...

 

Πάντως θα το ευχαριστηθείς, πιστεύω, το τηλέφωνο! Ειδικά μάλιστα σε σχέση με το Vodafone Smart Turbo, πρέπει να φαίνεται... σούπερ! :)

 

μπορειτε να μου πειτε τι ειναι αυτο το Mediaserver που τρωει μπαταρια ??

Να μια καλή ερώτηση! Αυτό έχει αναφερθεί και από άλλους ότι τρώει μπαταρία (και μάλιστα και σε άλλα τηλέφωνα, εκτός του S3).

Εγώ πάλι δεν το έχω... καθόλου στο τηλέφωνο (τουλάχιστον όχι στα processes που τρέχουν / καταναλώνουν μπαταρία) και η μόνη διαφορά που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι δεν του έχω βάλει πάνω SD card (παίζω με την εσωτερική μνήμη μόνο).

Ξέρει μήπως κανείς να μας πει αν όντως σχετίζεται με τη διαχείριση των media στην SD card μόνο...;

απο το πρωι 7.00 που το ανοιξα το ειχα το βραδυ και φορτωνε μεχρι τωρα εχει παει στα 20% η μπαταρια νομιζω αρκετα καλα τα πηγε για πρωτη φορτιση .. τι λετε και εσεις ?

Και μετά από μερικούς κύκλους φόρτισης, θα 'ανοίξει' αισθητά, πιστεύω...!

Edited by w2o4ts
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο!

Τις κινέζικες εφαρμογές μπορείς να τις κάνεις uninstall χωρίς... οίκτο, είτε από τη διαχείριση εφαρμογών, είτε με κανένα εργαλείο όπως π.χ. το Titanium Backup.

Δε θα σου λείψουν καθόλου!

 

Περίεργο όμως... Σου είχαν ROM με περασμένα google apps, και παρ' όλα αυτά σου έβγαλε να κάνεις αναβάθμιση σε 20150319-073039;

Και παρέμειναν, απ' ό,τι καταλαβαίνω και τα GApps!

Μήπως τυχαίνει να θυμάσαι ποια ROM είχε όταν το πήρες...; (ξέρω, τι ρωτάω τώρα - ούτε κι εγώ θα το είχα κοιτάξει / σημειώσει, αν μου έβγαζε και έκανα update!)

 

Ο λόγος που ρωτάω είναι γιατί -κατά πάσα πιθανότητα- το Vickmall θα είχε περασμένη πάνω την 20150205-141543, που είναι η τελευταία έκδοση με google apps, και θεωρείται "διαφορετική" από τη -μεταγενέστερη- 20150319-073039, που φαίνεται να προορίζεται για την αγορά της Κίνας και δεν έχει google apps.

Είχα βάλει αρχικά στο δικό μου την 20150205 και όταν βγήκε η 20150319, το τηλέφωνο δεν την 'έβλεπε' - προφανώς θεωρώντας τη μη συμβατή. Τελικά την πέρασα με το... ζόρι, κάνοντας όμως overwrite την 20150205 και χάνοντας και τα google apps.

Σε εσένα φαίνεται να έκατσαν όλα καλά, και από μόνα τους, χωρίς να χρειαστούν πειράγματα! Πολύ καλή περίπτωση!

 

Αυτό με τις επαφές στο gmail φαίνεται να είναι το μόνο πρόβλημα που αναφέρουν αρκετοί εδώ με τα προεγκατεστημένα gapps - και δυστυχώς δε χρησιμοποιώ gmail και συγχρονισμό, για να μπορώ να προτείνω κάτι...

 

Πάντως θα το ευχαριστηθείς, πιστεύω, το τηλέφωνο! Ειδικά μάλιστα σε σχέση με το Vodafone Smart Turbo, πρέπει να φαίνεται... σούπερ! :)

 

 

Να μια καλή ερώτηση! Αυτό έχει αναφερθεί και από άλλους ότι τρώει μπαταρία (και μάλιστα και σε άλλα τηλέφωνα, εκτός του S3).

Εγώ πάλι δεν το έχω... καθόλου στο τηλέφωνο (τουλάχιστον όχι στα processes που τρέχουν / καταναλώνουν μπαταρία) και η μόνη διαφορά που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι δεν του έχω βάλει πάνω SD card (παίζω με την εσωτερική μνήμη μόνο).

Ξέρει μήπως κανείς να μας πει αν όντως σχετίζεται με τη διαχείριση των media στην SD card μόνο...;

 

Και μετά από μερικούς κύκλους φόρτισης, θα 'ανοίξει' αισθητά, πιστεύω...!

Φιλε πιτευω το mediaserver εχει να κανει με καθε χρηση καμερας, φωτο και βιντεο.

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο!

Τις κινέζικες εφαρμογές μπορείς να τις κάνεις uninstall χωρίς... οίκτο, είτε από τη διαχείριση εφαρμογών, είτε με κανένα εργαλείο όπως π.χ. το Titanium Backup.

Δε θα σου λείψουν καθόλου!

 

Περίεργο όμως... Σου είχαν ROM με περασμένα google apps, και παρ' όλα αυτά σου έβγαλε να κάνεις αναβάθμιση σε 20150319-073039;

Και παρέμειναν, απ' ό,τι καταλαβαίνω και τα GApps!

Μήπως τυχαίνει να θυμάσαι ποια ROM είχε όταν το πήρες...; (ξέρω, τι ρωτάω τώρα - ούτε κι εγώ θα το είχα κοιτάξει / σημειώσει, αν μου έβγαζε και έκανα update!)

 

Ο λόγος που ρωτάω είναι γιατί -κατά πάσα πιθανότητα- το Vickmall θα είχε περασμένη πάνω την 20150205-141543, που είναι η τελευταία έκδοση με google apps, και θεωρείται "διαφορετική" από τη -μεταγενέστερη- 20150319-073039, που φαίνεται να προορίζεται για την αγορά της Κίνας και δεν έχει google apps.

Είχα βάλει αρχικά στο δικό μου την 20150205 και όταν βγήκε η 20150319, το τηλέφωνο δεν την 'έβλεπε' - προφανώς θεωρώντας τη μη συμβατή. Τελικά την πέρασα με το... ζόρι, κάνοντας όμως overwrite την 20150205 και χάνοντας και τα google apps.

Σε εσένα φαίνεται να έκατσαν όλα καλά, και από μόνα τους, χωρίς να χρειαστούν πειράγματα! Πολύ καλή περίπτωση!

 

Αυτό με τις επαφές στο gmail φαίνεται να είναι το μόνο πρόβλημα που αναφέρουν αρκετοί εδώ με τα προεγκατεστημένα gapps - και δυστυχώς δε χρησιμοποιώ gmail και συγχρονισμό, για να μπορώ να προτείνω κάτι...

 

Πάντως θα το ευχαριστηθείς, πιστεύω, το τηλέφωνο! Ειδικά μάλιστα σε σχέση με το Vodafone Smart Turbo, πρέπει να φαίνεται... σούπερ! :)

 

 

Να μια καλή ερώτηση! Αυτό έχει αναφερθεί και από άλλους ότι τρώει μπαταρία (και μάλιστα και σε άλλα τηλέφωνα, εκτός του S3).

Εγώ πάλι δεν το έχω... καθόλου στο τηλέφωνο (τουλάχιστον όχι στα processes που τρέχουν / καταναλώνουν μπαταρία) και η μόνη διαφορά που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι δεν του έχω βάλει πάνω SD card (παίζω με την εσωτερική μνήμη μόνο).

Ξέρει μήπως κανείς να μας πει αν όντως σχετίζεται με τη διαχείριση των media στην SD card μόνο...;

 

Και μετά από μερικούς κύκλους φόρτισης, θα 'ανοίξει' αισθητά, πιστεύω...!

 

Φιλε πιτευω το mediaserver εχει να κανει με καθε χρηση καμερας, φωτο και βιντεο.

 

καλημερα σας

w2o4ts το ειχα δει πριν κανω update και ειχε την 20150205-141543 και μονο το play store,,,,

ενω της γυναικας μου το vodafon ειχε και αλλα προεγκατεστημενα gapps απο google και συχρονιστηκε κατευθειαν με τις επαφες της στο gmail

εμενα οταν παω επαφες /λογαριασμοι δεν μου βγαζει το λογαριασμου του gmail για συχρονισμο .θα το ψαξω μηπως βρω τι γινετε

dimitrisxoust .εχεις απολυτο δικιο για το mediaserver ,το πρωι που ανοιξα το τηλ. δεν εμφανιζοταν καθολου ειχα αφαιρεση το widgets της καμερας και του πικαπ ,,,οταν το ξαναεβαλα και πειραξα λιγο την φωτογραφικη μηχανη ,ειδα την μπαταρια και ειχε εμφανιστη παλι το mediaserver καταναλονοντας μαλιστα 50% με χρονο λειτουργια 2λ .αρα αυτο ειναι σιγουρα

Edited by gk33
Link to comment
Share on other sites

εμένα ήρθε με google play και έχει πάνω περασμένη την 20150213-171816

δεν είναι δηλαδή καμία από αυτές που λέτε

έχει σημασία μάλλον το ότι είναι το advanced?

 

μια που είπατε και για την μπαταρία, αυτό που γράφει JIAYU τι σημαίνει στην κατανάλωση μπαταρίας

 

Υ.Γ.: Ακόμα δεν έχω καταλάβει πότε η ειδοποίηση αναβοσβήνει πράσινη και πότε κόκκινη...τελευταία φορά που την είδα να είναι κόκκινη ήταν από ειδοποίηση απο το deliveries μια εφαρμογή που σου λέει που βρίσκονται τα δέματα που περιμένεις

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...