Jump to content

Jiayu S3


sam28
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλαράκι αν θέλουμε τρολαρουμε και μόνοι μας, ΔΕΝ χρειαζόμαστε βοήθεια

 

δλδ φιλαρακι ποιοι ειστε εσεις? Μήπως οι κατοχοι του S3? γιατι τυγχανει να το εχω εδω και κανα δυο βδομαδες....

 

Οι μηπως ειστε οι ευτυχεις κατοχοι των ευρωπαικων κινητων με τις ευρωπαικες προδιαγραφες?!!! γιατι το κινητό ειναι της γυναικας !! εγω με το ευρωπαικο note 2 ειμαι ακομα!!! απλα δεν εχω παρωπιδες...

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φιλαρακι εγω απο Samsung πηγα σε, jiayu και πιστεψεμε δε το μετανιωσα καθόλου

 

αργα η γρηγορα οταν θα το πας για ...σερβις στα ...25.000 χλμ τοτε θα τα πουμε!!! που μου θελετε και fhd οθοναρες και 3 αρες ραμ, και 50 αρες καμερες και ολα αυτα με 150 ευρω!!! οι αλλοι @@#κες ειναι που σκανε 600αρια για παρουν πρωτοι τα ασφαλη και σιγουρα ευρωπαικα κινητα ?!!!

Edited by THANKIN
Link to comment
Share on other sites

[/color]

 

αργα η γρηγορα οταν θα το πας για ...σερβις στα ...25.000 χλμ τοτε θα τα πουμε!!! που μου θελετε και fhd οθοναρες και 3 αρες ραμ, και 50 αρες καμερες και ολα αυτα με 150 ευρω!!! οι αλλοι @@#κες ειναι που σκανε 600αρια για παρουν πρωτοι τα ασφαλη και σιγουρα ευρωπαικα κινητα ?!!!

 

Χαχαχα νομιζω πως Ναι έτσι και αλλιώς τα ποίο πολλά κινητά μετα απο 1χρονο δεν θα πω 6μηνες είναι παλιά..

Mi Note 3

RedMi Note 4x-RedMi Note 2-Jiayu G4S-

Samsung Galaxy S3 mini

Sony Ericsson W995-Sony Ericsson W810i-Sony Ericsson K750i-

SIEMENS C65-SIEMENS A55-Nokia 3310-Nokia 3210-Motorola International 8700

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, εχει κανεις απο εσας υπερβολικη καταναλωση μπαταριας λογω media server; Εμενα ειναι στο 45%! Υπαρχει fix γι αυτο;
Link to comment
Share on other sites

[/color]

 

αργα η γρηγορα οταν θα το πας για ...σερβις στα ...25.000 χλμ τοτε θα τα πουμε!!! που μου θελετε και fhd οθοναρες και 3 αρες ραμ, και 50 αρες καμερες και ολα αυτα με 150 ευρω!!! οι αλλοι @@#κες ειναι που σκανε 600αρια για παρουν πρωτοι τα ασφαλη και σιγουρα ευρωπαικα κινητα ?!!!

 

Χαχαχα νομιζω πως Ναι έτσι και αλλιώς τα ποίο πολλά κινητά μετα απο 1χρονο δεν θα πω 6μηνες είναι παλιά..

 

και η πλακα είναι οτι αυτοι που ψαχνονται με τις εγγυησεις των κινητων και τι θα κανεις το κινεζικο αν χαλασει (?!) , αλλαζουν 3-4 κινητα το χρονο και τα ρουταρουν απο την πρωτη μερα!!! αλλα η εγγυηση εγγυηση!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 67 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια, εχει κανεις απο εσας υπερβολικη καταναλωση μπαταριας λογω media server; Εμενα ειναι στο 45%! Υπαρχει fix γι αυτο;

 

πολυ βγαζει. Σε εμενα ειναι κάπου στο 24-25%

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες μοιραστείτε την γνώση please και πείτε που το έχετε βρει ποιο φτηνό? Μόνο το club1941 το έχει τόσο χαμηλά?

 

το Antelife είναι το αμέσως επόμενο με 215$ και με 5$ κουπόνι με την εγγραφή άρα πάμε στα 200$

 

----- προσθήκη μηνύματος 91 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το παράγγειλα μόλις την 3GB έκδοση μέσω Paypal 157,84 euro. Και ο Θεός μαζί μας και καλή μας τύχη!!!

 

για να δούμε...πάντως απαντάνε αμέσως....

 

κι εγώ το πρωί το πήρα μαζί και 2 φίλοι μου....

Link to comment
Share on other sites

μαθαινω οτι 4G+ που φυσικα θα τρεξει και η cosmote και ας την προλαβε η βονταφον θα τρεξει στα 800 μπαντα που την υποστηριζει το τηλεφωνο μας!
Link to comment
Share on other sites

Το παράγγειλα μόλις την 3GB έκδοση μέσω Paypal 157,84 euro. Και ο Θεός μαζί μας και καλή μας τύχη!!!

 

Το χτύπησα και εγώ παρέα με εσένα στα ίδια λεφτά και όπως προ είπες ο Θεός μαζί μας...

Link to comment
Share on other sites

Αντε καλως τα δεχτηκαμε!

 

Και γω παρελαβα και αυτη τη στιγμη το περιεργαζομαι, οποτε δεν μπορω να πω πολλα.. Αλλα τι wifi ειναι αυτο ρε παιδια???? δεν προλαβαινω να πατησω κατι και το εχει φορτωσει ηδη!!!

 

Το ιδιο και στα μενου, δεν προλαβαινω να καταλαβω αν το αγγιξα το κινητο και εχει ηδη ανοιξει αυτο που πατησα!

Link to comment
Share on other sites

Αντε καλως τα δεχτηκαμε!

 

Και γω παρελαβα και αυτη τη στιγμη το περιεργαζομαι, οποτε δεν μπορω να πω πολλα.. Αλλα τι wifi ειναι αυτο ρε παιδια???? δεν προλαβαινω να πατησω κατι και το εχει φορτωσει ηδη!!!

 

Το ιδιο και στα μενου, δεν προλαβαινω να καταλαβω αν το αγγιξα το κινητο και εχει ηδη ανοιξει αυτο που πατησα!

 

Περιμένουμε να μας πεις και άλλα

Mi Note 3

RedMi Note 4x-RedMi Note 2-Jiayu G4S-

Samsung Galaxy S3 mini

Sony Ericsson W995-Sony Ericsson W810i-Sony Ericsson K750i-

SIEMENS C65-SIEMENS A55-Nokia 3310-Nokia 3210-Motorola International 8700

Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχω ετοιμάσει ένα review αλλά δεν είναι καλό. τραβάω άλλο τώρα. θελετε να σας το δώσω παρ'ολα αυτά ή να περιμένετε το άλλο?
Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρέλαβα και εγώ σήμερα από minideal αλλά δεν έχω gaps , όποιος μπορεί να με βοηθήσει ας στείλει προσωπικό μήνυμα να μου δώσει κατευθύνσεις με λεπτομέριες.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρέλαβα και εγώ σήμερα από minideal αλλά δεν έχω gaps , όποιος μπορεί να με βοηθήσει ας στείλει προσωπικό μήνυμα να μου δώσει κατευθύνσεις με λεπτομέριες.

 

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

στείλτο να δούμε λίγο και βγάλε και καλύτερο :D

 

το ράδιο τι λεει? είναι δυνατό? παίζει μόνο με ακουστικά?

 

ωρίστε το βιντεάκι

 

Ναι παίζει μόνο με ακουστικά. Είναι άψογο. θα το δείτε και στο νεό βιντεάκι.

Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

Απο 26/2/2015 dispatched to overseas GR το S3 Advanced 3GB..Αναρρωτιεμαι ποτε θα το παραλαβω και αν εξακολουθω να κατεχω τον τιτλο του πρωτου που θα παραλαβει πανελλαδικως(παν-myphone-ικως) για review :p :p .Οψομεθα
Link to comment
Share on other sites

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

ωρίστε το βιντεάκι

 

Ναι παίζει μόνο με ακουστικά. Είναι άψογο. θα το δείτε και στο νεό βιντεάκι.

 

το βίντεο είναι ιδιωτικό λέει και δεν παίζει

 

----- προσθήκη μηνύματος 30 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Απο 26/2/2015 dispatched to overseas GR το S3 Advanced 3GB..Αναρρωτιεμαι ποτε θα το παραλαβω και αν εξακολουθω να κατεχω τον τιτλο του πρωτου που θα παραλαβει πανελλαδικως(παν-myphone-ικως) για review :p :p .Οψομεθα

 

από που η αγορά?

Link to comment
Share on other sites

@Φριμαϊντ11

Απο Geekbuying κλεισμενο 26/12 αποστολη 14/2 στα 181Ε.

Περισσοτερο λογω αξιοπιστιας και οχι γιατι ξερω κατι σκοτεινω για το κλαμπ1941..

Οψομεθα..κατσε να ανοιξω το κουτι πρωτα ...:p:p

Link to comment
Share on other sites

Αντε καλως τα δεχτηκαμε!

 

Και γω παρελαβα και αυτη τη στιγμη το περιεργαζομαι, οποτε δεν μπορω να πω πολλα.. Αλλα τι wifi ειναι αυτο ρε παιδια???? δεν προλαβαινω να πατησω κατι και το εχει φορτωσει ηδη!!!

 

Το ιδιο και στα μενου, δεν προλαβαινω να καταλαβω αν το αγγιξα το κινητο και εχει ηδη ανοιξει αυτο που πατησα!

 

Παρελαβα και εγω σημερα, αγορα απο vickmall, ηρθε και με τη σιλικονατη θηκη και το screen protector, ολα ΟΚ.

Οσο για το τηλεφωνο συμφωνω με τον προλαλησαντα και επισης το εργαλειο ειναι 1. πανεμορφο και 2. πριονι, δηλ. δεν το προλαβαινεις.

Τωρα το περιεργαζομαι, μονο που δεν συγχρονιζει τις επαφες μεσω gmail, παω για το fix που εγραψε το αγορι χθες....

Jiayu G3 (a lot of time ago)...

Jiayu S3 (for spare)

Ulefone T1

Elephone S8

Xiaomi Redmi Note 8!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...